grilo-plugins master - en to gl translation catalogue (130 entries)

en: Bookmarks
gl: Marcadores

en: A source for organizing media bookmarks
gl: Unha orixe para organizar os marcadores de multimedia

en: Failed to get bookmark metadata
gl: Produciuse un fallo ao obter os metadatos do marcador

en: Failed to find bookmarks: %s
gl: Produciuse un fallo ao atopar os marcadores: %s

en: Failed to remove: %s
gl: Produciuse un fallo ao eliminar: %s

en: Failed to store: %s
gl: Produciuse un fallo ao almacenar: %s

en: No database connection
gl: Non hai conexión coa base de datos

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
gl: Un engadido para almacenar usando o marco de traballo gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
gl: Unha orixe para explorar o servidor DLNA «%s»

en: Upload failed, target source destroyed
gl: A subida fallou, o orixe do obxectivo foi destruído

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
gl: A subida fallou, «%s», transferíronse %lu de %lu bytes

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
gl: Produciuse un fallo ao obter as propiedades do elemento (Erro en BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
gl: A subida fallou, falta o URL do obxecto multimedia a transferir

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
gl: Unha orixe para explorar o servidor DAAP «%s»

en: Albums
gl: Álbums

en: Artists
gl: Artistas

en: Invalid container identifier %s
gl: Identificador de contedor %s non válido

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
gl: Unha orixe para explorar o servidor DAAP «%s»

en: Photos
gl: Fotos

en: Filesystem
gl: Sistema de ficheiros

en: A source for browsing the filesystem
gl: Unha orixe para explorar o sistema de ficheiros

en: File %s does not exist
gl: O ficheiro %s non existe

en: Cannot get media from %s
gl: Non é posíbel obter o media desde %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
gl: Unha orixe para explorar e buscar fotos de Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
gl: Flickr de %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
gl: Unha orixe para explorar e buscar fotos no Flickr de %s

en: A source for browsing Freebox TV channels
gl: Unha orixe para explorar canles Freebox TV

en: Freebox Radio
gl: Radio Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
gl: Unha orixe para explorar canles de radio de Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
gl: Fornecedor de avatar desde Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
gl: Un engadido para obter avatares de artistas e campos de autores

en: A source for browsing and searching Jamendo music
gl: Unha orixe para explorar e buscar na música de Jamendo

en: Albums of the week
gl: Álbumes da semana

en: Tracks of the week
gl: Pistas da semana

en: New releases
gl: Novas publicaciones

en: Top artists
gl: Artistas preferidos

en: Top albums
gl: Álbums preferidos

en: Top tracks
gl: Pistas preferidas

en: Failed to parse response
gl: Produciuse un fallo ao analizar a resposta

en: Empty response
gl: Resposta baleira

en: Failed to connect: %s
gl: Produciuse un fallo ao conectar: %s

en: Feeds
gl: Fontes

en: Invalid identifier %s
gl: Identificador non válido %s

en: Invalid category identifier %s
gl: Identificador de categoría %s non válido

en: Failed to browse: %s is a track
gl: Produciuse un fallo ao explorar: %s é unha pista

en: Malformed query “%s”
gl: Consulta «%s» malformada

en: Local Metadata Provider
gl: Fornecedor de metadatos local

en: A source providing locally available metadata
gl: Un orixe que fornece metadatos dispoñíbeis localmente

en: Failed to resolve: %s
gl: Produciuse un fallo ao resolver: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
gl: Non é posíbel resolver calquera das chaves fornecidas

en: A GIO supported URL for images is required
gl: Requírese unha URL admitida por GIO para as imaxes

en: Genres
gl: Xéneros

en: A source for browsing music
gl: Unha orixe para explorar música

en: Failed to get database from magnatune: %s
gl: Produciuse un fallo ao obter a base de datos desde magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
gl: Produciuse un fallo ao gardar a base de datos desde magnatune - «%s»

en: Failed to get table from magnatune db: %s
gl: Produciuse un fallo ao obter a táboa desde a base de datos de magnatune: %s

en: Fail before returning media to user: %s
gl: Produciuse un fallo antes de devolver o multimedia ao usuario: %s

en: Metadata Store
gl: Almacén de metadatos

en: A plugin for storing extra metadata information
gl: Un engadido para almacenar información de metadatos adicionais

