grilo-plugins master - en to ms translation catalogue (131 entries)

en: Bookmarks
ms: Tanda Buku

en: A source for organizing media bookmarks
ms: Satu sumber untuk mengurus tanda buku media

en: Failed to get bookmark metadata
ms: Gagal mendapatkan data meta tanda buku

en: Failed to find bookmarks: %s
ms: Gagal mencari tanda buku: %s

en: Failed to remove: %s
ms: Gagal membuang: %s

en: Failed to store: %s
ms: Gagal menyimpan: %s

en: No database connection
ms: Tiada sambungan pangkalan data

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
ms: Satu pemalam untuk mendapatkan data meta menggunakan bingkai kerja gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
ms: Satu sumber untuk melayari pelayan DLNA "%s"

en: Upload failed, target source destroyed
ms: Muat naik gagal, sumber sasaran telah musnah

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
ms: Muat naik gagal, "%s", telah memindahkan %lu daripada %lu bait

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
ms: Gagal memperoleh sifat-sifat item (ralat BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
ms: Muat naik gagal, URL hilang dalam objek media yang dipindahkan

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
ms: Satu sumber untuk melayari pelayan DAAP "%s"

en: Albums
ms: Album

en: Artists
ms: Artis

en: Invalid container identifier %s
ms: Pengecam bekas %s tidak sah

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
ms: Satu sumber untuk melayari pelayan DPAP "%s"

en: Photos
ms: Foto

en: Filesystem
ms: Sistem Fail

en: A source for browsing the filesystem
ms: Satu sumber untuk melayari sistem fail

en: File %s does not exist
ms: Fail %s tidak wujud

en: Cannot get media from %s
ms: Tidak memperoleh media daripada %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
ms: Satu sumber untuk melayari dan menggelintar foto-foto Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
ms: Flickr %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
ms: Satu sumber untuk melayari dan menggelintar foto-foto Flickr %s

en: A source for browsing Freebox TV channels
ms: Satu sumber untuk melayari saluran-saluran Freebox TV

en: A source for browsing Freebox radio channels
ms: Satu sumber untuk melayari saluran-saluran Freebox radio

en: Avatar provider from Gravatar
ms: Penyedia Avatar daripada Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
ms: Satu pemalam untuk mendapatkan avatar bagi artis dan pengarang

en: A source for browsing and searching Jamendo music
ms: Satu sumber untuk melayari dan menggelintar muzik Jamendo

en: Albums of the week
ms: Album minggu ini

en: Tracks of the week
ms: Trek minggu ini

en: New releases
ms: Keluaran baharu

en: Top artists
ms: Artis terbaik

en: Top albums
ms: Album terbaik

en: Top tracks
ms: Trek terbaik

en: Failed to parse response
ms: Gagal menghurai respons

en: Empty response
ms: Respons kosong

en: Failed to connect: %s
ms: Gagal bersambung: %s

en: Feeds
ms: Suapan

en: Invalid identifier %s
ms: Pengecam %s tidak sah

en: Invalid category identifier %s
ms: Pengecam kategori %s tidak sah

en: Failed to browse: %s is a track
ms: Gagal layari: %s ialah satu trek

en: Malformed query “%s”
ms: Petanyaan "%s" cacat

en: Local Metadata Provider
ms: Penyedia Data Meta Setempat

en: A source providing locally available metadata
ms: Satu sumber yang menyediakan data meta yang tersedia secara setempat

en: Failed to resolve: %s
ms: Gagal lerai: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
ms: Tidak dapat meleraikan mana-mana kunci yang diberi

en: A GIO supported URL for images is required
ms: Satu URL disokong GIO untuk imej diperlukan

en: Genres
ms: Genre

en: A source for browsing music
ms: Satu sumber untuk melayari muzik

en: Failed to get database from magnatune: %s
ms: Gagal mendapatkan pangkalan data daripada magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
ms: Gagal menyimpan pangkalan data daripada magnatune: "%s"

en: Failed to get table from magnatune db: %s
ms: Gagal mendapatkan jadual daripada db magnatune: %s

en: Fail before returning media to user: %s
ms: Gagal sebelum mengembalikan media kepada pengguna: %s

en: Metadata Store
ms: Stor Data Meta

en: A plugin for storing extra metadata information
ms: Satu pemalam untuk menyimpan maklumat data meta tambahan

