grub-customizer - en to kk translation catalogue (71 entries)

en: Name the Entry
kk: Мәзір пунктың аты

en: cannot move this entry
kk: осы мәзір пунктын жылжыту мүмкін емес

en: Configuration has been saved
kk: Баптаулама сақталынды

en: updating configuration
kk: баптауламаны жаңарту

en: Grub Customizer is a graphical interface to configure the grub2/burg settings
kk: Grub Customizer - grub2 мен burg баптауларын қалыпқа келтіру графикалық интерфейсі

en: _Partition
kk: _Бөлім

en: save this configuration
kk: осы баптауламаны сақтау

en: Mount failed!
kk: Тіркеу сәтсіз аяқталды!

en: umount failed!
kk: тіркеуден босату сәтсіз аяқталды!

en: This seems not to be a root file system (no fstab found)
kk: Мүмкін бұл түбірлі (/) бөлім емес шығар (fstab табылмады)

en: Couldn't mount the selected partition
kk: Таңдалған диск бөлімін тіркеу мүмкін емес

en: Couldn't umount the selected partition
kk: Таңдалған диск бөлімін тіркеуден босату мүмкін емес

en: An error occurred
kk: Қате пайда болды

en: _Device:
kk: Құ_рылғы:

en: Install to MBR
kk: MBR-ға орнату

en: The bootloader has been installed successfully
kk: Жүктегіш сәтті орнатылды

en: Error while installing the bootloader
kk: Жүктегіш орнату кезінде қате туындады

en: installing the bootloader…
kk: жүктегіш орнатылуда...

en: Please type a device string!
kk: Құрылғы орналасуын көрсетіңіз!

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: Сырт _көрініс

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Install to MBR …
kk: MBR-ға _орнату...

en: BURG found!
kk: BURG табылды!

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: Move up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move down
kk: Төмен жылжыту

en: Do you want to configure BURG instead of grub2?
kk: Grub2 орнына BURG қалыпқа келтіруін қалайсыз ба?

en: _General settings
kk: Ба_сты баптаулар

en: _Appearance settings
kk: Сыртқы бейнелену баптаулары

en: BURG Mode
kk: BURG режимі

en: loading configuration…
kk: баптауламаны оқу...

en: Proxy binary not found!
kk: Екілік прокси файлы табылған жоқ!

en: The saved configuration is not up to date!
kk: Сақталынған баптаулама ескерді!

en: _Quit without update
kk: Жаңартпай _шығу

en: _Update & Quit
kk: _Жаңартып шығу

en: Do you want to save your modifications?
kk: Өзгерістеріңізді сақтау қажет пе?

en: _Quit without saving
kk: Сақтамай _шығу

en: _Save & Quit
kk: _Сақтап шығу

en: default entry
kk: қалыптысы

en: visibility
kk: көрінетін

en: show menu
kk: мәзірді көрсету

en: generate recovery entries
kk: мәзірге жүйені қайта қалыпқа келтіру режимдер пункттерін қосу

en: look for other operating systems
kk: басқа операциялық жүйелерді іздеу

en: custom resolution:
kk: өзіндік экран өлшемдер қатынасы:

en: settings
kk: баптаулар

en: _General
kk: _Негізгі

en: A_ppearance
kk: Сырт _көрініс

en: _Advanced
kk: Кеңейтіл_ген

en: value
kk: мән

en: white
kk: ақ

en: yellow
kk: сары

en: light-cyan
kk: ашық-көгілдір

en: cyan
kk: көгілдір

en: light-blue
kk: ашық-көк

en: blue
kk: көк

en: light-green
kk: ашық-жасыл

en: green
kk: жасыл

en: light-magenta
kk: ашық-қара қошқыл

en: magenta
kk: қара қошқыл

en: light-red
kk: ашық-қызыл

en: red
kk: қызыл

en: brown
kk: қоңыр

en: light-gray
kk: ашық-қоңыр

en: dark-gray
kk: қара-сұр

en: transparent
kk: мөлдір

en: black
kk: қара

en: background image
kk: фон суреті

en: remove background
kk: фон суретін алып тастау

en: Linux-ISO
kk: Linux ISO
