grilo master - en to el translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
el: Δεν βρέθηκε εικονικός ορισμός

en: Could not find mock content %s
el: Αδύνατη η εύρεση εικονικού περιεχομένου: %s

en: Could not access mock content: %s
el: Αδύνατη η πρόσβαση εικονικού περιεχομένου: %s

en: Cannot connect to the server
el: Αδύνατη η σύνδεση με τον διακομιστή

en: Cannot connect to the proxy server
el: Αδύνατη η σύνδεση με τον διακομιστή διαμεσολάβησης

en: Invalid request URI or header: %s
el: Άκυρο αίτημα URI ή κεφαλίδας: %s

en: Authentication required: %s
el: Απαιτείται πιστοποίηση: %s

en: The requested resource was not found: %s
el: Δεν βρέθηκε ο ζητούμενος πόρος: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
el: Η είσοδος έχει τροποποιηθεί από τη στιγμή της λήψης: %s

en: Operation was cancelled
el: Η λειτουργία ακυρώθηκε

en: Data not available
el: Μη διαθέσιμα δεδομένα

en: Invalid URL %s
el: Μη έγκυρη διεύθυνση %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
el: Διαδρομές διαχωριζόμενες με ; που περιέχουν πρόσθετα Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
el: Διαδρομές διαχωριζόμενες με διπλή τελεία που περιέχουν πρόσθετα Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
el: Λίστα των διαχωριζόμενων με διπλή τελεία προσθέτων Grilo που χρησιμοποιούνται

en: Grilo Options
el: Επιλογές Grilo

en: Show Grilo Options
el: Εμφάνιση επιλογών Grilo

en: No searchable sources available
el: Χωρίς διαθέσιμες πηγές αναζήτησης

en: Could not resolve media for URI “%s”
el: Αδύνατη η επίλυση μέσων για URI «%s»

en: Plugin “%s” is already loaded
el: Το πρόσθετο «%s» είναι ήδη φορτωμένο

en: Failed to initialize plugin from %s
el: Αποτυχία αρχικοποίησης προσθέτου από %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
el: Το πλήκτρο μεταδεδομένων «%s» είναι καταχωρημένο με διαφορετική μορφή

en: Metadata key “%s” cannot be registered
el: Το πλήκτρο μεταδεδομένων «%s» δεν μπορεί να καταχωριθεί

en: Source with id “%s” was not found
el: Δεν βρέθηκε η πηγή με αναγνωριστικό «%s»

en: Failed to load plugin from %s
el: Αποτυχία φόρτωσης πρόσθετου από %s

en: Invalid plugin file %s
el: Άκυρο αρχείο προσθέτου %s

en: “%s” is not a valid plugin file
el: Το «%s» δεν είναι έγκυρο αρχείο προσθέτου

en: Plugin “%s” already exists
el: Το πρόσθετο «%s» υπάρχει ήδη

en: Invalid path %s
el: Μη έγκυρη διαδρομή %s

en: All configured plugin paths are invalid
el: Όλες οι ρυθμισμένες διαδρομές προσθέτου είναι άκυρες

en: Plugin “%s” not available
el: Το πρόσθετο «%s» δεν είναι διαθέσιμο

en: Plugin not found: “%s”
el: Δεν βρέθηκε το πρόσθετο: «%s»

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
el: Η ρύθμιση του προσθέτου δεν περιέχει την αναφορά «plugin-id»

en: Some keys could not be written
el: Μερικά κλειδιά δεν μπόρεσαν να γραφτούν

en: None of the specified keys are writable
el: Κανένα από τα συγκεκριμένα κλειδιά δεν είναι εγγράψιμο

en: Media has no “id”, cannot remove
el: Μέσα που δεν έχουν «id», δεν μπορούν να αφαιρεθούν
