grilo-plugins master - en to sr translation catalogue (132 entries)

en: Bookmarks
sr: Obeleživači

en: A source for organizing media bookmarks
sr: Izvor za organizovanje medijskih obeleživača

en: Failed to get bookmark metadata
sr: Nisam uspeo da dobavim meta podatke obeleživača

en: Failed to find bookmarks: %s
sr: Nisam uspeo da nađem obeleživača: %s

en: Failed to remove: %s
sr: Nisam uspeo da uklonim: %s

en: Failed to store: %s
sr: Nisam uspeo da uskladištim: %s

en: No database connection
sr: Nema veza sa bazom podataka

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
sr: Priključak za dobavljanje podataka upotrebom radnog sklopa gstrimera

en: A source for browsing the DLNA server '%s'
sr: Izvor za razgledanje DLNA servera „%s“

en: Upload failed, target source destroyed
sr: Slanje nije uspelo, ciljni izvor je uništen

en: Upload failed, '%s', transferred %lu of %lu bytes
sr: Slanje nije uspelo, „%s“, prenešeno je %lu od %lu bajta

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
sr: Nisam uspeo da dovučem svojstva stavke (greška razgledanja predmeta %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
sr: Slanje nije uspelo, adresa nedostaje na medijskom predmetu za prenos

en: A source for browsing the DAAP server '%s'
sr: Izvor za razgledanje DAAP servera „%s“

en: Albums
sr: Albumi

en: Artists
sr: Izvođači

en: Invalid container identifier %s
sr: Neispravan odrednik sadržaoca „%s“

en: A source for browsing the DPAP server '%s'
sr: Izvor za razgledanje DPAP servera „%s“

en: Photos
sr: Slike

en: Filesystem
sr: Sistem datoteka

en: A source for browsing the filesystem
sr: Izvor za razgledanje sistema datoteka

en: File %s does not exist
sr: Datoteka „%s“ ne postoji

en: Cannot get media from %s
sr: Ne mogu da dobavim medij sa „%s“

en: A source for browsing and searching Flickr photos
sr: Izvor za razgledanje i pretragu slika Flikra

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s's Flickr
sr: Flikr korisnika „%s“

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s's flickr photos
sr: Izvor za razgledanje i pretragu slika sa flikra korisnika %s

en: Freebox TV
sr: Friboks TV

en: A source for browsing Freebox TV channels
sr: Izvor za razgledanje kanala Friboks televizije

en: Freebox Radio
sr: Friboks radio

en: A source for browsing Freebox radio channels
sr: Izvor za razgledanje kanala Friboks radia

en: Avatar provider from Gravatar
sr: Avatar dostavljen sa Gravatara

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
sr: Priključak za dobavljanje avatara za polja izvođača i autora

en: A source for browsing and searching Jamendo music
sr: Izvor za razgledanje i pretragu muzike Jamenda

en: Albums of the week
sr: Albumi nedelje

en: Tracks of the week
sr: Pesme nedelje

en: New releases
sr: Nova izdanja

en: Top artists
sr: Najbolji izvođači

en: Top albums
sr: Najbolji albumi

en: Top tracks
sr: Najbolje pesme

en: Failed to parse response
sr: Nisam uspeo da obradim odgovor

en: Empty response
sr: Prazan odgovor

en: Failed to connect: %s
sr: Nisam uspeo da se povežem: %s

en: Feeds
sr: Dovodi

en: Invalid identifier %s
sr: Neispravan odrednik „%s“

en: Invalid category identifier %s
sr: Neispravan odrednik kategorije „%s“

en: Failed to browse: %s is a track
sr: Nisam uspeo da razgledam: „%s“ je pesma

en: Malformed query "%s"
sr: Loš upit "%s"

en: Local Metadata Provider
sr: Dostavljač mesnih metapodataka

en: A source providing locally available metadata
sr: Izvor za dostavljanje mesnih dostupnih metapodataka

en: Failed to resolve: %s
sr: Nisam uspeo da rešim: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
sr: Ne mogu da rešim nijedan od datih ključeva

en: A GIO supported URL for images is required
sr: Potrebna je putanja za slike podržana GIO-om

en: Genres
sr: Žanrovi

en: A source for browsing music
sr: Izvor za razgledanje muzike

en: Failed to get database from magnatune: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim bazu podataka sa manjatjuna: %s

en: Failed to save database from magnatune - '%s'
sr: Nisam uspeo da sačuvam bazu podataka sa manjatjuna — „%s“

en: Failed to get table from magnatune db: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim tabelu sa baze podataka manjatjuna: %s

en: Fail before returning media to user: %s
sr: Neuspeh pre vraćanja medija korisniku: %s

