grilo master - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
bg: Няма дефиниция на имитиращ обект

en: Could not find mock content %s
bg: Имитиращият обект е без съдържание: %s

en: Could not access mock content: %s
bg: Имитиращото съдържание е недостъпно: %s

en: Cannot connect to the server
bg: Неуспешна връзка към сървъра

en: Cannot connect to the proxy server
bg: Неуспешна връзка към сървъра-посредник

en: Invalid request URI or header: %s
bg: Неправилен адрес или заглавна част на заявката: %s

en: Authentication required: %s
bg: Задължително е да се идентифицирате: %s

en: The requested resource was not found: %s
bg: Заявеният ресурс не е открит: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
bg: Обектът е променен след изтеглянето му: %s

en: Operation was cancelled
bg: Действието е отменено

en: Data not available
bg: Няма данни

en: Invalid URL %s
bg: Неправилен адрес: %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
bg: Пътища, разделени с „;“, с приставки на Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
bg: Пътища, разделени с „:“, с приставки на Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
bg: Пътища, разделени с „:“, с приставки на Grilo за ползване

en: Grilo Options
bg: Опции на Grilo

en: Show Grilo Options
bg: Извеждане на опциите на Grilo

en: No searchable sources available
bg: Няма източници, поддържащи търсене

en: Could not resolve media for URI “%s”
bg: На адреса „%s“ не може да бъде открита медия

en: Plugin “%s” is already loaded
bg: Приставката „%s“ вече е заредена

en: Failed to initialize plugin from %s
bg: Приставката в „%s“ не може да се инициализира

en: Metadata key “%s” already registered in different format
bg: Ключът за метаданни „%s“ вече е регистриран с различен формат

en: Metadata key “%s” cannot be registered
bg: Ключът за метаданни „%s“ не може да бъде регистриран

en: Source with id “%s” was not found
bg: Източник с идентификатор „%s“ липсва

en: Failed to load plugin from %s
bg: Приставката в „%s“ не може да се зареди

en: Invalid plugin file %s
bg: Неправилен файл за приставка „%s“

en: “%s” is not a valid plugin file
bg: „%s“ не е файл за приставка

en: Plugin “%s” already exists
bg: Приставката „%s“ вече съществува

en: Invalid path %s
bg: Неправилен път: „%s“

en: All configured plugin paths are invalid
bg: Всички настроени пътища за приставки са грешни

en: Plugin “%s” not available
bg: Приставката „%s“ липсва

en: Plugin not found: “%s”
bg: Приставката „%s“ липсва

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
bg: Настройките за приставка не съдържат указател към „plugin-id“

en: Some keys could not be written
bg: Някои ключове не може да се запишат

en: None of the specified keys are writable
bg: В никой от посочените ключове не може да се пише

en: Media has no “id”, cannot remove
bg: Медията е без идентификатор и не може да бъде премахната
