gsasl 1.7.4 - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Libgsasl success
sk: Libgsasl úspešná

en: SASL mechanism needs more data
sk: Mechanizmus SASL potrebuje viac údajov

en: Unknown SASL mechanism
sk: Neznámy mechanizmus SASL

en: SASL mechanism called too many times
sk: Mechanizmus SASL bol zavolaný priveľakrát

en: Memory allocation error in SASL library
sk: Chyba alokácie pamäte v knižnici SASL

en: Base 64 coding error in SASL library
sk: Chyba kódovania do 64 znakov v knižnici SASL

en: Low-level crypto error in SASL library
sk: Nízkoúrovňová chyba šifrovania v knižnici SASL

en: Could not prepare internationalized (non-ASCII) string.
sk: Nebolo možné pripraviť internacionalizovaný (ne-ASCII) reťazec.

en: SASL mechanism could not parse input
sk: Mechanizmus SASL nedokázal analyzovať vstup

en: Error authenticating user
sk: Chyba pri overovaní používateľa

en: Integrity error in application payload
sk: Chyba integrity v dátach aplikácie

en: Client-side functionality not available in library (application error)
sk: Knižnica neposkytuje funkcionalitu na strane klienta (chyba aplikácie)

en: Server-side functionality not available in library (application error)
sk: Knižnica neposkytuje funkcionalitu na strane servera (chyba aplikácie)

en: GSSAPI library could not deallocate memory in gss_release_buffer() in SASL library.  This is a serious internal error.
sk: Knižnica GSSAPI nemohla dealokovať pamäť vo funkcii gss_release_buffer() knižnice SASL. Toto je závažná vnútorná chyba.

en: GSSAPI library could not understand a peer name in gss_import_name() in SASL library.  This is most likely due to incorrect service and/or hostnames.
sk: Knižnica GSSAPI nerozumela názvu duhého konca spojenia vo funkcii gss_import_name() knižnice SASL. Pravdepodobne to spôsobil neznámy názov služby a/alebo počítača.

en: GSSAPI error in client while negotiating security context in gss_init_sec_context() in SASL library.  This is most likely due insufficient credentials or malicious interactions.
sk: Chyba GSSAPI klienta počas vyjednávania bezpečnostného kontextu vo funkcii gss_init_sec_context() v knižnici SASL. Pravdepodobne to spôsobilo nedostatočné oprávnenie alebo škodlivá infekcia.

en: GSSAPI error while decrypting or decoding data in gss_unwrap() in SASL library.  This is most likely due to data corruption.
sk: Chyba GSSAPI počas dešifrovania alebo dekódovania údajov vo funkcii gss_unwrap() v knižnici SASL. Pravdepodobne je to z dôvodu poškodených údajov.

en: GSSAPI error while encrypting or encoding data in gss_wrap() in SASL library.
sk: Chyba GSSAPI počas šifrovania alebo kódovania údajov vo funkcii gss_wrap() v knižnici SASL.

en: GSSAPI error acquiring credentials in gss_acquire_cred() in SASL library.  This is most likely due to not having the proper Kerberos key available in /etc/krb5.keytab on the server.
sk: Chyba GSSAPI počas získavania privilégií vo funkcii gss_acquire_cred() v knižnici SASL. Pravdepodobne nemáte správny kľúč Kerberos v súbore /etc/krb5.keytab na serveri.

en: GSSAPI error creating a display name denoting the client in gss_display_name() in SASL library.  This is probably because the client supplied bad data.
sk: Chyba GSSAPI počas tvorby zobrazovaného mena vo funkcii gss_display_name() v knižnici SASL. Pravdepodobne klient poskytol chybné údaje.

en: Other entity requested integrity or confidentiality protection in GSSAPI mechanism but this is currently not implemented.
sk: Iná entita žiadala ochranu integrity alebo dôvernosti v mechanizme GSSAPI, to však nie je momentálne implementované.

en: SecurID needs additional passcode.
sk: SecurID potrebuje ďalšie heslo.

en: SecurID needs new pin.
sk: SecurID potrebuje nový pin.

en: No callback specified by caller (application error).
sk: Volajúci neuviedol obslužnú funkciu (chyba aplikácie).

en: Authentication failed because the anonymous token was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebol poskytnutý anonymný token.

en: Authentication failed because the authentication identity was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebola poskytnutá identita na overenie.

en: Authentication failed because the authorization identity was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebola poskytnutá identita na autorizáciu.

en: Authentication failed because the password was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebolo poskytnuté heslo.

en: Authentication failed because the passcode was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebol poskytnutý kód hesla.

en: Authentication failed because the pin code was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebol poskytnutý PIN kód.

en: Authentication failed because the service name was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebol poskytnutý názov služby.

