grilo master - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
eu: Ez da simulazioaren definiziorik aurkitu

en: Could not find mock content %s
eu: Ezin izan da '%s' simulazioaren edukirik aurkitu

en: Could not access mock content: %s
eu: Ezin izan da simulazioaren edukia atzitu: %s

en: Cannot connect to the server
eu: Ezin da zerbitzariarekin konektatu

en: Cannot connect to the proxy server
eu: Ezin da proxy zerbitzariarekin konektatu

en: Invalid request URI or header: %s
eu: Baliogabeko URI eskaera edo goiburua: %s

en: Authentication required: %s
eu: Autentifikazioa behar da: %s

en: The requested resource was not found: %s
eu: Ez da eskatutako baliabidea aurkitu: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
eu: Sarrera deskargatu zenetik aldatu egin da: %s

en: Operation was cancelled
eu: Eragiketa bertan behera utzi da

en: Data not available
eu: Datuak ez daude eskuragarri

en: Invalid URL %s
eu: Baliogabeko URLa: %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
eu: Puntu eta komaz bereiztutako bide-izenek Grilo-ren osagaiak dituzte

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
eu: Bi puntuz bereiztutako bide-izenek Grilo-ren osagaiak dituzte

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
eu: Bi puntuz bereiztutako Grilo-ren osagaien zerrenda

en: Grilo Options
eu: Grilo-ren aukerak

en: Show Grilo Options
eu: Erakutsi Grilo-ren aukerak

en: No searchable sources available
eu: Ez dago iturburu eskuragarri bilaketak egiteko

en: Could not resolve media for URI “%s”
eu: Ezin izan da “%s“ URIaren euskarria ebatzi

en: Plugin “%s” is already loaded
eu: “%s“ osagaia jadanik kargatuta dago

en: Failed to initialize plugin from %s
eu: Huts egin du osagaia '%s'(e)tik hasieratzean

en: Metadata key “%s” already registered in different format
eu: “%s“ meta-datuen gakoa beste formatu batean jadanik erregistratuta dago.

en: Metadata key “%s” cannot be registered
eu: Ezin da “%s“ meta-datuen gakoa erregistratu

en: Source with id “%s” was not found
eu: Ez da “%s“ IDko iturbururik aurkitu

en: Failed to load plugin from %s
eu: Huts egin du '%s'(e)tik osagaia kargatzean

en: Invalid plugin file %s
eu: Baliogabeko '%s' fitxategiaren osagaia

en: “%s” is not a valid plugin file
eu: “%s“ ez da baliozko osagai-fitxategia

en: Plugin “%s” already exists
eu: “%s“ osagaia badago lehendik ere

en: Invalid path %s
eu: Baliogabeko "%s" bide-izena

en: All configured plugin paths are invalid
eu: Konfiguratutako osagaien bide-izen guztiak baliogabekoak dira

en: Plugin “%s” not available
eu: “%s“ osagaia ez dago erabilgarri

en: Plugin not found: “%s”
eu: Ezin izan da osagaia aurkitu: “%s“

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
eu: Osagaiaren konfigurazioak ez dauka “plugin-id“ erreferentziarik

en: Some keys could not be written
eu: Ezin izan dira gako batzuk idatzi

en: None of the specified keys are writable
eu: Zehaztutako gakoetariko bat bera ere ez da idazgarria

en: Media has no “id”, cannot remove
eu: Euskarriak ez dauka “id“rik, ezin da kendu
