grub-customizer - en to uk translation catalogue (184 entries)

en: Name the Entry
uk: Назва Пункту

en: cannot move this entry
uk: не вдається перемістити цей запис

en: Configuration has been saved
uk: Конфігурацію збережено

en: updating configuration
uk: оновлення конфігурації

en: Grub Customizer is a graphical interface to configure the grub2/burg settings
uk: Grub Customizer - це графічна оболонка для конфігурації grub2/burg

en: script
uk: сценарій

en: submenu
uk: підменю

en: placeholder
uk: заповнювач

en: menuentry
uk: меню запис

en: script: %1
uk: скрипт: %1

en: default name: %1
uk: типова назва: %1

en: partition: %1
uk: розділ: %1

en: ISO-Image:
uk: ISO-Образ:

en: current
uk: поточне

en: _Type:
uk: _Тип:

en: Boot sequence
uk: Порядок завантаження

en: _Name:
uk: _Назва:

en: Error building boot sequence.
    Check parameters!
uk: Помилка побудови порядку завантаження.
    Перевірте параметри!

en: Entry editor
uk: Редактор запису

en: Choose…
uk: Вибрати…

en: Other
uk: Інше

en: (script code)
uk: (код сценарію)

en: Choose file…
uk: Вибрати файл…

en: _Partition
uk: _Розділ

en: _Initial ramdisk
uk: _Первинний ОЗУ диск

en: _Linux image
uk: _Linux образ

en: _Memtest image
uk: Образ _Тесту пам'яті

en: Path to iso file
uk: Шлях до файлу образу

en: Kernel params
uk: Параметри ядра

en: I_SO image
uk: I_SO образ

en: _Partition:
uk: _Розділ:

en: Submountpoints:
uk: Додаткова точка монтування:

en: save this configuration
uk: зберегти ці налаштування

en: Mount failed!
uk: Помилка монтування!

en: umount failed!
uk: помилка відмонтування!

en: This seems not to be a root file system (no fstab found)
uk: Це не основна (root) файлова система (файл fstab не знайдено)

en: Couldn't mount the selected partition
uk: Неможливо змонтувати обраний розділ

en: Couldn't umount the selected partition
uk: Неможливо відмонтувати обраний розділ

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: please Inform the author about this problem. The following information could be helpful:
uk: будь ласка, повідомте автора про цю проблему. Наступна інформація може бути корисна для вирішення проблеми:

en: continue (risk data loss)
uk: продовжити (є ризик втратити дані)

en: Install the bootloader to MBR and put some
    files to the bootloaders data directory
    (if they don't already exist).
uk: Встановлення завантажувача до MBR 
    та переміщення деяких файлів до
    його каталогу (якщо їх ще нема).

en: _Device:
uk: _Пристрій:

en: Install to MBR
uk: Встановити до MBR

en: The bootloader has been installed successfully
uk: Завантажувач успішно встановлено

en: Error while installing the bootloader
uk: Виникла помилка при встановленні завантажувача

en: installing the bootloader…
uk: встановлюю завантажувач...

en: Please type a device string!
uk: Будь ласка, введіть рядок пристрою!

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Правка

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Install to MBR …
uk: _Встановити в MBR …

en: _Show details
uk: _Детальніше

en: Show _hidden entries
uk: Показати _приховані пункти

en: _Group by Script
uk: _Групувати за сценарієм

en: Show _Placeholders
uk: Показати _мітки

en: BURG found!
uk: Знайдено BURG!

en: advanced settings
uk: розширені налаштування

en: The modifications you've done affects the visible entries. Please reload!
uk: Зміни які були внесені впливають на видимі записи. Будь ласка, перезавантажте!

en: Script updates found. Click save to apply the changes!
uk: Знайдено оновлення сценаріїв. Натисніть, щоб застосувати зміни!

en: _List configuration
uk: _Налаштування списку

en: Remove selected entries (you can restore them from trash)
uk: Вилучити обрані записи (є змога відновити їх зі смітника)

en: Move up the selected entry or script
uk: Перемістити вгору обраний пункт чи сценарій

en: Move down the selected entry or script
uk: Перемістити вниз обраний пункт чи сценарій

en: remove this entry from the current submenu
uk: вилучити цей запис із поточного підменю

en: add this entry to a new submenu
uk: додати цей запис до нового підменю

en: Reverts the list to the default order
uk: Повернути стандартне сортування списку

en: reloads the configuration. Unsaved changes will be preserved.
uk: перезавантажити налаштування. Незбережені дані буде законсервовано.

