Gromit-MPX v1.5 - en to he translation catalogue (27 entries)

en: About Gromit-MPX
he: על אודות Gromit-MPX

en: Bigger Opacity
he: אטימות מוגברת

en: Clear Screen (SHIFT-%s)
he: ניקוי חלון (SHIFT-%s)

en: Do you want to show this introduction again on the next start of Gromit-MPX?
    You can always access it again via the sys tray menu.
he: האם להציג הקדמה זו שוב באתחול הבא של Gromit-MPX?
    ניתן בכל עת לחזור להקדמה שוב מתפריט מגש המערכת.

en: Failed parsing config file %s, falling back to default tools.
he: ניתוח קובץ תצור %s כשל, נסיגה לכלים ברירת מחדל.

en: Gromit-MPX (GRaphics Over MIscellaneous Things - Multi-Pointer-EXtension) is an on-screen annotation tool that works with any Unix desktop environment under X11 as well as Wayland.
he: Gromit-MPX (GRAphics Over Miscellaneous Things - Multi-Pointer-EXtension) הוא כלי הערות־הסבר שפעול בכול סביבת שולחן עבודה דמוי יוניקס, מבוסס X11 וגם Wayland.

en: Gromit-MPX (GRaphics Over MIscellaneous Things) is a small tool to make
    annotations on the screen.
    
    Its main use is for making presentations of some application. Normally,
    you would have to move the mouse pointer around the point of interest
    until hopefully everybody noticed it.  With Gromit-MPX, you can draw
    everywhere onto the screen, highlighting some button or area.
    
    If you happen to enjoy using Gromit-MPX, please consider supporting
    its development by using one of the donation options on the project's
    website or directly via the support options available from the tray menu.
he: Gromit-MPX (GRAphics Over Miscellaneous Things)
    
    
    הוא כלי־עזר זעיר ליצירת הערות־הסבר על פני מסך של יישום כלשהו.
    
    השימוש העיקרי בכלי, הוא להדגמות תכנות ויישומים, תוך כדי השימוש בהם.
    בכלים אחרים, תידרש בדרך כלל, הזזת מצביע־העכבר סביב נקודת העניין אותה מעוניינים להדגיש
    זאת בתקווה שכול הנוכחים ישימו אליה לב.
    עם Gromit-MPX, ניתן לצייר בכול אזור במסך היישום, נושא ההדגמה, תוך הדגשת קטע או לחצן מסוימים.
    
    אם במקרה השימוש ב־Gromit-MPX היה מהנה, 
    נא לשקול לתמוך בהמשך פיתוחו, באחת מאפשרויות התרומה למיזם
    באתר המרשתת של המיזם, או, ישירות מתפריט המגש, באמצעות אחת מאפשרויות התמיכה הזמינות.

en: Gromit-MPX - How to use it
he: Gromit-MPXכיצד להשתמש ב־

en: Gromit-MPX - What is it?
he: ?Gromit-MPX מה זה

en: Lesser Opacity
he: אטימות פחותה

en: No usable config file found, falling back to default tools.
he: לא נמצא קובץ תצור (config), נסיגה לכלי ברירת מחדל.

en: Redo (SHIFT-%s)
he: החזרה (SHIFT-%s)

en: Show again on startup
he: להציג שוב באתחול

en: Thicker Lines
he: קווים עבים יותר

en: Thinner Lines
he: קווים דקים יותר

en: Toggle Painting (%s)
he: מחלף ציור (%s)

en: Toggle Visibility (CTRL-%s)
he: מחלף נראות (CTRL-%s)

en: Undo (%s)
he: הסגה (%s)

en: Via LiberaPay
he: באמצעות LiberaPay

en: Via Patreon
he: באמצעות פטראון

en: Via PayPal
he: באמצאות PayPal

en: You can operate Gromit-MPX using its tray icon (if your desktop environment
    provides a sys tray), but since you typically want to use the program you are
    demonstrating and highlighting something is a short interruption of your
    workflow, Gromit-MPX can be toggled on and off on the fly via a hotkey:
    
    It grabs the `%s` and `%s` keys, so that no other application can use them
    and they are available to Gromit-MPX only.  The available commands are:
    
    <tt><b>   toggle painting:         %s
       clear screen:            SHIFT-%s
       toggle visibility:       CTRL-%s
       quit:                    ALT-%s
       undo last stroke:        %s
       redo last undone stroke: SHIFT-%s</b></tt>
he: ניתן להפעיל את Gromit-MPX מסמל המגש (ככול שסביבת שולחן העבודה מספקת מגש מערכת),
    אך כיוון שהמטרה היא להשתמש בתוכנהתוך כדי הדגמתה,
    הדגשת דבר מה מהווה הפרעה בזרם העבודה,
    לכן, ניתן להפעיל ולכבות את Gromit-MPX תוך כדי תנועה באמצעות מקש קיצור:
    
    מאחר ש־Gromit- MPX משרינת את המקשים `%s` ו־`%s`, יישומים אחרים לא יוכל להשתמש במקשים אלו כמקשי קיצור־דרך
    הם יהיו זמינים ל־Gromit-MPX בלבד.
    
    הפקודות הזמינות הן:
    
    <tt><b>
        מחלף ציור  –   %s
        מחלף נראות  –   CTRL-%s
        ניקוי מסך  –  SHIFT-%s
        יציאה  –  ALT-%s
        ביטול מהלך אחרון – %s
        החזרת מהלך אחרון שבוטל  –  SHIFT-%s
    </b></tt>

en: _About
he: _על אודות

en: _Introduction
he: _הקדמה

en: _Quit (ALT-%s)
he: _יצאה (ALT-%s)

en: _Report Bug / Request Feature
he: _דיווח על באג/תכונה בקשה

en: _Support Gromit-MPX
he: תמיכה ב־Gromit-MPX
