grilo-plugins master - en to el translation catalogue (133 entries)

en: Bookmarks
el: Σελιδοδείκτες

en: A source for organizing media bookmarks
el: Μια πηγή για οργάνωση σελιδοδεικτών των πολυμέσων

en: Failed to get bookmark metadata
el: Αποτυχία λήψης μεταδεδομένων σελιδοδείκτη

en: Failed to find bookmarks: %s
el: Αποτυχία εύρεσης σελιδοδεικτών: %s

en: Failed to remove: %s
el: Αποτυχία διαγραφής του: %s

en: Failed to store: %s
el: Αποτυχία αποθήκευσης του: %s

en: No database connection
el: Χωρίς σύνδεση βάσης δεδομένων

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
el: Ένα πρόσθετο για τη λήψη μεταδεδομένων χρησιμοποιώντας το gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
el: Μια πηγή για περιήγηση του διακομιστή DMAP «%s»

en: Upload failed, target source destroyed
el: Αποτυχία αποστολής, καταστράφηκε η πηγή προορισμού

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
el: Αποτυχία αποστολής, «%s», μεταφέρθηκαν %lu από %lu bytes

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
el: Αποτυχία ανάκτησης ιδιοτήτων αντικειμένου (Σφάλμα BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
el: Αποτυχία αποστολής, λείπει η διεύθυνση του αντικειμένου πολυμέσων που πρόκειται να μεταφερθεί

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
el: Μια πηγή για περιήγηση του διακομιστή DAAP «%s»

en: Albums
el: Άλμπουμ

en: Artists
el: Καλλιτέχνες

en: Invalid container identifier %s
el: Άκυρο αναγνωριστικό περιέκτη %s

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
el: Μια πηγή για περιήγηση του διακομιστή DPAP «%s»

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Filesystem
el: Σύστημα αρχείων

en: A source for browsing the filesystem
el: Μια πηγή για περιήγηση του συστήματος αρχείων

en: File %s does not exist
el: Το αρχείο %s δεν υπάρχει

en: Cannot get media from %s
el: Αδύνατη η λήψη μέσων από το %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
el: Μια πηγή για περιήγηση και αναζήτηση φωτογραφιών Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
el: Το Flickr του %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
el: Μια πηγή περιήγησης και αναζήτησης φωτογραφιών flickr του %s

en: Freebox TV
el: Τηλεόραση Freebox

en: A source for browsing Freebox TV channels
el: Μια πηγή για περιήγηση τηλεοπτικών καναλιών Freebox

en: Freebox Radio
el: Ράδιο Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
el: Μια πηγή για περιήγηση ραδιοφωνικών καναλιών Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
el: Ο πάροχος προσωπικής εικόνας από το Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
el: Ένα πρόσθετο λήψης προσωπικών εικόνων για πεδία καλλιτέχνη και συντάκτη

en: A source for browsing and searching Jamendo music
el: Μια πηγή περιήγησης και αναζήτησης μουσικής Jamendo

en: Albums of the week
el: Άλμπουμ της εβδομάδας

en: Tracks of the week
el: Κομμάτια της εβδομάδας

en: New releases
el: Νέες εκδόσεις

en: Top artists
el: Κορυφαίοι καλλιτέχνες

en: Top albums
el: Κορυφαία άλμπουμ

en: Top tracks
el: Κορυφαία κομμάτια

en: Failed to parse response
el: Αποτυχία ανάλυσης απόκρισης

en: Empty response
el: Κενή απόκριση

en: Failed to connect: %s
el: Αποτυχία σύνδεσης: %s

en: Feeds
el: Τροφοδοσίες

en: Invalid identifier %s
el: Άκυρος ταυτοποιητής %s

en: Invalid category identifier %s
el: Άκυρος ταυτοποιητής κατηγορίας %s

en: Failed to browse: %s is a track
el: Αποτυχία περιήγησης: το %s είναι ένα κομμάτι

en: Malformed query “%s”
el: Κακοσχηματισμένο ερώτημα «%s»

en: Local Metadata Provider
el: Τοπικός πάροχος μεταδεδομένων

en: A source providing locally available metadata
el: Μια πηγή που παρέχει τοπικά διαθέσιμα μεταδεδομένα

en: Failed to resolve: %s
el: Αποτυχία επίλυσης του: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
el: Αδύνατη η επίλυση οποιουδήποτε από τα δεδομένα κλειδιά

en: A GIO supported URL for images is required
el: Απαιτείται μια υποστηριζόμενη διεύθυνση από το GIO για εικόνες

en: Genres
el: Είδη

en: A source for browsing music
el: Μια πηγή για περιήγηση μουσικής

en: Failed to get database from magnatune: %s
el: Αποτυχία λήψης βάσης δεδομένων από : %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
el: Αποτυχία αποθήκευσης βάσης δεδομένων από magnatune - «%s»

en: Failed to get table from magnatune db: %s
el: Αποτυχία λήψης πίνακα από βάση δεδομένων magnatune: %s

en: Fail before returning media to user: %s
el: Αποτυχία πριν την επιστροφή μέσων στον χρήστη: %s

en: Metadata Store
el: Αποθήκευση μεταδεδομένων

en: A plugin for storing extra metadata information
el: Ένα πρόσθετο για αποθήκευση πρόσθετων πληροφοριών μεταδεδομένων