en: Failed to update metadata: %s
ms: Gagal mengemas kini data meta: %s

en: specified keys are not writable
ms: kunci-kunci yang dinyatakan tidak boleh ditulis

en: Failed to update metadata
ms: Gagal mengemas kini data meta

en: “source-id” not available
ms: “source-id” tidak tersedia

en: Failed to resolve
ms: Gagal dileraikan

en: Failed to search: %s
ms: Gagal gelintar: %s

en: OpenSubtitles Provider
ms: Penyedia OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
ms: Satu sumber yang menyediakan satu senarai sari kata untuk sesebuah video

en: Optical Media
ms: Media Optik

en: A source for browsing optical media
ms: Satu sumber untuk melayari media optik

en: A source for browsing podcasts
ms: Satu sumber untuk melayari podcast-podcast

en: Failed to get podcast streams: %s
ms: Gagal mendapatkan strim podcast: %s

en: Failed to parse content
ms: Gagal menghurai kandungan

en: Failed to parse podcast contents
ms: Gagal menghurai kandungan podcast

en: Failed to get podcast information
ms: Gagal mendapatkan maklumat podcast

en: Failed to get podcasts list: %s
ms: Gagal mendapatkan senarai podcast: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
ms: Gagal mendapatkan data meta strim podcast

en: Failed to get podcast metadata
ms: Gagal mendapatkan data meta podcast

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
ms: Tidak dapat mencipta bekas. Hanya suapan diterima

en: URL required
ms: URL diperlukan

en: Most Popular
ms: Paling Terkenal

en: Recent
ms: Baru-baru Ini

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
ms: Satu sumber untuk melayari dan menggelintar video Rai.tv

en: All
ms: Semua

en: Black and White
ms: Hitam dan Putih

en: Cinema
ms: Wayang

en: Comedians
ms: Komedi

en: Chronicle
ms: Babad

en: Culture
ms: Budaya

en: Economy
ms: Ekonomi

en: Fiction
ms: Cerekaan

en: Junior
ms: Anak-anak

en: Investigations
ms: Penyiasatan

en: Interviews
ms: Wawancara

en: Music
ms: Muzik

en: News
ms: Berita

en: Health
ms: Kesihatan

en: Satire
ms: Lawak

en: Society
ms: Masyarakat

en: Show
ms: Rancangan

en: Sport
ms: Sukan

en: History
ms: Sejarah

en: Politics
ms: Politik

en: Leisure
ms: Waktu Lapang

en: Travel
ms: Pengembaraan

en: Failed to browse: %s
ms: Gagal layari: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
ms: Satu sumber untuk melayari radio SHOUTcast

en: Cannot find media %s
ms: Tidak dapat mencari media %s

en: non-NULL search text is required
ms: teks gelintar bukan-NOL diperlukan

en: A source for fetching metadata of television shows
ms: Satu sumber untuk mendapatkan data meta bagi rancangan televisyen

en: Remote data does not contain valid identifier
ms: Data jauh tidak mengandungi pengecam yang sah

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
ms: Gagal menanya: %s

en: Failed to get media from uri: %s
ms: Gagal mendapatkan media dari uri: %s

en: Empty query
ms: Pertanyaan kosong

en: ID “%s” is not known in this source
ms: ID "%s" tidak diketahui dalam sumber ini

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
ms: Satu pemalam untuk menggelintar kandungan multimedia menggunakan Penjejak

en: Removable — %s
ms: Boleh Tanggal — %s

en: Local files
ms: Fail setempat

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
ms: Satu sumber untuk melayari dan menggelintar video Vimeo

en: Standard feeds
ms: Suapan piawai

en: Categories
ms: Kategori

en: Top Rated
ms: Penarafan Tertinggi

en: Top Favorites
ms: Kegemaran Terbaik

en: Most Viewed
ms: Terbanyak Ditonton

en: Most Recent
ms: Paling Terkini

en: Most Discussed
ms: Terbanyak Dibincangkan

en: Most Linked
ms: Terbanyak Dipautkan

en: Most Responded
ms: Terbanyak Mendapat Respons

en: Recently Featured
ms: Difiturkan Terkini

en: Watch On Mobile
ms: Tonton Di Mudah Alih

en: A source for browsing and searching YouTube videos
ms: Satu sumber untuk melayari dan menggelintar video YouTube

en: Failed to get feed
ms: Gagal mendapatkan suapan

en: Invalid feed identifier %s
ms: Pengecam suapan %s tidak sah
