grilo master - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
oc: Cap de definicion simulada es pas estada trobada

en: Could not find mock content %s
oc: Impossible de trobar lo contengut simulat %s

en: Could not access mock content: %s
oc: Impossible d'accedir al contengut simulat : %s

en: Cannot connect to the server
oc: Impossible de se connectar al servidor

en: Cannot connect to the proxy server
oc: Impossible de se connectar al servidor mandatari

en: Invalid request URI or header: %s
oc: URI de requèsta o d'entèsta invalida : %s

en: Authentication required: %s
oc: Autentificacion necessària : %s

en: The requested resource was not found: %s
oc: La ressorsa demandada es pas estada trobada : %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
oc: L'entrada es estada modificada dempuèi son telecargament : %s

en: Operation was cancelled
oc: L'operacion es estada anullada

en: Data not available
oc: Donadas indisponiblas

en: Invalid URL %s
oc: URL %s invalida

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
oc: Camins separats per de punts-virgulas que contenon d'empeutons Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
oc: Camins separats per de dos-punts que contenon d'empeutons Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
oc: Lista dels empeutons de Grilo separats per de dos-punts que devon èsser utilizats

en: Grilo Options
oc: Opcions de Grilo

en: Show Grilo Options
oc: Afichar las opcions de Grilo

en: No searchable sources available
oc: Cap de font que pòsca èsser recercada es pas disponibla

en: Could not resolve media for URI “%s”
oc: Impossible de resòlvre lo mèdia per l’URI « %s »

en: Plugin “%s” is already loaded
oc: L'empeuton « %s » es ja cargat

en: Failed to initialize plugin from %s
oc: Fracàs d'inicializacion de l'empeuton dempuèi %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
oc: La clau « %s » de las metadonadas es ja enregistrada dins un format diferent

en: Metadata key “%s” cannot be registered
oc: La clau « %s » de las metadonadas pòt pas èsser enregistrada

en: Source with id “%s” was not found
oc: La font amb l’identificant « %s » es pas estada trobada

en: Failed to load plugin from %s
oc: Fracàs de cargament de l'empeuton dempuèi %s

en: Invalid plugin file %s
oc: Fichièr %s de l'empeuton invalid

en: “%s” is not a valid plugin file
oc: « %s » es pas un fichièr d'empeuton valid

en: Plugin “%s” already exists
oc: L'empeuton « %s » existís ja

en: Invalid path %s
oc: Camin %s invalid

en: All configured plugin paths are invalid
oc: Totes los camins de l'empeuton configurats son invalids

en: Plugin “%s” not available
oc: L'empeuton « %s » es pas disponible

en: Plugin not found: “%s”
oc: Empeuton pas trobat : « %s »

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
oc: La configuracion de l'empeuton conten pas la referéncia « plugin-id »

en: Some keys could not be written
oc: Qualques claus an pas pogut èsser enregistradas

en: None of the specified keys are writable
oc: Cap de las claus especificadas es pas enregistrabla

en: Media has no “id”, cannot remove
oc: Lo mèdia a pas d’identificant « id », impossible de lo levar