en: Authentication failed because the host name was not provided.
sk: Overenie zlyhalo, pretože nebol poskytnutý názov počítača.

en: Libgsasl unknown error
sk: Neznáma chyba Libgsasl

en: Input list of SASL mechanisms supported by server:
sk: Vstupný zoznam mechanizmov SASL, ktoré server podporuje:

en: Using mechanism:
sk: Používa sa mechanizmus:

en: Output from server:
sk: Výstup zo servera:

en: Output from client:
sk: Výstup od klienta:

en: Try `%s --help' for more information.
sk: Viac informácií získate pomocou „%s --help“.

en: missing argument
sk: chýba argument

en: need both --x509-cert-file and --x509-key-file
sk: vyžadujú sa oba argumenty: --x509-cert-file aj --x509-key-file

en: cannot use both --starttls and --no-starttls
sk: nemožno použiť súčasne --starttls a --no-starttls

en: cannot use both --smtp and --imap
sk: nemožno použiť súčasne --smtp a --imap

en: initialization failure: %s
sk: chyba inicializácie: %s

en: error listing mechanisms: %s
sk: chyba pri výpise zoznamu mechanizmov: %s

en: This client supports the following mechanisms:
sk: Tento klient podporuje nasledovné mechanizmy:

en: This server supports the following mechanisms:
sk: Tento server podporuje nasledovné mechanizmy:

en: GnuTLS global initialization failed: %s
sk: globálna inicializácia GnuTLS zlyhala: %s

en: GnuTLS initialization failed: %s
sk: inicializácia GnuTLS zlyhala: %s

en: setting GnuTLS defaults failed: %s
sk: nastavenie predvolených hodnôt GnuTLS zlyhalo: %s

en: allocating anonymous GnuTLS credential: %s
sk: vyhradzujú sa anonymné overovacie údaje GnuTLS: %s

en: setting anonymous GnuTLS credential: %s
sk: nastavujú sa anonymné overovacie údaje GnuTLS: %s

en: allocating X.509 GnuTLS credential: %s
sk: vyhradzujú sa X.509 overovacie údaje GnuTLS: %s

en: loading X.509 GnuTLS credential: %s
sk: načítavajú sa X.509 overovacie údaje GnuTLS: %s

en: no X.509 CAs found: %s
sk: neboli nájdené žiadne X.509 certifikačné autority: %s

en: no X.509 CAs found
sk: neboli nájdené žiadne X.509 certifikačné autority

en: setting X.509 GnuTLS credential: %s
sk: nastavujú sa X.509 overovacie údaje GnuTLS: %s

en: setting GnuTLS cipher priority (%s): %s
sk: nastavuje sa priorita šifier GnuTLS (%s): %s

en: GnuTLS handshake failed: %s
sk: zlyhal GnuTLS handshake: %s

en: verifying peer certificate: %s
sk: overuje sa certifikát druhej strany: %s

en: server certificate is not trusted
sk: certifikát servera nie je dôveryhodný

en: server certificate hasn't got a known issuer
sk: certifikát servera nemá známeho vydavateľa

en: server certificate has been revoked
sk: certifikát servera bol odvolaný

en: getting channel binding failed: %s
sk: zlyhalo získavanie väzby kanála: %s

en: Cannot find mechanism...
sk: Nepodarilo sa nájsť mechanizmus...

en: mechanism unavailable: %s
sk: mechanizmus nie je dostupný: %s

en: Enter base64 authentication data from client (press RET if none):
sk: Zadajte overovacie údaje v base64 od klienta (ak žiadne, stlačte Enter):

en: Enter base64 authentication data from server (press RET if none):
sk: Zadajte overovacie údaje v base64 od servera (ak žiadne, stlačte Enter):

en: server error
sk: chyba servera

en: mechanism error: %s
sk: chyba mechanizmu: %s

en: Server authentication finished (client trusted)...
sk: Overenie u servera dokončené (klient je dôveryhodný)...

en: Client authentication finished (server trusted)...
sk: Overenie u klienta dokončené (server je dôveryhodný)...

en: Enter application data (EOF to finish):
sk: Zadajte dáta aplikácie (ukončite pomocou EOF):

en: Base64 encoded application data to send:
sk: Dáta aplikácie v base64, ktoré sa majú poslať:

en: SASL record too large: %zu
sk: Záznam SASL je príliš veľký: %zu

en: encoding error: %s
sk: chyba kódovania: %s

en: Session finished...
sk: Relácia dokončená...

en: terminating GnuTLS session failed: %s
sk: ukončenie relácie GnuTLS zlyhalo: %s

en: error: could not parse server data:
    %s
sk: chyba: nebolo možné spracovať dáta servera:
    %s
