grub 2.02-pre3 - en to lt translation catalogue (1063 entries)

en: unsupported serial port speed
lt: nepalaikomas nuosekliojo prievado greitis

en: unsupported serial port parity
lt: nepalaikomas nuosekliojo prievado lyginumas

en: unsupported serial port stop bits number
lt: nepalaikomas nuosekliojo prievado pabaigos bitų skaičius

en: unsupported serial port word length
lt: nepalaikomas nuosekliojo prievado žodžio ilgis

en: Don't load host tables specified by comma-separated list.
lt: Neįkelti lentelių, nurodytų kableliais atskirtame sąraše.

en: Load only tables specified by comma-separated list.
lt: Įkelti tik lenteles, nurodytas kableliais atskirtame sąraše.

en: Export version 1 tables to the OS.
lt: Eksportuoti pirmosios versijos lenteles į OS.

en: Export version 2 and version 3 tables to the OS.
lt: Eksportuoti antrosios ir trečiosios versijų lenteles į OS.

en: Set OEMID of RSDP, XSDT and RSDT.
lt: Nustatyti RSDP, XSDT ir RSDT struktūrų OEMID reikšmę.

en: Set OEMTABLE ID of RSDP, XSDT and RSDT.
lt: Nustatyti RSDP, XSDT ir RSDT struktūrų OEMTABLE ID reikšmę.

en: Set OEMTABLE revision of RSDP, XSDT and RSDT.
lt: Nustatyti RSDP, XSDT ir RSDT struktūrų OEMTABLE reviziją.

en: Set creator field of RSDP, XSDT and RSDT.
lt: Nustatyti RSDP, XSDT ir RSDT struktūrų kūrėjo lauką.

en: Set creator revision of RSDP, XSDT and RSDT.
lt: Nustatyti RSDP, XSDT ir RSDT struktūrų kūrėjo reviziją.

note: TRANSLATORS: "hangs" here is a noun, not a verb.
en: Don't update EBDA. May fix failures or hangs on some BIOSes but makes it ineffective with OS not receiving RSDP from GRUB.
lt: Nenaujinti EBDA. Tai gali pašalinti nesklandumus ar strigtis, pasitaikančias su kai kuriomis BIOS realizacijomis, tačiau neefektyvu, nes OS negauna RSDP struktūros iš GRUB.

en: premature end of file %s
lt: priešlaikinė failo „%s“ pabaiga

en: [-1|-2] [--exclude=TABLE1,TABLE2|--load-only=TABLE1,TABLE2] FILE1 [FILE2] [...]
lt: [-1|-2] [--exclude=LENTELĖ1,LENTELĖ2|--load-only=LENTELĖ1,LENTELĖ2] FAILAS1 [FAILAS2] [...]

en: Load host ACPI tables and tables specified by arguments.
lt: Įkelti kompiuterio ACPI lenteles ir lenteles, nurodytas argumentuose.

en: error: %s.
lt: klaida: %s.

en: out of memory
lt: nepakanka atminties

en: cannot read `%s': %s
lt: nepavyko nuskaityti „%s“: %s

note: TRANSLATORS: It's computer shutdown using ACPI, not disabling ACPI.
en: ACPI shutdown failed
lt: Išjungti per ACPI nepavyko

en: List devices.
lt: Išvardinti įrenginius.

en: filename expected
lt: tikėtasi failo vardo

note: TRANSLATORS: "embed" is a verb (command description).  "
en: FILE
lt: FAILAS

en: Print a block list.
lt: Spausdinti blokų sąrašą.

en: you need to load the kernel first
lt: pirma turite įkelti branduolį

en: Boot an operating system.
lt: Paleisti operacinę sistemą.

en: No boot time statistics is available
lt: Nėra jokios paleidimo laiko statistikos

en: Show boot time statistics.
lt: Parodyti paleidimo laiko statistiką.

en: Disk cache statistics: hits = %lu (%lu.%02lu%%), misses = %lu
lt: Disko podėlio statistika: bandymai = %lu (%lu.%02lu%%), praleisti = %lu

en: No disk cache statistics available
lt: Disko podėlio statistika neprieinama

en: Get disk cache info.
lt: Gauti disko podėlio informaciją.

en: Accept DOS-style CR/NL line endings.
lt: Leisti DOS stiliaus CR/NL eilučių pabaigas.

en: Show the contents of a file.
lt: Rodyti failo turinį.

en: two arguments expected
lt: tikėtasi dviejų argumentų

en: Compare file `%s' with `%s':
lt: Failų „%s“ ir „%s“ palyginimas:

en: Files differ in size: %llu [%s], %llu [%s]
lt: Skiriasi failų dydis: %llu [%s], %llu [%s]

en: Files differ at the offset %llu: 0x%x [%s], 0x%x [%s]
lt: Failai skiriasi ties poslinkiu %llu: 0x%x [%s], 0x%x [%s]

en: The files are identical.
lt: Failai yra vienodi.

en: FILE1 FILE2
lt: FAILAS1 FAILAS2

en: Compare two files.
lt: Palyginti du failus.

en: Load another config file.
lt: Įkelti kitą konfigūracijos failą.

en: Load another config file without changing context.
lt: Įkelti kitą konfigūracijos failą, nekeičiant konteksto.

en: Load another config file without changing context but take only menu entries.
lt: Įkelti kitą konfigūracijos failą, nekeičiant konteksto, tačiau iš jo imti tik meniu elementus.

en: Load another config file but take only menu entries.
lt: Įkelti kitą konfigūracijos failą, naudojant tik jo meniu įrašus.

en: [[year-]month-day] [hour:minute[:second]]
lt: [[metai-]mėnuo-diena] [valandos:minutės[:sekundės]]

en: Display/set current datetime.
lt: Parodyti arba nustatyti datą ir laiką.

en: Do not output the trailing newline.
lt: Neišvesti eilutės pabaigos failo gale.

en: Enable interpretation of backslash escapes.
lt: Įgalinti kaitos sekų su kairiniu pasviruoju brūkšniu interpretavimą.

en: [-e|-n] STRING
lt: [-n|-n] EILUTĖ

en: Display a line of text.
lt: Parodyti teksto eilutę.

en: Reboot into firmware setup menu.
lt: Iš naujo paleisti ir įeiti į programinės aparatinės įrangos (angl. firmware) konfigūravimo meniu.

en: Fix video problem.
lt: Pašalinti nesklandumus su vaizdu.

en: ROM image is present.
lt: Yra prieinamas ROM atvaizdis.

en: Can't enable ROM area.
lt: Negalima įgalinti ROM srities.

en: Create BIOS-like structures for backward compatibility with existing OS.
lt: Kurti BIOS tipo struktūras atbuliniam suderinamumui su esama OS.

en: Load BIOS dump.
lt: Įkelti BIOS išklotinę.

en: STRING ...
lt: EILUTĖ ...

en: Evaluate arguments as GRUB commands
lt: Argumentus vertinti kaip GRUB komandas

en: Check if FILE can be booted as i386 PAE Xen unprivileged guest kernel
lt: Patikrinti, ar FAILAS gali būti paleistas kaip i386 PAE Xen neprivilegijuotas svečio branduolys

en: Check if FILE can be booted as x86_64 Xen unprivileged guest kernel
lt: Patikrinti, ar FAILAS gali būti paleistas kaip x86_64 Xen neprivilegijuotas svečio branduolys

en: Check if FILE can be used as Xen x86 privileged guest kernel
lt: Patikrinti, ar FAILAS gali būti naudojamas kaip Xen x86 privilegijuotas svečio branduolys

en: Check if FILE can be used as x86 multiboot kernel
lt: Patikrinti, ar FAILAS gali būti naudojamas kaip x86 keleriopo paleidimo (multiboot) branduolys

en: Check if FILE can be used as x86 multiboot2 kernel
lt: Patikrinti, ar FAILAS gali būti naudojamas kaip x86 keleriopo paleidimo (multiboot2) branduolys

en: Check if FILE is ARM Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra ARM Linux

en: Check if FILE is ARM64 Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra ARM64 Linux

en: Check if FILE is IA64 Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra IA64 Linux

en: Check if FILE is MIPS Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra MIPS Linux

en: Check if FILE is MIPSEL Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra MIPSEL Linux

en: Check if FILE is SPARC64 Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra SPARC64 Linux

en: Check if FILE is POWERPC Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra POWERPC Linux

en: Check if FILE is x86 Linux
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86 Linux

en: Check if FILE is x86 Linux supporting 32-bit protocol
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86 Linux, palaikantis 32 bitų protokolą

en: Check if FILE is x86 kFreeBSD
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86 kFreeBSD

en: Check if FILE is i386 kFreeBSD
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra i386 kFreeBSD

en: Check if FILE is x86_64 kFreeBSD
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86_64 kFreeBSD

en: Check if FILE is x86 kNetBSD
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86 kNetBSD

en: Check if FILE is i386 kNetBSD
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra i386 kNetBSD

en: Check if FILE is x86_64 kNetBSD
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86_64 kNetBSD

en: Check if FILE is i386 EFI file
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra i386 EFI failas

en: Check if FILE is x86_64 EFI file
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86_64 EFI failas

en: Check if FILE is IA64 EFI file
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra IA64 EFI failas

en: Check if FILE is ARM64 EFI file
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra ARM64 EFI failas

en: Check if FILE is ARM EFI file
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra ARM EFI failas

en: Check if FILE is hiberfil.sys in hibernated state
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra sustabdytos į atmintį būsenos hiberfil.sys

en: Check if FILE is x86_64 XNU (Mac OS X kernel)
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra x86_64 XNU (Mac OS X branduolys)

en: Check if FILE is i386 XNU (Mac OS X kernel)
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra i386 XNU (Mac OS X branduolys)

en: Check if FILE is XNU (Mac OS X kernel) hibernated image
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra XNU (Mac OS X branduolio) sustabdytos į atmintį būsenos atvaizdis

en: Check if FILE is BIOS bootsector
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra BIOS paleidimo sektorius

note: TRANSLATORS: it's a standalone boolean value, opposite of "true".
en: false
lt: neigiamas

en: OPTIONS FILE
lt: PARINKTYS FAILAS

en: Check if FILE is of specified type.
lt: Patikrinti, ar FAILAS yra nurodyto tipo.

note: TRANSLATORS: It means that the specified partition e.g. hd0,msdos1=/dev/sda1 doesn't exist.
en: no such partition
lt: tokio skaidinio nėra

en: New MBR is written to `%s'
lt: Naujas paleidimo įrašas įrašytas į „%s“

en: DEVICE [PARTITION[+/-[TYPE]]] ...
lt: ĮRENGINYS [SKAIDINYS[+/-[TIPAS]]] ...

note: TRANSLATORS: MBR type is one-byte partition type id.
en: Fill hybrid MBR of GPT drive DEVICE. Specified partitions will be a part of hybrid MBR. Up to 3 partitions are allowed. TYPE is an MBR type. + means that partition is active. Only one partition can be active.
lt: Užpildyti GPT disko ĮRENGINYS hibridinį paleidimo įrašą (MBR). Nurodytieji skaidiniai bus hibridinio paleidimo įrašo dalis. Galima nurodyti iki trijų skaidinių. TIPAS yra MBR tipas. „+“ reiškia, jog skaidinys bus aktyvus. Tik vienas skaidinys gali būti aktyvus.

en: Halts the computer.  This command does not work on all firmware implementations.
lt: Išjungti kompiuterį. Ši komanda veikia ne su visa programine aparatine įranga.

en: Specify hash to use.
lt: Nurodykite naudotiną maišą.

en: HASH
lt: MAIŠA

en: Check hashes of files with hash list FILE.
lt: Palyginti failų maišas su nurodytomis maišų sąrašo faile FAILAS.

en: Base directory for hash list.
lt: Bazinis maišų sąrašo aplankas.

note: TRANSLATORS: platform here isn't identifier. It can be translated.
en: DIR
lt: APLANKAS

en: Don't stop after first error.
lt: Nesustoti po pirmos klaidos.

en: Uncompress file before checksumming.
lt: Išskleisti failą prieš tikrinant maišą.

en: %s: READ ERROR
lt: %s: SKAITYMO KLAIDA

en: %s: HASH MISMATCH
lt: %s: MAIŠOS NESUTAMPA

en: %s: OK
lt: %s: GERAI

en: -h HASH [-c FILE [-p PREFIX]] [FILE1 [FILE2 ...]]
lt: -h MAIŠA [-c FAILAS [-p PREFIKSAS]] [FAILAS1 [FAILAS2 ...]]

note: TRANSLATORS: "hash checksum" is just to be a bit more precise, you can treat it as just "hash".
en: Compute or check hash checksum.
lt: Apskaičiuoti arba patikrinti maišos reikšmę.

en: [-c FILE [-p PREFIX]] [FILE1 [FILE2 ...]]
lt: [-c FAILAS [-p PREFIKSAS]] [FAILAS1 [FAILAS2 ...]]

en: Set Advanced Power Management
    (1=low, ..., 254=high, 255=off).
lt: Nustatyti energijos valdymo lygį
    (1=žemas, ..., 254=aukštas, 255=išjungtas).

en: Display power mode.
lt: Rodyti maitinimo veikseną.

en: Freeze ATA security settings until reset.
lt: Įrašyti ATA saugumo nuostatas iki bus atkurta pradinė būsena.

en: Display SMART health status.
lt: Parodyti SMART būklę.

en: Set Automatic Acoustic Management
    (0=off, 128=quiet, ..., 254=fast).
lt: Nustatyti automatinį akustinį valdymą
    (0=išjungtas, 128=tylus, ..., 254=greitas).

en: Set standby timeout
    (0=off, 1=5s, 2=10s, ..., 240=20m, 241=30m, ...).
lt: Nustatyti laiką iki bus pereita į budėjimo būseną
    (0=išjungta, 1=5s, 2=10s, ..., 240=20m, 241=30m, ... ).

en: Set drive to standby mode.
lt: Nurodyti diskui pereiti į budėjimo būseną.

en: Set drive to sleep mode.
lt: Nurodyti diskui pereiti į miego būseną.

en: Print drive identity and settings.
lt: Parodyti disko identifikatorių ir nuostatas.

en: Show raw contents of ATA IDENTIFY sector.
lt: Rodyti neapdorotą ATA IDENTIFY sektoriaus turinį.

en: Disable/enable SMART (0/1).
lt: Išjungti/įjungti SMART (0/1).

en: Do not print messages.
lt: Nerodyti pranešimų.

en: one argument expected
lt: tikėtasi vieno argumento

en: [OPTIONS] DISK
lt: [PARINKTYS] DISKAS

en: Get/set ATA disk parameters.
lt: Gauti/nustatyti ATA disko parametrus.

