grilo-plugins master - en to sr translation catalogue (132 entries)

en: Bookmarks
sr: Обележивачи

en: A source for organizing media bookmarks
sr: Извор за организовање медијских обележивача

en: Failed to get bookmark metadata
sr: Нисам успео да добавим мета податке обележивача

en: Failed to find bookmarks: %s
sr: Нисам успео да нађем обележивача: %s

en: Failed to remove: %s
sr: Нисам успео да уклоним: %s

en: Failed to store: %s
sr: Нисам успео да ускладиштим: %s

en: No database connection
sr: Нема веза са базом података

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
sr: Прикључак за добављање података употребом радног склопа гстримера

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
sr: Извор за разгледање ДЛНА сервера „%s“

en: Upload failed, target source destroyed
sr: Слање није успело, циљни извор је уништен

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
sr: Слање није успело, „%s“, пренешено је %lu од %lu бајта

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
sr: Нисам успео да довучем својства ставке (грешка разгледања предмета %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
sr: Слање није успело, адреса недостаје на медијском предмету за пренос

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
sr: Извор за разгледање ДААП сервера „%s“

en: Albums
sr: Албуми

en: Artists
sr: Извођачи

en: Invalid container identifier %s
sr: Неисправан одредник садржаоца „%s“

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
sr: Извор за разгледање ДПАП сервера „%s“

en: Photos
sr: Слике

en: Filesystem
sr: Систем датотека

en: A source for browsing the filesystem
sr: Извор за разгледање система датотека

en: File %s does not exist
sr: Датотека „%s“ не постоји

en: Cannot get media from %s
sr: Не могу да добавим медиј са „%s“

en: A source for browsing and searching Flickr photos
sr: Извор за разгледање и претрагу слика Фликра

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
sr: Фликр корисника „%s“

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
sr: Извор за разгледање и претрагу слика са фликра корисника %s

en: Freebox TV
sr: Фрибокс ТВ

en: A source for browsing Freebox TV channels
sr: Извор за разгледање канала Фрибокс телевизије

en: Freebox Radio
sr: Фрибокс радио

en: A source for browsing Freebox radio channels
sr: Извор за разгледање канала Фрибокс радиа

en: Avatar provider from Gravatar
sr: Аватар достављен са Граватара

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
sr: Прикључак за добављање аватара за поља извођача и аутора

en: A source for browsing and searching Jamendo music
sr: Извор за разгледање и претрагу музике Јаменда

en: Albums of the week
sr: Албуми недеље

en: Tracks of the week
sr: Песме недеље

en: New releases
sr: Нова издања

en: Top artists
sr: Најбољи извођачи

en: Top albums
sr: Најбољи албуми

en: Top tracks
sr: Најбоље песме

en: Failed to parse response
sr: Нисам успео да обрадим одговор

en: Empty response
sr: Празан одговор

en: Failed to connect: %s
sr: Нисам успео да се повежем: %s

en: Feeds
sr: Доводи

en: Invalid identifier %s
sr: Неисправан одредник „%s“

en: Invalid category identifier %s
sr: Неисправан одредник категорије „%s“

en: Failed to browse: %s is a track
sr: Нисам успео да разгледам: „%s“ је песма

en: Malformed query “%s”
sr: Лош упит "%s"

en: Local Metadata Provider
sr: Достављач месних метаподатака

en: A source providing locally available metadata
sr: Извор за достављање месних доступних метаподатака

en: Failed to resolve: %s
sr: Нисам успео да решим: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
sr: Не могу да решим ниједан од датих кључева

en: A GIO supported URL for images is required
sr: Потребна је путања за слике подржана ГИО-ом

en: Genres
sr: Жанрови

en: A source for browsing music
sr: Извор за разгледање музике

en: Failed to get database from magnatune: %s
sr: Нисам успео да добавим базу података са мањатјуна: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
sr: Нисам успео да сачувам базу података са мањатјуна — „%s“

en: Failed to get table from magnatune db: %s
sr: Нисам успео да добавим табелу са базе података мањатјуна: %s

en: Fail before returning media to user: %s
sr: Неуспех пре враћања медија кориснику: %s

en: Metadata Store
sr: Складиште метаподатака

en: A plugin for storing extra metadata information
sr: Прикључак за складиштење допунских података метаподатака

