gsasl 2.2.0 - en to uk translation catalogue (103 entries)

en: Libgsasl success
uk: Libgsasl виконала завдання

en: SASL mechanism needs more data
uk: Механізмові SASL потрібні додаткові дані

en: Unknown SASL mechanism
uk: Невідомий механізм SASL

en: SASL mechanism called too many times
uk: Механізм SASL викликано занадто багато разів

en: Memory allocation error in SASL library
uk: Помилка під час спроби розміщення бібліотекою SASL даних у пам’яті

en: Base 64 coding error in SASL library
uk: Помилка під час кодування у форматі Base64 у бібліотеці SASL

en: Low-level crypto error in SASL library
uk: Помилка низькорівневого шифрування у бібліотеці SASL

en: Could not prepare internationalized (non-ASCII) string.
uk: Не вдалося підготувати інтернаціоналізований (не-ASCII) рядок.

en: SASL mechanism could not parse input
uk: Механізмові SASL не вдалося розібрати вхідні дані

en: Error authenticating user
uk: Помилка під час розпізнавання користувача

en: Integrity error in application payload
uk: Помилка цілісності у даних програми

en: Client-side functionality not available in library (application error)
uk: Функціональні можливості клієнта бібліотекою не надаються (помилка програми)

en: Server-side functionality not available in library (application error)
uk: Функціональні можливості сервера бібліотекою не надаються (помилка програми)

en: GSSAPI library could not deallocate memory in gss_release_buffer() in SASL library.  This is a serious internal error.
uk: Бібліотеці GSSAPI не вдалося звільнити пам’ять у gss_release_buffer() у бібліотеці SASL. Це серйозна внутрішня помилка.

en: GSSAPI library could not understand a peer name in gss_import_name() in SASL library.  This is most likely due to incorrect service and/or hostnames.
uk: Бібліотеці GSSAPI не вдалося розібрати назву вузла у функції gss_import_name() бібліотеки SASL. Найімовірнішою причиною є помилкова назва служби або вузла.

en: GSSAPI error in client while negotiating security context in gss_init_sec_context() in SASL library.  This is most likely due insufficient credentials or malicious interactions.
uk: Помилка GSSAPI у клієнтській програмі під час узгодження контексту захисту у функції gss_init_sec_context() бібліотеки SASL. Найімовірнішою причиною є недостатні реєстраційні дані або зловмисне втручання у роботу.

en: GSSAPI error in server while negotiating security context in gss_accept_sec_context() in SASL library.  This is most likely due insufficient credentials or malicious interactions.
uk: Помилка GSSAPI у серверній програмі під час узгодження контексту захисту у функції gss_accept_sec_context() бібліотеки SASL. Найімовірнішою причиною є недостатні реєстраційні дані або зловмисне втручання у роботу.

en: GSSAPI error while decrypting or decoding data in gss_unwrap() in SASL library.  This is most likely due to data corruption.
uk: Помилка GSSAPI під час розшифрування або декодування даних у функції gss_unwrap() бібліотеки SASL. Найімовірнішою причиною є пошкодження даних.

en: GSSAPI error while encrypting or encoding data in gss_wrap() in SASL library.
uk: Помилка GSSAPI під час спроби шифрування або кодування даних у функції gss_wrap() бібліотеки SASL.

en: GSSAPI error acquiring credentials in gss_acquire_cred() in SASL library.  This is most likely due to not having the proper Kerberos key available in /etc/krb5.keytab on the server.
uk: Помилка GSSAPI під час спроби отримання реєстраційних даних у функції gss_acquire_cred() бібліотеки SASL. Найімовірнішою причиною є нестача належного ключа Kerberos у /etc/krb5.keytab на сервері.

en: GSSAPI error creating a display name denoting the client in gss_display_name() in SASL library.  This is probably because the client supplied bad data.
uk: Помилка GSSAPI під час спроби створення назви клієнта для показу у функції gss_display_name() бібліотеки SASL. Ймовірною причиною є надання клієнтською частиною помилкових даних.

en: Other entity requested integrity or confidentiality protection in GSSAPI mechanism but this is currently not implemented.
uk: Надійшов запит від іншого екземпляра програми щодо перевірки цілісності або захисту конфіденційності за допомогою механізмів GSSAPI. Можливість виконання декількох запитів одночасно ще не реалізовано.

en: SecurID needs additional passcode.
uk: SecurID потрібен додатковий код пароля.

en: SecurID needs new pin.
uk: SecurID потрібен новий ідентифікаційний код (PIN).

en: No callback specified by caller (application error).
uk: Функцією виклику не вказано зворотної адреси (помилка програми).

en: Authentication failed because the anonymous token was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання анонімної лексеми.

en: Authentication failed because the authentication identity was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання назви профілю розпізнавання.

en: Authentication failed because the authorization identity was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання назви профілю уповноваження.

en: Authentication failed because the password was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання пароля.

en: Authentication failed because the passcode was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання коду пароля.

en: Authentication failed because the pin code was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання особистого ідентифікаційного коду (PIN).

en: Authentication failed because the service name was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання назви сервера.