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: [PATTERN ...]
lt: [ŠABLONAS ...]

en: Show a help message.
lt: Rodyti pagalbinį pranešimą.

en: Skip offset bytes from the beginning of file.
lt: Praleisti nurodytą kiekį baitų nuo failo pradžios.

en: Read only LENGTH bytes.
lt: Skaityti tik ILGIS baitų.

en: [OPTIONS] FILE_OR_DEVICE
lt: [PARINKTYS] FAILAS_ARBA_ĮRENGINYS

en: Show raw contents of a file or memory.
lt: Rodyti neapdorotą failo arba atminties turinį.

en: Show raw dump of the CMOS contents.
lt: Rodyti CMOS atminties išklotinės turinį.

en: BYTE:BIT
lt: BAITAS:BITAS

en: Test bit at BYTE:BIT in CMOS.
lt: Patikrinti bito ties BAITAS:BITAS reikšmę CMOS'e.

en: Clear bit at BYTE:BIT in CMOS.
lt: Išvalyti bito ties BAITAS:BITAS reikšmę CMOS'e.

note: TRANSLATORS: A bit may be either set (1) or clear (0).
en: Set bit at BYTE:BIT in CMOS.
lt: Nustatyti bito ties BAITAS:BITAS reikšmę CMOS'e.

en: Show coreboot boot time statistics.
lt: Parodyti coreboot paleidimo laiko statistiką.

en: List coreboot tables.
lt: Pateikti coreboot lenteles.

note: TRANSLATORS: "(default)" at the end means that this option is used if no argument is specified.
en: Check if CPU supports 64-bit (long) mode (default).
lt: Patikrinti, ar centrinis procesorius palaiko 64 bitų veikseną (numatyta).

en: Check if CPU supports Physical Address Extension.
lt: Patikrinti, ar centrinis procesorius palaiko fizinio adreso išplėtimą (PAE).

en: Check for CPU features.
lt: Patikrinti centrinio procesoriaus galimybes.

note: TRANSLATORS: In this file "mapping" refers to a change GRUB makes so if your language doesn't have an equivalent of "mapping" you can use the word like "rerouting".
en: Show the current mappings.
lt: Parodyti esamus susiejimus.

en: Reset all mappings to the default values.
lt: Atstatyti visų susiejimų pradines reikšmes.

en: Perform both direct and reverse mappings.
lt: Atlikti ir tiesioginius, ir atvirkštinius susiejimus.

en: No drives have been remapped
lt: Jokie diskai nebuvo persieti

note: TRANSLATORS:  This is the header of mapping list. On the left is how OS will see the disks and on the right current GRUB vision.
en: OS disk #num ------> GRUB/BIOS device
lt: OS disko Nr. ------> GRUB/BIOS įrenginys

en: -l | -r | [-s] grubdev osdisk.
lt: -l | -r | [-s] grub_įr os_diskas.

en: Manage the BIOS drive mappings.
lt: Tvarkyti BIOS diskų susiejimus.

en: Do not use APM to halt the computer.
lt: Nenaudoti APM kompiuteriui išjungti.

en: Halt the system, if possible using APM.
lt: Išjungti sistemą, jeigu įmanoma, naudojant APM.

en: no APM found
lt: APM nerastas

en: Version %u.%u
    32-bit CS = 0x%x, len = 0x%x, offset = 0x%x
    16-bit CS = 0x%x, len = 0x%x
    DS = 0x%x, len = 0x%x
lt: Versija %u.%u
    32 bitų CS = 0x%x, ilgis = 0x%x, poslinkis = 0x%x
    16 bitų CS = 0x%x, ilgis = 0x%x
    DS = 0x%x, ilgis = 0x%x

en: 16-bit protected interface supported
lt: 16 bitų apsaugotoji sąsaja palaikoma

en: 16-bit protected interface unsupported
lt: 16 bitų apsaugotoji sąsaja nepalaikoma

en: 32-bit protected interface supported
lt: 32 bitų apsaugotoji sąsaja palaikoma

en: 32-bit protected interface unsupported
lt: 32 bitų apsaugotoji sąsaja nepalaikoma

en: CPU Idle slows down processor
lt: Procesoriaus atlaisvinimas jį sulėtina

en: CPU Idle doesn't slow down processor
lt: Procesoriaus atlaisvinimas jo nesulėtina

en: APM disabled
lt: APM išjungtas

en: APM enabled
lt: APM įgalintas

en: APM disengaged
lt: APM išjungtas

en: APM engaged
lt: APM įjungtas

en: Show APM information.
lt: Rodyti APM informaciją.

note: TRANSLATORS: It's musical notes, not the notes you take. Play command expects arguments which can be either a filename or tempo+notes. This error happens if none is specified.
en: filename or tempo and notes expected
lt: tikėtasi failo vardo arba tempo ir natų

en: file `%s' not found
lt: failas „%s“ nerastas

en: unrecognized number
lt: nežinomas skaičius

en: FILE | TEMPO [PITCH1 DURATION1] [PITCH2 DURATION2] ...
lt: FAILAS | TEMPAS [TONAS1 TRUKMĖ1] [TONAS2 TRUKMĖ2] ...

en: Play a tune.
lt: Groti melodiją.

en: set numlock mode
lt: nustatyti skaitmenų klavišo būseną

en: set capslock mode
lt: nustatyti didžiųjų raidžių klavišo būseną

en: set scrolllock mode
lt: nustatyti slinkties klavišo būseną

en: set insert mode
lt: nustatyti įterpimo klavišo būseną

en: set pause mode
lt: nustatyti pauzės klavišo būseną

en: press left shift
lt: nuspausti kairįjį klavišą „Lyg2“

en: press right shift
lt: nuspausti dešinįjį klavišą „Lyg2“

en: press SysRq
lt: nuspausti klavišą „Sist“

en: press NumLock key
lt: nuspausti klavišą „Skaitm“

en: press CapsLock key
lt: nuspausti klavišą „Didž“

en: press ScrollLock key
lt: nuspausti klavišą „Slinkti“

en: press Insert key
lt: nuspausti klavišą „Įterpti“

en: press left alt
lt: nuspausti kairįjį klavišą „Alt“

en: press right alt
lt: nuspausti dešinįjį klavišą „Alt“ („Lyg3“)

en: press left ctrl
lt: nuspausti kairįjį klavišą „Vald“

en: press right ctrl
lt: nuspausti dešinįjį klavišą „Vald“

en: don't update LED state
lt: nekeisti šviesos diodo būsenos

en: [KEYSTROKE1] [KEYSTROKE2] ...
lt: [KLAVIŠAS1] [KLAVIŠAS2] ...

note: TRANSLATORS: It can emulate multiple keypresses.
en: Emulate a keystroke sequence
lt: Emuliuoti klavišų paspaudimus

en: Save read value into variable VARNAME.
lt: Įrašyti nuskaitytą reikšmę į KINTAMĄJĮ.

en: VARNAME
lt: KINTAMASIS

en: invalid argument
lt: netinkamas argumentas

en: ADDR
lt: ADRESAS

en: Run `go' to resume GRUB.
lt: Kai norėsite tęsti GRUB darbą, įvykdykite komandą „go“.

en: Return to IEEE1275 prompt.
lt: Grįžti į IEEE1275 sąsają.

en: PORT
lt: PRIEVADAS

en: Read 8-bit value from PORT.
lt: Nuskaityti 8 bitų reikšmę iš PRIEVADO.

en: Read 16-bit value from PORT.
lt: Nuskaityti 16 bitų reikšmę iš PRIEVADO.

en: Read 32-bit value from PORT.
lt: Nuskaityti 32 bitų reikšmę iš PRIEVADO.

en: PORT VALUE [MASK]
lt: PRIEVADAS REIKŠMĖ [KAUKĖ]

en: Write 8-bit VALUE to PORT.
lt: Nusiųsti 8 bitų REIKŠMĘ į PRIEVADĄ.

en: Write 16-bit VALUE to PORT.
lt: Nusiųsti 16 bitų REIKŠMĘ į PRIEVADĄ.

en: ADDR VALUE [MASK]
lt: ADRESAS REIKŠMĖ [KAUKĖ]

en: Write 32-bit VALUE to PORT.
lt: Nusiųsti 32 bitų REIKŠMĘ į PRIEVADĄ.

en: variable `%s' isn't set
lt: kintamojo „%s“ reikšmė nenustatyta

en: Load a keyboard layout.
lt: Įkelti klaviatūros išdėstymą.

note: TRANSLATORS: "Check" in a sense that if this key is pressed then "true" is returned, otherwise "false".
en: Check Shift key.
lt: Patikrinti „Lyg2“ klavišo būseną.

en: Check Control key.
lt: Patikrinti „Vald“ klavišo būseną.

en: Check Alt key.
lt: Patikrinti „Alt“ (arba „Lyg3“) klavišo būseną.

note: TRANSLATORS: there are 3 modifiers.
en: Check key modifier status.
lt: Patikrinti modifikavimo klavišų būseną.

en: can't find command `%s'
lt: nepavyko rasti komandos „%s“

en: Enter password:
lt: Įveskite slaptažodį:

note: TRANSLATORS: "legacy config" means "config as used by grub-legacy".
en: Parse legacy config in same context
lt: Analizuoti senosios GRUB versijos konfigūracinį failą tame pačiame kontekste

en: Parse legacy config in new context
lt: Analizuoti senosios GRUB versijos konfigūracinį failą naujame kontekste

en: Parse legacy config in same context taking only menu entries
lt: Analizuoti senosios GRUB versijos konfigūracinį failą tame pačiame kontekste, tačiau iš jo imti tik meniu elementus

en: Parse legacy config in new context taking only menu entries
lt: Analizuoti senosios GRUB versijos konfigūracinį failą naujame kontekste, tačiau iš jo imti tik meniu elementus

en: [--no-mem-option] [--type=TYPE] FILE [ARG ...]
lt: [--no-mem-option] [--type=TIPAS] FAILAS [ARGUMENTAS ...]

en: Simulate grub-legacy `kernel' command
lt: Imituoti senosios GRUB versijos „kernel“ komandą

en: FILE [ARG ...]
lt: FAILAS [ARGUMENTAS ...]

en: Simulate grub-legacy `initrd' command
lt: Imituoti senosios GRUB versijos „initrd“ komandą

en: Simulate grub-legacy `modulenounzip' command
lt: Imituoti senosios GRUB versijos „modulenounzip“ komandą

en: [--md5] PASSWD [FILE]
lt: [--md5] SLAPTAŽODIS [FAILAS]

en: Simulate grub-legacy `password' command
lt: Imituoti senosios GRUB versijos „password“ komandą

en: Simulate grub-legacy `password' command in menu entry mode
lt: Imituoti senosios GRUB versijos „password“ komandą meniu elemento veiksenoje

note: TRANSLATORS: This option is used to override default filename for loading and storing environment.
en: Specify filename.
lt: Nurodyti failo vardą.

en: Skip signature-checking of the environment file.
lt: Praleisti aplinkos failų skaitmeninių parašų tikrinimą.

en: [-f FILE] [-s|--skip-sig] [variable_name_to_whitelist] [...]
lt: [-f FAILAS] [-s|--skip-sig] [baltojojo_sąrašo_kintamojo_vardas] [...]

en: Load variables from environment block file.
lt: Įkelti kintamuosius iš aplinkos blokų failo.

en: [-f FILE]
lt: [-f FAILAS]

en: List variables from environment block file.
lt: Išvardinti aplinkos blokų failo kintamuosius.

en: [-f FILE] variable_name [...]
lt: [-f FAILAS] kintamojo_vardas [...]

en: Save variables to environment block file.
lt: Įrašyti kintamuosius į aplinkos blokų failą.

en: Show a long list with more detailed information.
lt: Rodyti ilgą sąrašą su išsamesne informacija.

en: Print sizes in a human readable format.
lt: Dydžius nurodyti suprantamesniu formatu.

en: List all files.
lt: Išvardinti visus failus.

en: Network protocols:
lt: Tinklo protokolai:

en: [-l|-h|-a] [FILE ...]
lt: [-l|-h|-a] [FAILAS ...]

en: List devices and files.
lt: Išvardinti įrenginius ir failus.

en: Show version 1 tables only.
lt: Rodyti tik pirmosios versijos lenteles.

en: Show version 2 and version 3 tables only.
lt: Rodyti tik antrosios ir trečiosios versijų lenteles.

en: Show ACPI information.
lt: Rodyti ACPI informaciją.

en: available RAM
lt: laisva operatyvioji atmintis

en: reserved RAM
lt: rezervuota operatyvioji atmintis

note: TRANSLATORS: this refers to memory where ACPI tables are stored and which can be used by OS once it loads ACPI tables.
en: ACPI reclaimable RAM
lt: ACPI lentelių užimama operatyvioji atmintis

note: TRANSLATORS: this refers to memory which ACPI-compliant OS is required to save accross hibernations.
en: ACPI non-volatile storage RAM
lt: ACPI išliekamoji užimta operatyvioji atmintis

en: faulty RAM (BadRAM)
lt: sugedusi operatyvioji atmintis („BadRAM“)

en: persistent RAM
lt: išsilaikanti operatyvioji atmintis

en: persistent RAM (legacy)
lt: išsilaikanti operatyvioji atmintis (sena)

en: RAM holding coreboot tables
lt: RAM turimos coreboot lentelės

en: RAM holding firmware code
lt: operatyvioji atmintis, kurioje laikoma aparatinė programinė įranga

en: base_addr = 0x%llx, length = 0x%llx, %s
lt: bazinis_adresas = 0x%llx, ilgis = 0x%llx, %s

en: base_addr = 0x%llx, length = 0x%llx, type = 0x%x
lt: bazinis_adresas = 0x%llx, ilgis = 0x%llx, tipas = 0x%x

en: List memory map provided by firmware.
lt: Parodyti aparatinės programinės įrangos pateiktą atminties žemėlapį.

en: List PCI devices.
lt: Išvardinti PCI įrenginius.

en: Read 8-bit value from ADDR.
lt: Nuskaityti 8 bitų reikšmę iš ADRESO.

en: Read 16-bit value from ADDR.
lt: Nuskaityti 16 bitų reikšmę iš ADRESO.

en: Read 32-bit value from ADDR.
lt: Nuskaityti 32 bitų reikšmę iš ADRESO.

en: Write 8-bit VALUE to ADDR.
lt: Įrašyti 8 bitų REIKŠMĘ į ADRESĄ.

en: Write 16-bit VALUE to ADDR.
lt: Įrašyti 16 bitų REIKŠMĘ į ADRESĄ.

