grilo-plugins master - en to fur translation catalogue (126 entries)

en: Bookmarks
fur: Segnelibris

en: A source for organizing media bookmarks
fur: Une risorse par organizâ i segnelibris multimediâi

en: Failed to get bookmark metadata
fur: No si è rivâts a otignî i metadâts dal segnelibri

en: Failed to find bookmarks: %s
fur: No si è rivâts a cjatâ i segnelibris: %s

en: Failed to remove: %s
fur: No si è rivâts a gjavâ: %s

en: Failed to store: %s
fur: No si è rivâts a archiviâ: %s

en: No database connection
fur: Nissune conession cun la base di dâts

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
fur: Un plugin par otignî i metadâts tramit il framework gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
fur: Une risorse par esplorâ il servidôr DLNA “%s”

en: Upload failed, target source destroyed
fur: Cjariament falît, risorse di destinazion distrute

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
fur: No si è rivâts a cjariâ sù, “%s”, trasferîts %lu su %lu bytes

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
fur: No si è rivâts a recuperâ lis proprietâts dal element (erôr BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
fur: Cjariament falît, al mancje il URL sul element multimediâl di trasferî

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
fur: Une risorse par esplorâ il servidôr DAAP “%s”

en: Albums
fur: Album

en: Artists
fur: Artiscj

en: Invalid container identifier %s
fur: Identificatôr di contignidôr %s no valit

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
fur: Une risorse par esplorâ il servidôr DPAP “%s”

en: Photos
fur: Fotos

en: A source for browsing the filesystem
fur: Une risorse par esplorâ il filesystem

en: File %s does not exist
fur: Il file %s nol esist

en: Cannot get media from %s
fur: Impussibil otignî i contignûts multimediâi di %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
fur: Une risorse par esplorâ e cirî fotos su Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
fur: Flickr di %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
fur: Une risorse par esplorâ e cirî lis fotos di %s su flickr

en: A source for browsing Freebox TV channels
fur: Une risorse par esplorâ i canâi televisîfs Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
fur: Une risorse par esplorâ i canâi radio Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
fur: Furnidôr di avatar di Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
fur: Un plugin par otignî i avatar pai cjamps "artist" e "autôr"

en: A source for browsing and searching Jamendo music
fur: Une risorse par esplorâ e cirî musiche su Jamendo

en: Albums of the week
fur: Album de setemane

en: Tracks of the week
fur: Tocs de setemane

en: New releases
fur: Gnovis publicazions

en: Top artists
fur: Miôrs artiscj

en: Top albums
fur: Miôrs album

en: Top tracks
fur: Miôrs tocs

en: Failed to parse response
fur: No si è rivâts a analizâ la rispueste

en: Empty response
fur: Rispueste vueide

en: Failed to connect: %s
fur: Conession falide: %s

en: Feeds
fur: Feed

en: Invalid identifier %s
fur: Identificadôr %s no valit

en: Invalid category identifier %s
fur: Identificadôr di categorie %s no valit

en: Failed to browse: %s is a track
fur: Esplorazion falide: %s al è un toc di musiche

en: Malformed query “%s”
fur: Interogazion malfate “%s”

en: Local Metadata Provider
fur: Furnidôr locâl di metadâts

en: A source providing locally available metadata
fur: Une risorse che e furnìs i metadâts disponibii in locâl

en: Failed to resolve: %s
fur: Impussibil risolvi: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
fur: Impussibil risolvi lis clâfs furnidis

en: A GIO supported URL for images is required
fur: Al covente un URL supuartât di GIO pes imagjinis

en: Genres
fur: Gjenars

en: A source for browsing music
fur: Une risorse par esplorâ la musiche

en: Failed to get database from magnatune: %s
fur: No si è rivâts a otignî la base di dâts di magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
fur: Di magnatune no si è rivâts a salvâ la base di dâts: “%s”

en: Failed to get table from magnatune db: %s
fur: De base di dâts di magnatune no si è rivâts a otignî la tabele: %s

en: Fail before returning media to user: %s
fur: Erôr prime di tornâ al utent il contignût multimediâl: %s

en: Metadata Store
fur: Archivi metadâts

en: A plugin for storing extra metadata information
fur: Un plugin par archiviâ lis informazions ulteriôrs dai metadâts