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Move up
uk: Перемістити вгору

en: Move down
uk: Перемістити вниз

en: Remove from submenu
uk: Вилучити з підменю

en: Create submenu
uk: Створити підменю

en: _Change Environment …
uk: _Змінити середовище …

en: Do you want to configure BURG instead of grub2?
uk: Бажаєте налаштувати BURG замість grub2 ?

en: _General settings
uk: _Загальні налаштування

en: _Appearance settings
uk: Налаштування _вигляду

en: BURG Mode
uk: Режим BURG

en: Save configuration and generate a new %1
uk: Зберегти налаштування та генерувати нове %1

en: loading configuration…
uk: Завантаження конфігурації...

en: loading script %2/%3 (%1)
uk: завантаження скрипту %2/%3 (%1)

en: Proxy binary not found!
uk: Бінарний код проксі-сервера не знайдено!

en: You will see all entries (uncustomized) when you run grub. This error accurs (in most cases), when you didn't install grub gustomizer currectly.
uk: Вам будуть видимі всі записи (неналаштовані) під час виконання grub. Ця помилка виникає (у більшості випадків), якщо grub gustomizer не було встановлено належним чином.

en: (incoming Entries of %1)
uk: (вхідні Записи %1)

en: (incoming Entries)
uk: (вхідні Записи)

en: The saved configuration is not up to date!
uk: Збережена кофігурація застарілої версії!

en: The generated configuration didn't equal to the saved configuration on startup. So what you see now may not be what you see when you restart your pc. To fix this, click update!
uk: Створена конфігурація не збігається зі збереженою конфігурацією при запуску. Тому те, що ви бачите зараз, може відрізнятися від того, що буде при перезавантаженні вашого ПК. Щоб виправити це, натисніть "Оновити"!

en: _Quit without update
uk: _Вийти без оновлення

en: _Update & Quit
uk: _Оновити та Вийти

en: Do you want to save your modifications?
uk: Бажаєте зберегти внесені зміни?

en: _Quit without saving
uk: _Вихід без збереження

en: _Save & Quit
uk: _Зберегти та Вийти

en: AND: your modifications are still unsaved, update will save them too!
uk: ТАКОЖ: Ваші зміни все ще не збережені, оновлення збереже їх теж!

en: Failed saving grub configuration!
uk: Не вдалося зберегти налаштування Grub!

en: The grub configuration cannot be saved
uk: Не вдалося зберегти конфігурацію GRUB

en: Please take a look at the command line output below. If you think this is a bug of Grub Customizer, please create one at %1! Generally Grub Customizer should prevent errors like this.
uk: Будь ласка, перегляньте вивід командного рядка. Якщо Ви вважаєте це помилкою Grub Customizer, будь ласка, повідомте про неї на %1! Взагалі Grub Customizer повинен уникати подібних помилок.

en: %1 couldn't be executed successfully. error message:
     %2
uk: %1 не може бути виконаним правильно. Повідомлення про помилку:
     %2

en: Environment settings
uk: Налаштування середовища

en: Do you want to proceed without saving the current configuration?
uk: Бажаєте продовжити без збереження поточних налаштувань?

en: There are unsaved modifications!
uk: Є незбережені зміни!

en: Removing Script Code can cause problems when trying to boot entries relying on it. Are you sure you want to do it anyway?
uk: Знищення Коду Скрипту може бути причиною проблем завантаження записів, що покладаються на нього. Впевнені, що бажаєте продовжити?

en: You're trying to remove an entry of the currently running system. Make sure there are other working entries of this system!
    If you just want to remove old kernels: The better way is uninstalling them instead of just hiding them in boot menu.
uk: Ви намагаєтесь знищити запис поточної системи. Впевніться, що існує додатковий робочий запис поточної системи!
    Якщо бажаєте лише знищити старі ядра: Найкраще рішення це вилучити їх з допомогою менеджера пакунків, замість приховування в меню завантаження.