en: Write 32-bit VALUE to ADDR.
lt: Įrašyti 32 bitų REIKŠMĘ į ADRESĄ.

en: Menu entry type.
lt: Meniu elemento tipas.

en: STRING
lt: EILUTĖ

en: List of users allowed to boot this entry.
lt: Sąrašas naudotojų, kuriems leidžiama iškviesti šį elementą.

en: USERNAME[,USERNAME]
lt: NAUDOTOJAS[,NAUDOTOJAS]

en: Keyboard key to quickly boot this entry.
lt: Klaviatūros klavišas, iškviečiantis šį elementą.

en: KEYBOARD_KEY
lt: KLAVIŠAS

en: Use STRING as menu entry body.
lt: Naudoti EILUTĘ kaip meniu elemento tekstą.

en: Menu entry identifier.
lt: Meniu elemento identifikatorius.

note: TRANSLATORS: menu entry can either be bootable by anyone or only by handful of users. By default when security is active only superusers can boot a given menu entry. With --unrestricted (this option) anyone can boot it.
en: This entry can be booted by any user.
lt: Šį elementą gali iškviesti bet kuris naudotojas.

en: BLOCK
lt: BLOKAS

en: Define a menu entry.
lt: Aprašyti meniu elementą.

en: Define a submenu.
lt: Aprašyti submeniu.

note: TRANSLATORS: this is module list header.  Name is module name, Ref Count is a reference counter (how many modules or open descriptors use it). Dependencies are the other modules it uses.
en: Name	Ref Count	Dependencies
lt: Pavadinimas	Nuorodų skaičius	Priklausomybės

en: Show this message.
lt: Rodyti šį pranešimą.

en: ADDR [SIZE]
lt: ADRESAS [DYDIS]

en: Show memory contents.
lt: Rodyti atminties turinį.

en: MODULE
lt: MODULIS

en: Remove a module.
lt: Pašalinti modulį.

en: Show loaded modules.
lt: Išvardinti įkeltus modulius.

en: Exit from GRUB.
lt: Išeiti iš GRUB.

en: No CS5536 found
lt: CS5536 nerasta

en: CS5536 at %d:%d.%d
lt: CS5536 rasta: %d:%d.%d

note: TRANSLATORS: System management bus is often used to access components like RAM (info only, not data) or batteries. I/O space is where in memory its ports are.
en: System management bus controller I/O space is at 0x%x
lt: Sistemos valdymo magistralės valdiklio įvesties/išvesties erdvė yra adresu 0x%x

note: TRANSLATORS: it's shown in a report in a way like number 1: ... number 2: ...
en: RAM slot number %d
lt: OA lizdo numeris %d

en: Written SPD bytes: %d B.
lt: Įrašyta SPD baitų: %d B.

en: Memory type: DDR2.
lt: Atminties tipas: DDR2.

en: Part no: %s.
lt: Dalies Nr.: %s.

en: Memory type: Unknown.
lt: Atminties tipas: nežinomas.

en: Print Memory information.
lt: Parodyti atminties informaciją.

en: %s does not support UUIDs
lt: %s nepalaiko UUID identifikatorių

en: [MODULE1 MODULE2 ...]
lt: [MODULIS1 MODULIS2 ...]

en: Switch to native disk drivers. If no modules are specified default set (pata,ahci,usbms,ohci,uhci,ehci) is used
lt: Naudoti paprastas disko įtaisų tvarkykles. Jei nenurodomi jokie moduliai, naudojamas numatytasis rinkinys (pata,ahci,usbms,ohci,uhci,ehci)

en: Perform COMMANDS on partition.
    Use `parttool PARTITION help' for the list of available commands.
lt: Vykdyti KOMANDAS su skaidiniu.
    Naudokite „parttool SKAIDINYS help“ galimų komandų sąrašui gauti.

en: =VAL
lt: =REIKŠMĖ

en: Sorry, no parttool is available for %s
lt: Deja, „parttool“ nėra skirtas naudoti su %s

en: unknown argument `%s'
lt: nežinomas argumentas „%s“

en: PARTITION COMMANDS
lt: SKAIDINYS KOMANDOS

en: USER PASSWORD
lt: NAUDOTOJAS SLAPTAŽODIS

en: Set user password (plaintext). Unrecommended and insecure.
lt: Nustatyti naudotojo slaptažodį (atviru tekstu). Nesaugu ir nerekomenduojama.

note: TRANSLATORS: it means that the string which was supposed to be a password hash doesn't have a correct format, not to password mismatch.
en: invalid PBKDF2 password
lt: negalima slaptažodžio PBKDF2 maiša

en: USER PBKDF2_PASSWORD
lt: NAUDOTOJAS PBKDF2_SLAPTAŽODIS

en: Set user password (PBKDF2).
lt: Nustatyti naudotojo slaptažodį (PBKDF2 maišą).

en: Select device by vendor and device IDs.
lt: Pasirinkti įrenginį pagal gamintojo ir įrenginio identifikatorius.

en: [vendor]:[device]
lt: [gamintojas]:[įrenginys]

en: Select device by its position on the bus.
lt: Parinkti įrenginį pagal jo poziciją magistralėje.

en: [bus]:[slot][.func]
lt: [magistralė]:[lizdas][.funkcija]

en: missing `%c' symbol
lt: trūksta „%c“ simbolio

en: [-s POSITION] [-d DEVICE]
lt: [-s PADĖTIS] [-d ĮRENGINYS]

en: Show raw dump of the PCI configuration space.
lt: Parodyti PCI konfigūracijos erdvės išklotinę.

en: Skip signature-checking of the public key file.
lt: Praleisti viešųjų raktų skaitmeninių parašų tikrinimą.

note: TRANSLATORS: it's about GNUPG signatures.
en: bad signature
lt: blogas parašas

en: module `%s' isn't loaded
lt: modulis „%s“ neįkeltas

note: TRANSLATORS: %08x is 32-bit key id.
en: public key %08x not found
lt: neradome viešojo rakto %08x

en: [-s|--skip-sig] FILE SIGNATURE_FILE [PUBKEY_FILE]
lt: [-s|--skip-sig] FAILAS PARAŠO_FAILAS [VIEŠASIS_RAKTAS]

en: Verify detached signature.
lt: Patikrinti atsietą parašą.

en: [-s|--skip-sig] PUBKEY_FILE
lt: [-s|--skip-sig] VIEŠASIS_RAKTAS

en: Add PUBKEY_FILE to trusted keys.
lt: VIEŠĄJĮ_RAKTĄ pridėti prie patikimųjų raktų sąrašo.

en: Show the list of trusted keys.
lt: Pateikti patikimų raktų sąrašą.

en: PUBKEY_ID
lt: VIEŠ_RAKTO_ID

en: Remove PUBKEY_ID from trusted keys.
lt: VIEŠOJO_RAKTO_ID pašalinti iš patikimųjų raktų sąrašo

en: Set a variable to return value.
lt: Priskirti grąžinamą reikšmę kintamajam.

note: TRANSLATORS: It's a driver that is currently in use to access the diven disk.
en: Determine driver.
lt: Nustatyti naudotiną tvarkyklę.

en: Determine partition map type.
lt: Nustatyti skaidinių schemos tipą.

en: Determine filesystem type.
lt: Nustatyti failų sistemos tipą.

en: Determine filesystem UUID.
lt: Nustatyti failų sistemos UUID.

en: Determine filesystem label.
lt: Nustatyti failų sistemos etiketę.

en: filesystem `%s' does not support labels
lt: failų sistema „%s“ nepalaiko etikečių

en: DEVICE
lt: ĮRENGINYS

en: Retrieve device info.
lt: Nuskaityti įrenginio informaciją.

en: Set variable with user input.
lt: Nustatyti kintamojo reikšmę į naudotojo įvestį.

en: Reboot the computer.
lt: Iš naujo paleisti kompiuterį.

note: TRANSLATORS: in regexp you can mark some groups with parentheses. These groups are then numbered and you can save some of them in variables. In other programs those components are often referenced with back slash, e.g. \1. Compare sed -e 's,\([a-z][a-z]*\),lowercase=\1,g' The whole matching componen
en: Store matched component NUMBER in VARNAME.
lt: Įrašyti atitikusį komponentą NUMERIS į KINTAMĄJĮ.

en: [NUMBER:]VARNAME
lt: [NUMERIS:]KINTAMASIS

note: TRANSLATORS: This are two arguments. So it's two separate units to translate and pay attention not to reverse them.
en: REGEXP STRING
lt: REG_IŠRAIŠKA EILUTĖ

en: Test if REGEXP matches STRING.
lt: Patikrinti, ar REG_IŠRAIŠKA atitinka EILUTĘ.

en: NAME [VARIABLE] [HINTS]
lt: VARDAS [KINTAMASIS] [PATARIMAI]

en: Search devices by file. If VARIABLE is specified, the first device found is set to a variable.
lt: Ieškoti įrenginių pagal failą. Jeigu nurodytas KINTAMASIS, jam bus priskirtas pirmasis surastas įrenginys.

en: Search devices by label. If VARIABLE is specified, the first device found is set to a variable.
lt: Ieškoti įrenginių pagal etiketę. Jeigu nurodytas KINTAMASIS, jam bus priskirtas pirmasis surastas įrenginys.

en: Search devices by UUID. If VARIABLE is specified, the first device found is set to a variable.
lt: Ieškoti įrenginių pagal UUID identifikatorių. Jeigu nurodytas KINTAMASIS, jam bus priskirtas pirmasis surastas įrenginys.

en: Search devices by a file.
lt: Ieškoti įrenginių pagal failą.

en: Search devices by a filesystem label.
lt: Ieškoti įrenginių pagal failų sistemos etiketę.

en: Search devices by a filesystem UUID.
lt: Ieškoti įrenginių pagal failų sistemos UUID identifikatorių.

en: Set a variable to the first device found.
lt: Pirmąjį surastą įrenginį priskirti kintamajam.

en: Do not probe any floppy drive.
lt: Netikrinti lanksčiųjų diskelių įrenginių.

en: First try the device HINT. If HINT ends in comma, also try subpartitions
lt: Pirma išbandyti PATARIAMĄ įrenginį. Jeigu PATARIMAS baigiasi kableliu, bus išbandyti ir įrenginio skaidiniai

en: HINT
lt: PATARIMAS

en: First try the device HINT if currently running on IEEE1275. If HINT ends in comma, also try subpartitions
lt: Pirma išbandyti PATARIAMĄ įrenginį, jeigu veikiama IEEE1275 veiksenoje. Jeigu PATARIMAS baigiasi kableliu, bus išbandyti ir įrenginio skaidiniai

en: First try the device HINT if currently running on BIOS. If HINT ends in comma, also try subpartitions
lt: Pirma išbandyti PATARIAMĄ įrenginį, jeigu veikiama BIOS veiksenoje. Jeigu PATARIMAS baigiasi kableliu, bus išbandyti ir įrenginio skaidiniai

en: First try the device HINT if direct hardware access is supported. If HINT ends in comma, also try subpartitions
lt: Pirma išbandyti PATARIAMĄ įrenginį, jeigu palaikoma tiesioginė prieiga prie įrenginių. Jeigu PATARIMAS baigiasi kableliu, bus išbandyti ir įrenginio skaidiniai

en: First try the device HINT if currently running on EFI. If HINT ends in comma, also try subpartitions
lt: Pirma išbandyti PATARIAMĄ įrenginį, jeigu veikiama EFI veiksenoje. Jeigu PATARIMAS baigiasi kableliu, bus išbandyti ir įrenginio skaidiniai

en: First try the device HINT if currently running on ARC. If HINT ends in comma, also try subpartitions
lt: Pirma išbandyti PATARIAMĄ įrenginį, jeigu veikiama ARC veiksenoje. Jeigu PATARIMAS baigiasi kableliu, bus išbandyti ir įrenginio skaidiniai

en: [-f|-l|-u|-s|-n] [--hint HINT [--hint HINT] ...] NAME
lt: [-f|-l|-u|-s|-n] [--hint PATARIMAS [--hint PATARIMAS] ...] VARDAS

en: Search devices by file, filesystem label or filesystem UUID. If --set is specified, the first device found is set to a variable. If no variable name is specified, `root' is used.
lt: Ieškoti įrenginių pagal failą, failų sistemos etiketę arba jos UUID identifikatorių. Nurodžius --set, parametrą, šiam kintamajam bus priskirtas pirmasis surastas įrenginys. Nenurodžius kintamojo vardo, bus naudojamas „root“.

en: Register %x of %x:%02x.%x is %x
lt: %x registras (iš %x:%02x.%x) yra %x

en: [-s POSITION] [-d DEVICE] [-v VAR] REGISTER[=VALUE[:MASK]]
lt: [-s PADĖTIS] [-d ĮRENGINYS] [-v KINTAMASIS] REGISTRAS[=REIKŠMĖ[:KAUKĖ]]

en: Manipulate PCI devices.
lt: Manipuliuoti PCI įrenginiais.

en: Verbose countdown.
lt: Detali atbulinė atskaita.

en: Allow to interrupt with ESC.
lt: Leisti nutraukti Gr(įžties) klavišu.

en: NUMBER_OF_SECONDS
lt: SEKUNDŽIŲ_SKAIČIUS

en: Wait for a specified number of seconds.
lt: Palaukti nurodytą sekundžių skaičių.

en: type
lt: tipas

en: root directory of the syslinux disk [default=/].
lt: syslinux disko šakninis katalogas [numatytasis=/].

en: current directory of syslinux [default is parent directory of input file].
lt: veikiamasis syslinux katalogas [numatytasis yra vienu lygiu aukščiau nei įvedimo failas].

en: assume input is an isolinux configuration file.
lt: įvedimą priimti kaip isolinux konfigūracijos failą.

en: assume input is a pxelinux configuration file.
lt: įvedimą priimti kaip pxelinux konfigūracijos failą.

en: assume input is a syslinux configuration file.
lt: įvedimą priimti kaip syslinux konfigūracijos failą.

note: TRANSLATORS: "syslinux config" means "config as used by syslinux".
en: Execute syslinux config in same context
lt: syslinux konfigūracinį failą įvykdyti tame pačiame kontekste

en: Execute syslinux config in new context
lt: syslinux konfigūracinį failą įvykdyti naujame kontekste

en: Execute syslinux config in same context taking only menu entries
lt: syslinux konfigūracinį failą įvykdyti tame pačiame kontekste, imant tik meniu įrašus

en: Execute syslinux config in new context taking only menu entries
lt: syslinux konfigūracinį failą įvykdyti naujame kontekste, imant tik meniu įrašus

en: no terminal specified
lt: nenurodytas terminalas

en: terminal `%s' isn't found
lt: terminalas „%s“ nerastas

en: Active input terminals:
lt: Aktyvūs įvesties terminalai:

en: Available input terminals:
lt: Galimi įvesties terminalai:

en: Active output terminals:
lt: Aktyvūs išvesties terminalai:

en: Available output terminals:
lt: Galimi išvesties terminalai:

en: [--append|--remove] [TERMINAL1] [TERMINAL2] ...
lt: [--append|--remove] [TERMINALAS1] [TERMINALAS2] ...

