grilo master - en to be translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
be: Не знойдзена апісанне заглушкі

en: Could not find mock content %s
be: Не атрымалася знайсці змесціва заглушкі %s

en: Could not access mock content: %s
be: Не ўдалося атрымаць доступ да змесціва заглушкі: %s

en: Cannot connect to the server
be: Не атрымалася далучыцца да сервера

en: Cannot connect to the proxy server
be: Не атрымалася далучыцца да проксі-сервера

en: Invalid request URI or header: %s
be: Няправільны запытаны URI або загаловак: %s

en: Authentication required: %s
be: Патрабуецца праверка сапраўднасці: %s

en: The requested resource was not found: %s
be: Запытаны рэсурс не знойдзены: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
be: Пасля спампоўвання запіс быў зменены : %s

en: Operation was cancelled
be: Аперацыя скасавана

en: Data not available
be: Даныя недаступны

en: Invalid URL %s
be: Няправільны URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
be: Шляхі, што змяшчаюць плагіны Grilo, падзеленыя кропкай з коскай

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
be: Шляхі, што змяшчаюць плагіны Grilo, падзеленыя двукроп'ем

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
be: Спіс плагінаў Grilo (падзеленых двукроп'ем), прызначаных для выкарыстання

en: Grilo Options
be: Параметры Grilo

en: Show Grilo Options
be: Паказаць параметры Grilo

en: No searchable sources available
be: Няма даступных для пошуку крыніц

en: Could not resolve media for URI “%s”
be: Не атрымалася вызначыць носьбіт для URI «%s»

en: Plugin “%s” is already loaded
be: Плагін «%s» ужо загружаны

en: Failed to initialize plugin from %s
be: Не ўдалося ініцыялізаваць плагін з %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
be: Ключ метаданых «%s» ужо зарэгістраваны ў іншым фармаце

en: Metadata key “%s” cannot be registered
be: Немагчыма зарэгістраваць ключ метаданых «%s»

en: Source with id “%s” was not found
be: Крыніца з ідэнтыфікатарам «%s» не знойдзены

en: Failed to load plugin from %s
be: Не ўдалося загрузіць плагін з %s

en: Invalid plugin file %s
be: Няправільны файл плагіна %s

en: “%s” is not a valid plugin file
be: «%s» не з'яўляецца правільным файлам плагіна

en: Plugin “%s” already exists
be: Плагін «%s» ужо існуе

en: Invalid path %s
be: Няправільны шлях %s

en: All configured plugin paths are invalid
be: Усе шляхі плагінаў у канфігурацыі няправільныя

en: Plugin “%s” not available
be: Плагін «%s» недаступны

en: Plugin not found: “%s”
be: Плагін не знойдзены: «%s»

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
be: Канфігурацыя плагінаў не змяшчае ідэнтыфікатар запісу «plugin-id»

en: Some keys could not be written
be: Немагчыма запісаць некаторыя ключы

en: None of the specified keys are writable
be: Сярод указаных ключоў няма даступных для запісу

en: Media has no “id”, cannot remove
be: У носьбіта няма «id», немагчыма выдаліць
