grilo-plugins master - en to pa translation catalogue (58 entries)

en: Bookmarks
pa: ਬੁੱਕਮਾਰਕ

en: A source for organizing media bookmarks
pa: ਮੀਡੀਆ ਬੁੱਕਮਾਰਕਾਂ ਦੇ ਇੰਤਜ਼ਾਮ ਲਈ ਸਰੋਤ ਹੈ

en: Failed to get bookmark metadata
pa: ਬੁੱਕਮਾਰਕ ਮੇਟਾਡਾਟਾ ਲੈਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ

en: Failed to find bookmarks: %s
pa: ਬੁੱਕਮਾਰਕ ਲੱਭਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ: %s

en: Failed to remove: %s
pa: ਹਟਾਉਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ: %s

en: Failed to store: %s
pa: ਸੰਭਾਲਣ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ: %s

en: No database connection
pa: ਕੋਈ ਡਾਟਾਬੇਸ ਕਨੈਕਸ਼ਨ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
pa: ਜੀਸਟਰੀਮਰ ਫਰੇਮਵਰਕ ਵਰਤਣ ਲਈ ਮੇਟਾਡਾਟਾ ਲੈਣ ਵਾਲੀ ਪਲੱਗਇਨ

en: Upload failed, target source destroyed
pa: ਅੱਪਲੋਡ ਫੇਲ੍ਹ ਹੈ, ਟਾਰਗੇਟ ਸਰੋਤ ਖਤਮ ਹੋਇਆ

en: Albums
pa: ਐਲਬਮਾਂ

en: Artists
pa: ਕਲਾਕਾਰ

en: Photos
pa: ਫੋਟੋ

en: Filesystem
pa: ਫਾਇਲ-ਸਿਸਟਮ

en: A source for browsing the filesystem
pa: ਫਾਇਲ-ਸਿਸਟਮ ਦੀ ਝਲਕ ਵੇਖਣ ਲਈ ਸਰੋਤ

en: File %s does not exist
pa: ਫਾਇਲ %s ਮੌਜੂਦ ਨਹੀਂ ਹੈ

en: Cannot get media from %s
pa: %s ਤੋਂ ਮੀਡੀਆ ਲਿਆ ਨਹੀਂ ਜਾ ਸਕਦਾ ਹੈ

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
pa: %s ਦਾ Flickr

en: Freebox TV
pa: ਫਰੀਬਾਕਸ ਟੀਵੀ

en: Freebox Radio
pa: ਫਰੀਬਾਕਸ ਰੇਡੀਓ

en: Avatar provider from Gravatar
pa: ਗਰਾਵਤਾਰ ਤੋਂ ਅਵਤਾਰ ਪੂਰਕ

en: Albums of the week
pa: ਹਫ਼ਤੇ ਦੀਆਂ ਐਲਬਮਾਂ

en: Tracks of the week
pa: ਹਫ਼ਤੇ ਦੇ ਟਰੈਕ

en: New releases
pa: ਨਵੇਂ ਰੀਲਿਜ਼

en: Top artists
pa: ਸਿਖਰਲੇ ਕਲਾਕਾਰ

en: Top albums
pa: ਸਿਖਰਲੀਆਂ ਐਲਬਮਾਂ

en: Top tracks
pa: ਸਿਖਰਲੇ ਟਰੈਕ

en: Empty response
pa: ਖਾਲੀ ਜਵਾਬ

en: Failed to connect: %s
pa: ਕਨੈਕਟ ਕਰਨ ਲਈ ਫੇਲ੍ਹ: %s

en: Feeds
pa: ਫੀਡ

en: Genres
pa: ਸ਼ੈਲੀਆਂ

en: Metadata Store
pa: ਮੇਟਾਡਾਟਾ ਸਟੋਰ

en: Recent
pa: ਤਾਜ਼ਾ

en: All
pa: ਸਭ

en: Black and White
pa: ਕਾਲਾ ਅਤੇ ਚਿੱਟਾ

en: Cinema
pa: ਸਿਨੇਮਾ

en: Comedians
pa: ਮਖੌਲੀਏ

en: Culture
pa: ਸਭਿਆਚਾਰ

en: Economy
pa: ਅਰਥਚਾਰਾ

en: Junior
pa: ਜੂਨੀਅਰ

en: Investigations
pa: ਪੜਤਾਲਾਂ

en: Interviews
pa: ਇੰਟਰਵਿਊਆਂ

en: Music
pa: ਸੰਗੀਤ

en: News
pa: ਖ਼ਬਰਾਂ

en: Health
pa: ਸੇਹਤ

en: Society
pa: ਸਮਾਜ

en: Show
pa: ਸ਼ੋਅ

en: Sport
pa: ਖੇਡਾਂ

en: History
pa: ਇਤਿਹਾਸ

en: Politics
pa: ਰਾਜਨੀਤੀ

en: Travel
pa: ਸੈਰ ਸਪਾਟਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀਆਂ

en: Top Rated
pa: ਸਿਰਖਲਾ ਦਰਜਾ

en: Top Favorites
pa: ਸਿਖਰਲੇ ਪਸੰਦੀਦਾ

en: Most Viewed
pa: ਸਭ ਤੋਂ ਵੱਧ ਵੇਖੇ

en: Most Recent
pa: ਸਭ ਤੋਂ ਤਾਜ਼ਾ

en: Most Discussed
pa: ਸਭ ਤੋਂ ਵੱਧ ਵਿਚਾਰੇ

en: Most Linked
pa: ਸਭ ਤੋਂ ਵੱਧ ਲਿੰਕ ਕੀਤੇ

en: Watch On Mobile
pa: ਮੋਬਾਈਲ ਉੱਤੇ ਵੇਖੋ