en: An menuentry which is visible at the grub menu and boots an operating system when activated.
uk: Видимий та увімкнений пункт меню в GRUB завантажує операційну систему.

en: A group of other operating systems. Grub shows it as a normal menuentry however when clicking it, it loads another menu which allows you to choose one the the containing menuentries.
uk: Група інших операційних систем. GRUB показує її як стандартний пункт меню, клацнувши на якому, відбувається завантаження іншого меню, яке дозволяє вам вибрати необхідні пункти меню.

en: There are two types of this special entry: Incoming entries are the place where Grub Customizer places new operating systems which are found by grub but still not configured using Grub Customizer. The Script code is code generated by grub which doesn't look like an menuentry. In most cases it's used to configure grub. You should only touch it when knowing what it does. Placeholders are hidden by default.
uk: Надаються два типи особливих пунктів меню: пункти, що вводяться - місця розміщення нових операційних систем, які були виявлені GRUB, але не налаштовані з використанням Grub Customizer. Код сценарію - це код створений GRUB, що не становить собою пункт меню. У більшості випадків використовується для налаштування GRUB. Ви можете вносити в нього зміни, тільки якщо знаєте, що робите . Типово мітки приховані.

en: Scripts are generating menuentries. So every menuentry belongs to a script. They are shown as top level groups when activated. However in contrast to submenus they aren't shown at the boot menu.
uk: Сценарії створюють пункти меню. Таким чином, кожному пункту меню відповідає певний сценарій. Вони відображаються в якості груп верхнього рівня, якщо така можливість задіяна. Однак на відмінну від підменю, вони не відображаються в меню завантаження.

en: About the entry types
uk: Детальніше про типи пунктів

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: This removes all your list modifications of the bootloader menu!
uk: Це знищить всі ваші зміни для меню завантаження!

en: pre_defined:
uk: попередньо _визначений:

en: previously _booted entry
uk: попередній _завантажений запис

en: default entry
uk: типовий запис

en: visibility
uk: вигляд

en: show menu
uk: показувати меню

en: kernel parameters
uk: параметри ядра

en: generate recovery entries
uk: генерувати запис відновлення системи

en: look for other operating systems
uk: шукати інші операційні системи

en: custom resolution:
uk: власне розширення:

en: settings
uk: налаштування

en: _General
uk: _Загальне

en: A_ppearance
uk: Зовнішній _вигляд

en: _Advanced
uk: Д_одатково

en: is active
uk: є активним

en: name
uk: назва

en: value
uk: значення

en: Boot default entry after %1 Seconds
uk: Завантажити пункт меню за умовчанням через %1 секунд

en: (first entry)
uk: (перший запис)

en: (other…)
uk: (інше…)

en: This option doesn't work when the "os-prober" script finds other operating systems. Disable "%1" if you don't need to boot other operating systems.
uk: Цей параметр не працює коли сценарій "os-prober" знаходить інші операційні системи. Деактивуйте "%1" якщо не потрібно завантажувати інші операційні системи.

en: white
uk: білий

en: yellow
uk: жовтий

en: light-cyan
uk: світло-блакитний

en: cyan
uk: блакитний

en: light-blue
uk: світло-синій

en: blue
uk: синій

en: light-green
uk: світло-зелений

en: green
uk: зелений

en: light-magenta
uk: світло-пурпурний

en: magenta
uk: пурпурний

en: light-red
uk: світло-червоний

en: red
uk: червоний

en: brown
uk: коричневий

en: light-gray
uk: світло-сірий

en: dark-gray
uk: темно-сірий

en: transparent
uk: прозорість

en: black
uk: чорний

en: _Load file:
uk: _Завантажити файл:

en: _Theme:
uk: _Тема:

en: background image
uk: зображення тла

en: Please choose a background image!
uk: Будь ласка, виберіть зображення тла!

