grilo-plugins master - en to uk translation catalogue (132 entries)

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: A source for organizing media bookmarks
uk: Джерело для організування закладок до медіаконтенту

en: Failed to get bookmark metadata
uk: Не вдалося отримати метадані закладки

en: Failed to find bookmarks: %s
uk: Не вдалося знайти закладки: %s

en: Failed to remove: %s
uk: Не вдалося вилучити: %s

en: Failed to store: %s
uk: Не вдалося зберегти: %s

en: No database connection
uk: Немає з'єднання з базою даних

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
uk: Додаток для отримання метаданих за допомогою бібліотек gstreamer

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
uk: Джерело для огляду сервера DLNA «%s»

en: Upload failed, target source destroyed
uk: Не вдалося вивантажити, джерело призначення було знищено

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
uk: Не вдалося вивантажити, «%s», передано %lu з %lu байтів

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
uk: Не вдалося отримати властивості запису (помилка BrowseObjects %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
uk: Не вдалося вивантажити, у мультимедійному об'єкті не вказано адреси для перенесення даних

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
uk: Джерело для огляду сервера DAAP «%s»

en: Albums
uk: Альбоми

en: Artists
uk: Виконавці

en: Invalid container identifier %s
uk: Некоректний ідентифікатор контейнера %s

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
uk: Джерело для огляду сервера DPAP «%s»

en: Photos
uk: Фотографії

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: A source for browsing the filesystem
uk: Джерело для огляду файлової системи

en: File %s does not exist
uk: Файл %s не існує

en: Cannot get media from %s
uk: Не вдалося отримати медіаконтент з %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
uk: Джерело для огляду та пошуку фотографій Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
uk: Flickr користувача %s

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
uk: Джерело для огляду та пошуку фотографій flickr користувача %s

en: Freebox TV
uk: Телебачення Freebox

en: A source for browsing Freebox TV channels
uk: Джерело для навігації каналами телебачення Freebox

en: Freebox Radio
uk: Радіо Freebox

en: A source for browsing Freebox radio channels
uk: Джерело для навігації радіоканалами Freebox

en: Avatar provider from Gravatar
uk: Постачальник аватарів від Gravatar

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
uk: Додаток отримання аватарів за полями «Виконавець» та «Автор»

en: A source for browsing and searching Jamendo music
uk: Джерело для огляду та пошуку музики Jamendo

en: Albums of the week
uk: Альбоми тижня

en: Tracks of the week
uk: Треки тижня

en: New releases
uk: Нові випуски

en: Top artists
uk: Верхівка виконавців

en: Top albums
uk: Верхівка альбомів

en: Top tracks
uk: Верхівка доріжок

en: Failed to parse response
uk: Не вдалося розібрати відповідь

en: Empty response
uk: Порожня відповідь

en: Failed to connect: %s
uk: Не вдалося під'єднатися: %s

en: Feeds
uk: Канали

en: Invalid identifier %s
uk: Некоректний ідентифікатор %s

en: Invalid category identifier %s
uk: Некоректний ідентифікатор категорії %s

en: Failed to browse: %s is a track
uk: Не вдалося переглянути: %s — доріжка

en: Malformed query “%s”
uk: Некоректно сформований запит «%s»

en: Local Metadata Provider
uk: Постачальник локальних метаданих

en: A source providing locally available metadata
uk: Джерело, що постачає локально доступні метадані

en: Failed to resolve: %s
uk: Не вдалося розв'язати: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
uk: Не вдалося розв'язати жодного з наданих ключів

en: A GIO supported URL for images is required
uk: Для зображень потрібна URL з підтримкою GIO

en: Genres
uk: Жанри

en: A source for browsing music
uk: Джерело для огляду музики

en: Failed to get database from magnatune: %s
uk: Не вдалося отримати базу даних з magnatune: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
uk: Не вдалося зберегти базу даних з magnatune — «%s»

en: Failed to get table from magnatune db: %s
uk: Не вдалося отримати таблицю з бази даних magnatune: %s

en: Fail before returning media to user: %s
uk: Трапилася помилка перед поверненням медіаконтента користувачу: %s

en: Metadata Store
uk: Сховище метаданих

en: A plugin for storing extra metadata information
uk: Додаток зберігання додаткової інформації метаданих