en: List or select an input terminal.
lt: Išvardinti arba pasirinkti įvesties terminalą.

en: List or select an output terminal.
lt: Išvardinti arba pasirinkti išvesties terminalą.

en: EXPRESSION ]
lt: IŠRAIŠKA ]

en: Evaluate an expression.
lt: Vykdyti išraišką.

en: EXPRESSION
lt: IŠRAIŠKA

en: Load the same file in multiple ways.
lt: Įkelti tą patį failą keliais būdais.

en: Specify size for each read operation
lt: Nurodyti kiekvienos skaitymo operacijos dydį

en: invalid block size
lt: netinkamas bloko dydis

en: File size: %s
lt: Failo dydis: %s

en: Elapsed time: %d.%03d s
lt: Praėjęs laikas: %d.%03d s

en: Speed: %s
lt: Greitis: %s

en: [-s SIZE] FILENAME
lt: [-s DYDIS] FAILAS

en: Test file read speed.
lt: Patikrinti failo nuskaitymo greitį.

en: no command is specified
lt: nenurodyta jokia komanda

en: Elapsed time: %d.%03d seconds
lt: Sugaišta laiko: %d.%03d sek.

en: COMMAND [ARGS]
lt: KOMANDA [ARGUMENTAI]

en: Measure time used by COMMAND
lt: Paskaičiuoti, kiek laiko vykdoma KOMANDA

en: Translate to upper case.
lt: Išversti į didžiąsias raides.

en: Translate to lower case.
lt: Išversti į mažąsias raides.

en: [OPTIONS] [SET1] [SET2] [STRING]
lt: [PARINKTYS] [RINKINYS1] [RINKINYS2] [EILUTĖ]

en: Translate SET1 characters to SET2 in STRING.
lt: EILUTĖJE RINKINIO1 rašmenis išversti į RINKINIO2 rašmenis.

note: TRANSLATORS: it's a command description.
en: Do nothing, successfully.
lt: Nieko nedaryti, pavyko.

note: TRANSLATORS: it's a command description.
en: Do nothing, unsuccessfully.
lt: Nieko nedaryti, nepavyko.

en: Test USB support.
lt: Išbandyti USB palaikymą.

en: Text-only
lt: Tik tekstas

note: TRANSLATORS: "Direct color" is a mode when the color components are written dirrectly into memory.
en: Direct color, mask: %d/%d/%d/%d  pos: %d/%d/%d/%d
lt: Tiesioginės spalvos, kaukė: %d/%d/%d/%d, pozicija: %d/%d/%d/%d

note: TRANSLATORS: In "paletted color" mode you write the index of the color in the palette. Synonyms include "packed pixel".
en: Paletted
lt: Paletės

note: TRANSLATORS: "Planar" is the video memory where you have to write in several different banks "plans" to control the different color components of the same pixel.
en: Planar
lt: Plokštuminė

en: Hercules
lt: „Hercules“

note: TRANSLATORS: Non-chain 4 is a 256-color planar (unchained) video memory mode.
en: Non-chain 4
lt: „Non-chain 4“

en: Monochrome
lt: Vienspalvė

en: Unknown video mode
lt: Nežinoma vaizdo veiksena

en:   EDID checksum invalid
lt:   netinkama EDID kontrolinė suma

en:   EDID version: %u.%u
lt:   EDID versija: %u.%u

en:     Preferred mode: %ux%u
lt:     Pageidaujama veiksena: %u×%u

en:     No preferred mode available
lt:     Nė viena pageidaujama veiksena negalima

en: invalid video mode specification `%s'
lt: negalimas vaizdo veiksenos aprašas: „%s“

en: List of supported video modes:
lt: Palaikomų vaizdo veiksenų sąrašas:

en: Legend: mask/position=red/green/blue/reserved
lt: Legenda: kaukė/pozicija=raudona/žalia/mėlyna/rezervuota

en: Adapter `%s':
lt: Adapteris „%s“:

en:   No info available
lt:   Jokia informacija neprieinama

en:   Failed to initialize video adapter
lt:   Nepavyko inicijuoti vaizdo adapterio

note: TRANSLATORS: "x" has to be entered in, like an identifier, so please don't use better Unicode codepoints.
en: [WxH[xD]]
lt: [PLOTISxAUKŠTIS[xGYLIS]]

en: List available video modes. If resolution is given show only modes matching it.
lt: Išvardinti galimas vaizdo veiksenas. Jeigu nurodyta skiriamoji geba, vardinti tik ją atitinkančias veiksenas.

note: TRANSLATORS: "x" has to be entered in, like an identifier, so please don't use better Unicode codepoints.
en: [WxH]
lt: [PLOTISxAUKŠTIS]

note: TRANSLATORS: Here, on the other hand, it's nicer to use unicode cross instead of x.
en: Test video subsystem in mode WxH.
lt: Išbandyti vaizdo posistemę PLOTIS×AUKŠTIS veiksenoje.

en: Test video subsystem.
lt: Išbandyti vaizdo posistemę.

en: [DIR]
lt: [KATALOGAS]

en: List Xen storage.
lt: Parodyti Xen atmintinę.

note: TRANSLATORS: GRUBUUID stands for "filesystem UUID as used in GRUB".
en: [-l] GRUBUUID [VARNAME]
lt: [-l] GRUBUUID [KINTAMASIS]

en: Transform 64-bit UUID to format suitable for XNU. If -l is given keep it lowercase as done by blkid.
lt: Transformuoti 64 bitų UUID identifikatorių į XNU tinkamą formatą. Nurodžius „-l“ parametrą, grąžinamą reikšmę sudarys mažosios raidės, kaip „blkid“ atveju.

en: failure reading sector 0x%llx from `%s'
lt: klaida skaitant sektorių 0x%llx iš „%s“

en: failure writing sector 0x%llx to `%s'
lt: klaida rašant sektorių 0x%llx į „%s“

en: Mount by UUID.
lt: Prijungti pagal UUID identifikatorių.

note: TRANSLATORS: It's still restricted to cryptodisks only.
en: Mount all.
lt: Prijungti viską.

en: Mount all volumes with `boot' flag set.
lt: Prijungti visus tomus su paleidimo žyme.

note: TRANSLATORS: The first %s is the file being looked at, the second %s is the error message.
en: cannot open `%s': %s
lt: nepavyko atverti „%s“: %s

en: Enter passphrase for %s%s%s (%s):
lt: Įveskite %s%s%s (%s) slaptafrazę:

en: Mount a crypto device.
lt: Prijungti kriptografinį įrenginį

note: TRANSLATORS: This message kicks in during the detection of which modules needs to be included in core image. This happens in the case of degraded RAID and means that autodetection may fail to include some of modules. It's an installation time message, not runtime message.
en: Couldn't find physical volume `%s'. Some modules may be missing from core image.
lt: Nepavyko aptikti fizinio tomo „%s“. Kai kurių modulių pagrindiniame atvaizdyje gali trūkti.

en: physical volume %s not found
lt: nepavyko rasti fizinio tomo %s

en: no media in `%s'
lt: ties „%s“ nėra laikmenos

en: Couldn't load sha256
lt: Nepavyko įkelti „sha256“ modulio

en: Couldn't load sha512
lt: Nepavyko įkelti „sha512“ modulio

en: couldn't read ELI metadata
lt: nepavyko nuskaityti ELI metaduomenų

en: wrong ELI magic or version
lt: netinkamas ELI magiškasis skaičius arba versija

en: Attempting to decrypt master key...
lt: Bandoma iššifruoti pagrindinį raktą...

note: TRANSLATORS: It's a cryptographic key slot: one element of an array where each element is either empty or holds a key.
en: Slot %d opened
lt: Atvertas %d lizdas

en: attempt to read or write outside of disk `%s'
lt: bandoma skaityti arba rašyti už disko „%s“ ribų

en: cannot write to CD-ROM
lt: rašyti į CD-ROM negalima

en: Native disk drivers are in use. Refusing to use firmware disk interface.
lt: Naudojamos prigimtinės disko tvarkyklės. Aparatinės programinės įrangos disko sąsaja nebus naudojama.

note: TRANSLATORS: it's a partition for embedding, not a partition embed into something. GRUB install tools put core.img into a place usable for bootloaders (called generically "embedding zone") and this operation is called "embedding".
en: your LDM Embedding Partition is too small; embedding won't be possible
lt: jūsų loginio disko tvarkytuvės (LDM) įtaisomas skaidinys per mažas; įtaisymas negalimas

note: TRANSLATORS: it's a partition for embedding, not a partition embed into something.
en: this LDM has no Embedding Partition; embedding won't be possible
lt: ši loginio disko tvarkytuvė (LDM) neturi įtaisomo skaidinio; įtaisymas negalimas

note: TRANSLATORS: The disk is simply removed from the list of available ones, not wiped, avoid to scare user.
en: Delete the specified loopback drive.
lt: Pašalinti nurodytą kilpinės jungties įrenginį.

note: TRANSLATORS: The file itself is not destroyed or transformed into drive.
en: Make a virtual drive from a file.
lt: Sukurti virtualų įrenginį iš failo.

en: relocation 0x%x is not implemented yet
lt: perkėlimas 0x%x dar nerealizuotas

en: no symbol table
lt: nėra simbolių lentelės

en: this ELF file is not of the right type
lt: šis ELF failas yra netinkamo tipo

en: Load and initialize EFI emulator.
lt: Įkelti ir inicijuoti EFI emuliatorių.

en: Finalize loading of EFI emulator.
lt: Užbaigti EFI emuliatoriaus įkėlimą.

en: Unload EFI emulator.
lt: Iškelti EFI emuliatorių.

en: symbol `%s' not found
lt: simbolis „%s“ nerastas

en: Loaded fonts:
lt: Įkelti šriftai:

en: FILE...
lt: FAILAS...

en: Specify one or more font files to load.
lt: Nurodyti vieną ar daugiau įkeltinų failų.

en: List the loaded fonts.
lt: Išvardinti įkeltus šriftus.

en: not a directory
lt: tai nėra aplankas

en: too deep nesting of symlinks
lt: per giliai įdėtos simbolinės nuorodos

en: attempt to read past the end of file
lt: bandyti skaityti už failo pabaigos

en: not a regular file
lt: tai nėra paprastas failas

en: your core.img is unusually large.  It won't fit in the embedding area
lt: jūsų „core.img“ failas neįprastai didelis. Jis nesutilps į įtaisymui skirtą erdvę

en: overflow is detected
lt: perpildyta

en: invalid file name `%s'
lt: netaisyklingas failo vardas – „%s“

en: checksum verification failed
lt: kontrolinės sumos patikrinti nepavyko

en: couldn't find a necessary member device of multi-device filesystem
lt: nepavyko rasti reikiamo įrenginio–nario kelių įrenginių failų sistemoje

en: no decryption key available
lt: iššifravimo raktas neprieinamas

en: MAC verification failed
lt: nepavyko patikrinti MAC kodo

en: Assume input is raw.
lt: Įvestį laikyti neapdorota.

en: Assume input is hex.
lt: Įvestį laikyti šešioliktaine.

en: Assume input is passphrase.
lt: Įvestį laikyti slaptafraze.

en: Enter ZFS password:
lt: Įveskite ZFS slaptažodį:

en: [-h|-p|-r] [FILE]
lt: [-h|-p|-r] [FAILAS]

en: Import ZFS wrapping key stored in FILE.
lt: Importuoti ZFS gaubiantįjį raktą laikomą FAILE.

en: Virtual device is removed
lt: Virtualus įrenginys pašalintas

en: Virtual device is faulted
lt: Virtualus įrenginys defektyvus

en: Virtual device is offline
lt: Virtualus įrenginys neprijungtas

note: TRANSLATORS: degraded doesn't mean broken but that some of component are missing but virtual device as whole is still usable.
en: Virtual device is degraded
lt: Virtualiam įrenginiui trūksta komponento, bet jį vistiek galima naudoti

en: Virtual device is online
lt: Virtualus įrenginys pasiekiamas

en: Incorrect virtual device: no type available
lt: Neteisingas virtualus įrenginys: nė vienas tipas nėra pasiekiamas

note: TRANSLATORS: The virtual devices form a tree (in graph-theoretical sense). The nodes like mirror or raidz have children: member devices. The "real" devices which actually store data are called "leafs" (again borrowed from graph theory) and can be either disks (or partitions) or files.
en: Leaf virtual device (file or disk)
lt: Virtualus įrenginys–lapas (failas arba diskas)

en: Bootpath: unavailable
lt: Paleidimo kelias: nepasiekiamas

en: Bootpath: %s
lt: Paleidimo kelias: %s

en: Path: unavailable
lt: Kelias: nepasiekiamas

en: Path: %s
lt: Kelias: %s

en: Devid: unavailable
lt: Įrenginio identifikatorius: nepasiekiamas

en: Devid: %s
lt: Įrenginio identifikatorius: %s

en: This VDEV is a mirror
lt: Šis VIRTUALUS_ĮRENGINYS yra veidrodis

en: This VDEV is a RAIDZ%llu
lt: Šis VIRTUALUS_ĮRENGINYS yra RAIDZ%llu

en: Incorrect VDEV
lt: Netinkamas VIRTUALUS_ĮRENGINYS

en: VDEV with %d children
lt: VIRTUALUS_ĮRENGINYS su %d vaikais

note: TRANSLATORS: it's the element carying the number %d, not total element number. And the number itself is fine, only the element isn't.
en: VDEV element number %d isn't correct
lt: VIRTUALAUS_ĮRENGINIO elementas Nr. %d yra netinkamas

note: TRANSLATORS: it's the element carying the number %d, not total element number. This is used in enumeration "Element number 1", "Element number 2", ...
en: VDEV element number %d:
lt: VIRTUALAUS_ĮRENGINIO elementas Nr. %d:

en: Unknown virtual device type: %s
lt: Nežinomas virtualaus įrenginio tipas: %s

note: TRANSLATORS: Here we speak about ZFS pools it's semi-marketing, semi-technical term by Sun/Oracle and should be translated in sync with other ZFS-related software and documentation.
en: Pool state: active
lt: Tomų grupės būsena: aktyvi

en: Pool state: exported
lt: Tomų grupės būsena: eksportuojama

en: Pool state: destroyed
lt: Tomų grupės būsena: sunaikinta

en: Pool state: reserved for hot spare
lt: Tomų grupės būsena: laikoma karštajam rezervui

en: Pool state: level 2 ARC device
lt: Tomų grupės būsena: antrojo lygio ARC įrenginys

en: Pool state: uninitialized
lt: Tomų grupės būsena: neinicijuota

en: Pool state: unavailable
lt: Tomų grupės būsena: nepasiekiama

en: Pool state: potentially active
lt: Tomų grupės būsena: galimai aktyvi

en: Pool name: unavailable
lt: Tomų grupės vardas: nepasiekiamas

en: Pool name: %s
lt: Tomų grupės vardas: %s

en: Pool GUID: unavailable
lt: Tomų grupės GUID: nepasiekiamas

en: Pool GUID: %016llx
lt: Tomų grupės GUID: %016llx

en: Unable to retrieve pool state
lt: Nepavyko sužinoti tomų grupės būsenos

en: Unrecognized pool state
lt: Nežinoma tomų grupės būsena

note: TRANSLATORS: There are undetermined number of virtual devices in a device tree, not just one.
en: No virtual device tree available
lt: Virtualių įrenginių medis neprieinamas

en: Print ZFS info about DEVICE.
lt: Parodyti ZFS informaciją apie ĮRENGINĮ.

