grilo master - en to as translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
as: কোনো কৃত্ৰিম বিৱৰণ পোৱা নগল

en: Could not find mock content %s
as: কৃত্ৰিম সমল %s পোৱা নগল

en: Could not access mock content
as: কৃত্ৰিম সমল অভিগম কৰিব পৰা নগল

en: Cannot connect to the server
as: চাৰ্ভাৰৰ সৈতে সংযোগ কৰিব নোৱাৰি

en: Cannot connect to the proxy server
as: প্ৰক্সি চাৰ্ভাৰলৈ সংযোগ কৰিব নোৱাৰি

en: Invalid request URI or header: %s
as: অবৈধ অনুৰোধ URl অথবা হেডাৰ: %s

en: Authentication required: %s
as: প্ৰমাণীকৰণৰ প্ৰয়োজন: %s

en: The requested resource was not found: %s
as: অনুৰোধ কৰা উৎস পোৱা নগল: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
as: প্ৰৱিষ্টিক ডাউনল'ডৰ পিছত পৰিবৰ্তন কৰা হৈছিল: %s

en: Operation was cancelled
as: কাৰ্য্য বাতিল কৰা হৈছিল

en: Unhandled status: %s
as: অনিয়ন্ত্ৰিত অৱস্থা: %s

en: Data not available
as: তথ্য উপলব্ধ নহয়

en: Invalid URL %s
as: অবৈধ URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
as: Grilo প্লাগিনসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰা চেমিকলন-পৃথকিত পথবোৰ

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
as: Grilo প্লাগিনসমূহ অন্তৰ্ভুক্ত কৰা কলন-পৃথকিত পথবোৰ

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
as: ব্যৱহাৰ কৰিবলৈ Grilo প্লাগিনসমূহৰ কলন-পৃথকিত তালিকা

en: Grilo Options
as: Grilo বিকল্পসমূহ

en: Show Grilo Options
as: Grilo বিকল্পসমূহ দেখুৱাওক

en: No searchable sources available
as: সন্ধান কৰিব পৰা কোনো উৎস উপলব্ধ নাই

en: Could not resolve media for URI '%s'
as: URI '%s' ৰ বাবে মাধ্যম সমাধান কৰিব পৰা নগল

en: Plugin '%s' is already loaded
as: প্লাগিন '%s' ইতিমধ্যে ল'ড কৰা আছে

en: Failed to initialize plugin from %s
as: %s ৰ পৰা প্লাগিন আৰম্ভ কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Source with id '%s' was not found
as: আইডি '%s' ৰ সৈতে উৎস পোৱা নগল

en: Failed to load plugin from %s
as: %s ৰ পৰা প্লাগিন ল'ড কৰিবলৈ ব্যৰ্থ

en: Invalid plugin file %s
as: অবৈধ প্লাগিন ফাইল %s

en: '%s' is not a valid plugin file
as: '%s' এটা বৈধ প্লাগিন ফাইল নহয়

en: Unable to load plugin '%s'
as: প্লাগিন '%s' ল'ড কৰিবলৈ অক্ষম

en: Plugin '%s' already exists
as: প্লাগিন '%s' ইতিমধ্যে অস্তিত্ববান

en: All configured plugin paths are invalid
as: সকলো সংৰূপিত প্লাগিন পথ অবৈধ

en: Plugin '%s' not available
as: প্লাগিন '%s' উপলব্ধ নহয়

en: Plugin not found: '%s'
as: প্লাগিন পোৱা নগল: '%s'

en: Metadata key '%s' cannot be registered
as: মেটাডাটা কি' '%s' ৰেজিস্টাৰ কৰিব নোৱাৰি

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
as: প্লাগিন সংৰূপত 'plugin-id' প্ৰসংগ নাই

en: Some keys could not be written
as: কিছুমান কি' লিখিব পৰা নগল

en: None of the specified keys are writable
as: ধাৰ্য্য কৰা কোনো কি'য়ে লিখাৰ যোগ্য নহয়

en: Media has no 'id', cannot remove
as: মাধ্যমৰ কোনো 'id' নাই, আতৰাব নোৱাৰি
