grilo-plugins master - en to nl translation catalogue (124 entries)

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: A source for organizing media bookmarks
nl: Een bron voor het organiseren van mediabladwijzers

en: Failed to get bookmark metadata
nl: Opvragen van bladwijzer-metadata is mislukt

en: Failed to find bookmarks: %s
nl: Vinden van bladwijzers is mislukt: %s

en: Failed to remove: %s
nl: Verwijderen mislukt: %s

en: Failed to store: %s
nl: Opslaan mislukt: %s

en: No database connection
nl: Geen databaseverbinding

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
nl: Een plug-in voor het opvragen van metadata, gebruikmakend van het gstreamer-framework

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
nl: Een bron voor het doorbladeren van de DLNA-server ‘%s’

en: Upload failed, target source destroyed
nl: Uploaden mislukt, doelbron vernietigd

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
nl: Uploaden mislukt, ‘%s’, %lu van %lu bytes overgedragen

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
nl: Ophalen van item-eigenschappen mislukt (BrowseObjects-fout %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
nl: Uploaden mislukt, URL ontbreekt op het over te dragen media-object

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
nl: Een bron voor het doorbladeren van de DAAP-server ‘%s’

en: Artists
nl: Artiesten

en: Invalid container identifier %s
nl: Ongeldige container-identificatie %s

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
nl: Een bron voor het doorbladeren van de DPAP-server ‘%s’

en: Photos
nl: Foto's

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: A source for browsing the filesystem
nl: Een bron voor het doorbladeren van het bestandssysteem

en: File %s does not exist
nl: Bestand %s bestaat niet

en: Cannot get media from %s
nl: Kan media van %s niet opvragen

en: A source for browsing and searching Flickr photos
nl: Een bron voor het doorbladeren en zoeken van Flickr-foto's

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
nl: Flickr van %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
nl: Een bron voor het doorbladeren en zoeken van de Flickr-foto’s van %s

en: Freebox TV
nl: Freebox-tv

en: A source for browsing Freebox TV channels
nl: Een bron voor het doorbladeren van Freebox TV-kanalen

en: Freebox Radio
nl: Freebox-radio

en: A source for browsing Freebox radio channels
nl: Een bron voor het doorbladeren van Freebox-radiokanalen

en: Avatar provider from Gravatar
nl: Avataraanbieder van Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
nl: Een plug-in om avatars voor artiest- en auteur-velden op te vragen

en: A source for browsing and searching Jamendo music
nl: Een bron voor het doorbladeren en zoeken van Jamendo-muziek

en: Albums of the week
nl: Albums van de week

en: Tracks of the week
nl: Nummers van de week

en: New releases
nl: Nieuwe uitgaven

en: Top artists
nl: Topartiesten

en: Top albums
nl: Topalbums

en: Top tracks
nl: Topnummers

en: Failed to parse response
nl: Verwerken van antwoord mislukt

en: Empty response
nl: Leeg antwoord

en: Failed to connect: %s
nl: Verbinden mislukt: %s

en: Invalid identifier %s
nl: Ongeldige identificatie %s

en: Invalid category identifier %s
nl: Ongeldige categorie-identificatie %s

en: Failed to browse: %s is a track
nl: Doorbladeren mislukt: %s is een nummer

en: Malformed query “%s”
nl: Misvormde zoekopdracht ‘%s’

en: Local Metadata Provider
nl: Lokale metadata-aanbieder

en: A source providing locally available metadata
nl: Een bron die lokaal beschikbare metadata aanbiedt

en: Failed to resolve: %s
nl: Oplossen mislukt: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
nl: Kan geen van de gegeven sleutels oplossen

en: A GIO supported URL for images is required
nl: Een GIO-ondersteunde URL voor afbeeldingen wordt vereist

en: A source for browsing music
nl: Een bron voor het doorbladeren van muziek

en: Failed to get database from magnatune: %s
nl: Magnatune-database opvragen mislukt: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
nl: Magnatune-database opslaan mislukt: ‘%s’

en: Failed to get table from magnatune db: %s
nl: Tabel van magnatune-database opvragen mislukt: %s

en: Fail before returning media to user: %s
nl: Fout voor teruggave van media aan gebruiker: %s

en: Metadata Store
nl: Metadata-opslag

en: A plugin for storing extra metadata information
nl: Een plug-in voor het opslaan van extra metadata-informatie