en: FILESYSTEM [VARIABLE]
lt: FAILŲ_SISTEMA [KINTAMASIS]

en: Print ZFS-BOOTFSOBJ or store it into VARIABLE
lt: Parodyti ZFS-BOOTFSOBJ, arba priskirti KINTAMAJAM.

note: TRANSLATORS: at this position GRUB waits for the user to do an action in remote debugger, namely to tell it to establish connection.
en: Now connect the remote debugger, please.
lt: Dabar prašom prijungti nuotolinę derintuvę.

en: premature end of file
lt: priešlaikinė failo pabaiga

note: TRANSLATORS: It refers to passing the string through gettext. So it's "translate" in the same meaning as in what you're doing now.
en: Translates the string with the current settings.
lt: Išverčia eilutę pagal esamas nuostatas.

en: Press enter to boot the selected OS, `e' to edit the commands before booting or `c' for a command-line. ESC to return previous menu.
lt: Spauskite „Įvesti“ („Enter“) pasirinktai OS paleisti, „e“, jeigu norite paredaguoti komandas, arba „c“ komandinei eilutei iškviesti. Paspaudę „Gr“ („Escape“), grįšite į ankstesnį meniu.

en: Press enter to boot the selected OS, `e' to edit the commands before booting or `c' for a command-line.
lt: Spauskite „Įvesti“ („Enter“) pasirinktai OS paleisti, „e“, jeigu norite paredaguoti komandas, arba „c“ komandinei eilutei iškviesti.

en: enter: boot, `e': options, `c': cmd-line
lt: „įvesti“: paleisti, „e“: parinktys, „c“: komandinė eilutė

en: The highlighted entry will be executed automatically in %ds.
lt: Pasirinktasis automatiškai pasileis po %d sek.

note: TRANSLATORS:  's' stands for seconds. It's a standalone timeout notification. Please use the short form in your language.
en: %ds remaining.
lt: liko %d sek.

note: TRANSLATORS:  's' stands for seconds. It's a standalone timeout notification. Please use the shortest form available in you language.
en: %ds
lt: %d sek.

en: GRUB Boot Menu
lt: GRUB paleidimo meniu

en: Hello World
lt: Sveikas, pasauli

en: Say `Hello World'.
lt: Pasakykite „Sveikas, pasauli“.

en: attempt to seek outside of the file
lt: bandoma pasiekti už failo ribų

note: TRANSLATORS: It's about given file having some strange format, not complete lack of gzip support.
en: unsupported gzip format
lt: nepalaikomas gzip formatas

en: lzop file corrupted
lt: lzop failas sugadintas

en: xz file corrupted or unsupported block options
lt: xz failas sugadintas arba nepalaikomos bloko parinktys

en: [ENVVAR=VALUE]
lt: [APLINKOS_KINTAMASIS=REIKŠMĖ]

en: Set an environment variable.
lt: Aplinkos kintamajam priskirti reikšmę.

en: ENVVAR
lt: APLINKOS_KINTAMASIS

en: Remove an environment variable.
lt: Pašalinti aplinkos kintamąjį.

en: List devices or files.
lt: Pateikti įrenginių ar failų sąrašą.

en: Insert a module.
lt: Įterpti modulį.

en: disk `%s' not found
lt: Diskas „%s“ nerastas

en: attempt to read or write outside of partition
lt: mėginate skaityti arba rašyti už skaidinio ribų

note: TRANSLATORS: it refers to the lack of free slots.
en: device count exceeds limit
lt: įrenginių kiekis viršija limitą

en: cannot write to `%s': %s
lt: negalima rašyti į „%s“: %s

note: TRANSLATORS: Only one entry is ignored. However the suggestion is to correct/delete the whole file. device.map is a file indicating which devices are available at boot time. Fedora populated it with entries like (hd0,1) /dev/sda1 which would mean that every partition is a separate disk for BIOS. Suc
en: the device.map entry `%s' is invalid. Ignoring it. Please correct or delete your device.map
lt: device.map faile yra netinkamas „%s“ įrašas. Jis ignoruojamas. Pataisykite arba pašalinkite device.map

note: TRANSLATORS: device.map is a filename. Not to be translated. device.map specifies disk correspondance overrides. Previously one could create any kind of device name with this. Due to some problems we decided to limit it to just a handful possibilities.
en: the drive name `%s' in device.map is incorrect. Using %s instead. Please use the form [hfc]d[0-9]* (E.g. `hd0' or `cd')
lt: device.map faile yra netinkamas „%s“ įrenginio vardas. Vietoj jo naudosimas %s. Naudokite [hfc]d[0-9]* pavidalu (pvz., „hd0“ arba „cd“)

en: can't open `%s': %s
lt: nepavyksta atverti „%s“: %s

en: DEVICE_NAME
lt: ĮRENGINIO_VARDAS

en: Set root device.
lt: Nustatykite įrenginį.

note: TRANSLATORS: There are many devices in device map.
en: use FILE as the device map [default=%s]
lt: FAILĄ naudoti kaip įrenginių planą [numatytasis=%s]

en: use GRUB files in the directory DIR [default=%s]
lt: Naudoti KATALOGE esančius GRUB failus [numatytasis=%s]

en: print verbose messages.
lt: rodyti išsamius pranešimus.

en: SECS
lt: SEK

en: Unknown extra argument `%s'.
lt: Nežinomas papildomas argumentas „%s“.

en: GRUB emulator.
lt: GRUB emuliatorius.

en: Error in parsing command line arguments
lt: Klaida analizuojant komandinės eilutės argumentus

note: TRANSLATORS: In this case GRUB tells user what he has to do.
en: Run `gdb %s %d', and set ARGS.HOLD to zero.
lt: Įvykdykite „gdb %s %d“, o ARGS.HOLD reikšmę prilyginkite nuliui.

en: %s: warning:
lt: %s: įspėjimas:

en: %s: info:
lt: %s: informacija:

en: %s: error:
lt: %s: klaida:

en: file `%s' is too big
lt: failas „%s“ per didelis

en: unknown filesystem
lt: nežinoma failų sistema

en: Shutdown failed
lt: Nepavyko išjungti

en: Exit failed
lt: Nepavyko išeiti iš programos

en: Discarding improperly nested partition (%s,%s,%s%d)
lt: Atmetamas netinkamai suformuotas skaidinys (%s,%s,%s%d)

en: Unknown command `%s'.
lt: Nežinoma komanda „%s“.

en: Display this help and exit.
lt: Parodyti šį pagalbinį pranešimą ir išeiti.

en: Display the usage of this command and exit.
lt: Parodyti šios komandos naudojimo instrukciją ir išeiti.

en: missing mandatory option for `%s'
lt: trūksta „%s“ privalomos parinkties

en: the argument `%s' requires an integer
lt: „%s“ argumentui reikia sveikojo skaičiaus

en: a value was assigned to the argument `%s' while it doesn't require an argument
lt: reikšmę priskyrėte „%s“ argumentui, bet jam jos nereikia

en: Sunday
lt: sekmadienis

en: Monday
lt: pirmadienis

en: Tuesday
lt: antradienis

en: Wednesday
lt: trečiadienis

en: Thursday
lt: ketvirtadienis

en: Friday
lt: penktadienis

en: Saturday
lt: šeštadienis

en: GRUB doesn't know how to halt this machine yet!
lt: GRUB dar nežino, kaip išjungti šią mašiną!

en: Default server is ${net_default_server}
lt: Numatytasis serveris yra ${net_default_server}

en: invalid color specification `%s'
lt: netinkama spalvos specifikacija „%s“

en: Reboot failed
lt: Iš naujo paleisti nepavyko

en: [LENGTH]
lt: [ILGIS]

en: invalid device tree
lt: netinkamas įrenginių medis

en: Load Linux.
lt: Įkelti Linux

en: Load initrd.
lt: Įkelti initrd.

note: TRANSLATORS: DTB stands for device tree blob.
en: Load DTB file.
lt: Įkelti DTB failą.

en: failed to get FDT
lt: Nepavyko gauti FDT

en: you need to load the Xen Hypervisor first
lt: pirma turite įkelti Xen Hypervisor

en: Load a xen hypervisor.
lt: Įkelti Xen Hypervisor.

en: Load a xen module.
lt: Įkelti Xen modulį.

en: [OPTS]
lt: [PARINKTYS]

note: TRANSLATORS: This command is used on EFI to switch to BIOS mode and boot the OS requiring BIOS.
en: Boot BIOS-based system.
lt: Įkelti sistemą BIOS pagrindu.

en: Load another boot loader.
lt: Įkelti kitą paleidyklę.

en: Display output on all consoles.
lt: Išvedimą rodyti visose konsolėse.

en: Use serial console.
lt: Naudoti nuoseklią konsolę.

en: Ask for file name to reboot from.
lt: Paklausti, iš kurio failo paleisti iš naujo.

en: Use CD-ROM as root.
lt: Naudoti CD-ROM kaip šakninį

en: Enter in KDB on boot.
lt: Paleidžiant įeiti į KBD

en: Use GDB remote debugger instead of DDB.
lt: Naudoti nutolusią GDB derintuvę, o ne DDB.

en: Disable all boot output.
lt: Nerodyti paleidyklės išvedimo.

en: Wait for keypress after every line of output.
lt: Pateikus išvesties paskiras eilutes, laukti klavišo paspaudimo.

en: Boot with verbose messages.
lt: Paleisti rodant išsamius pranešimus.

en: Don't reboot, just halt.
lt: Tik išjungti, nepaleisti iš naujo.

en: Change configured devices.
lt: Keisti sukonfigūruotus įrenginius.

en: Disable SMP.
lt: Išjungti SMP

en: Disable ACPI.
lt: Išjungti ACPI.

en: Don't display boot diagnostic messages.
lt: Nerodyti paleidimo diagnostinių pranešimų.

en: Boot with debug messages.
lt: Paleisti rodant derinimo pranešimus.

en: Suppress normal output (warnings remain).
lt: Nerodyti įprasto išvedimo (rodyti tik įspėjimus).

en: name
lt: vardas

en: addr
lt: adresas

en: size
lt: dydis

en: Booting in blind mode
lt: Paleisti akloje veiksenoje

en: Load kernel of FreeBSD.
lt: Įkelti FreeBSD branduolį.

en: Load kernel of OpenBSD.
lt: Įkelti OpenBSD branduolį.

en: Load kernel of NetBSD.
lt: Įkelti NetBSD branduolį.

en: Load FreeBSD env.
lt: Įkelti FreeBSD aplinką.

en: Load FreeBSD kernel module.
lt: Įkelti FreeBSD branduolio modulį.

en: Load NetBSD kernel module.
lt: Įkelti NetBSD branduolio modulį.

en: Load NetBSD kernel module (ELF).
lt: Įkelti NetBSD branduolio modulį (ELF).

en: Load FreeBSD kernel module (ELF).
lt: Įkelti FreeBSD branduolio modulį (ELF).

note: TRANSLATORS: ramdisk isn't identifier, it can be translated.
en: Load kOpenBSD ramdisk.
lt: Įkelti kOpenBSD RAM diską.

en: %s is deprecated. Use set gfxpayload=%s before linux command instead.
lt: %s yra pasenęs. Siūlome naudoti gfxpayload=%s prieš linux komandą.

note: TRANSLATORS: "x" has to be entered in, like an identifier, so please don't use better Unicode codepoints.
en: %s is deprecated. VGA mode %d isn't recognized. Use set gfxpayload=WIDTHxHEIGHT[xDEPTH] before linux command instead.
lt: %s yra pasenęs. VGA veiksena %d neatpažinta. Siūlome rašyti  gfxpayload=PLOTISxAUKŠTIS[xGYLIS] prieš linux komandą.

en: [--force|--bpb] FILE
lt: [--force|--bpb] FAILAS

en: the size of `%s' is too large
lt: „%s“ yra per didelis

en: Load FreeDOS kernel.sys.
lt: Įkelti FreeDOS kernel.sys.

en: Load NTLDR or BootMGR.
lt: Įkelti NTLDR arba BootMGR.

en: KERNEL ARGS
lt: BRANDUOLIO ARGUMENTAI

en: Load Plan9 kernel.
lt: Įkelti Plan9 branduolį.

en: Load a PXE image.
lt: Įkelti PXE atvaizdį.

en: Load Truecrypt ISO.
lt: Įkelti Truecrypt ISO.

en: initrd already loaded
lt: initrd jau įkeltas

en: Load module.
lt: Įkelti modulį.

en: Press any key to launch xnu
lt: Norėdami paleisti xnu, spauskite bet kurį klavišą

note: TRANSLATORS: `device-properties' is a variable name, not a program.
en: Load `device-properties' dump.
lt: Įkelti „device-properties“ išklotinę.

en: Could not locate FPSWA driver
lt: Nepavyko surasti FPSWA tvarkyklės

en: FPSWA protocol wasn't able to find the interface
lt: FPSWA protokolas negali rasti sąsajos

en: No FPSWA found
lt: FPSWA nerasta

en: FPSWA revision: %x
lt: FPSWA poversijis: %x

en: FILE [ARGS...]
lt: FAILAS [ARGUMENTAI...]

en: Display FPSWA version.
lt: Parodyti FPSWA versiją.

