grilo master - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
eo: Ne trovis model-difinon

en: Could not find mock content %s
eo: Ne eblis trovi model-enhavon %s

en: Could not access mock content: %s
eo: Ne eblis aliri model-enhavon: %s

en: Cannot connect to the server
eo: Ne eblas konekti la servilo

en: Cannot connect to the proxy server
eo: Ne eblas konekti al la prokura servilo

en: Invalid request URI or header: %s
eo: Nevalida peto-adreso aŭ paĝokapo: %s

en: Authentication required: %s
eo: Aŭtentokontrolo bezonatas: %s

en: The requested resource was not found: %s
eo: Ne trovis la petitan risurcon: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
eo: La elemento estas ŝanĝita ekde sia elŝuto: %s

en: Operation was cancelled
eo: La operacio estas ĉesigita

en: Data not available
eo: Datumoj ne disponeblas

en: Invalid URL %s
eo: Nevalida adreso %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
eo: Punktokomo-apartigitaj vojoj, kiuj enhavas Grilo-kromprogramoj

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
eo: Dupunkto-apartigitaj vojoj, kiuj enhavas Grilo-kromprogramoj

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
eo: Dupunkto-apartigita listo de uzendaj Grilo-kromprogramoj

en: Grilo Options
eo: Agordoj de Grilo

en: Show Grilo Options
eo: Montri agordojn de Grilo

en: No searchable sources available
eo: Neniu traserĉeblaj fontoj disponeblas

en: Could not resolve media for URI “%s”
eo: Ne eblis solvi la datumportilo por URI “%s”

en: Plugin “%s” is already loaded
eo: La kromprogramo “%s” jam estas ŝargita

en: Failed to initialize plugin from %s
eo: Malsukcesis pravalorizi kromprogramon de %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
eo: Metadatum-ŝlosilo “%s” jam estas registrita en alia formo

en: Metadata key “%s” cannot be registered
eo: Ne eblas registri metadatum-ŝlosilon “%s”

en: Source with id “%s” was not found
eo: Ne trovis la fonton kun la identigilo “%s”

en: Failed to load plugin from %s
eo: Malsukcesis ŝargi kromprogramon de %s

en: Invalid plugin file %s
eo: Nevalida kromprogram-dosiero %s

en: “%s” is not a valid plugin file
eo: “%s” ne estas valida kromprogram-dosiero

en: Plugin “%s” already exists
eo: Kromprogramo “%s” jam ekzistas

en: Invalid path %s
eo: Nevalida vojo %s

en: All configured plugin paths are invalid
eo: Ĉiuj agorditaj kromprogram-vojoj estas nevalidaj

en: Plugin “%s” not available
eo: Kromprogramo “%s” ne disponeblas

en: Plugin not found: “%s”
eo: Ne trovis kromprogramon: “%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
eo: Kromprogram-agordo ne entenas “plugin-id”-referencon

en: Some keys could not be written
eo: Ne eblis skribi kelkajn ŝlosilojn

en: None of the specified keys are writable
eo: Neniu de la specifitaj ŝlosiloj estas skribelaj

en: Media has no “id”, cannot remove
eo: La datumportilo ne havas “id” kaj ne eblas forigi ĝin
