gsasl 0.1.4 - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Using mechanism:
sq: Duke përdorur mekanizmin:

en: Output from server:
sq: Rezultati nga serveri:

en: Output from client:
sq: Rezultati nga klienti:

en: This client supports the following mechanisms:
sq: Ky klient suporton mekanizmat në vijim:

en: This server supports the following mechanisms:
sq: Ky server suporton mekanizmat në vijim:

en: Cannot find mechanism...
sq: E pamundur gjetja e mekanizmit...

en: Enter base64 authentication data from client (press RET if none):
sq: Shto të dhënat me bazë64 të autentifikimit nga klienti (shtyp RET nëse nuk duhen):

en: Enter base64 authentication data from server (press RET if none):
sq: Shto të dhënat me bazë64 të autentifikimit nga serveri (shtyp RET nëse nuk duhen):

en: Server authentication finished (client trusted)...
sq: Autentifikimi nga serveri përfundoi (klient i besuar)...

en: Client authentication finished (server trusted)...
sq: Autentifikimi i klientit përfundoi (i besuar nga serveri)...

en: Enter application data (EOF to finish):
sq: Shkruaj të dhënat e programit (EOF për të mbaruar):

en: Base64 encoded application data to send:
sq: Të dhënat e kodifikuara me bazë64 të programit për t'u dërguar:

en: Session finished...
sq: Seanca përfundoi...