en: WARNING: no console will be available to OS
lt: ĮSPĖJIMAS: operacinei sistemai nebus prieinama jokia konsolė

en: Load a multiboot 2 kernel.
lt: Įkelti keleriopo paleidimo 2 branduolį.

en: Load a multiboot 2 module.
lt: Įkelti keleriopo paleidimo 2 modulį.

en: Load a multiboot kernel.
lt: Įkelti keleriopo paleidimo branduolį.

en: Load a multiboot module.
lt: Įkelti keleriopo paleidimo modulį.

en: Background image mode.
lt: Su foniniu paveikslėliu.

en: Load XNU image.
lt: Įkelti XNU paveikslėlį.

en: Load 64-bit XNU image.
lt: Įkelti 64 bitų XNU paveikslėlį.

en: Load XNU extension package.
lt: Įkelti XNU plėtinio paketą.

en: Load XNU extension.
lt: Įkelti XNU plėtinį.

note: TRANSLATORS: There are many extensions in extension directory.
en: Load XNU extension directory.
lt: Įkelti XNU plėtinio katalogą.

note: TRANSLATORS: ramdisk here isn't identifier. It can be translated.
en: Load XNU ramdisk. It will be available in OS as md0.
lt: Įkelti XNU RAM diską. Operacinė sistemą jį matys kaip md0.

en: FROM[K|M|G] TO[K|M|G]
lt: IŠ[K|M|G] Į[K|M|G]

en: four arguments expected
lt: tikėtasi keturių argumentų

en: unrecognised network interface `%s'
lt: neatpažinta tinklo sąsaja „%s“

en: no DHCP info found
lt: Nerasta jokios DHCP informacijos

en: no DHCP options found
lt: Nerasta jokių DHCP parinkčių

en: no network card found
lt: nerasta jokių tinklo plokščių

en: couldn't autoconfigure %s
lt: nepavyksta automatiškai sukonfigūruoti %s

en: [CARD]
lt: [PLOKŠTĖ]

en: no DNS servers configured
lt: DNS serveriai nesukonfigūruoti

en: domain name component is too long
lt: srities vardas per ilgas

en: no DNS record found
lt: Nerasta DNS įrašų

en: no DNS reply received
lt: Negauta jokio DNS atsako

en: only ipv4
lt: tik ipv4

en: only ipv6
lt: tik ipv6

en: prefer ipv4
lt: ipv4 pirmenybė

en: prefer ipv6
lt: ipv6 pirmenybė

en: ADDRESS DNSSERVER
lt: ADRESAS DNS_SERVERIS

en: Perform a DNS lookup
lt: Ieškoti DNS

en: DNSSERVER
lt: DNS_SERVERIS

en: Add a DNS server
lt: Pridėti DNS serverį

en: Remove a DNS server
lt: Pašalinti DNS serverį

en: List DNS servers
lt: DNS serverių sąrašas

en: couldn't send network packet
lt: nepavyksta išsiųsti tinklo paketo

en: unsupported HTTP response
lt: nepalaikomas HTTP atsakas

note: TRANSLATORS: GRUB HTTP code is pretty young. So even perfectly valid answers like 403 will trigger this very generic message.
en: unsupported HTTP error %d: %s
lt: nepalaikoma HTTP klaida %d: %s

en: time out opening `%s'
lt: baigėsi skirtasis laikas bandant atverti „%s“

en: timeout: could not resolve hardware address
lt: baigėsi skirtasis laikas: nepavyksta išanalizuoti aparatinio adreso

en: unresolvable address %s
lt: neišsprendžiamas adresas %s

en: unrecognised network address `%s'
lt: neatpažintas tinklo adresas „%s“

en: destination unreachable
lt: paskirtis nepasiekiama

en: address not found
lt: adresas nerastas

en: you can't delete this address
lt: negalite ištrinti šio adreso

en: Unsupported hw address type %d
lt: Nepalaikomas aparatinio adreso tipas %d

en: Unsupported address type %d
lt: Nepalaikomas adreso tipas %d

en: three arguments expected
lt: tikėtasi trijų argumentų

en: card not found
lt: plokštė nerasta

note: TRANSLATORS: it refers to the network address.
en: temporary
lt: laikinas

en: Unknown address type %d
lt: Nežinomo adreso tipas %d

en: no server is specified
lt: nenurodytas joks serveris

en: timeout reading `%s'
lt: baigėsi skirtasis laikas nuskaitant „%s“

note: TRANSLATORS: HWADDRESS stands for "hardware address".
en: SHORTNAME CARD ADDRESS [HWADDRESS]
lt: TRUMPAS_VARDAS PLOKŠTĖ ADRESAS [APARAT_ADRESAS]

en: Add a network address.
lt: Pridėti tinklo adresą.

en: [CARD [HWADDRESS]]
lt: [PLOKŠTĖ [ĮRENGINIO_ADRESAS]]

en: Perform an IPV6 autoconfiguration
lt: Automatiškai sukonfigūruoti IPv6

en: SHORTNAME
lt: TRUMPAS_VARDAS

en: Delete a network address.
lt: Pašalinti visus tinklo adresus.

en: Add a network route.
lt: Pridėti tinklo maršrutą.

en: Delete a network route.
lt: Pašalinti tinklo maršrutą.

en: list network routes
lt: parodyti tinklo maršrutus

en: list network cards
lt: parodyti tinklo plokštes

en: list network addresses
lt: parodyti tinklo adresus

en: connection refused
lt: sujungimas atšauktas

en: connection timeout
lt: baigėsi sujungimui skirtas laikas

en: Enter username:
lt: Įveskite naudotojo vardą:

en: [USERLIST]
lt: [NAUDOTOJŲ_SĄRAŠAS]

en: Check whether user is in USERLIST.
lt: Patikrinti, ar naudotojas yra NAUDOTOJŲ_SĄRAŠE.

en: Possible commands are:
lt: Galimos komandos:

en: Possible devices are:
lt: Galimi įrenginiai:

en: Possible files are:
lt: Galimi failai:

en: Possible partitions are:
lt: Galimi skaidiniai:

en: Possible arguments are:
lt: Galimi argumentai:

note: TRANSLATORS: this message is used if none of above matches. This shouldn't happen but please use the general term for "thing" or "object".
en: Possible things are:
lt: Galimi dalykai:

en: Warning: syntax error (missing slash) in `%s'
lt: Įspėjimas: sintaksės klaida (trūksta pasvirojo brūkšnio) „%s“ eilutėje

en: Warning: invalid foreground color `%s'
lt: Įspėjimas: netinkama priekinio plano spalva „%s“

en: Warning: invalid background color `%s'
lt: Įspėjimas: netinkama fono spalva „%s“

en: ENVVAR [ENVVAR] ...
lt: APLINKOS_KINTAMASIS [APLINKOS_KINTAMASIS] ...

en: Export variables.
lt: Eksportuoti kintamuosius.

en: module isn't loaded
lt: modulis nepaleistas

en: GNU GRUB  version %s
lt: GNU GRUB %s versija

en: ESC at any time exits.
lt: Gr(įžties) (angl. Escape) klavišu visada išeisite.

en: Clear the screen.
lt: Išvalyti ekraną.

en: Enter normal mode.
lt: Įeiti į įprastą veikseną.

en: Exit from normal mode.
lt: Išeiti iš įprastos veiksenos.

en: Press any key to continue...
lt: Norėdami tęsti, spauskite bet kurį klavišą...

en: Booting `%s'
lt: Įkeliamas „%s“

en: Falling back to `%s'
lt: Grįžtama į „%s“

en: Failed to boot both default and fallback entries.
lt: Nepavyko paleisti nei numatytojo, nei atsarginio įrašo.

en: Booting a command list
lt: Paleidžiama vykdant komandų sąrašą

en: Minimum Emacs-like screen editing is supported. TAB lists completions. Press Ctrl-x or F10 to boot, Ctrl-c or F2 for a command-line or ESC to discard edits and return to the GRUB menu.
lt: Palaikomas minimalus Emacs tipo redagavimas. TAB pateikia užbaigimo pasiūlymus. Norėdami paleisti sistemą, spauskite Vald+X arba F10; norėdami patekti į komandinę eilutę, spauskite Vald+C arba F2; norėdami atmesti pakeitimus ir grįžti į GRUB meniu, spauskite Gr(įžties) klavišą (angl. escape).

en: Use the %C and %C keys to select which entry is highlighted.
lt: Įrašo pasirinkimui naudokite %C ir %C klavišus.

en: Partition %s:
lt: %s skaidinys:

en: Device %s:
lt: %s įrenginys:

en: Filesystem cannot be accessed
lt: Nepavyksta pasiekti failų sistemos

en: Filesystem type %s
lt: Failų sistemos tipas %s

en: - Label `%s'
lt: - etiketė „%s“

note: TRANSLATORS: Arguments are year, month, day, hour, minute, second, day of the week (translated).
en: - Last modification time %d-%02d-%02d %02d:%02d:%02d %s
lt: - paskiausiai keista %d-%02d-%02d %02d:%02d:%02d %s

en: No known filesystem detected
lt: Neaptikta nei vienos žinomos failų sistemos

en:  - Partition start at %llu%sKiB
lt:  - skaidinys prasideda ties %llu%sKiB

en:  - Sector size %uB
lt:  - sektoriaus dydis %uB

en:  - Total size unknown
lt:  - bendras dydis nežinomas

en:  - Total size %llu%sKiB
lt:  - bendras dydis %llu%sKiB

note: TRANSLATORS: Replace dot with appropriate decimal separator for your language.
en: .5
lt: ,5

note: TRANSLATORS: This has to fit on one line.  It's ok to include few words but don't write poems.
en: --MORE--
lt: --DAUGIAU--

en: cannot open configuration file `%s': %s
lt: nepavyko atverti konfigūracijos failo „%s“: %s

en: Success
lt: Pavyko

en: no compression is available for your platform
lt: jūsų platformai glaudinimas neprieinamas

en: no IEEE1275 routines are available for your platform
lt: Jūsų platformai nėra IEEE1275 palaikymo

en: no EFI routines are available for your platform
lt: Jūsų platformai nėra EFI palaikymo

en: no SGI routines are available for your platform
lt: Jūsų platformai nėra SGI palaikymo

note: TRANSLATORS: The OS itself may very well have a random number generator but GRUB doesn't know how to access it.
en: no random number generator is available for your OS
lt: jūsų operacinei sistemai atsitiktinių skaičių generatorius nėra prieinamas

en: can't mount encrypted volume `%s': %s
lt: nepavyko prijungti užšifruoto tomo „%s“: %s

en: cannot read `%s' correctly
lt: nepavyko tinkamai perskaityti „%s“

en: failed to read the sectors of the core image
lt: nepavyko perskaityti pagrindinio atvaizdžio sektorių

en: Storage information for `%s' does not include type
lt: Atminties įtaiso „%s“ informacijoje nepaminėtas tipas

en: `%s' is not a local disk
lt: „%s“ nėra vietinis diskas

en: Storage information for `%s' indicates neither a plain partition nor a plain disk
lt: Atminties įtaiso „%s“ informacija nurodo, kad tai nei grynas skaidinys, nei grynas diskas

en: can't retrieve blocklists: %s
lt: nepavyko gauti blokų sąrašo: %s

en: blocksize is not divisible by 512
lt: bloko dydis nesidalija iš 512

en: invalid zero blocksize
lt: netinkamas nulinis bloko dydis

en: can't retrieve blocklists
lt: nepavyko gauti blokų sąrašo

en: unsupported RAID version: %d.%d
lt: nepalaikoma RAID versija: %d.%d

en: Unable to open stream from %s: %s
lt: Nepavyksta atverti srauto iš %s: %s

en: unknown kind of RAID device `%s'
lt: Nežinomos rūšies RAID įrenginys „%s“

en: unknown device type %s
lt: nežinomas įrenginio tipas %s

en: Usage: %s DEVICE
lt: Naudojimas: %s ĮRENGINYS

en: cannot restore the original directory
lt: nepavyko atkurti originalaus katalogo

en: cannot make temporary file: %s
lt: nepavyko sukurti laikinojo failo: %s

en: cannot make temporary directory: %s
lt: nepavyksta sukurti laikinojo katalogo: %s

note: TRANSLATORS: This message is shown when required executable `%s' isn't found.
en: %s: not found
lt: %s: nerastas

en: cygwin_conv_path() failed
lt: cygwin_conv_path() klaida

en: couldn't retrieve random data
lt: nepavyko gauti atsitiktinių duomenų

en: unexpected EFI error
lt: netikėta EFI klaida

en: your BIOS Boot Partition is too small; embedding won't be possible
lt: jūsų BIOS paleidimo skaidinys yra per mažas; įtalpinimas į jį negalimas

en: your embedding area is unusually small.  core.img won't fit in it.
lt: įtalpinimui skirta sritis yra neįprastai maža. Failas core.img netilps į jį.

en: Make partition active
lt: Aktyvuoti skaidinį

en: not a primary partition
lt: ne pirminis skaidinys

en: Partition %d is active now.
lt: Nuo šiol %d skaidinys aktyvus.

en: Cleared active flag on %d.
lt: Panaikinti žymę, kad %d yra aktyvus.

en: Change partition type
lt: Keisti skaidinio tipą

en: Set `hidden' flag in partition type
lt: Pažymėti, kad skaidinys yra paslėptas („hidden“ vėliavėlė)

en: the partition type 0x%x isn't valid
lt: skaidinio tipas 0x%x nėra tinkamas

note: TRANSLATORS: In this case we're actually writing to the disk and actively modifying partition type rather than just defining it.
en: Setting partition type to 0x%x
lt: Skaidinio tipą pakeisti į 0x%x

note: TRANSLATORS: It's about not being inside a function. "return" can be used only in a function and this error occurs if it's used anywhere else.
en: not in function body
lt: tai nepriklauso funkcijai

en: invalid variable name `%s'
lt: netinkamas kintamojo vardas „%s“

en: unexpected end of file
lt: netikėta failo pabaiga

en: [NUM]
lt: [SKAIČIUS]

en: Exit from loops
lt: Išeiti iš ciklo

en: Continue loops
lt: Tęsti ciklą

en: [VALUE]...
lt: [REIKŠMĖ]...

note: TRANSLATORS: It's a command description and "Return" is a verb, not a noun. The command in question is "return" and has exactly the same semanics as bash equivalent.
en: Return from a function.
lt: Grįžti iš funkcijos.

en: Load background image for active terminal.
lt: Aktyviame terminale rodyti fono paveikslėlį.

en: COLOR
lt: SPALVA

en: Set background color for active terminal.
lt: Aktyviam terminalui suteikti fono paveikslėlį.