en: Failed to update metadata: %s
sr: Нисам успео да ажурирам метаподатке: %s

en: specified keys are not writable
sr: наведени кључ није уписив

en: Failed to update metadata
sr: Нисам успео да ажурирам метаподатке

en: “source-id” not available
sr: „иб-извора“ није доступан

en: Failed to resolve
sr: Нисам успео да разрешим

en: Failed to search: %s
sr: Нисам успео да потражим: %s

en: OpenSubtitles Provider
sr: Достављач Отворених превода

en: A source providing a list of subtitles for a video
sr: Извор који доставља списак превода за видео

en: Optical Media
sr: Оптички медијум

en: A source for browsing optical media
sr: Извор за разгледање оптичког медијума

en: A source for browsing podcasts
sr: Извор за разгледање подемисија

en: Failed to get podcast streams: %s
sr: Нисам успео да добавим токове подемисија: %s

en: Failed to parse content
sr: Нисам успео да обрадим садржај

en: Failed to parse podcast contents
sr: Нисам успео да обрадим садржаје подемисије

en: Failed to get podcast information
sr: Нисам успео да добавим податке подемисије

en: Failed to get podcasts list: %s
sr: Нисам успео да добавим списак подемисија: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
sr: Нисам успео да добавим метаподатке тока подемисије

en: Failed to get podcast metadata
sr: Нисам успео да добавим метаподатке подемисије

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
sr: Не могу да направим садржаоце. Само доводи се прихватају

en: URL required
sr: Потребна је путања

en: Most Popular
sr: Најпопуларније

en: Recent
sr: Скорашње

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
sr: Извор за разгледање и претрагу снимака Раи телевизије

en: All
sr: Све

en: Black and White
sr: Црно-бело

en: Cinema
sr: Биоскоп

en: Comedians
sr: Комедије

en: Chronicle
sr: Хроника

en: Culture
sr: Култура

en: Economy
sr: Економија

en: Fiction
sr: Фантастика

en: Junior
sr: Млади

en: Investigations
sr: Истраге

en: Interviews
sr: Интервјуи

en: Music
sr: Музика

en: News
sr: Вести

en: Health
sr: Здравље

en: Satire
sr: Сатира

en: Society
sr: Друштво

en: Show
sr: Емисије

en: Sport
sr: Спорт

en: History
sr: Историја

en: Politics
sr: Политика

en: Leisure
sr: Доколица

en: Travel
sr: Путовања

en: Failed to browse: %s
sr: Нисам успео да разгледам: %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
sr: Извор за разгледање ШАУТкаст радиа

en: Cannot find media %s
sr: Не могу да пронађем медиј „%s“

en: non-NULL search text is required
sr: Потребан је не-НИШТАВНИ текст претраге

en: A source for fetching metadata of television shows
sr: Извор за довлачење метаподатака телевизијских емисија

en: Remote data does not contain valid identifier
sr: Удаљени подаци не садрже исправног одредника

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
sr: Нисам успео да пропитам: %s

en: Failed to get media from uri: %s
sr: Нисам успео да добавим медијум са путање: %s

en: Empty query
sr: Празан упит

en: ID “%s” is not known in this source
sr: ИБ „%s“ није познат у овом извору

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
sr: Прикључак за претраживање мултимедијског садржаја употребом Трагача3 (Tracker3)

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
sr: Прикључак за претраживање мултимедијског садржаја употребом Пратиоца

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
sr: Извор за разгледање и претрагу снимака Вимеа

en: Standard feeds
sr: Стандардни доводи

en: Categories
sr: Категорије

en: Top Rated
sr: Најбоље оцењено

en: Top Favorites
sr: Најомиљенији

en: Most Viewed
sr: Најпрегледанији

en: Most Recent
sr: Најскорији

en: Most Discussed
sr: Најрасправљанији

en: Most Linked
sr: Најповезанији

en: Most Responded
sr: Најодговоренији

en: Recently Featured
sr: Скоро уобличени

en: Watch On Mobile
sr: Гледај на телефону

en: A source for browsing and searching YouTube videos
sr: Извор за разгледање и претрагу снимака Јутуба

en: Failed to get feed
sr: Нисам успео да добавим довод

en: Invalid feed identifier %s
sr: Неисправан одредник довода „%s“
