grilo master - en to ms translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
ms: Tiada takrifan olokan ditemui

en: Could not find mock content %s
ms: Tidak dapat mencari kandungan olokan %s

en: Could not access mock content: %s
ms: Tidak dapat mencapai kandungan olokan: %s

en: Cannot connect to the server
ms: Tidak dapat bersambung dengan pelayan

en: Cannot connect to the proxy server
ms: Tidak dapat bersambung dengan pelayan proksi

en: Invalid request URI or header: %s
ms: URI atau pengepala permintaan tidak sah: %s

en: Authentication required: %s
ms: Pengesahihan diperlukan: %s

en: The requested resource was not found: %s
ms: Sumber yang dipinta tidak ditemui: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
ms: Masukan telah diubah suai semenjak ia telah dimuat turun: %s

en: Operation was cancelled
ms: Operasi telah dibatalkan

en: Data not available
ms: Data tidak tersedia

en: Invalid URL %s
ms: URL %s tidak sah

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
ms: Laluan diasing-tanda-titik-bertindih mengandungi pemalam Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
ms: Laluan diasing-tanda-dua-titik-bertindih mengandungi pemalam Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
ms: Senarai pemalam Grilo diasing-tanda-dua-titik-bertindih yang digunakan

en: Grilo Options
ms: Pilihan Grilo

en: Show Grilo Options
ms: Tunjuk Pilihan Grilo

en: No searchable sources available
ms: Tiada sumber-sumber boleh gelintar yang tersedia

en: Could not resolve media for URI “%s”
ms: Tiada media boleh lerai untuk URI "%s"

en: Plugin “%s” is already loaded
ms: Pemalam "%s" sudah dimuatkan

en: Failed to initialize plugin from %s
ms: Gagal mengawalkan pemalam daripada %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
ms: Kunci data meta "%s" sudah berdaftar dalam format yang berlainan

en: Metadata key “%s” cannot be registered
ms: Kunci data meta "%s" tidak dapat didaftarkan

en: Source with id “%s” was not found
ms: Sumber dengan id "%s" tidak ditemui

en: Failed to load plugin from %s
ms: Gagal memuatkan pemalam daripada %s

en: Invalid plugin file %s
ms: Fail pemalam %s tidak sah

en: “%s” is not a valid plugin file
ms: "%s" bukanlah fail pemalam yang sah

en: Plugin “%s” already exists
ms: Pemalam "%s" sudah wujud

en: Invalid path %s
ms: Laluan %s tidak sah

en: All configured plugin paths are invalid
ms: Semua laluan pemalam terkonfigur adalah tidak sah

en: Plugin “%s” not available
ms: Pemalam "%s" tidak tersedia

en: Plugin not found: “%s”
ms: Pemalam tidak ditemui: "%s"

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
ms: Konfigurasi pemalam tidak mengandungi rujukan "plugin-id"

en: Some keys could not be written
ms: Sesetengah kunci tidak dapat ditulis

en: None of the specified keys are writable
ms: Tiada kunci yang dinyatakan boleh ditulis

en: Media has no “id”, cannot remove
ms: Media tiada "id", tidak dapat buang
