grilo-plugins master - en to hr translation catalogue (129 entries)

en: Bookmarks
hr: Zabilješke

en: A source for organizing media bookmarks
hr: Izvor za organizaciju medijskih zabilješki

en: Failed to get bookmark metadata
hr: Neuspjelo dobivanje metapodataka zabilješke

en: Failed to find bookmarks: %s
hr: Neuspjelo pronalaženje zabilješka: %s

en: Failed to remove: %s
hr: Neuspjelo uklanjanje: %s

en: Failed to store: %s
hr: Neuspjela pohrana: %s

en: No database connection
hr: Nema povezivanja s bazom podataka

en: A plugin to get metadata using gstreamer framework
hr: Priključak za nabavljanje metapodataka koristeći gstreamer radni okvir

en: A source for browsing the DLNA server “%s”
hr: Izvor za pregledavanje DLNA poslužitelja “%s”

en: Upload failed, target source destroyed
hr: Neuspjelo slanje, odredišni izvor je uništen

en: Upload failed, “%s”, transferred %lu of %lu bytes
hr: Neuspjelo slanje, “%s”, preneseno %lu od %lu bajta

en: Failed to retrieve item properties (BrowseObjects error %d: %s)
hr: Neuspjelo preuzimanje svojstava stavke (BrowseObjects greška %d: %s)

en: Upload failed, URL missing on the media object to be transferred
hr: Neuspjelo slanje, URL nedostaje na medijskom objektu koji se treba prenijeti

en: A source for browsing the DAAP server “%s”
hr: Izvor za pregledavanje DAAP poslužitelja “%s”

en: Albums
hr: Albumi

en: Artists
hr: Izvođači

en: Invalid container identifier %s
hr: Neispravan identifikator spremnika %s

en: A source for browsing the DPAP server “%s”
hr: Izvor za pregledavanje DPAP poslužitelja “%s”

en: Photos
hr: Fotografije

en: Filesystem
hr: Datotečni sustav

en: A source for browsing the filesystem
hr: Izvor za pregledavanje datotečnog sustava

en: File %s does not exist
hr: Datoteka %s ne postoji

en: Cannot get media from %s
hr: Nemoguće dobivanje medija iz %s

en: A source for browsing and searching Flickr photos
hr: Izvor za pregledavanje i pretraživanje Flickr fotografija

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: %s’s Flickr
hr: %s Flickr

note: "%s" is a full user name, like "John Doe"
en: A source for browsing and searching %s’s flickr photos
hr: Izvor za pregledavanje i pretraživanje %s Flickr fotografija

en: A source for browsing Freebox TV channels
hr: Izvor za pregledavanje Freebox TV programa

en: A source for browsing Freebox radio channels
hr: Izvor za pregledavanje Freebox radio programa

en: Avatar provider from Gravatar
hr: Slika omogućena s Gravatara

en: A plugin to get avatars for artist and author fields
hr: Priključak za preuzimanje slika za polja izvođača i autora

en: A source for browsing and searching Jamendo music
hr: Izvor za pregledavanje i pretraživanje Jamendo glazbe

en: Albums of the week
hr: Albumi tjedna

en: Tracks of the week
hr: Pjesme tjedna

en: New releases
hr: Nova izdanja

en: Top artists
hr: Najpopularniji izvođači

en: Top albums
hr: Najpopularniji albumi

en: Top tracks
hr: Najpopularnije pjesme

en: Failed to parse response
hr: Nemoguća obrada odgovora

en: Empty response
hr: Prazan odgovor

en: Failed to connect: %s
hr: Neuspjelo povezivanje: %s

en: Feeds
hr: Kanali

en: Invalid identifier %s
hr: Neispravan identifikator %s

en: Invalid category identifier %s
hr: Neispravan identifikator kategorije %s

en: Failed to browse: %s is a track
hr: Neuspjelo pregledavanje: %s je pjesma

en: Malformed query “%s”
hr: Oštećen zahtjev "%s"

en: Local Metadata Provider
hr: Lokalni pružatelj usluga metapodataka

en: A source providing locally available metadata
hr: Izvor koji omogućuje lokalno dostupne metapodatke

en: Failed to resolve: %s
hr: Neuspjelo razrješavanje: %s

en: Cannot resolve any of the given keys
hr: Neuspjelo razrješavanje bilo kojeg od zadanih ključeva

en: A GIO supported URL for images is required
hr: GIO podržani URL za slike je potreban

en: Genres
hr: Žanrovi

en: A source for browsing music
hr: Izvor za pregledavanje glazbe

en: Failed to get database from magnatune: %s
hr: Neuspjelo preuzimanje baze podataka s magnatuna: %s

en: Failed to save database from magnatune: “%s”
hr: Neuspjelo spremanje baze podataka s magnatuna - “%s”

en: Failed to get table from magnatune db: %s
hr: Neuspjelo preuzimanje tablice baze podataka s magnatuna: %s

en: Fail before returning media to user: %s
hr: Neuspjelo prije vraćanja medija korisniku: %s

