gsasl 0.1.4 - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Using mechanism:
eu: Mekanismo hau erabiltzen:

en: Output from server:
eu: Zerbitzariaren irteera:

en: Output from client:
eu: Bezeroaren irteera:

en: This client supports the following mechanisms:
eu: Bezero honek mekanismo hauek onartzen ditu:

en: This server supports the following mechanisms:
eu: Zerbitzari honek mekanismo hauek onartzen ditu:

en: Cannot find mechanism...
eu: Ezin da mekanismoa aurkitu...

en: Enter base64 authentication data from client (press RET if none):
eu: Sartu bezeroko egiaztapen datuak base64 moduan (sakatu INTRO behar ez bada):

en: Enter base64 authentication data from server (press RET if none):
eu: Sartu zerbitzariko egiaztapen datuak base64 moduan (sakatu INTRO behar ez bada):

en: Server authentication finished (client trusted)...
eu: Zerbitzaria egiaztatua (bezeroak fidatua)...

en: Client authentication finished (server trusted)...
eu: Bezeroa egiaztatua (zerbitzariak fidatua)...

en: Enter application data (EOF to finish):
eu: Sartu aplikazioaren datuak (fitxategi-amaiera amaitzeko):

en: Base64 encoded application data to send:
eu: Bidaliko den aplikazio datuak base64 moduan kodifikatua:

en: Session finished...
eu: Saioa amaituta...