en: Failed to update metadata: %s
nl: Bijwerken van metadata mislukt: %s

en: specified keys are not writable
nl: opgegeven sleutels zijn niet beschrijfbaar

en: Failed to update metadata
nl: Bijwerken van metadata mislukt

en: “source-id” not available
nl: ‘source-id’ niet beschikbaar

en: Failed to resolve
nl: Oplossen mislukt

en: Failed to search: %s
nl: Zoeken mislukt: %s

en: OpenSubtitles Provider
nl: OpenSubtitles-aanbieder

en: A source providing a list of subtitles for a video
nl: Een bron die een lijst van ondertitels voor een video aanbiedt

en: Optical Media
nl: Optische media

en: A source for browsing optical media
nl: Een bron voor het doorbladeren van optische media

en: A source for browsing podcasts
nl: Een bron voor het doorbladeren van podcasts

en: Failed to get podcast streams: %s
nl: Opvragen van podcast-streams mislukt: %s

en: Failed to parse content
nl: Verwerken van inhoud mislukt

en: Failed to parse podcast contents
nl: Verwerken van podcast-inhoud mislukt

en: Failed to get podcast information
nl: Opvragen van podcast-informatie mislukt

en: Failed to get podcasts list: %s
nl: Opvragen van podcast-lijst mislukt: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
nl: Opvragen van podcast-stream-metadata mislukt

en: Failed to get podcast metadata
nl: Opvragen van podcast-metadata mislukt

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
nl: Kan geen containers aanmaken. Enkel feeds worden aanvaard

en: URL required
nl: URL vereist

en: Most Popular
nl: Meest populair

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
nl: Een bron voor het doorbladeren en zoeken van Rai.tv-filmpjes

en: All
nl: Alles

en: Black and White
nl: Zwart-wit

en: Cinema
nl: Bioscoop

en: Comedians
nl: Cabaretiers

en: Chronicle
nl: Kroniek

en: Culture
nl: Cultuur

en: Economy
nl: Economie

en: Fiction
nl: Fictie

en: Investigations
nl: Onderzoek

en: Music
nl: Muziek

en: News
nl: Nieuws

en: Health
nl: Gezondheid

en: Society
nl: Samenleving

en: Show
nl: Voorstelling

en: History
nl: Geschiedenis

en: Politics
nl: Politiek

en: Leisure
nl: Vrije tijd

en: Travel
nl: Reizen

en: Failed to browse: %s
nl: Doorbladeren mislukt: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
nl: Een bron voor het doorbladeren van SHOUTcast-radio's

en: Cannot find media %s
nl: Kan media %s niet vinden

en: non-NULL search text is required
nl: niet-lege zoektekst vereist

en: A source for fetching metadata of television shows
nl: Een bron voor het ophalen van metadata van televisieprogramma's

en: Remote data does not contain valid identifier
nl: Gegevens op afstand bevatten geen geldige identificatie

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
nl: Zoekopdracht mislukt: %s

en: Failed to get media from uri: %s
nl: Opvragen van media van URI mislukt: %s

en: Empty query
nl: Lege zoekopdracht

en: ID “%s” is not known in this source
nl: ID ‘%s’ is niet bekend in deze bron

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
nl: Een plug-in voor het doorzoeken van multimedia-materiaal met Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
nl: Een plug-in voor het doorzoeken van multimedia-materiaal met Tracker

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
nl: Een bron voor het doorbladeren en zoeken van Vimeo-filmpjes

en: Standard feeds
nl: Standaardfeeds

en: Categories
nl: Categorieën

en: Top Rated
nl: Hoogst gewaardeerd

en: Top Favorites
nl: Topfavorieten

en: Most Viewed
nl: Meest bekeken

en: Most Recent
nl: Meest recent

en: Most Discussed
nl: Meest besproken

en: Most Linked
nl: Meest naar verwezen

en: Most Responded
nl: Meest gereageerd

en: Recently Featured
nl: Onlangs aanbevolen

en: Watch On Mobile
nl: Kijk op mobiel

en: A source for browsing and searching YouTube videos
nl: Een bron voor het doorbladeren en zoeken van YouTube-filmpjes

en: Failed to get feed
nl: Opvragen van feed mislukt

en: Invalid feed identifier %s
nl: Ongeldige feed-identificatie %s