en: Metadata Store
hr: Pohrana metapodataka

en: A plugin for storing extra metadata information
hr: Priključak za pohranu dodatnih informacija metapodataka

en: Failed to update metadata: %s
hr: Neuspjela nadopuna metapodataka: %s

en: specified keys are not writable
hr: navedeni ključevi nisu zapisivi

en: Failed to update metadata
hr: Neuspjela nadopuna metapodataka

en: “source-id” not available
hr: "id-izvora" nije dostupan

en: Failed to resolve
hr: Nemoguće razrješavanje

en: Failed to search: %s
hr: Neuspjela pretraga: %s

en: OpenSubtitles Provider
hr: OpenSubtitles pružatelj usluge

en: A source providing a list of subtitles for a video
hr: Izvor koji omogućuje popis podnaslova za filmove

en: Optical Media
hr: Optički medij

en: A source for browsing optical media
hr: Izvor za pregledavanje optičkog medija

en: A source for browsing podcasts
hr: Izvor za pregledavanje podcasta

en: Failed to get podcast streams: %s
hr: Neuspjelo dobivanje strujanja podcasta: %s

en: Failed to parse content
hr: Neuspjela obrada sadržaja

en: Failed to parse podcast contents
hr: Neuspjela obrada sadržaja podcasta

en: Failed to get podcast information
hr: Neuspjelo preuzimanje informacija podcasta

en: Failed to get podcasts list: %s
hr: Neuspjelo preuzimanje popisa podcasta: %s

en: Failed to get podcast stream metadata
hr: Neuspjelo preuzimanje informacija strujanja podcasta

en: Failed to get podcast metadata
hr: Neuspjelo preuzimanje metapodataka podcasta

en: Cannot create containers. Only feeds are accepted
hr: Nemoguće stvaranje spremnika. Samo kanali su prihvatljivi

en: URL required
hr: URL je potreban

en: Most Popular
hr: Najpopularnije

en: Recent
hr: Najnovije

en: A source for browsing and searching Rai.tv videos
hr: Izvor za pregledavanje i pretraživanje Rai.tv video snimka

en: All
hr: Sve

en: Black and White
hr: Crno-bijelo

en: Cinema
hr: Kino

en: Comedians
hr: Komičari

en: Chronicle
hr: Kronika

en: Culture
hr: Kultura

en: Economy
hr: Ekonomija

en: Fiction
hr: Fantastika

en: Junior
hr: Najmlađi

en: Investigations
hr: Istrage

en: Interviews
hr: Intervjui

en: Music
hr: Glazba

en: News
hr: Vijesti

en: Health
hr: Zdravlje

en: Satire
hr: Satira

en: Society
hr: Društvo

en: Show
hr: Emisija

en: History
hr: Povijest

en: Politics
hr: Politika

en: Leisure
hr: Slobodno vrijeme

en: Travel
hr: Putovanje

en: Failed to browse: %s
hr: Neuspjelo pregledavanje %s

en: A source for browsing SHOUTcast radios
hr: Izvor za pregledavanje SHOUTcast radija

en: Cannot find media %s
hr: Nemoguć pronalazak medija %s

en: non-NULL search text is required
hr: Prazan tekst pretrage nije dopušten

en: A source for fetching metadata of television shows
hr: Izvor za preuzimanje metapodataka televizijskih emisija

en: Remote data does not contain valid identifier
hr: Udaljeni podaci ne sadrže valjani identifikator

note: I can haz templatze ?? Schedule the next row to parse Only emit this last one if more result than expected Schedule the next line to parse
en: Failed to query: %s
hr: Neuspjeli zahtjev: %s

en: Failed to get media from uri: %s
hr: Neuspjelo preuzimanje medija s uri-ja: %s

en: Empty query
hr: Prazan zahtjev

en: ID “%s” is not known in this source
hr: ID “%s” nije poznat u ovom izvoru

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker3
hr: Priključak za pretraživanje multimedijskog sadržaja pomoću Trackera3

en: A plugin for searching multimedia content using Tracker
hr: Priključak za pretraživanje multimedijskog sadržaja pomoću Trackera

en: A source for browsing and searching Vimeo videos
hr: Izvor za pregledavanje i pretraživanje Vimeo video snimke

en: Standard feeds
hr: Standardni kanali

en: Categories
hr: Kategorije

en: Top Rated
hr: Najpopularnije

en: Top Favorites
hr: Najomiljenije

en: Most Viewed
hr: Najgledanije

en: Most Recent
hr: Najnovije

en: Most Discussed
hr: Najraspravljanije

en: Most Linked
hr: Najpovezanije

en: Most Responded
hr: Najviše odgovora

en: Recently Featured
hr: Nedavno zahtjevano

en: Watch On Mobile
hr: Gledaj na mobitelu

en: A source for browsing and searching YouTube videos
hr: Izvor za pregledavanje i pretraživanje YouTube video snimka

en: Failed to get feed
hr: Neuspjelo nabavljanje kanala

en: Invalid feed identifier %s
hr: Neispravan identifikator kanala %s