en: Set the serial port address.
lt: Nustatyti nuosekliojo prievado adresą.

en: Set the serial port speed.
lt: Nustatyti nuosekliojo prievado greitį.

en: Set the serial port word length.
lt: Nustatyti nuosekliojo prievado žodžio ilgį.

en: Set the serial port parity.
lt: Nustatyti nuosekliojo prievado lyginumą.

en: Set the base frequency.
lt: Nustatyti pagrindinį dažnį.

en: Enable/disable RTS/CTS.
lt: Įgalinti/uždrausti RTS/CTS.

en: unsupported serial port flow control
lt: nepalaikomas nuosekliojo prievado srauto valdymas

en: [OPTIONS...]
lt: [PARINKTYS...]

en: Configure serial port.
lt: Konfigūruoti nuoseklųjį prievadą.

en: Unknown encoding
lt: Nežinoma koduotė

en: Terminal is ASCII-only [default].
lt: Terminalas yra grynai ASCII [numatytas].

note: TRANSLATORS: "x" has to be entered in, like an identifier, so please don't use better Unicode codepoints.
en: WIDTHxHEIGHT.
lt: PLOTISxAUKŠTIS.

en:               total memory: %d KiB
lt:               bendra atmintis: %d KiB

en: no suitable video mode found
lt: nepavyko rasti tinkamos vaizdo veiksenos

en: access denied
lt: prieiga nesuteikta

en: MODULES
lt: MODULIAI

en: pre-load specified modules MODULES
lt: įkeliami nurodyti MODULIAI

en: install only MODULES and their dependencies [default=all]
lt: įdiegti tik MODULIUS ir jų priklausomybes [numatyta=all(=visi)]

en: THEMES
lt: APIPAVIDALINIMAI

en: install THEMES [default=%s]
lt: įdiegti APIPAVIDALINIMUS [numatyta=%s]

en: FONTS
lt: ŠRIFTAI

en: install FONTS [default=%s]
lt: įdiegti ŠRIFTUS [numatyta=%s]

en: LOCALES
lt: LOKALĖS

en: install only LOCALES [default=all]
lt: įdiegti tik LOKALES [numatyta=all(=visos)]

en: compress GRUB files [optional]
lt: suglaudinti GRUB failus [pasirinktinai]

en: choose the compression to use for core image
lt: pasirinkite pagrindinio atvaizdžio glaudinimo būdą

note: TRANSLATORS: platform here isn't identifier. It can be translated.
en: use images and modules under DIR [default=%s/<platform>]
lt: KATALOGE naudoti atvaizdžius ir modulius [numatyta=%s/<platforma>]

en: use translations under DIR [default=%s]
lt: KATALOGE naudoti vertimus [numatyta=%s]

en: use themes under DIR [default=%s]
lt: KATALOGE naudoti apipavidalinimus [numatyta=%s]

en: cannot rename the file %s to %s
lt: negalima %s pervadinti į %s

en: disk does not exist, so falling back to partition device %s
lt: disko nėra, tad pareinama prie skaidinio %s

en: Commands:
lt: Komandos:

note: TRANSLATORS: "set" is a keyword. It's a summary of "set" subcommand.
en: set [NAME=VALUE ...]
lt: set [VARDAS=KINTAMASIS ...]

en: Set variables.
lt: Nustatyti kintamuosius.

en: Delete variables.
lt: Šalinti kintamuosius.

en: Options:
lt: Parinktys:

en: OS file %s open error: %s
lt: OS failo %s atvėrimo klaida: %s

en: `loopback' command fails: %s
lt: „loopback“ komandos klaida: %s

en: `cryptomount' command fails: %s
lt: „cryptomount“ komandos klaida: %s

en: couldn't retrieve UUID
lt: nepavyko gauti UUID

en: ls PATH
lt: ls KELIAS

en: List files in PATH.
lt: Parodyti KELYJE esančius failus

en: cp FILE LOCAL
lt: cp FAILAS VIETA

en: Copy FILE to local file LOCAL.
lt: FAILĄ nukopijuoti į VIETĄ.

en: cat FILE
lt: cat FAILAS

en: Copy FILE to standard output.
lt: Išvesti FAILO turinį į standartinį išvedimą

en: cmp FILE LOCAL
lt: cmp FAILAS VIETINIS_FAILAS

en: Compare FILE with local file LOCAL.
lt: FAILĄ palyginti su VIETINIU FAILU.

en: hex FILE
lt: hex FAILAS

en: crc FILE
lt: crc FAILAS

note: TRANSLATORS: bitmaps are images like e.g. in JPEG.
en: NUM
lt: SKAIČIUS

en: Uncompress data.
lt: Išpakuoti duomenis.

en: Invalid disk count.
lt: Netinkamas diskų skaičius.

note: TRANSLATORS: disk count is optional but if it's there it must be before disk list. So please don't imply disk count as mandatory.
en: Disk count must precede disks list.
lt: Diskų skaičius turi eiti prieš diskų sąrašą.

en: No command is specified.
lt: Nenurodyta komanda.

en: Not enough parameters to command.
lt: Komandai nepakanka parametrų.

en: Invalid command %s.
lt: Netinkama komanda %s.

en: IMAGE_PATH COMMANDS
lt: ATVAIZDŽIO_KELIAS KOMANDOS

en: Debug tool for filesystem driver.
lt: Failų sistemos tvarkyklės derinimo įrankis.

en: set input filename for 32-bit part.
lt: nurodyti įvedimo failą 32 bitų daliai.

en: set input filename for 64-bit part.
lt: nurodyti įvedimo failą 64 bitų daliai.

en: set output filename. Default is STDOUT
lt: nurodyti išvedimo failą. numatytasis yra STDOUT (standartinis išvedimas)

en: [OPTIONS]
lt: [PARINKTYS]

en: Missing input file
lt: Trūksta įvedimo failo

en: cannot copy `%s' to `%s': %s
lt: nepavyko „%s“ nukopijuoti į „%s“: %s

en: can't compress `%s' to `%s'
lt: nepavyko „%s“ suglaudinti į „%s“

en: cannot open directory `%s': %s
lt: nepavyko atverti aplanko „%s“: %s

en: cannot delete `%s': %s
lt: nepavyko pašalinti „%s“: %s

en: grub-mkimage is compiled without XZ support
lt: grub-mkimage sukompiliuotas be XZ palaikymo

en: Unknown compression format %s
lt: Nežinomas glaudinimo formatas %s

en: Unrecognized compression `%s'
lt: Neatpažintas glaudinimo būdas „%s“

en: unknown target format %s
lt: nežinomas paskirties formatas %s

en: cannot find locale `%s'
lt: nepavyko rasti lokalės „%s“

en: %s doesn't exist. Please specify --target or --directory
lt: %s nerastas. Nurodykite --target arba --directory

en: Unknown platform `%s-%s'
lt: nežinoma platforma „%s-%s“

en: install GRUB images under the directory DIR/%s instead of the %s directory
lt: GRUB atvaizdžius diegti į kataloge KATALOGAS/%s, o ne kataloge %s

en: delete device map if it already exists
lt: pašalinti įrenginių planą, jei toks yra

en: install even if problems are detected
lt: diegti ir tuomet, kai yra nesklandumų

en: use FILE as font for label
lt: etiketės šriftui naudojamas FAILAS

en: use COLOR for label
lt: Etiketės SPALVA

en: use COLOR for label background
lt: etiketės fono SPALVA

en: use STRING as product version
lt: produkto versijai naudoti EILUTĘ

en: [OPTION] [INSTALL_DEVICE]
lt: [PARINKTYS] [ĮRENGINYS_DIEGIMUI]

en: Install GRUB on your drive.
lt: GRUB įdiegti į atminties įtaisą.

en: Installing for %s platform.
lt: Diegiama %s platformai.

en: install device isn't specified
lt: Nenurodytas diegimo įrenginys

en: cannot find EFI directory
lt: nepavyko rasti EFI katalogo

en: cannot find a device for %s (is /dev mounted?)
lt: nepavyksta rasti %s įrenginio (ar /dev prijungtas?)

en: cannot find a GRUB drive for %s.  Check your device.map
lt: nepavyksta rasta GRUB %s atminties įtaiso. Patikrinkite device.map

en: %s doesn't look like an EFI partition
lt: %s nepanašus į EFI skaidinį

en: You've found a bug
lt: Jūs aptikote defektą

en: filesystem on %s is neither HFS nor HFS+
lt: %s failų sistema nėra nei HFS, nei HFS+

en: Can't create file: %s
lt: Nepavyksta sukurti failo: %s

note: TRANSLATORS: This is a prefix in the log to indicate that usually a command would be executed but due to an option was skipped.
en: NOT RUNNING:
lt: NEVEIKIA:

en: the chosen partition is not a PReP partition
lt: Pasirinktas skaidinys nėra PReP skaidinys

en: failed to copy Grub to the PReP partition
lt: nepavyko Grub nukopijuoti į PReP skaidinį

en: the PReP partition is not empty. If you are sure you want to use it, run dd to clear it: `%s'
lt: PReP skaidinys nėra tuščias. Jei norite jį naudoti, naudokite dd komandą jam išvalyti: „%s“

en: EFI bootloader id isn't specified.
lt: nenurodytas EFI paleidyklės ID.

en: WARNING: no platform-specific install was performed
lt: ĮSPĖJIMAS: neatliktas joks su platforma susijęs diegimas

en: Installation finished. No error reported.
lt: Diegimas užbaigtas. Nesklandumų nepasitaikė.

en: No path or device is specified.
lt: Nenurodytas kelias arba įrenginys.

en: --ppc PATH|--x86 FILE
lt: --ppc KELIAS|--x86 FAILAS

en: Usage: %s [INFILE [OUTFILE]]
lt: Naudojimas: %s [ĮVEDAMAS_FAILAS [IŠVEDAMAS_FAILAS]]

note: TRANSLATORS: These qualifiers are used for cursive typography, mainly Arabic. Note that the terms refer to the visual position and not logical order and if used in left-to-right script then leftmost is initial but with right-to-left script like Arabic rightmost is the initial.
en:  (medial)
lt:  (viduryje)

en:  (leftmost)
lt:  (kairėje)

en:  (rightmost)
lt:  (dešinėje)

en: Unsupported substitution type: %d
lt: Nepalaikomas keitinio tipas: %d

en: WARNING: unsupported font feature parameters: %x
lt: ĮSPĖJIMAS: nepalaikomi šrifto savybių parametrai: %x

en: save output in FILE [required]
lt: išvedimą rašyti į FAILĄ [būtina]

en: FROM-TO[,FROM-TO]
lt: IŠ-Į[,IŠ-Į]

en: NAME
lt: PAVADINIMAS

note: TRANSLATORS: "family name" for font is just a generic name without suffix like "Bold".
en: set font family name
lt: nurodyti šriftų šeimos pavadinimą

en: SIZE
lt: DYDIS

en: set font size
lt: nustatyti šrifto dydį

en: convert to bold font
lt: pusjuodis šriftas

en: disable hinting
lt: nenaudoti taškinės korekcijos

en: [OPTIONS] FONT_FILES
lt: [PARINKTYS] ŠRIFTŲ_FAILAI

en: Convert common font file formats into PF2
lt: Įprastus šriftų formatus konvertuoti į PF2

en: output file must be specified
lt: reikia nurodyti išvedimą

en: FT_Init_FreeType fails
lt: FT_Init_FreeType klaida

en: can't open file %s, index %d: error %d
lt: nepavyksta atverti failo %s, indeksu %d: klaida %d

en: can't set %dx%d font size: Freetype error %d: %s
lt: nepavyko nustatyti %dx%d šrifto dydžio: Freetype klaida %d: %s

en: output a generated image to FILE [default=stdout]
lt: sukurtą atvaizdį išvesti į FAILĄ [numatyta=stdout(=į standartinę išvestį)]

en: FORMAT
lt: FORMATAS

en: generate an image in FORMAT
lt: sukurti tam tikro formato atvaizdį

en: available formats:
lt: galimi formatai:

en: unknown target format %s
lt: nežinomas paskirties formatas %s

en: [OPTION]... [MODULES]
lt: [PARINKTIS]... [MODULIAI]

en: Make a bootable image of GRUB.
lt: Sukurti GRUB paleidimo atvaizdį.

en: set input filename. Default is STDIN
lt: nurodyti failą įvedimui. Numatytuoju atveju yra STDIN (standartinė įvestis)

note: TRANSLATORS: this error is triggered when input doesn't contain any key descriptions.
en: ERROR: no valid keyboard layout found. Check the input.
lt: KLAIDA: nerasta tinkamų klaviatūros išdėstymų. Patikrinkite įvedimą.

note: TRANSLATORS: "one" is a shortcut for "keyboard layout".
en: Generate GRUB keyboard layout from Linux console one.
lt: GRUB klaviatūros išdėstymą sukurti pagal Linux konsolę.

en: root directory of TFTP server
lt: TFTP serverio šakninis katalogas

en: relative subdirectory on network server
lt: santykinis pakatalogis tinklo serveryje

en: unsupported platform %s
lt: %s platforma nepalaikoma

en: Length of generated hash
lt: sukurtos maišos ilgis

en: failure to read password
lt: nepavyko nuskaityti slaptažodžio

en: Reenter password:
lt: Vėl įveskite slaptažodį:

en: passwords don't match
lt: slaptažodžiai nesutampa

en: No path is specified.
lt: Nenurodytas kelias.

en: PATH
lt: KELIAS

en: Transform a system filename into GRUB one.
lt: Sistemos failo pavadinimą konvertuoti į GRUB.

en: save ROM images in DIR [optional]
lt: ROM atvaizdį įrašyti KATALOGE [pasirinktinai]

note: TRANSLATORS: xorriso is a program for creating ISOs and burning CDs.
en: use FILE as xorriso [optional]
lt: FAILĄ naudoti kaip xorriso [pasirinktinai]

en: use STRING as product name
lt: produkto pavadinimui naudoti eilutę

note: TRANSLATORS: it generates one single image which is bootable through any method.
en: Make GRUB CD-ROM, disk, pendrive and floppy bootable image.
lt: Sukurti GRUB CD-ROM, disko, atmintuko ir diskelio paleidimo atvaizdžius.

en: Generates a bootable CD/USB/floppy image.  Arguments other than options to this program are passed to xorriso, and indicate source files, source directories, or any of the mkisofs options listed by the output of `%s'.
lt: Sukuria CD/USB/diskelio atvaizdį kompiuterio paleidimui.  Argumentai, kurie nėra šios programos parinktys, perduodami į xorriso; jie nurodo šaltinius failus, šaltinius katalogus arba kitas mkisofs parinktis, kurias galite pamatyti įvykdę „%s“.

