grilo master - en to tg translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
tg: Ягон таърифи қалбакӣ ёфт нашуд

en: Could not find mock content %s
tg: Ягон мӯҳтавои қалбакии %s ёфт нашуд

en: Could not access mock content
tg: Дастрасӣ ба мӯҳтавои қалбакӣ манъ аст

en: Cannot connect to the server
tg: Пайвастшавӣ бо сервер имконпазир нест

en: Cannot connect to the proxy server
tg: Пайвастшавӣ бо сервери прокси имконпазир нест

en: Invalid request URI or header: %s
tg: Дархости суроғаи URI ё сарварақ беэътибор аст: %s

en: Authentication required: %s
tg: Санҷиши ҳаққоният лозим аст: %s

en: The requested resource was not found: %s
tg: Манбаи дархостшуда ёфт нашудааст: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
tg: Ворида баъд аз боргирӣ тағйир дода шудааст: %s

en: Operation was cancelled
tg: Амалиёт бекор шудааст

en: Unhandled status: %s
tg: Вазъияти иҷронашуда: %s

en: Data not available
tg: Иттилоот дастнорас аст

en: Invalid URL %s
tg: Суроғаи URL-и бадшакл %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
tg: Масирҳои бо нуқта-вергул ҷудошуда дорои плагинҳои Grilo

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
tg: Масирҳои бо ду нуқта ҷудошуда дорои плагинҳои Grilo

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
tg: Рӯйхати плагинҳои Grilo бо ду нуқта ҷудошуда

en: Grilo Options
tg: Имконоти Grilo

en: Show Grilo Options
tg: Намоиш додани имконоти Grilo

en: No searchable sources available
tg: Ягон манбаи ҷустуҷӯӣ ёфт нашуд

en: Could not resolve media for URI '%s'
tg: Мушкилии медиа барои суроғаи URI '%s' ҳал нашудааст

en: Plugin '%s' is already loaded
tg: Плагини '%s' аллакай бор шудааст

en: Failed to initialize plugin from %s
tg: Оғоз кардани плагин аз %s ба анҷом нарасид

en: Source with id '%s' was not found
tg: Манбаи бо рақами мушаххаси '%s' ёфт нашуд

en: Failed to load plugin from %s
tg: Бор кардани плагин аз %s кор накард

en: Invalid plugin file %s
tg: Файли плагини %s беэътибор аст

en: '%s' is not a valid plugin file
tg: 'Файли плагини %s' беэътибор аст

en: Unable to load plugin '%s'
tg: Боркунии плагини '%s' имконпазир нест

en: Plugin '%s' already exists
tg: Плагини '%s' аллакай мавҷуд аст

en: All configured plugin paths are invalid
tg: Ҳамаи масирҳои плагинҳои танзимшуда беэътиборанд

en: Plugin '%s' not available
tg: Плагини '%s' дастнорас аст

en: Plugin not found: '%s'
tg: Плагин ёфт нашудааст: '%s'

en: Metadata key '%s' cannot be registered
tg: Калиди метаиттилооти '%s' қайд карда намешавад

en: Plugin configuration does not contain 'plugin-id' reference
tg: Конфигуратсияи плагин дорои истиноди 'plugin-id' намебошад

en: Some keys could not be written
tg: Баъзе тугмаҳо тағйир дода намешаванд

en: None of the specified keys are writable
tg: Ягон аз тугмаи муайяншуда тағйир дода намешавад

en: Media has no 'id', cannot remove
tg: Медиа дорои 'id' намебошад, тоза карда намешавад
