grilo-plugins master - en to fi translation catalogue (67 entries)

en: Bookmarks
fi: Kirjanmerkit

en: Failed to remove: %s
fi: Poistaminen epäonnistui: %s

en: No database connection
fi: Ei tietokantayhteyttä

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
fi: Lähde DLNA-palvelimen “%s” selaamista varten

en: Albums
fi: Albumit

en: Artists
fi: Esittäjät

en: Photos
fi: Kuvat

en: Filesystem
fi: Tiedostojärjestelmä

en: File %s does not exist
fi: Tiedostoa %s ei ole olemassa

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
fi: Käyttäjän %s Flickr

en: Albums of the week
fi: Viikon albumit

en: Tracks of the week
fi: Viikon kappaleet

en: New releases
fi: Uudet julkaisut

en: Top artists
fi: Suosituimmat esittäjät

en: Top albums
fi: Suosituimmat albumit

en: Top tracks
fi: Suosituimmat kappaleet

en: Failed to parse response
fi: Vastauksen jäsentäminen epäonnistui

en: Empty response
fi: Tyhjä vastaus

en: Failed to connect: %s
fi: Yhdistäminen epäonnistui: %s

en: Feeds
fi: Syötteet

en: Genres
fi: Tyylilajit

en: Failed to update metadata
fi: Metatietojen päivittäminen epäonnistui

en: Failed to search: %s
fi: Haku epäonnistui: %s

en: OpenSubtitles Provider
fi: OpenSubtitles-tarjoaja

en: A source providing a list of subtitles for a video
fi: Lähde videotekstitysten listaamista varten

en: Optical Media
fi: Optinen media

en: A source for browsing podcasts
fi: Lähde podcastien selaamista varten

en: Failed to parse content
fi: Sisällön jäsentäminen epäonnistui

en: Failed to parse podcast contents
fi: Podcastin sisällön jäsentäminen epäonnistui

en: URL required
fi: URL vaaditaan

en: Most Popular
fi: Suosituimmat

en: Recent
fi: Viimeisimmät

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
fi: Lähde Rai.tv-videoiden selaamista ja hakemista varten

en: All
fi: Kaikki

en: Black and White
fi: Mustavalkoinen

en: Cinema
fi: Elokuva

en: Culture
fi: Kulttuuri

en: Fiction
fi: Fiktio

en: Interviews
fi: Haastattelut

en: Music
fi: Musiikki

en: News
fi: Uutiset

en: Health
fi: Terveys

en: Satire
fi: Satiiri

en: Society
fi: Yhteiskunta

en: Sport
fi: Urheilu

en: History
fi: Historia

en: Politics
fi: Politiikka

en: Leisure
fi: Hupi

en: Travel
fi: Matkustaminen

en: Failed to browse: %s
fi: Selaaminen epäonnistui: %s

en: Cannot find media %s
fi: Mediaa %s ei löydy

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
fi: Kysely epäonnistui: %s

en: Empty query
fi: Tyhjä kysely

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
fi: Lähde Vimeo-videoiden selaamista ja hakemista varten

en: Standard feeds
fi: Perussyötteet

en: Categories
fi: Luokat

en: Top Rated
fi: Parhaat arvostelut

en: Top Favorites
fi: Suosikit

en: Most Viewed
fi: Eniten katsottu

en: Most Recent
fi: Uusimmat

en: Most Discussed
fi: Eniten keskusteltu

en: Most Linked
fi: Eniten linkitetty

en: Most Responded
fi: Eniten vastattu

en: Recently Featured
fi: Viimeisimmät nostot

en: Watch On Mobile
fi: Katso mobiilissa

en: A source for browsing and searching YouTube videos
fi: Lähde YouTube-videoiden selaamista ja hakemista varten

en: Failed to get feed
fi: Syötettä ei saatu