en: Failed to update metadata: %s
gl: Produciuse un fallo ao actualizar: %s

en: specified keys are not writable
gl: as chaves especificadas non son escribíbeis

en: Failed to update metadata
gl: Produciuse un fallo ao actualizar os metadatos

en: “source-id” not available
gl: «source-id» non dispoñíbel

en: Failed to resolve
gl: Produciuse un fallo ao resolver

en: Failed to search: %s
gl: Produciuse un fallo ao buscar: %s

en: OpenSubtitles Provider
gl: Fornecedor de OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
gl: Un orixe que fornece unha lista de subtítulos para un vídeo

en: Optical Media
gl: Soporte óptico

en: A source for browsing optical media
gl: Unha orixe para explorar soportes ópticos

en: A source for browsing podcasts
gl: Unha orixe para explorar podcasts

en: Failed to get podcast streams: %s
gl: Produciuse un fallo ao obter os fluxos de podcasts: %s

en: Failed to parse content
gl: Produciuse un fallo ao analizar o contido

en: Failed to parse podcast contents
gl: Produciuse un fallo ao analizar os contidos do podcast

en: Failed to get podcast information
gl: Produciuse un fallo ao obter a información do podcast

en: Failed to get podcasts list: %s
gl: Produciuse un fallo ao obter a lista de podcasts: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
gl: Produciuse un fallo ao obter os metadatos do fluxo de podcast

en: Failed to get podcast metadata
gl: Produciuse un fallo ao obter os metadatos do podcast

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
gl: Non é posíbel crear os contedores. Só se aceptan fontes

en: URL required
gl: Requírese un URL

en: Most Popular
gl: Máis popular

en: Recent
gl: Recente

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
gl: Unha orixe para explorar e buscar os vídeos de Rai.tv

en: All
gl: Todos

en: Black and White
gl: Negro e Branco

en: Cinema
gl: Cine

en: Comedians
gl: Comedia

en: Chronicle
gl: Crónicas

en: Culture
gl: Cultura

en: Economy
gl: Economía

en: Fiction
gl: Ficción

en: Investigations
gl: Investigación

en: Interviews
gl: Entrevistas

en: Music
gl: Música

en: News
gl: Novas

en: Health
gl: Saúde

en: Satire
gl: Sátira

en: Society
gl: Sociedade

en: Show
gl: Espectáculo

en: Sport
gl: Deporte

en: History
gl: Historia

en: Politics
gl: Política

en: Leisure
gl: Ocio

en: Travel
gl: Viaxes

en: Failed to browse: %s
gl: Produciuse un fallo ao explorar: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
gl: Unha orixe para explorar as radios de SHOUTcast

en: Cannot find media %s
gl: Non é posíbel atopar o media %s

en: non-NULL search text is required
gl: Requírese un texto de busca non NULL

en: A source for fetching metadata of television shows
gl: Unha orixe de onde obter os metadatos das series de televisión

en: Remote data does not contain valid identifier
gl: Os datos remotos non conteñen un identificador válido

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
gl: Produciuse un fallo ao consultar: %s

en: Failed to get media from uri: %s
gl: Produciuse un fallo ao obter o multimedia desde o uri: %s

en: Empty query
gl: Consulta baleira

en: ID “%s” is not known in this source
gl: O id «%s» non é coñecido nesta orixe

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
gl: Un engadido para buscar contido multimedia usando Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
gl: Un engadido para buscar contido multimedia usando Tracker

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
gl: Unha orixe para explorar e buscar os vídeos de Vimeo

en: Standard feeds
gl: Fontes estándar

en: Categories
gl: Categorías

en: Top Rated
gl: Mellor puntuados

en: Top Favorites
gl: Máis favoritos

en: Most Viewed
gl: Máis vistos

en: Most Recent
gl: Máis recentes

en: Most Discussed
gl: Máis discutidos

en: Most Linked
gl: Máis ligados

en: Most Responded
gl: Máis respondidos

en: Recently Featured
gl: Promocionados recentemente

en: Watch On Mobile
gl: Visto en móbil

en: A source for browsing and searching YouTube videos
gl: Unha orixe para explorar e buscar os vídeos de YouTube

en: Failed to get feed
gl: Produciuse un fallo ao obter a fonte

en: Invalid feed identifier %s
gl: Identificador %s de fonte non válido
