gsasl 1.7.4 - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Input list of SASL mechanisms supported by server:
hr: Ulazni popis SASL mehanizama koje podržava poslužitelj:

en: Using mechanism:
hr: Koristim mehanizam:

en: Output from server:
hr: Ispis poslužitelja:

en: Output from client:
hr: Ispis klijenta:

en: Try `%s --help' for more information.
hr: Pokušajte „%s --help” za više informacija.

en: missing argument
hr: nedostaje argument

en: need both --x509-cert-file and --x509-key-file
hr: zahtijeva i --x509-cert-file i --x509-key-file

en: cannot use both --starttls and --no-starttls
hr: ne mogu koristiti i --starttls i --no-starttls

en: cannot use both --smtp and --imap
hr: ne mogu koristiti i --smtp i --imap

en: initialization failure: %s
hr: greška inicijalizacije: %s

en: error listing mechanisms: %s
hr: greška ispisa mehanizama: %s

en: This client supports the following mechanisms:
hr: Ovaj klijent podržava sljedeće mehanizme:

en: This server supports the following mechanisms:
hr: Ovaj poslužitelj podržava sljedeće mehanizme:

en: GnuTLS global initialization failed: %s
hr: GnuTLS globalna inicijalizacija nije uspjela: %s

en: GnuTLS initialization failed: %s
hr: GnuTLS inicijalizacija nije uspjela: %s

en: setting GnuTLS defaults failed: %s
hr: postavljanje GnuTLS zadanih postavki nije uspjelo: %s

en: allocating anonymous GnuTLS credential: %s
hr: alociram anonimnu GnuTLS vjerodajnicu: %s

en: setting anonymous GnuTLS credential: %s
hr: postavljam anonimnu GnuTLS vjerodajnicu: %s

en: allocating X.509 GnuTLS credential: %s
hr: alociram X.509 GnuTLS vjerodajnicu: %s

en: loading X.509 GnuTLS credential: %s
hr: učitavam X.509 GnuTLS vjerodajnicu: %s

en: no X.509 CAs found: %s
hr: nijedan X.509 CA nije pronađen: %s

en: no X.509 CAs found
hr: nijedan X.509 CA nije pronađen

en: setting X.509 GnuTLS credential: %s
hr: postavljam X.509 GnuTLS vjerodajnicu: %s

en: setting GnuTLS cipher priority (%s): %s
hr: postavljam GnuTLS prioritet šifriranja (%s): %s

en: GnuTLS handshake failed: %s
hr: GnuTLS rukovanje nije uspjelo: %s

en: verifying peer certificate: %s
hr: provjeravam certifikat člana: %s

en: server certificate is not trusted
hr: certifikat poslužitelja nije pouzdan

en: server certificate hasn't got a known issuer
hr: certifikat poslužitelja nema poznatog izdavatelja

en: server certificate has been revoked
hr: certifikat poslužitelja je ukinut

en: getting channel binding failed: %s
hr: nisam uspio dohvatiti dodijeljene vrijednosti kanala: %s

en: Cannot find mechanism...
hr: Ne mogu pronaći mehanizam...

en: mechanism unavailable: %s
hr: mehanizam nije dostupan: %s

en: Enter base64 authentication data from client (press RET if none):
hr: Unesite base64 podatke ovjere klijenta (pritisnite RET ako ih nema):

en: Enter base64 authentication data from server (press RET if none):
hr: Unesite base64 podatke ovjere poslužitelja (pritisnite RET ako ih nema):

en: server error
hr: greška poslužitelja

en: mechanism error: %s
hr: greška mehanizma: %s

en: Server authentication finished (client trusted)...
hr: Ovjera poslužitelja završena (klijent je pouzdan)...

en: Client authentication finished (server trusted)...
hr: Ovjera klijenta završena (poslužitelj je pouzdan)...

en: Enter application data (EOF to finish):
hr: Unesite programske podatke (EOF za završetak):

en: Base64 encoded application data to send:
hr: Base64 kodirani programski podaci za slanje:

en: SASL record too large: %zu
hr: SASL zapis je prevelik: %zu

en: encoding error: %s
hr: greška kodiranja: %s

en: Session finished...
hr: Sjednica završena...

en: terminating GnuTLS session failed: %s
hr: prekidanje GnuTLS sjednice nije uspjelo: %s

en: error: could not parse server data:
    %s
hr: greška: ne mogu obraditi podatke poslužitelja:
    %s
