Gromit-MPX - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: About Gromit-MPX
fa: درباره Gromit-MPX

en: Bigger Opacity
fa: شفافیت بیشتر

en: Clear Screen (SHIFT-%s)
fa: پاک کردن صفحه (SHIFT-%s)

en: Do you want to show this introduction again on the next start of Gromit-MPX?
    You can always access it again via the sys tray menu.
fa: آیا شما می‌خواهید که دوباره مقدمه ای از Gromit-MPX در شروع بعدی برای شما نشان داده شود؟
    شما همیشه می‌توانید از منوی sys-tray به این متن دسترسی پیدا کنید.

en: Failed parsing config file %s, falling back to default tools.
fa: تجزیه فایل پیکربندی %s انجام نشد، به ابزارهای پیش‌فرض بازگشت.

en: Gromit-MPX (GRaphics Over MIscellaneous Things - Multi-Pointer-EXtension) is an on-screen annotation tool that works with any Unix desktop environment under X11 as well as Wayland.
fa: ابزار Gromit-MPX (گرافیک بر روی چیزهای متفرقه - افزونه چند نقطه‌ای) یک حاشیه نویسی روی صفحه است که با هر محیط دسکتاپ یونیکس تحت X11 و همچنین Wayland کار می کند.

en: Gromit-MPX (GRaphics Over MIscellaneous Things) is a small tool to make
    annotations on the screen.
    
    Its main use is for making presentations of some application. Normally,
    you would have to move the mouse pointer around the point of interest
    until hopefully everybody noticed it.  With Gromit-MPX, you can draw
    everywhere onto the screen, highlighting some button or area.
    
    If you happen to enjoy using Gromit-MPX, please consider supporting
    its development by using one of the donation options on the project's
    website or directly via the support options available from the tray menu.
fa: ابزار Gromit-MPX یک چیز کوچک برای ساخت
    حاشیه نویسی روی صفحه است.
    
    کاربرد اصلی آن برای ارائه ارائه برخی از برنامه ها است. به طور معمول،
    شما باید نشانگر ماوس را در اطراف نقطه مورد نظر حرکت دهید
    تا اینکه امیدوارم همه متوجه آن شوند. با Gromit-MPX می توانید نقاشی کنید
    در همه جا روی صفحه، با برجسته کردن برخی از دکمه ها یا مناطق.
    
    اگر از استفاده از Gromit-MPX لذت می برید، لطفاً حمایت کنید
    توسعه آن با استفاده از یکی از گزینه های کمک مالی در پروژه
    وب سایت یا مستقیماً از طریق گزینه های پشتیبانی موجود از منوی tray.

en: Gromit-MPX - How to use it
fa: نحوره استفاده از Grimit-MPX

en: Gromit-MPX - What is it?
fa: Gromit-MPX چیه؟

en: Lesser Opacity
fa: شفافیت کمتر

en: No usable config file found, falling back to default tools.
fa: هیچ فایل پیکربندی قابل استفاده ای یافت نشد، به ابزارهای پیش فرض باز می گردد.

en: Redo (SHIFT-%s)
fa: انجام مجدد (SHIFT-%s)

en: Show again on startup
fa: نمایش مجدد در هنگام راه اندازی

en: Thicker Lines
fa: خطوط ضخیم تر

en: Thinner Lines
fa: خطوط نازک تر

en: Toggle Painting (%s)
fa: تغییر رنگ ( %s )

en: Toggle Visibility (CTRL-%s)
fa: تغییر حالت دید (CTRL-%s )

en: Undo (%s)
fa: واگرد (%s)

en: Via LiberaPay
fa: از طریق LiberaPay

en: Via Patreon
fa: از طریق Patreon

en: Via PayPal
fa: از طریق PayPal

en: You can operate Gromit-MPX using its tray icon (if your desktop environment
    provides a sys tray), but since you typically want to use the program you are
    demonstrating and highlighting something is a short interruption of your
    workflow, Gromit-MPX can be toggled on and off on the fly via a hotkey:
    
    It grabs the `%s` and `%s` keys, so that no other application can use them
    and they are available to Gromit-MPX only.  The available commands are:
    
    <tt><b>   toggle painting:         %s
       clear screen:            SHIFT-%s
       toggle visibility:       CTRL-%s
       quit:                    ALT-%s
       undo last stroke:        %s
       redo last undone stroke: SHIFT-%s</b></tt>
fa: شما می توانید Gromit-MPX را با استفاده از نماد سینی آن (اگر محیط دسکتاپ شما) استفاده کنید
    یک sys-tray فراهم می کند)، اما از آنجایی که معمولاً می خواهید از برنامه استفاده کنید
    نشان دادن و برجسته کردن چیزی یک وقفه کوتاه در کار شماست
    گردش کار، Gromit-MPX را می توان در لحظه از طریق یک کلید میانبر روشن و خاموش کرد:
    
    کلیدهای `%s` و `%s` را می گیرد تا هیچ برنامه دیگری نتواند از آنها استفاده کند
    و فقط برای Gromit-MPX در دسترس هستند. دستورات موجود عبارتند از:
    
    <tt><b> تغییر رنگ: %s
     پاک کردن صفحه :	 	SHIFT-%s
        تغییر وضعیت مشاهده:	 CTRL-%s
        خروج:				    ALT-%s
        لغو آخرین کار:			  %s
       برگشت به آخرین کار: SHIFT-%s</b></tt>

en: _About
fa: _درباره

en: _Edit Config
fa: ویرایش پیکربندی

en: _Introduction
fa: _معرفی

en: _Quit (ALT-%s)
fa: _خروج ( ALT-%s )

en: _Report Bug / Request Feature
fa: _گزارش اشکال/ویژگی درخواست

en: _Support Gromit-MPX
fa: _پشتیبانی از Gromit-MPX
