grilo master - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
ca: No s'ha trobat cap definició fictícia

en: Could not find mock content %s
ca: No s'ha pogut trobar el contingut fictici %s

en: Could not access mock content: %s
ca: No s'ha pogut accedir al contingut fictici %s

en: Cannot connect to the server
ca: No es pot connectar al servidor

en: Cannot connect to the proxy server
ca: No es pot connectar al servidor intermediari

en: Invalid request URI or header: %s
ca: L'URI de la petició o la capçalera no són vàlides: %s

en: Authentication required: %s
ca: Cal autenticació: %s

en: The requested resource was not found: %s
ca: No s'ha trobat el recurs sol·licitat: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
ca: S'ha modificat l'entrada des que es va baixar: %s

en: Operation was cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'operació

en: Data not available
ca: Les dades no estan disponibles

en: Invalid URL %s
ca: L'URL %s no és vàlid

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
ca: Camins a connectors del Grilo separats per punts i comes

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
ca: Camins a connectors del Grilo separats per dos punts

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
ca: Llista de connectors del Grilo que s'utilitzen separats per dos punts

en: Grilo Options
ca: Opcions del Grilo

en: Show Grilo Options
ca: Mostra les opcions del Grilo

en: No searchable sources available
ca: No hi ha cap font a la que es puguen fer cerques

en: Could not resolve media for URI '%s'
ca: No s'ha pogut resoldre el medi per a l'URI «%s»

en: Plugin '%s' is already loaded
ca: Ja està carregat el connector «%s»

en: Failed to initialize plugin from %s
ca: No s'ha pogut inicialitzar el connector des de %s

en: Metadata key '%s' already registered in different format
ca: La clau de metadades «%s» ja està registrada en un format diferent

en: Metadata key '%s' cannot be registered
ca: No es pot registrar la clau de metadades «%s»

en: Source with id '%s' was not found
ca: No s'ha trobat la font amb l'identificador «%s»

en: Failed to load plugin from %s
ca: No s'ha pogut carregar el connector des de %s

en: Invalid plugin file %s
ca: El fitxer de connector %s no és vàlid

en: '%s' is not a valid plugin file
ca: El fitxer de connector «%s» no és vàlid

en: Plugin '%s' already exists
ca: Ja existeix el connector «%s»

en: Invalid path %s
ca: El camí %s no és vàlid

en: All configured plugin paths are invalid
ca: No hi ha cap camí a connectors configurat que siga vàlid

en: Plugin '%s' not available
ca: El connector «%s» no està disponible

en: Plugin not found: '%s'
ca: No s'ha trobat el connector: «%s»

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
ca: A la configuració del connector li falta la referència «plugin-id»

en: Some keys could not be written
ca: No s'han pogut escriure algunes claus

en: None of the specified keys are writable
ca: No hi ha cap clau, de les especificades, que s'hi puga escriure

en: Media has no 'id', cannot remove
ca: El medi no té «id», no es pot suprimir
