grilo master - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
fa: هیچ تعریف ساختگی یافت نشد

en: Could not find mock content %s
fa: محتوای ساختگی %s یافت نشد

en: Could not access mock content: %s
fa: دسترسی به محتوای ساختگی مقدور نیست: %s

en: Cannot connect to the server
fa: نمی‌توان به کارساز وصل شد

en: Cannot connect to the proxy server
fa: نمی‌توان به کارساز پیشکار وصل شد

en: Invalid request URI or header: %s
fa: نشانی اینترنتی یا سرایند درخواست شدهٔ نامعتبر: %s

en: Authentication required: %s
fa: احراز هویت نیاز است: %s

en: The requested resource was not found: %s
fa: منبع درخواست شده یافت نشد: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
fa: مدخل از زمانی که بارگیری شده تغییر یافته است: %s

en: Operation was cancelled
fa: عملیات لغو شد

en: Data not available
fa: داده در دسترس نیست

en: Invalid URL %s
fa: نشانی اینترنتی نامعتبر %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
fa: مسیرهای جداشده توسط نقطه‌ویرگول حاوی متصل‌شونده‌های گریلو

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
fa: مسیرهای جداشده توسط ویرگول حاوی متصل‌شونده‌های گریلو

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
fa: لیست جداشده توسط ویرگول حاوی متصل‌شونده‌های گریلو به منظور استفاده

en: Grilo Options
fa: گزینه‌های گریلو

en: Show Grilo Options
fa: نمایش گزینه‌های گریلو

en: No searchable sources available
fa: منبع قابل جستجویی یافت نشد

en: Could not resolve media for URI “%s”
fa: نمی‌توان رسانه‌ای برای نشانی اینترنی “%s” یافت

en: Plugin “%s” is already loaded
fa: متصل‌شوندهٔ “%s” قبلا باز شده است

en: Failed to initialize plugin from %s
fa: نمی‌توان متصل‌شونده را از %s مقداردهی اولیه کرد

en: Metadata key “%s” already registered in different format
fa: کلید فرادادهٔ “%s” قبلاً در یک قالب دیگر ثبت شده است

en: Metadata key “%s” cannot be registered
fa: کلید فرادادهٔ “%s” قابل ثبت نیست

en: Source with id “%s” was not found
fa: منبع با شناسهٔ “%s” یافت نشد

en: Failed to load plugin from %s
fa: خطا در بارکردن متصل‌شونده از “%s”

en: Invalid plugin file %s
fa: پروندهٔ متصل‌شوندهٔ نامعتبر “%s”

en: “%s” is not a valid plugin file
fa: “%s” یک پروندهٔ متصل‌شوندهٔ معتبر نیست

en: Plugin “%s” already exists
fa: متصل‌شوندهٔ “%s” از قبل وجود دارد

en: Invalid path %s
fa: مسیر نامعتبر “%s”

en: All configured plugin paths are invalid
fa: تمام مسیر‌های پیکربندی شدهٔ متصل‌شونده نامعتبر هستند

en: Plugin “%s” not available
fa: متصل‌شوندهٔ “%s” در دسترس نیست

en: Plugin not found: “%s”
fa: متصل‌شونده یافت نشد: “%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
fa: پیکربندی متصل‌شونده فاقد مرجع “شناسهٔ متصل‌شونده” است

en: Some keys could not be written
fa: برخی کلید‌ها قابل نگارش نیستند

en: None of the specified keys are writable
fa: هیچ‌یک از کلید‌های مشخص‌شده قابل نگارش نیستند

en: Media has no “id”, cannot remove
fa: رسانه فاقد “شناسه” است، نمی‌توان حذفش کرد