en: Failed to update metadata: %s
fur: No si è rivâts a inzornâ i metadâts: %s

en: specified keys are not writable
fur: lis clâfs specificadis no si puedin scrivi

en: Failed to update metadata
fur: No si è rivâts a inzornâ i metadâts

en: “source-id” not available
fur: “source-id” no disponibil

en: Failed to resolve
fur: Impussibil risolvi

en: Failed to search: %s
fur: No si è rivâts a cirî: %s

en: OpenSubtitles Provider
fur: Provider OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
fur: Une risorse che e furnìs une liste di sottitui par un video

en: Optical Media
fur: Unitât otiche

en: A source for browsing optical media
fur: Une risorse par esplorâ lis unitâts otichis

en: A source for browsing podcasts
fur: Une risorse par esplorâ i podcast

en: Failed to get podcast streams: %s
fur: No si è rivâts a otignî i flus podcast: %s

en: Failed to parse content
fur: No si è rivâts a analizâ il contignût

en: Failed to parse podcast contents
fur: No si è rivâts a analizâ i contignûts dal podcast

en: Failed to get podcast information
fur: No si è rivâts a otignî lis informazions sul podcast

en: Failed to get podcasts list: %s
fur: No si è rivâts a otignî la liste dai podcast: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
fur: No si è rivâts a otignî i metadâts dal flus dal podcast

en: Failed to get podcast metadata
fur: No si è rivâts a otignî i metadâts dal podcast

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
fur: Impussibil creâ contignidôrs. Nome i feed a son ametûts

en: URL required
fur: URL domandât

en: Most Popular
fur: I plui popolârs

en: Recent
fur: Resint

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
fur: Une risorse par esplorâ e cirî videos su Rai.tv

en: All
fur: Ducj

en: Black and White
fur: Blanc e neri

en: Cinema
fur: Cine

en: Comedians
fur: Comics

en: Chronicle
fur: Croniche

en: Economy
fur: Economie

en: Fiction
fur: Finzion

en: Junior
fur: Zovin

en: Investigations
fur: Investigazion

en: Interviews
fur: Intervistis

en: Music
fur: Musiche

en: News
fur: Notiziis

en: Health
fur: Salût

en: Society
fur: Societât

en: Show
fur: Spetacul

en: History
fur: Storie

en: Politics
fur: Politiche

en: Leisure
fur: Timp libar

en: Travel
fur: Viaçs

en: Failed to browse: %s
fur: No si è rivâts a esplorâ: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
fur: Une risorse par esplorâ lis radios SHOUTcast

en: Cannot find media %s
fur: Impussibil cjatâ contignûts multimediâi %s

en: non-NULL search text is required
fur: E covente une ricercje di test no vueide

en: A source for fetching metadata of television shows
fur: Une risorse par prelevâ metadâts di spetacui televisîfs

en: Remote data does not contain valid identifier
fur: I dâts lontans no contegnin un identificadôr valit

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
fur: Interogazion falide: %s

en: Failed to get media from uri: %s
fur: No si è rivâts a otignî i contignûts multimediâi dal uri: %s

en: Empty query
fur: Interogazion vueide

en: ID “%s” is not known in this source
fur: Il ID “%s” nol è cognossût in cheste risorse

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
fur: Un plugin par cirî contignûts multimediâi doprant Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
fur: Un plugin par cirî contignûts multimediâi doprant Tracker

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
fur: Une risorse par esplorâ e cirî videos Vimeo

en: Standard feeds
fur: Feed standard

en: Categories
fur: Categoriis

en: Top Rated
fur: I plui votâts

en: Top Favorites
fur: Preferîts

en: Most Viewed
fur: I plui viodûts

en: Most Recent
fur: I plui resints

en: Most Discussed
fur: I plui cjacarâts

en: Most Linked
fur: I plui condividûts

en: Most Responded
fur: I plui dibatûts

en: Recently Featured
fur: In prin plan

en: Watch On Mobile
fur: Mostrâts su dispositîfs mobii

en: A source for browsing and searching YouTube videos
fur: Une risorse par esplorâ e cirî videos su YouTube

en: Failed to get feed
fur: No si è rivâts a otignî i feed

en: Invalid feed identifier %s
fur: Identificadôr feed %s no valit