en: Failed to update metadata: %s
uk: Не вдалося оновити метадані: %s

en: specified keys are not writable
uk: вказані ключі не записувані

en: Failed to update metadata
uk: Не вдалося оновити метадані

en: “source-id” not available
uk: «source-id» недоступний

en: Failed to resolve
uk: Не вдалося розв'язати

en: Failed to search: %s
uk: Не вдалося знайти: %s

en: OpenSubtitles Provider
uk: Надавач OpenSubtitles

en: A source providing a list of subtitles for a video
uk: Джерело, яка надає список субтитрів до відео

en: Optical Media
uk: Оптичний носій

en: A source for browsing optical media
uk: Джерело для огляду оптичних носіїв

en: A source for browsing podcasts
uk: Джерело для огляду радіотрансляції

en: Failed to get podcast streams: %s
uk: Не вдалося отримати потоки радіотрансляції: %s

en: Failed to parse content
uk: Не вдалося розібрати вміст

en: Failed to parse podcast contents
uk: Не вдалося розібрати вміст радіотрансляції

en: Failed to get podcast information
uk: Не вдалося отримати інформацію про радіотрансляцію

en: Failed to get podcasts list: %s
uk: Не вдалося отримати перелік радіотрансляцій: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
uk: Не вдалося отримати метадані потоку радіотрансляції

en: Failed to get podcast metadata
uk: Не вдалося отримати метадані радіотрансляції

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
uk: Не вдалося створити контейнери. Допустимі лише подачі

en: URL required
uk: Потрібна URL

en: Most Popular
uk: Найпопулярніше

en: Recent
uk: Останнє

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
uk: Джерело для огляду та пошуку відеозаписів Rai.tv

en: All
uk: Усе

en: Black and White
uk: Чорне і біле

en: Cinema
uk: Кіно

en: Comedians
uk: Комедії

en: Chronicle
uk: Хроніка

en: Culture
uk: Культура

en: Economy
uk: Економіка

en: Fiction
uk: Художня література

en: Junior
uk: Молодь

en: Investigations
uk: Дослідження

en: Interviews
uk: Інтерв'ю

en: Music
uk: Музика

en: News
uk: Новини

en: Health
uk: Здоров'я

en: Satire
uk: Гумор

en: Society
uk: Суспільство

en: Show
uk: Розваги

en: Sport
uk: Спорт

en: History
uk: Історія

en: Politics
uk: Політика

en: Leisure
uk: Дозвілля

en: Travel
uk: Мандрівки

en: Failed to browse: %s
uk: Не вдалося виконати огляд: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
uk: Джерело для огляду радіостанцій SHOUTcast

en: Cannot find media %s
uk: Не вдалося знайти медіаконтент %s

en: non-NULL search text is required
uk: Рядок пошуку повинен бути непорожнім

en: A source for fetching metadata of television shows
uk: Джерело для отримання метаданих щодо телепрограм

en: Remote data does not contain valid identifier
uk: Віддалені дані не містять коректного ідентифікатора

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
uk: Не вдалося виконати запит: %s

en: Failed to get media from uri: %s
uk: Не вдалося отримати мультимедійні дані з адреси: %s

en: Empty query
uk: Порожній запит

en: ID “%s” is not known in this source
uk: Ідентифікатор «%s» є невідомим у цьому джерелі

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
uk: Додаток пошуку мультимедійних даних за допомогою Tracker3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
uk: Додаток пошуку мультимедійного контенту за допомогою Tracker

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
uk: Джерело для огляду та пошуку відеозаписів Vimeo

en: Standard feeds
uk: Стандартні подачі

en: Categories
uk: Категорії

en: Top Rated
uk: Верхівка найкращих

en: Top Favorites
uk: Верхівка улюблених

en: Most Viewed
uk: Найпереглядуваніше

en: Most Recent
uk: Найостанніше

en: Most Discussed
uk: Найобговорюваніше

en: Most Linked
uk: Найадресованіше

en: Most Responded
uk: Найжвавіше

en: Recently Featured
uk: Нещодавнє особливе

en: Watch On Mobile
uk: Дивитися мобільну версію

en: A source for browsing and searching YouTube videos
uk: Джерело для огляду та пошуку відеозаписів YouTube

en: Failed to get feed
uk: Не вдалося отримати подачу

en: Invalid feed identifier %s
uk: Некоректний ідентифікатор подачі %s
