grilo master - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
hr: Nemoguć pronalazak definicije

en: Could not find mock content %s
hr: Nemoguć pronalazak sadržaja %s

en: Could not access mock content: %s
hr: Nemoguć pristup sadržaju: %s

en: Cannot connect to the server
hr: Nemoguće povezivanje s poslužiteljem

en: Cannot connect to the proxy server
hr: Nemoguće povezivanje s proxy poslužiteljem

en: Invalid request URI or header: %s
hr: Neispravan zahtjevani URI ili zaglavalje: %s

en: Authentication required: %s
hr: Potrebna je ovjera: %s

en: The requested resource was not found: %s
hr: Zatraženi resurs nije pronađen: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
hr: Unos je promijenjen od kada je preuzet: %s

en: Operation was cancelled
hr: Radnja je prekinuta

en: Data not available
hr: Podaci nisu dostupni

en: Invalid URL %s
hr: Neispravan URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
hr: Putanje koje sadrže Grilo priključak odvojene točka-zarezom

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
hr: Putanje koje sadrže Grilo priključak odvojene dvotočkom

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
hr: Popis koji sadrži Grilo priključak odvojen dvotočkom

en: Grilo Options
hr: Grilo mogućnosti

en: Show Grilo Options
hr: Prikaži Grilo mogućnosti

en: No searchable sources available
hr: Nema dopstupnih pretraživih izvora

en: Could not resolve media for URI “%s”
hr: Nemoguće razrješavanje medija za URI “%s”

en: Plugin “%s” is already loaded
hr: Priključak ”%s” je već učitan

en: Failed to initialize plugin from %s
hr: Neuspjelo pokretanje priključka iz %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
hr: Ključ metapodataka ”%s” je već registriran u drugom formatu

en: Metadata key “%s” cannot be registered
hr: Ključ metapodataka ”%s” se ne može registrirati

en: Source with id “%s” was not found
hr: Izvor s id ”%s” nije pronađen

en: Failed to load plugin from %s
hr: Neuspjelo učitavanje priključka iz %s

en: Invalid plugin file %s
hr: Neispravna datoteka priključka %s

en: “%s” is not a valid plugin file
hr: ”%s” nije valjana datoteka priključka

en: Plugin “%s” already exists
hr: Priključak ”%s” već postoji

en: Invalid path %s
hr: Neispravna putanja %s

en: All configured plugin paths are invalid
hr: Sve podešene putanje priključaka su neispravne

en: Plugin “%s” not available
hr: Priključak ”%s” nije dostupan

en: Plugin not found: “%s”
hr: Priključak nije pronađen: ”%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
hr: Podešavanje priključka ne sadrži ”plugin-id” napomenu

en: Some keys could not be written
hr: Određeni ključevi ne mogu biti zapisani

en: None of the specified keys are writable
hr: Nijedan od navedenih ključeva nije zapisiv

en: Media has no “id”, cannot remove
hr: Medij nema ”id”, ne može se ukloniti
