grilo master - en to he translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
he: לא נמצאה הגדרת הדמיה

en: Could not find mock content %s
he: לא ניתן למצוא את התוכן המדומה %s

en: Could not access mock content: %s
he: לא ניתן לגשת לתוכן המדומה: %s

en: Cannot connect to the server
he: לא ניתן להתחבר לשרת

en: Cannot connect to the proxy server
he: לא ניתן להתחבר לשרת המתווך

en: Invalid request URI or header: %s
he: כתובת בקשה מלאה או כותרת שגויים: %s

en: Authentication required: %s
he: נדרש אימות: %s

en: The requested resource was not found: %s
he: המשאב המבוקש לא נמצא: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
he: הרשומה נערכה מאז התקבלה: %s

en: Operation was cancelled
he: הפעולה בוטלה

en: Data not available
he: הנתונים אינם זמינים

en: Invalid URL %s
he: הכתובת %s שגויה

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
he: רשימה מופרדת בנקודה פסיק של נתיבים שמכילים תוספים של Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
he: רשימה מופרדת בנקודתיים של נתיבים שמכילים תוספים של Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
he: רשימה מופרדת בנקודתיים של תוספי Grilo לשימוש

en: Grilo Options
he: אפשרויות Grilo

en: Show Grilo Options
he: הצגת אפשרויות Grilo

en: No searchable sources available
he: אין משאבים שניתן לחפש בהם

en: Could not resolve media for URI “%s”
he: לא ניתן לפתור את המדיה עבור הכתובת המלאה ‚%s’

en: Plugin “%s” is already loaded
he: התוסף „%s” כבר נטען

en: Failed to initialize plugin from %s
he: אתחול התוסף מתוך %s נכשל

en: Metadata key “%s” already registered in different format
he: מפתח נתוני העל „%s” כבר נרשם בתצורה אחרת

en: Metadata key “%s” cannot be registered
he: את מפתח נתוני העל „%s” לא ניתן לרשום

en: Source with id “%s” was not found
he: לא נמצא מקור עם המזהה „%s”

en: Failed to load plugin from %s
he: טעינת התוסף מתוך %s נכשלה

en: Invalid plugin file %s
he: קובץ התוסף %s שגוי

en: “%s” is not a valid plugin file
he: ‫„%s” אינו קובץ תוסף תקף

en: Plugin “%s” already exists
he: התוסף „%s” כבר קיים

en: Invalid path %s
he: הנתיב %s שגוי

en: All configured plugin paths are invalid
he: כל נתיבי התוסף המוגדרים שגויים

en: Plugin “%s” not available
he: התוסף „%s” אינו זמין

en: Plugin not found: “%s”
he: התוסף לא נמצא: „%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
he: תצורת התוסף אינה מכילה הפניית „plugin-id”

en: Some keys could not be written
he: לא ניתן לכתוב חלק מהמפתחות

en: None of the specified keys are writable
he: אף אחד מהמפתחות שצוינו זמינים לכתיבה

en: Media has no “id”, cannot remove
he: למדיה אין „id”, אי אפשר להסיר
