grilo master - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
nl: Geen mock-definitie gevonden

en: Could not find mock content %s
nl: Kon mock-inhoud %s niet vinden

en: Could not access mock content: %s
nl: Kon mock-inhoud niet benaderen: %s

en: Cannot connect to the server
nl: Kan niet verbinden met de server

en: Cannot connect to the proxy server
nl: Kan niet verbinden met de proxyserver

en: Invalid request URI or header: %s
nl: Ongeldige aanvraag-URI of header: %s

en: Authentication required: %s
nl: Authenticatie vereist: %s

en: The requested resource was not found: %s
nl: De gevraagde bron is niet gevonden: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
nl: Het item is gewijzigd sinds de download: %s

en: Operation was cancelled
nl: Bewerking geannuleerd

en: Data not available
nl: Gegevens niet beschikbaar

en: Invalid URL %s
nl: Ongeldige URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
nl: Paden met Grilo-plug-ins, gescheiden door puntkomma's

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
nl: Paden met Grilo-plug-ins, gescheiden door dubbelpunten

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
nl: Lijst van te gebruiken Grilo-plug-ins, gescheiden door dubbelpunten

en: Grilo Options
nl: Grilo-opties

en: Show Grilo Options
nl: Grilo-opties tonen

en: No searchable sources available
nl: Geen doorzoekbare bronnen beschikbaar

en: Could not resolve media for URI “%s”
nl: Kon media voor URI ‘%s’ niet oplossen

en: Plugin “%s” is already loaded
nl: Plug-in ‘%s’ is al geladen

en: Failed to initialize plugin from %s
nl: Plug-in initialiseren van %s mislukt

en: Metadata key “%s” already registered in different format
nl: Metadatasleutel ‘%s’ al geregistreerd in een ander formaat

en: Metadata key “%s” cannot be registered
nl: Metadatasleutel ‘%s’ kan niet geregistreerd worden

en: Source with id “%s” was not found
nl: Bron met ID ‘%s’ niet gevonden

en: Failed to load plugin from %s
nl: Plug-in laden van %s mislukt

en: Invalid plugin file %s
nl: Ongeldig plug-inbestand %s

en: “%s” is not a valid plugin file
nl: ‘%s’ is geen geldig plug-inbestand

en: Plugin “%s” already exists
nl: Plug-in ‘%s’ bestaat al

en: Invalid path %s
nl: Ongeldig pad %s

en: All configured plugin paths are invalid
nl: Alle geconfigureerde plug-inpaden zijn ongeldig

en: Plugin “%s” not available
nl: Plug-in ‘%s’ niet beschikbaar

en: Plugin not found: “%s”
nl: Plug-in niet gevonden: ‘%s’

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
nl: Plug-inconfiguratie bevat geen ‘plugin-id’-verwijzing

en: Some keys could not be written
nl: Sommige sleutels konden niet geschreven worden

en: None of the specified keys are writable
nl: Geen van de opgegeven sleutels zijn beschrijfbaar

en: Media has no “id”, cannot remove
nl: Media heeft geen ‘id’, kan niet verwijderen
