grilo master - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Cannot connect to the server
fi: Palvelimeen ei saada yhteyttä

en: Cannot connect to the proxy server
fi: Välityspalvelimeen ei saada yhteyttä

en: Invalid request URI or header: %s
fi: Virheellinen pyyntö-URI tai otsake: %s

en: Authentication required: %s
fi: Tunnistautuminen vaaditaan: %s

en: The requested resource was not found: %s
fi: Pyydettyä resurssia ei löytynyt: %s

en: Operation was cancelled
fi: Toimenpide peruttiin

en: Data not available
fi: Tietoja ei saatavilla

en: Invalid URL %s
fi: Virheellinen URL %s

en: Grilo Options
fi: Grilo-valinnat

en: Show Grilo Options
fi: Näytä Grilo-valinnat

en: No searchable sources available
fi: Ei haettavissa olevia lähteitä saatavilla

en: Plugin “%s” is already loaded
fi: Liitännäinen “%s” on jo ladattu

en: Metadata key “%s” already registered in different format
fi: Metatietoavain “%s” on jo rekisteröity eri muodossa

en: Metadata key “%s” cannot be registered
fi: Metatietoavainta “%s” ei voi rekisteröidä

en: Source with id “%s” was not found
fi: Lähdettä id:llä “%s” ei löytynyt

en: Invalid plugin file %s
fi: Virheellinen liitännäistiedosto %s

en: “%s” is not a valid plugin file
fi: “%s” ei ole kelvollinen liitännäistiedosto

en: Plugin “%s” already exists
fi: Liitännäinen “%s” on jo olemassa

en: Invalid path %s
fi: Virheellinen polku %s

en: All configured plugin paths are invalid
fi: Kaikki määritetyt liitännäispolut ovat virheellisiä

en: Plugin “%s” not available
fi: Liitännäinen “%s” ei käytettävissä

en: Plugin not found: “%s”
fi: Liitännäistä ei löytynyt: “%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
fi: Liitännäisen kokoonpano ei sisällä “plugin-id”-viittausta

en: Some keys could not be written
fi: Joitain avaimia ei voitu kirjoittaa

en: None of the specified keys are writable
fi: Yksikään määritelty avain ei ole kirjoitettavissa

en: Media has no “id”, cannot remove
fi: Medialla ei ole “id”:tä, ei voida poistaa
