grilo master - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
ro: Nu s-au găsit definiții de model

en: Could not find mock content %s
ro: Nu s-a putut găsi conținutul model %s

en: Could not access mock content: %s
ro: Nu s-a putut accesa conținutul model: %s

en: Cannot connect to the server
ro: Nu se poate conecta la server

en: Cannot connect to the proxy server
ro: Nu se poate conecta la serverul proxy

en: Invalid request URI or header: %s
ro: URI de cerere sau antet nevalid: %s

en: Authentication required: %s
ro: Autentificare necesară: %s

en: The requested resource was not found: %s
ro: Resursa cerută nu a fost găsită: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
ro: Intrarea a fost modificată de când a fost descărcată: %s

en: Operation was cancelled
ro: Operația a fost anulată

en: Data not available
ro: Date nedisponibile

en: Invalid URL %s
ro: URL nevalid %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
ro: Căi separate prin punct și virgulă conținând module Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
ro: Căi separate prin două puncte conținând module Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
ro: Listă separată prin două puncte a modulelor Grilo de utilizat

en: Grilo Options
ro: Opțiuni Grilo

en: Show Grilo Options
ro: Afișează opțiunile Grilo

en: No searchable sources available
ro: Nu sunt disponibile surse în care se poate căuta

en: Could not resolve media for URI “%s”
ro: Nu s-a putut rezolva media pentru URI „%s”

en: Plugin “%s” is already loaded
ro: Modulul „%s” este deja încărcat

en: Failed to initialize plugin from %s
ro: Nu s-a putut inițializa modulul de la %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
ro: Cheia de metadate „%s” este înregistrată deja într-un format diferit

en: Metadata key “%s” cannot be registered
ro: Cheia de metadate „%s” nu poate fi înregistrată

en: Source with id “%s” was not found
ro: Nu s-a găsit sursa cu id-ul „%s”

en: Failed to load plugin from %s
ro: Nu s-a putut încărca modulul de la %s

en: Invalid plugin file %s
ro: Fișier de modul nevalid %s

en: “%s” is not a valid plugin file
ro: „%s” nu este un fișier de modul valid

en: Plugin “%s” already exists
ro: Modulul „%s” există deja

en: Invalid path %s
ro: Cale nevalidă %s

en: All configured plugin paths are invalid
ro: Toate căile de modul configurate sunt nevalide

en: Plugin “%s” not available
ro: Modulul „%s” nu este disponibil

en: Plugin not found: “%s”
ro: Nu s-a găsit modulul: „%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
ro: Configurația de modul nu conține referința „plugin-id”

en: Some keys could not be written
ro: Unele chei nu au putut fi scrise

en: None of the specified keys are writable
ro: Nu se pot scrie niciuna dintre cheile specificate

en: Media has no “id”, cannot remove
ro: Media nu are „id”, nu se poate elimina
