grilo master - en to ab translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
ab: Арыԥҵә ахҳәаа ԥшааӡам

en: Could not find mock content %s
ab: Арыԥҵә %s аҵакы аԥшаара залымшахеит

en: Could not access mock content: %s
ab: Арыԥҵә аҵакы ахь анеира залыршахом: %s

en: Cannot connect to the server
ab: Асервер аҿакра залыршахом

en: Cannot connect to the proxy server
ab: Апрокси-сервер аҿакра залыршахом

en: Invalid request URI or header: %s
ab: Ииашам URI, мамзар адҵаалара ахы : %s

en: Authentication required: %s
ab: Иаҭахуп ахаҭара шьақәыргылара: %s

en: The requested resource was not found: %s
ab: Адҵаалара ззыҟаҵоу алшарақәа ԥшааӡам: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
ab: Анҵамҭа ԥсахын ианҭагалаз нахыс : %s

en: Operation was cancelled
ab: Аоперациа аԥыхоуп

en: Data not available
ab: Адыррқәа рахь анеира залыршахом

en: Invalid URL %s
ab: Ииашам  URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
ab: Амҩақәа, Grilo амодульқәа змоу, иеиҟәшоу акәаԥи аҿарҵәи рыла

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
ab: Амҩақәа, Grilo амодульқәа змоу, ҩ-кәаԥк рыла иеиҟәшоу

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
ab: Ахархәара зызу амодульқәа Grilo рыхьӡынҵа, ҩ-кәаԥк иеиҟәшагас измоу

en: Grilo Options
ab: Grilo ахышәарақәа

en: Show Grilo Options
ab: Grilo ахышәарақәа рырбара

en: No searchable sources available
ab: Аԥшааразы анеиразин змоу ахыҵхырҭақәа ыҟаӡам

en: Could not resolve media for URI “%s”
ab:  URI "%s" азы  аныҟәгага аилкаара залыршахом

en: Plugin “%s” is already loaded
ab:  Амодуль «%s» шьҭа иҭагалоуп

en: Failed to initialize plugin from %s
ab: %s аҟынтә амодуль аҭагылазаашьа арбара залымшахеит

en: Metadata key “%s” already registered in different format
ab: Аметадыррақәа рцыԥха «%s»  даҽа форматк аманы иҭагалоуп

en: Metadata key “%s” cannot be registered
ab: Аметадыррақәа рцыԥха «%s» аҭагалара залыршахом

en: Source with id “%s” was not found
ab: Ахыҵхырҭа  аиԥшрагәаҭара «%s» змоу ԥшааӡам

en: Failed to load plugin from %s
ab: Амодуль %s аҟынтә аҭагалараан иҟалеит агха

en: Invalid plugin file %s
ab: амодуль «%s» афаил иашам

en: “%s” is not a valid plugin file
ab: «%s»  ииашоу афаил амодуль акәӡам

en: Plugin “%s” already exists
ab: Амодуль «%s» шьҭа иҟоуп

en: Invalid path %s
ab: Иақәнагам амҩа %s

en: All configured plugin paths are invalid
ab: Амодульқәа рконфигурациатәра амҩақәа зегьы иашаӡам

en: Plugin “%s” not available
ab:  Амодуль : «%s» ахь анеира залыршахом

en: Plugin not found: “%s”
ab: Амодуль ԥшааӡам :«%s»

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
ab: Амодульқәа  рконфигурациатәра иамаӡам ахцәажәара  «plugin-id»

en: Some keys could not be written
ab: Цыԥхақәак рынҵара залыршахом

en: None of the specified keys are writable
ab: Иарбоу ацаԥхақәа рыбжьара иҟаӡам ианҵатәқәоу

en: Media has no “id”, cannot remove
ab: Аныҟәгага иамаӡам «id», уи аныхра залыршахаӡом
