grilo-plugins master - en to eo translation catalogue (67 entries)

en: Failed to parse response
eo: Malsukcesis analizi respondon

en: Empty response
eo: Malplena respondo

en: Failed to connect: %s
eo: Malsukcesis konekti: %s

en: A source for browsing and searching Blip.tv videos
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi videojn de Blip.tv

en: Bookmarks
eo: Preferaĵoj

en: Failed to get bookmarks list: %s
eo: Malsukcesis akiri liston de preferaĵoj: %s

en: Failed to remove: %s
eo: Malsukcesis forigi: %s

en: Failed to store: %s
eo: Malsukcesis konservi: %s

en: No database connection
eo: Neniu datumbazo-konekto

en: Filesystem
eo: Dosiersistemo

en: A source for browsing the filesystem
eo: Fonto por foliumi la dosiersistemon

en: File %s does not exist
eo: Dosiero %s ne ekzistas

en: A source for browsing and searching Flickr photos
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi fotaĵojn de Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
eo: Flickr de %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi fotaĵojn de %s ĉe Flickr

en: A source for browsing and searching Jamendo music
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi muzikaĵojn de Jamendo

en: Albums of the week
eo: Albumoj de la semajno

en: New releases
eo: Novaj eldonoj

en: Top artists
eo: Plej bonaj artistoj

en: Top albums
eo: Plej bonaj albumoj

en: Top tracks
eo: Plej bonaj sonaĵoj

en: Artists
eo: Artistoj

en: Albums
eo: Albumoj

en: Feeds
eo: Fluoj

en: Invalid identifier %s
eo: Nevalida identigilo %s

en: Invalid category identifier %s
eo: Nevalida kategorio-identigilo %s

en: Invalid container identifier %s
eo: Nevalida ujo-identigilo %s

en: Failed to browse: %s is a track
eo: Malsukcesita foliumi: %s estas sonaĵo

en: Failed to resolve: %s
eo: Malsukcesis solvi: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
eo: Ne povas solvi iun ajn de la donitaj ŝlosiloj

en: Genres
eo: Ĝenroj

en: A source for browsing music
eo: Fonto por foliumi muzikon

en: Failed to get database from magnatune: %s
eo: Malsukcesita akiri datumbazon de Magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
eo: Malsukcesita akiri datumbazon de Magnatune - '%s'

en: Failed to get table from magnatune db: %s
eo: Malsukcesita akiri tabelon de Magnatune: %s

en: Failed to resolve
eo: Malsukcesis solvi

en: Failed to search: %s
eo: Malsukcesis serĉi: %s

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
eo: Ne povas krei ujojn. Nur fluoj estas akceptitaj

en: Most Popular
eo: Plej populara

en: Recent
eo: Lasttempaj

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi videojn de Rai.tv

en: All
eo: Ĉiuj

en: Black and White
eo: Nigra kaj blanka

en: Cinema
eo: Kinejo

en: Comedians
eo: Komediistoj

en: Chronicle
eo: Kroniko

en: Culture
eo: Kulturo

en: Economy
eo: Ekonomio

en: Fiction
eo: Fikcio

en: Interviews
eo: Intervjuoj

en: Music
eo: Muziko

en: News
eo: Novaĵoj

en: Health
eo: Sano

en: Society
eo: Socio

en: Sport
eo: Sporto

en: History
eo: Historio

en: Politics
eo: Politikoj

en: Travel
eo: Vojaĝo

en: Failed to browse: %s
eo: Malsukcesis foliumi: %s

en: Local files
eo: Lokaj dosieroj

en: Failed to browse
eo: Malsukcesis foliumi

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi videojn de Vimeo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Top Rated
eo: Plej pritaksita

en: A source for browsing and searching YouTube videos
eo: Fonto por foliumi kaj serĉi videojn de YouTube

en: Failed to get feed
eo: Malsukcesis akiri fluon

en: Invalid feed identifier %s
eo: Nevalida fluo-identigilo %s
