gsasl-2.2.0 - en to nl translation catalogue (103 entries)

en: Libgsasl success
nl: Libgsasl: gelukt

en: SASL mechanism needs more data
nl: SASL-mechanisme vereist meer gegevens

en: Unknown SASL mechanism
nl: Onbekende SASL-mechanisme

en: SASL mechanism called too many times
nl: SASL-mechanisme is te vaak aangeroepen

en: Memory allocation error in SASL library
nl: Geheugenreserveringsfout in SASL-bibliotheek

en: Base 64 coding error in SASL library
nl: Base64-coderingsfout in SASL-bibliotheek

en: Low-level crypto error in SASL library
nl: Cryptografiefout op laag niveau in SASL-bibliotheek

en: Could not prepare internationalized (non-ASCII) string.
nl: Kan geïnternationaliseerde (niet-ASCII) tekenreeks niet voorbewerken.

en: SASL mechanism could not parse input
nl: SASL-mechanisme kan invoer niet ontleden

en: Error authenticating user
nl: Fout bij authenticatie van gebruiker

en: Integrity error in application payload
nl: Integriteitsfout in pakketlading van toepassing

en: Client-side functionality not available in library (application error)
nl: Functionaliteit voor cliënt is niet beschikbaar in bibliotheek (toepassingsfout)

en: Server-side functionality not available in library (application error)
nl: Functionaliteit voor server is niet beschikbaar in bibliotheek (toepassingsfout)

en: GSSAPI library could not deallocate memory in gss_release_buffer() in SASL library.  This is a serious internal error.
nl: GSSAPI-bibliotheek kan geheugen niet vrijgeven in gss_release_buffer() in SASL-bibliotheek.  **Dit is een ernstige interne fout**.

en: GSSAPI library could not understand a peer name in gss_import_name() in SASL library.  This is most likely due to incorrect service and/or hostnames.
nl: GSSAPI-bibliotheek begrijpt naam van andere computer niet in gss_import_name() in SASL-bibliotheek.  Dit komt waarschijnlijk door een onjuiste servicenaam of hostnaam.

en: GSSAPI error in client while negotiating security context in gss_init_sec_context() in SASL library.  This is most likely due insufficient credentials or malicious interactions.
nl: GSSAPI-fout in cliënt bij onderhandelen over veiligheidscontext in gss_init_sec_context() in SASL-bibliotheek.  Dit komt waarschijnlijk door onvoldoende identificatiegegevens of door kwaadwillige interventies.

en: GSSAPI error in server while negotiating security context in gss_accept_sec_context() in SASL library.  This is most likely due insufficient credentials or malicious interactions.
nl: GSSAPI-fout in server bij onderhandelen over veiligheidscontext in gss_accept_sec_context() in SASL-bibliotheek.  Dit komt waarschijnlijk door onvoldoende identificatiegegevens of door kwaadwillige interventies.

en: GSSAPI error while decrypting or decoding data in gss_unwrap() in SASL library.  This is most likely due to data corruption.
nl: GSSAPI-fout bij decoderen van gegevens in gss_unwrap() in SASL-bibliotheek.  Dit komt waarschijnlijk door beschadigde gegevens.

en: GSSAPI error while encrypting or encoding data in gss_wrap() in SASL library.
nl: GSSAPI-fout bij versleutelen van gegevens in gss_wrap() in SASL-bibliotheek.

en: GSSAPI error acquiring credentials in gss_acquire_cred() in SASL library.  This is most likely due to not having the proper Kerberos key available in /etc/krb5.keytab on the server.
nl: GSSAPI-fout bij het verkrijgen van identificatiegegevens in gss_acquire_cred() in SASL-bibliotheek.  Dit komt waarschijnlijk door het ontbreken van een juiste Kerberos-sleutel in /etc/krb5.keytab op de server.

en: GSSAPI error creating a display name denoting the client in gss_display_name() in SASL library.  This is probably because the client supplied bad data.
nl: GSSAPI-fout bij aanmaken van weergavenaam voor cliënt in gss_display_name() in SASL-bibliotheek.  Waarschijnlijk heeft de cliënt onjuiste gegevens opgegeven.