en: Failed to update metadata: %s
el: Αποτυχία ενημέρωσης μεταδεδομένων του: %s

en: specified keys are not writable
el: τα συγκεκριμένα κλειδιά δεν είναι εγγράψιμα

en: Failed to update metadata
el: Αποτυχία ενημέρωσης μεταδεδομένων

en: “source-id” not available
el: δεν είναι διαθέσιμο το «πηγαίο αναγνωριστικό»

en: Failed to resolve
el: Αποτυχία επίλυσης

en: Failed to search: %s
el: Αποτυχία αναζήτησης του: %s

en: OpenSubtitles Provider
el: Παροχέας OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
el: Μια πηγή που παρέχει μια λίστα από υπότιτλους για βίντεο

en: Optical Media
el: Οπτικά μέσα

en: A source for browsing optical media
el: Μια πηγή για περιήγηση οπτικών μέσων

en: A source for browsing podcasts
el: Μια πηγή για περιήγηση φορητών εκπομπών

en: Failed to get podcast streams: %s
el: Αποτυχία λήψης ροών φορητών εκπομπών: %s

en: Failed to parse content
el: Αποτυχία ανάλυσης περιεχομένου

en: Failed to parse podcast contents
el: Αποτυχία ανάλυσης περιεχομένων φορητών εκπομπών

en: Failed to get podcast information
el: Αποτυχία λήψης πληροφοριών φορητών εκπομπών

en: Failed to get podcasts list: %s
el: Αποτυχία λήψης λίστας φορητών εκπομπών: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
el: Αποτυχία λήψης μεταδεδομένων ροών φορητών εκπομπών

en: Failed to get podcast metadata
el: Αποτυχία λήψης μεταδεδομένων φορητών εκπομπών

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
el: Αδύνατη η δημιουργία περιεκτών. Μόνο τροφοδοσίες γίνονται δεκτές

en: URL required
el: Απαιτείται διεύθυνση

en: Most Popular
el: Τα πιο δημοφιλή

en: Recent
el: Πρόσφατα

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
el: Μια πηγή για περιήγηση και αναζήτηση βίντεο Rai.tv

en: All
el: Όλα

en: Black and White
el: Ασπρόμαυρο

en: Cinema
el: Κινηματογράφος

en: Comedians
el: Ηθοποιοί

en: Chronicle
el: Χρονικό

en: Culture
el: Πολιτισμός

en: Economy
el: Οικονομία

en: Fiction
el: Φαντασία

en: Junior
el: Παιδικά

en: Investigations
el: Έρευνες

en: Interviews
el: Συνεντεύξεις

en: Music
el: Μουσική

en: News
el: Ειδήσεις

en: Health
el: Υγεία

en: Satire
el: Σάτιρα

en: Society
el: Κοινωνία

en: Show
el: Θέαμα

en: Sport
el: Αθλητικά

en: History
el: Ιστορικά

en: Politics
el: Πολιτική

en: Leisure
el: Ελεύθερος χρόνος

en: Travel
el: Ταξίδια

en: Failed to browse: %s
el: Αποτυχία περιήγησης του: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
el: Μια πηγή για περιήγηση ραδιοφώνων SHOUTcast

en: Cannot find media %s
el: Αδυναμία εύρεσης πολυμέσων %s

en: non-NULL search text is required
el: Απαιτείται μη μηδενικό κείμενο αναζήτησης

en: A source for fetching metadata of television shows
el: Μια πηγή για ανάκτηση μεταδεδομένων τηλεοπτικών εκπομπών

en: Remote data does not contain valid identifier
el: Τα απομακρυσμένα δεδομένα δεν περιέχουν έγκυρο ταυτοποιητή

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
el: Αποτυχία ερωτήματος: %s

en: Failed to get media from uri: %s
el: Αποτυχία λήψης πολυμέσων από το uri: %s

en: Empty query
el: Κενό ερώτημα

en: ID “%s” is not known in this source
el: Το αναγνωριστικό «%s» δεν είναι γνωστό σε αυτή την πηγή

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
el: Ένα πρόσθετο για αναζήτηση περιεχομένου πολυμέσων χρησιμοποιώντας ανιχνευτή

en: Removable — %s
el: Αφαιρούμενο — %s

en: Local files
el: Τοπικά αρχεία

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
el: Μια πηγή για περιήγηση και αναζήτηση βίντεο Vimeo

en: Standard feeds
el: Τυπικές τροφοδοσίες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Top Rated
el: Κορυφαία βαθμολογία

en: Top Favorites
el: Κορυφαία αγαπημένα

en: Most Viewed
el: Πιο δημοφιλή

en: Most Recent
el: Πιο πρόσφατα

en: Most Discussed
el: Πιο συζητημένα

en: Most Linked
el: Πιο συνδεμένα

en: Most Responded
el: Πιο αποκρινόμενα

en: Recently Featured
el: Πρόσφατα χαρακτηριστικά

en: Watch On Mobile
el: Παρακολούθηση σε κινητό

en: A source for browsing and searching YouTube videos
el: Μια πηγή για περιήγηση και αναζήτηση βίντεο YouTube

en: Failed to get feed
el: Αποτυχία λήψης τροφοδοσίας

en: Invalid feed identifier %s
el: Άκυρο αναγνωριστικό τροφοδοσίας %s