en: _Font
uk: _Шрифт

en: choose theme file
uk: виберіть файл теми

en: Theme contents
uk: Вміст теми

en: Custom Theme settings
uk: Додаткові налаштування теми

en: Normal: Font
uk: Стандартний: Шрифт

en: Normal: Background
uk: Стандартне: Тло

en: Highlighted: Font
uk: Виділений: Шрифт

en: Highlighted: Background
uk: Виділене: Тло

en: File
uk: Файл

en: add theme
uk: додати тему

en: delete this theme
uk: вилучити дану тему

en: Archive files
uk: Архівні файли

en: All files
uk: Всі файли

en: remove font
uk: вилучити шрифт

en: remove background
uk: вилучити тло

en: (Custom Settings)
uk: (Налаштування користувача)

en: The chosen file cannot be loaded as theme
uk: Обраний файл не може бути завантажений як тема

en: The given filename cannot be used
uk: Дане ім'я файлу не може бути використано

en: This theme doesn't contain a %1. Please look for the config file and rename it to "%1"!
uk: Ця тема не містить %1. Будь ласка знайдіть файл налаштувань та перейменуйте на "%1"!

en: Saving of themes didn't succeed completely!
uk: Збереження теми виконано не повністю!

en: File replacement failed. Please select a theme file first!
uk: Помилка заміни файлу. Будь ласка, виберіть файл теми!

en: filename
uk: назва файлу

en: please note: large fonts on low boot screen resolutions can corrupt the boot screen
    Because this problem depends on chosen font, it isn't possible to define a general maximum. When you're trying to select a larger font, please do it in small steps (rebooting and checking the results).
    The problem occurs when the grub gui elements (borders, description) won't fit into screen. So while there's enough vertical space you can try a larger font. The mass of menuentries is not a problem - they are scrolled if required.
    
    The corruption results in a endless loading time of grub2. You need a live cd to fix this:
     * delete the font from (MOUNT)/boot/grub/unicode.pf2
     * reboot your system (menu should show up with default fonts)
     * open /etc/default/grub with root permissions and place a '#' in front of the line containing GRUB_FONT
     * then run grub customizer to choose the font used before
uk: примітка: великі шрифти задіяні при завантаженні з низькою роздільною здатністю можуть призвести до неможливості використання екрану завантаження
    У зв'язку з цією несправністю, в залежності від обраного шрифту, неможливо визначити допустимий максимальний шрифт. Коли ви хочете вибрати крупний шрифт, збільшуйте його крупність поступово (перезавантажуючи і перевіряючи результат).
    Несправність відбувається, коли елементи графічного інтерфейсу GRUB (межі, опис) не можуть бути розміщені на екрані. Таким чином, коли досить вільного місця по вертикалі ви можете спробувати збільшити шрифт. Велика кількість пунктів меню не є проблемою, ви можете прокрутити їх.
    
    Результати несправності полягають в безперервному завантаженні GRUB2. Щоб виправити це, Вам знадобитися Live CD:
     * вилучити шрифт (MOUNT)/boot/grub/unicode.pf2
     * перезавантажте ваш комп'ютер (меню повинно відображатися з використанням типових шрифтів)
     * відкрийте /etc/default/grub від імені суперкористувача (ROOT) і розмістіть '#' на початку рядка GRUB_FONT
     * після чого запустіть Grub Customizer, щоб вибрати використаний раніше шрифт

en: Grub fonts can be harmful (Info)
uk: Шрифти Grub можуть призвести до несправностей (Інформація)

en: Are you sure you want to remove this theme
uk: Ви справді бажаєте вилучити цю тему

en: Add entry from trash
uk: Додати запис зі смітника

en: Removed items
uk: Вилучені елементи

en: _Restore
uk: _Відновити

en: Restore selected entries
uk: Відновити вибрані пункти меню

en: permanently delete selected entries
uk: назавжди вилучити вибрані пункти меню

en: delete entries permanently - this action is available on custom entries only
uk: вилучити пункти меню назавжди - ця дія доступна лише для пунктів меню користувача

en: This deletes the following entries:
uk: Це вилучить такі записи:

en: Memtest
uk: Тест пам'яті