en: Mail xorriso support requests to <bug-xorriso@gnu.org>.
lt: Dėl xorriso palaikymo rašykite <bug-xorriso@gnu.org>.

en: [OPTION] SOURCE...
lt: [PARINKTIS] ŠALTINIS

en: enabling %s support ...
lt: įgalinamas %s palaikymas...

en: Your xorriso doesn't support `--grub2-boot-info'. Some features are disabled. Please use xorriso 1.2.9 or later.
lt: Jūsų xorriso nepalaiko „--grub2-boot-info“. Kai kurios savybės yra uždraustos. Naudokite xorriso 1.2.9 arba vėlesnę versiją.

en: Your xorriso doesn't support `--grub2-boot-info'. Your core image is too big. Boot as disk is disabled. Please use xorriso 1.2.9 or later.
lt: Jūsų xorriso nepalaiko „--grub2-boot-info“. Jūsų pagrindinis atvaizdis yra per didelis. Paleisti kaip disko negalėsite. Naudokite xorriso 1.2.9 arba vėlesnę versiją.

en: Generate a standalone image (containing all modules) in the selected format
lt: Pasirinktu formatu sukurti autonominį atvaizdį (turintį visus modulius)

en: IMAGE1 [IMAGE2 ...] MOUNTPOINT
lt: ATVAIZDIS1 [ATVAIZDIS2 ...] PRIJUNGIMO_VIETA

en: need an image and mountpoint
lt: reikia atvaizdžio ir prijungimo vietos

en: given argument is a system device, not a path
lt: pateiktas argumentas yra sistemos įrenginys, o ne kelias

en: [default=%s]
lt: [numatyta=%s]

en: [OPTION]... [PATH|DEVICE]
lt: [PARINKTIS]... [KELIAS|ĮRENGINYS]

en: read text from FILE.
lt: tekstą skaityti iš FAILO.

en: use COLOR for text
lt: SPALVĄ naudoti tekstą

en: use COLOR for background
lt: SPALVĄ naudoti fonui

note: TRANSLATORS: The result is always stored to file and never shown directly, so don't use "show" as synonym for render. Use "create" if "render" doesn't translate directly.
en: set the label to render
lt: nurodyti atvaizduojamą etiketę

en: use FILE as font (PF2).
lt: FAILĄ naudoti kaip šriftą (PF2).

note: TRANSLATORS: This file takes a text and creates a graphical representation of it, putting the result into .disk_label file. The result is always stored to file and never shown directly, so don't use "show" as synonym for render. Use "create" if "render" doesn't translate directly.
en: Render Apple .disk_label.
lt: Atvaizduoti Apple .disk_label.

en: Missing arguments
lt: Trūksta argumentų

en: [PATH]
lt: [KELIAS]

en: Checks GRUB script configuration file for syntax errors.
lt: Patikrinti, ar GRUB scenarijaus konfigūracijos faile nėra sintaksės klaidų.

en: Syntax error at line %u
lt: Sintaksės klaida %u eilutėje

en: Script `%s' contains no commands and will do nothing
lt: „%s“ scenarijuje nėra komandų, tad jis nieko neatliks

en: use FILE as the boot image [default=%s]
lt: FAILĄ naudoti kaip atvaizdį paleidimui [numatytasis=%s]

en: use FILE as the core image [default=%s]
lt: FAILĄ naudoti kaip pagrindinį atvaizdį [numatytasis=%s]

en: No device is specified.
lt: Įrenginys nenurodytas.

en: Set up images to boot from DEVICE.
    
    You should not normally run this program directly.  Use grub-install instead.
lt: Parengti atvaizdžius paleidimui iš ĮRENGINIO.
    
    Nereikėtų tiesiogiai naudoti šios programos. Verčiau naudokite grub-install.

en: DEVICE must be an OS device (e.g. /dev/sda).
lt: ĮRENGINYS turi būti OS įrenginys (pvz. /dev/sda).

en: Invalid device `%s'.
lt: Netinkamas įrenginys „%s“.

en: root directory as it will be seen on runtime [default=/].
lt: šakninis katalogas, kuris bus matomas vykdant [numatytasis=/].

en: current directory of syslinux as it will be seen on runtime  [default is parent directory of input file].
lt: veikiamasis syslinux katalogas, kuris bus matomas vykdant [numatytasis yra vienu lygiu aukščiau nei įvedimo failas].

en: write output to FILE [default=stdout].
lt: išvesti į FAILĄ [numatyta=stdout].

en: Transform syslinux config into GRUB one.
lt: syslinux konfigūraciją transformuoti į GRUB.

en: cannot compress the kernel image
lt: nepavyksta suglaudinti branduolio atvaizdžio

en: unknown compression %d
lt: nežinomas glaudinimas %d

en: Decompressor is too big
lt: Išpakavimas yra per didelis

en: core image is too big (0x%x > 0x%x)
lt: pagrindinis atvaizdis yra per didelis (0x%x > 0x%x)

en: kernel image is too big (0x%x > 0x%x)
lt: branduolio atvaizdis yra per didelis (0x%x > 0x%x)

en: diskboot.img size must be %u bytes
lt: diskboot.img dydis turi būti %u baitų

en: fwstart.img doesn't match the known good version. proceed at your own risk
lt: fwstart.img neatitinka žinomos patikimos versijos. Prisiimkite galimą riziką

en: firmware image is too big
lt: per didelis programinės aparatinės įrangos (angl. firmware) atvaizdis

en: the sectors of the core file are too fragmented
lt: pagrindinio failo sektoriai yra pernelyg fragmentuoti

en: the size of `%s' is not %u
lt: „%s“ dydis nėra %u

en: the size of `%s' is too small
lt: „%s“ dydis yra per mažas

en: Attempting to install GRUB to a disk with multiple partition labels or both partition label and filesystem.  This is not supported yet.
lt: Bandote GRUB įdiegti į diską su keliomis skaidinių etiketėmis arba tiek su skaidinio etikete, tiek failų sistema. To dar nepalaikome.

en: unable to identify a filesystem in %s; safety check can't be performed
lt: nepavyksta identifikuoti %s failų sistemos; negalima atlikti saugumo patikrinimo

en: Attempting to install GRUB to a partitionless disk or to a partition.  This is a BAD idea.
lt: Bandote įdiegti GRUB į diską, kuriame nėra skaidinių, arba į skaidinį. Tai PRASTAS sumanymas.

en: Attempting to install GRUB to a disk with multiple partition labels.  This is not supported yet.
lt: Bandote GRUB įdiegti į diską su keliomis skaidinių etiketėmis. To dar nepalaikome.

en: Partition style `%s' doesn't support embedding
lt: Skaidymo stilius „%s“ nepalaiko įtalpinimo

en: File system `%s' doesn't support embedding
lt: Failų sistema „%s“ nepalaiko įtalpinimo

en: Your embedding area is unusually small.  core.img won't fit in it.
lt: Įtalpinimui skirta sritis yra neįprastai maža. Failas core.img netilps į jį.

en: core.img version mismatch
lt: core.img versija neatitinka

en: can't determine filesystem on %s
lt: nepavyksta aptikti %s failų sistemos

en: filesystem `%s' doesn't support blocklists
lt: „%s“ failų sistema nepalaiko bloko sąrašų

en: blocklists are invalid
lt: netinkamas blokų sąrašas

en: blocklists are incomplete
lt: neužbaigtas blokų sąrašas

en: Make GRUB keyboard layout file.
lt: Sukurti GRUB klaviatūros išdėstymo failą.

en: print this message and exit
lt: parodyti šį pranešimą ir išeiti

en: print the version information and exit
lt: parodyti versiją ir išeiti

en: Report bugs to <bug-grub@gnu.org>.
lt: Apie nesklandumus praneškite <bug-grub@gnu.org>.

en: %s: option requires an argument -- `%s'\n
lt: %s: parinkčiai reikia argumento -- „%s“\n

en: Usage: %s [OPTION]\n
lt: Naudojimas: %s [PARINKTIS]\n

en: Generate a grub config file
lt: Sukurti grub konfigūracijos failą

en: output generated config to FILE [default=stdout]
lt: sukurta konfigūracija išvedama į FAILĄ [numatyta=stdout(=į standartinį išvedimą)]

en: Unrecognized option `%s'\n
lt: Neatpažinta parinktis „%s“\n

en: %s: You must run this as root\n
lt: %s: privalote paleisti root teisėmis\n

en: %s: Not found.\n
lt: %s: nerastas.\n

en: Generating grub configuration file ...
lt: Kuriamas grub konfigūracijos failas...

note: TRANSLATORS: %s is replaced by filename
en: Syntax errors are detected in generated GRUB config file.
    Ensure that there are no errors in /etc/default/grub
    and /etc/grub.d/* files or please file a bug report with
    %s file attached.
lt: Sukurtame GRUB konfigūracijos faile aptikta klaidų.
    Įsitikinkite, ar nėra klaidų /etc/default/grub
    ir /etc/grub.d/* failuose arba praneškite apie klaidą
    prisegdami %s failą.

en: done
lt: atlikta

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Usage: %s [OPTION] MENU_ENTRY\n
lt: Naudojimas: %s [PARINKTIS] MENIU_ĮRAŠAS\n

en: Set the default boot menu entry for GRUB, for the next boot only.
lt: Nurodyti numatytąjį numatytąjį paleidimo GRUB meniu įrašą, galios tik vienam paleidimui.

en: expect GRUB images under the directory DIR/%s instead of the %s directory
lt: GRUB atvaizdžių tikėtis kataloge KATALOGAS/%s, o ne kataloge %s

en: More than one menu entry?
lt: Daugiau nei vienas meniu įrašas?

en: Menu entry not specified.
lt: Meniu įrašas nenurodytas.

en: Set the default boot menu entry for GRUB.
lt: Nurodyti numatytąjį numatytąjį paleidimo GRUB meniu įrašą.

en: This requires setting GRUB_DEFAULT=saved in %s/default/grub.\n
lt: Tam reikia įrašyti GRUB_DEFAULT=saved faile %s/default/grub.\n

en: MENU_ENTRY is a number, a menu item title or a menu item identifier.
lt: MENU_ENTRY yra skaičius, menu įrašo antraštė arba meniu įrašo identifikatorius.

en: Found theme: %s\n
lt: Aptiktas apipavidalinimas: %s\n

en: Found background: %s\n
lt: Aptiktas fonas: %s\n

en: Unsupported image format
lt: Nepalaikomas paveikslėlio formatas

en: Found GNU Mach: %s
lt: Aptiktas GNU Mach: %s

en: Found Hurd module: %s
lt: Aptikti Hurd moduliai: %s

en: Some Hurd stuff found, but not enough to boot.
lt: Aptikta Hurd elementų, tačiau nepakankamai sistemai paleisti.

en: %s, with Hurd %s (recovery mode)
lt: %s, su Hurd %s (atkūrimo veiksena)

en: %s, with Hurd %s
lt: %s, su Hurd %s

en: Please don't use old title `%s' for GRUB_DEFAULT, use `%s' (for versions before 2.00) or `%s' (for 2.00 or later)
lt: Nenaudokite senos GRUB_DEFAULT antraštės „%s“, naudokite „%s“ (iki 2.00 versijos) arba „%s“ (2.00 ir vėlesnėms)

en: Loading GNU Mach ...
lt: Įkeliamas GNU Mach ...

en: Loading the Hurd ...
lt: Įkeliamas Hurd ...

note: TRANSLATORS: %s is replaced with an OS name
en: Advanced options for %s
lt: Sudėtingesnės %s parinktys

en: Loading kernel of Illumos ...
lt: Įkeliamas Illumos branduolys ...

en: %s, with kFreeBSD %s (recovery mode)
lt: %s, su kFreeBSD %s (atkūrimo veiksena)

en: %s, with kFreeBSD %s
lt: %s, su kFreeBSD %s

en: Loading kernel of FreeBSD %s ...
lt: Įkeliamas FreeBSD %s branduolys...

en: Found kernel of FreeBSD: %s\n
lt: Aptiktas FreeBSD branduolys: %s\n

en: Found kernel module directory: %s\n
lt: Aptiktas branduolio modulių katalogas: %s\n

en: %s, with Linux %s (recovery mode)
lt: %s, su Linux %s (atkūrimo veiksena)

en: %s, with Linux %s
lt: %s, su Linux %s

en: Loading Linux %s ...
lt: Įkeliama Linux %s ...

note: TRANSLATORS: ramdisk isn't identifier. Should be translated.
en: Loading initial ramdisk ...
lt: Įkeliamas paruošiamasis ram diskas ...

en: Found linux image: %s\n
lt: Aptiktas linux atvaizdis: %s\n

en: Found initrd image: %s\n
lt: Aptiktas initrd atvaizdis: %s\n

en: %s, with kernel %s (via %s, recovery mode)
lt: %s, su %s branduoliu (per %s, atkūrimo veiksena)

en: %s, with kernel %s (via %s)
lt: %s, su %s branduoliu (per %s)

en: Found NetBSD kernel: %s\n
lt: Aptiktas NetBSD branduolys: %s\n

en: Windows Vista/7 (loader)
lt: Windows Vista/7 (paleidyklė)

en: Windows NT/2000/XP (loader)
lt: Windows NT/2000/XP (paleidyklė)

en: Found %s on %s (%s)\n
lt: Aptikta %s ties %s (%s)\n

note: TRANSLATORS: it refers to kernel architecture (32-bit)
en: (32-bit)
lt: (32 bitų)

note: TRANSLATORS: it refers to kernel architecture (64-bit)
en: (64-bit)
lt: (64 bitų)

note: TRANSLATORS: it refers on the OS residing on device %s
en: (on %s)
lt: (ties %s)

en: %s, with Xen %s and Linux %s (recovery mode)
lt: %s, su Xen %s ir Linux %s (atkūrimo veiksena)

en: %s, with Xen %s and Linux %s
lt: %s, su Xen %s ir Linux %s

en: %s, with Xen hypervisor
lt: %s, su Xen sistemos prižiūrykle

en: Loading Xen %s ...
lt: Įkeliamas Xen %s ...

en: Xen hypervisor, version %s
lt: Xen sistemos prižiūryklė, %s versija

note: TRANSLATORS: %s is replaced with an OS name
en: Advanced options for %s (with Xen hypervisor)
lt: Sudėtingesnės %s parinktys (su Xen sistemos prižiūrykle)

en: Found %s on %s\n
lt: %s rastas ties %s\n

note: TRANSLATORS: %s is replaced by OS name.
en: %s is not yet supported by grub-mkconfig.\n
lt: grub-mkconfig dar nepalaiko %s.\n
