grilo master - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: No mock definition found
uk: Не знайдено опис заглушки

en: Could not find mock content %s
uk: Не вдалося знайти вміст заглушки %s

en: Could not access mock content: %s
uk: Не вдалося отримати доступ до вмісту заглушки: %s

en: Cannot connect to the server
uk: Не вдалося під'єднатися до сервера

en: Cannot connect to the proxy server
uk: Не вдалося під'єднатися до проксі-сервера

en: Invalid request URI or header: %s
uk: Некоректний URI або заголовок запиту: %s

en: Authentication required: %s
uk: Потрібна автентифікація: %s

en: The requested resource was not found: %s
uk: Запитаний ресурс не знайдено: %s

en: The entry has been modified since it was downloaded: %s
uk: Запис змінено з часу звантаження: %s

en: Operation was cancelled
uk: Операція скасована

en: Data not available
uk: Дані недоступні

en: Invalid URL %s
uk: Некоректна URL %s

en: Semicolon-separated paths containing Grilo plugins
uk: Шляхи, що містять додатки Grilo, розділені крапкою з комою

en: Colon-separated paths containing Grilo plugins
uk: Шляхи, що містять додатки Grilo, розділені двокрапкою

en: Colon-separated list of Grilo plugins to use
uk: Перелік додатків Grilo, що використовуються з розділювачем-двокрапкою

en: Grilo Options
uk: Параметри Grilo

en: Show Grilo Options
uk: Показати параметри Grilo

en: No searchable sources available
uk: Немає джерел, якими можна щось знайти

en: Could not resolve media for URI “%s”
uk: Не вдалося визначити протокол для URI «%s»

en: Plugin “%s” is already loaded
uk: Додаток «%s» вже завантажено

en: Failed to initialize plugin from %s
uk: Не вдалося запустити додаток з %s

en: Metadata key “%s” already registered in different format
uk: Ключ метаданих «%s» вже зареєстровано у іншому форматі

en: Metadata key “%s” cannot be registered
uk: Ключ метаданих «%s» неможливо зареєструвати

en: Source with id “%s” was not found
uk: Джерело з ідентифікатором «%s» не знайдено

en: Failed to load plugin from %s
uk: Помилка завантаження додатка з %s

en: Invalid plugin file %s
uk: Некоректний файл додатка %s

en: “%s” is not a valid plugin file
uk: «%s» не є коректним файлом додатка

en: Plugin “%s” already exists
uk: Втулка «%s» вже існує

en: Invalid path %s
uk: Некоректний шлях %s

en: All configured plugin paths are invalid
uk: Усі шляхи налаштованих додатків — неправильні

en: Plugin “%s” not available
uk: Додаток «%s» недоступний

en: Plugin not found: “%s”
uk: Додаток не знайдено: «%s»

en: Plugin configuration does not contain “plugin-id” reference
uk: Налаштування додатка не містить опису «plugin-id»

en: Some keys could not be written
uk: Деякі ключі неможливо записати

en: None of the specified keys are writable
uk: Серед вказаних ключів немає записуваних

en: Media has no “id”, cannot remove
uk: Носій не має ідентифікатора, неможливо вилучити