en: Other entity requested integrity or confidentiality protection in GSSAPI mechanism but this is currently not implemented.
nl: Andere entiteit verzocht om bescherming van integriteit of vertrouwelijkheid in GSSAPI-mechanisme, maar dat is nog niet geïmplementeerd.

en: SecurID needs additional passcode.
nl: SecurID vereist extra wachtwoord.

en: SecurID needs new pin.
nl: SecurID vereist nieuwe pin.

en: No callback specified by caller (application error).
nl: Aanroeper heeft geen terugaanroep opgegeven (toepassingsfout).

en: Authentication failed because the anonymous token was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen anoniem token opgegeven is.

en: Authentication failed because the authentication identity was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen authenticatie-identiteit opgegeven is.

en: Authentication failed because the authorization identity was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen authorisatie-identiteit opgegeven is.

en: Authentication failed because the password was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen wachtwoord gegeven is.

en: Authentication failed because the passcode was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen wachtwoord gegeven is.

en: Authentication failed because the pin code was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen pincode gegeven is.

en: Authentication failed because the service name was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen servicenaam opgegeven is.

en: Authentication failed because the host name was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen hostnaam opgegeven is.

en: GSSAPI error encapsulating token.
nl: GSSAPI-fout bij inkapselen van token.

en: GSSAPI error decapsulating token.
nl: GSSAPI-fout bij ontkapselen van token.

en: GSSAPI error getting OID for SASL mechanism name.
nl: GSSAPI-fout bij verkrijgen van OID voor naam van SASL-mechanisme.

en: GSSAPI error testing for OID in OID set.
nl: GSSAPI-fout bij testen op OID in OID-set.

en: GSSAPI error releasing OID set.
nl: GSSAPI-fout bij vrijgeven van OID-set.

en: Authentication failed because a tls-unique CB was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen TLS-unieke CB opgegeven is.

en: Callback failed to provide SAML20 IdP identifier.
nl: Terugaanroep leverde geen SAML20-IdP-naam.

en: Callback failed to provide SAML20 redirect URL.
nl: Terugaanroep leverde geen SAML20-doorverwijzings-URL.

en: Callback failed to provide OPENID20 redirect URL.
nl: Terugaanroep leverde geen OPENID20-doorverwijzings-URL.

en: Authentication failed because a tls-exporter channel binding was not provided.
nl: Authenticatie is mislukt omdat geen TLS-exporter-kanaalbinding gegeven is.

en: Libgsasl unknown error
nl: Libgsasl: onbekende fout

en: Input list of SASL mechanisms:
nl: Invoerlijst van SASL-mechanismen:

en: Input list of SASL mechanisms supported by server:
nl: Invoerlijst van SASL-mechanismen ondersteund door server:

en: Using mechanism:
nl: Gebruikt mechanisme:

en: Output from server:
nl: Serveruitvoer:

en: Output from client:
nl: Cliëntuitvoer:

en: Try `%s --help' for more information.
nl: Typ '%s --help' voor meer informatie.

en: required --mechanism missing
nl: vereiste optie '--mechanism' ontbreekt

en: unsupported --mechanism for --mkpasswd: %s
nl: niet-ondersteund mechanisme voor '--mkpasswd': %s

en: iteration count must be positive: %d
nl: iteratiewaarde moet positief zijn: %d

en: Enter password:
nl: Voer wachtwoord in:

en: missing argument
nl: ontbrekend argument

en: need both --x509-cert-file and --x509-key-file
nl: opties '--x509-cert-file' en '--x509-key-file' zijn beide nodig

en: cannot use both --starttls and --no-starttls
nl: opties '--starttls' en '--no-starttls' gaan niet samen

en: cannot use both --smtp and --imap
nl: opties '--smtp' en '--imap' gaan niet samen

en: cannot guess SASL profile (try --smtp or --imap)
nl: kan SASL-profiel niet raden (probeer '--smtp' of '--imap')

en: initialization failure: %s
nl: initialisatiefout: %s

en: error listing mechanisms: %s
nl: fout bij opsommen van mechanismen: %s

en: This client supports the following mechanisms:
nl: Deze cliënt ondersteunt de volgende mechanismen:

en: This server supports the following mechanisms:
nl: Deze server ondersteunt de volgende mechanismen:

en: GnuTLS global initialization failed: %s
nl: algemene GnuTLS-initialisatie is mislukt: %s

en: GnuTLS initialization failed: %s
nl: GnuTLS-initialisatie is mislukt: %s

en: setting GnuTLS defaults failed: %s
nl: instellen van GnuTLS-standaardwaarden is mislukt: %s

en: setting GnuTLS server name failed: %s
nl: instellen van GnuTLS-servernaam is mislukt: %s

en: allocating anonymous GnuTLS credential: %s
nl: reserveren van anonieme GnuTLS-vertrouwensgegevens: %s

en: setting anonymous GnuTLS credential: %s
nl: instellen van anonieme GnuTLS-vertrouwensgegevens: %s

en: allocating X.509 GnuTLS credential: %s
nl: reserveren van X.509 GnuTLS-vertrouwensgegevens: %s

en: loading X.509 GnuTLS credential: %s
nl: laden van X.509 GnuTLS-vertrouwensgegevens: %s

en: no X.509 CAs found: %s
nl: geen X.509 certificaatautoriteiten gevonden: %s

en: no X.509 CAs found
nl: geen X.509 certificaatautoriteiten gevonden

en: setting GnuTLS system trust: %s
nl: instellen van GnuTLS-systeemvertrouwen: %s

en: setting X.509 GnuTLS credential: %s
nl: instellen van X.509 GnuTLS-vertrouwensgegevens: %s

en: setting GnuTLS cipher priority (%s): %s
nl: instellen van GnuTLS-sleuteluitwisselingsprioriteit (%s): %s

en: TLS X.509 Verification: %s
nl: TLS X.509-verificatie: %s

en: GnuTLS handshake failed: %s
nl: GnuTLS-handshake is mislukt: %s

en: TLS session info: %s
nl: TLS sessie-info: %s

en: TLS X.509 Certificate %u: %s
nl: TLS X.509-certificaat %u: %s

en: verifying peer certificate: %s
nl: verifiëren van certificaat van andere computer: %s

en: server certificate is not trusted
nl: servercertificaat wordt niet vertrouwd

en: server certificate hasn't got a known issuer
nl: servercertificaat heeft geen bekende uitgever

en: server certificate has been revoked
nl: servercertificaat is ingetrokken

en: could not verify server certificate (rc=%u)
nl: kan servercertificaat niet verifiëren (rc=%u)

en: getting tls-exporter channel binding failed: %s
nl: verkrijgen van TLS-exporter-kanaalbinding is mislukt: %s

en: getting channel binding failed: %s
nl: verkrijgen van kanaalbinding is mislukt: %s

en: Cannot find mechanism...
nl: Kan mechanisme niet vinden...

en: mechanism unavailable: %s
nl: mechanisme is onbeschikbaar: %s

en: Enter base64 authentication data from client (press RET if none):
nl: Geef base64-authenticatiegegevens van de cliënt (druk op Enter als geen):

en: Enter base64 authentication data from server (press RET if none):
nl: Geef base64-authenticatiegegevens van de server (druk op Enter als geen):

en: server error
nl: serverfout

en: mechanism error: %s
nl: mechanismefout: %s

en: Server authentication finished (client trusted)...
nl: Serverauthenticatie is voltooid (cliënt wordt vertrouwd).

en: Client authentication finished (server trusted)...
nl: Cliëntauthenticatie is voltooid (server wordt vertrouwd).

en: Enter application data (EOF to finish):
nl: Voer toepassingsgegevens in (geef EOF om af te sluiten):

en: Base64 encoded application data to send:
nl: Te verzenden base64-gecodeerde toepassingsgegevens:

en: SASL record too large: %zu
nl: SASL-record is te lang: %zu

en: encoding error: %s
nl: coderingsfout: %s

en: Session finished...
nl: Sessie is voltooid.

en: terminating GnuTLS session failed: %s
nl: beëindigen van GnuTLS-sessie is mislukt: %s

en: warning: server did not return a token
nl: waarschuwing: server heeft geen token teruggegeven

en: error: could not parse server data:
    %s
nl: Fout: kan server-gegevens niet ontleden:
    %s