en: Metadata Store
sr: Skladište metapodataka

en: A plugin for storing extra metadata information
sr: Priključak za skladištenje dopunskih podataka metapodataka

en: Failed to update metadata: %s
sr: Nisam uspeo da ažuriram metapodatke: %s

en: specified keys are not writable
sr: navedeni ključ nije upisiv

en: Failed to update metadata
sr: Nisam uspeo da ažuriram metapodatke

en: "source-id" not available
sr: „ib-izvora“ nije dostupan

en: Failed to resolve
sr: Nisam uspeo da razrešim

en: Failed to search: %s
sr: Nisam uspeo da potražim: %s

en: OpenSubtitles Provider
sr: Dostavljač Otvorenih prevoda

en: A source providing a list of subtitles for a video
sr: Izvor koji dostavlja spisak prevoda za video

en: Optical Media
sr: Optički medijum

en: A source for browsing optical media
sr: Izvor za razgledanje optičkog medijuma

en: A source for browsing podcasts
sr: Izvor za razgledanje podemisija

en: Failed to get podcast streams: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim tokove podemisija: %s

en: Failed to parse content
sr: Nisam uspeo da obradim sadržaj

en: Failed to parse podcast contents
sr: Nisam uspeo da obradim sadržaje podemisije

en: Failed to get podcast information
sr: Nisam uspeo da dobavim podatke podemisije

en: Failed to get podcasts list: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim spisak podemisija: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
sr: Nisam uspeo da dobavim metapodatke toka podemisije

en: Failed to get podcast metadata
sr: Nisam uspeo da dobavim metapodatke podemisije

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
sr: Ne mogu da napravim sadržaoce. Samo dovodi se prihvataju

en: URL required
sr: Potrebna je putanja

en: Most Popular
sr: Najpopularnije

en: Recent
sr: Skorašnje

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
sr: Izvor za razgledanje i pretragu snimaka Rai televizije

en: All
sr: Sve

en: Black and White
sr: Crno-belo

en: Cinema
sr: Bioskop

en: Comedians
sr: Komedije

en: Chronicle
sr: Hronika

en: Culture
sr: Kultura

en: Economy
sr: Ekonomija

en: Fiction
sr: Fantastika

en: Junior
sr: Mladi

en: Investigations
sr: Istrage

en: Interviews
sr: Intervjui

en: Music
sr: Muzika

en: News
sr: Vesti

en: Health
sr: Zdravlje

en: Satire
sr: Satira

en: Society
sr: Društvo

en: Show
sr: Emisije

en: History
sr: Istorija

en: Politics
sr: Politika

en: Leisure
sr: Dokolica

en: Travel
sr: Putovanja

en: Failed to browse: %s
sr: Nisam uspeo da razgledam: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
sr: Izvor za razgledanje ŠAUTkast radia

en: Cannot find media %s
sr: Ne mogu da pronađem medij „%s“

en: non-NULL search text is required
sr: Potreban je ne-NIŠTAVNI tekst pretrage

en: A source for fetching metadata of television shows
sr: Izvor za dovlačenje metapodataka televizijskih emisija

en: Remote data does not contain valid identifier
sr: Udaljeni podaci ne sadrže ispravnog odrednika

note: I can haz templatze ?? Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
sr: Nisam uspeo da propitam: %s

en: Failed to get media from uri: %s
sr: Nisam uspeo da dobavim medijum sa putanje: %s

en: Empty query
sr: Prazan upit

en: ID '%s' is not known in this source
sr: IB „%s“ nije poznat u ovom izvoru

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
sr: Priključak za pretraživanje multimedijskog sadržaja upotrebom Pratioca

en: Removable - %s
sr: Uklonjivo — %s

en: Local files
sr: Mesne datoteke

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
sr: Izvor za razgledanje i pretragu snimaka Vimea

en: Standard feeds
sr: Standardni dovodi

en: Categories
sr: Kategorije

en: Top Rated
sr: Najbolje ocenjeno

en: Top Favorites
sr: Najomiljeniji

en: Most Viewed
sr: Najpregledaniji

en: Most Recent
sr: Najskoriji

en: Most Discussed
sr: Najraspravljaniji

en: Most Linked
sr: Najpovezaniji

en: Most Responded
sr: Najodgovoreniji

en: Recently Featured
sr: Skoro uobličeni

en: Watch On Mobile
sr: Gledaj na telefonu

en: A source for browsing and searching YouTube videos
sr: Izvor za razgledanje i pretragu snimaka Jutuba

en: Failed to get feed
sr: Nisam uspeo da dobavim dovod

en: Invalid feed identifier %s
sr: Neispravan odrednik dovoda „%s“
