grilo master - en to tr translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
tr: Maket tanımı bulunamadı

en: Could not find mock content %s
tr: %s maket içeriği bulunamadı

en: Could not access mock content: %s
tr: Maket içeriğine erişilemedi: %s

en: Cannot connect to the server
tr: Sunucuya bağlanılamıyor

en: Cannot connect to the proxy server
tr: Vekil sunucuya bağlanılamıyor

en: Invalid request URI or header: %s
tr: Geçersiz istek URI’si ya da başlık: %s

en: Authentication required: %s
tr: Kimlik doğrulama gerekli: %s

en: The requested resource was not found: %s
tr: İstenen kaynak bulunamadı: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
tr: Girdi indirildiğinden beri değişikliğe uğradı: %s

en: Operation was cancelled
tr: İşlem iptal edildi

en: Data not available
tr: Veri yok

en: Invalid URL %s
tr: %s URL’si geçersiz

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
tr: Grilo eklentileri içeren, noktalı virgüllerle ayrılmış dosya/klasör yolları

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
tr: Grilo eklentileri içeren, iki nokta üst üste ile ayrılmış dosya/klasör yolları

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
tr: Kullanılacak Grilo eklentilerinin iki nokta üst üste ile ayrılmış listesi

en: Grilo Options
tr: Grilo Seçenekleri

en: Show Grilo Options
tr: Grilo Seçeneklerini Göster

en: No searchable sources available
tr: Aranabilir kaynak yok

en: Could not resolve media for URI “%s”
tr: “%s” URI’si için ortam çözümlenemedi

en: Plugin “%s” is already loaded
tr: “%s” eklentisi zaten yüklü

en: Failed to initialize plugin from %s
tr: %s konumundan eklenti başlatılamadı

en: Metadata key “%s” already registered in different format
tr: “%s” üst veri anahtarı zaten başka biçimde kaydedilmiş

en: Metadata key “%s” cannot be registered
tr: “%s” üst veri anahtarı kaydedilemiyor

en: Source with id “%s” was not found
tr: “%s” kimlikli kaynak bulunamadı

en: Failed to load plugin from %s
tr: %s konumundan eklenti yüklenemedi

en: Invalid plugin file %s
tr: Geçersiz eklenti dosyası %s

en: “%s” is not a valid plugin file
tr: “%s” geçerli eklenti dosyası değil

en: Plugin “%s” already exists
tr: “%s” eklentisi var.

en: Invalid path %s
tr: Geçersiz yol %s

en: All configured plugin paths are invalid
tr: Tüm yapılandırılmış eklenti yolları geçersiz

en: Plugin “%s” not available
tr: “%s” eklentisi yok

en: Plugin not found: “%s”
tr: Eklenti bulunamadı: “%s”

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
tr: Eklenti yapılandırması “plugin-id” başvurusunu içermiyor

en: Some keys could not be written
tr: Bazı anahtarlar yazılamadı

en: None of the specified keys are writable
tr: Belirtilen anahtarların hiçbiri yazılabilir değil

en: Media has no “id”, cannot remove
tr: Ortamın “id”si yok, kaldırılamıyor