en: Authentication failed because the host name was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання назви вузла.

en: GSSAPI error encapsulating token.
uk: Помилка GSSAPI під час капсуляції лексеми.

en: GSSAPI error decapsulating token.
uk: Помилка GSSAPI під час декапсуляції лексеми.

en: GSSAPI error getting OID for SASL mechanism name.
uk: Помилка GSSAPI під час отримання OID для назви механізму SASL.

en: GSSAPI error testing for OID in OID set.
uk: Помилка тестування GSSAPI під час роботи з OID у наборі OID.

en: GSSAPI error releasing OID set.
uk: Помилка GSSAPI під час звільнення набору OID.

en: Authentication failed because a tls-unique CB was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання унікальної для TLS прив’язки до каналу.

en: Callback failed to provide SAML20 IdP identifier.
uk: У відповідь на зворотний виклик не повернуто ідентифікатора IdP SAML20 IdP.

en: Callback failed to provide SAML20 redirect URL.
uk: У відповідь на зворотний виклик не отримано адреси переспрямування SAML20.

en: Callback failed to provide OPENID20 redirect URL.
uk: У відповідь на зворотний виклик не отримано адреси переспрямування OPENID20.

en: Authentication failed because a tls-exporter channel binding was not provided.
uk: Помилка розпізнавання через ненадання прив'язки до каналу засобу експортування TLS.

en: Libgsasl unknown error
uk: Невідома помилка libgsasl

en: Input list of SASL mechanisms:
uk: Вхідний список механізмів SASL:

en: Input list of SASL mechanisms supported by server:
uk: Вкажіть список механізмів SASL, які підтримуються сервером:

en: Using mechanism:
uk: Використаний механізм:

en: Output from server:
uk: Дані, виведені сервером:

en: Output from client:
uk: Дані, виведені клієнтом:

en: Try `%s --help' for more information.
uk: Щоб дізнатися більше, віддайте команду «%s --help».

en: required --mechanism missing
uk: не вказано обов'язкового --mechanism

en: unsupported --mechanism for --mkpasswd: %s
uk: непідтримуване значення --mechanism для --mkpasswd: %s

en: iteration count must be positive: %d
uk: кількість ітерацій має бути додатною: %d

en: Enter password:
uk: Введіть пароль:

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: need both --x509-cert-file and --x509-key-file
uk: слід вказати два параметри: --x509-cert-file і --x509-key-file

en: cannot use both --starttls and --no-starttls
uk: не можна використовувати одночасно --starttls і --no-starttls

en: cannot use both --smtp and --imap
uk: не можна використовувати одночасно --smtp і --imap

en: cannot guess SASL profile (try --smtp or --imap)
uk: не вдалося встановити профіль SASL (спробуйте --smtp або --imap)

en: initialization failure: %s
uk: помилка ініціалізації: %s

en: error listing mechanisms: %s
uk: помилка під час спроби побудови списку механізмів: %s

en: This client supports the following mechanisms:
uk: Цим клієнтом підтримуються такі механізми:

en: This server supports the following mechanisms:
uk: Цим сервером підтримуються такі механізми:

en: GnuTLS global initialization failed: %s
uk: Помилка ініціалізації GnuTLS на загальному рівні: %s

en: GnuTLS initialization failed: %s
uk: Помилка ініціалізації GnuTLS: %s

en: setting GnuTLS defaults failed: %s
uk: помилка встановлення типових параметрів GnuTLS: %s

en: setting GnuTLS server name failed: %s
uk: не вдалося встановити назву сервера GnuTLS: %s

en: allocating anonymous GnuTLS credential: %s
uk: розміщення анонімних реєстраційних даних GnuTLS: %s

en: setting anonymous GnuTLS credential: %s
uk: встановлення анонімних реєстраційних даних GnuTLS: %s

en: allocating X.509 GnuTLS credential: %s
uk: розміщення реєстраційних даних GnuTLS для X.509: %s

en: loading X.509 GnuTLS credential: %s
uk: завантаження реєстраційних даних GnuTLS для X.509: %s

en: no X.509 CAs found: %s
uk: не знайдено CA X.509: %s

en: no X.509 CAs found
uk: не знайдено CA X.509

en: setting GnuTLS system trust: %s
uk: встановлення довіри до системи GnuTLS: %s

en: setting X.509 GnuTLS credential: %s
uk: встановлення анонімних реєстраційних даних GnuTLS для X.509: %s

en: setting GnuTLS cipher priority (%s): %s
uk: встановлення пріоритету шифрування GnuTLS (%s): %s

en: TLS X.509 Verification: %s
uk: Перевірка TLS X.509: %s

en: GnuTLS handshake failed: %s
uk: Помилка під час спроби встановлення зв’язку з GnuTLS: %s

en: TLS session info: %s
uk: Відомості щодо сеансу TLS: %s

en: TLS X.509 Certificate %u: %s
uk: Сертифікат TLS X.509 %u: %s

en: verifying peer certificate: %s
uk: перевірка сертифіката вузла: %s

en: server certificate is not trusted
uk: сертифікат сервера не є надійним

en: server certificate hasn't got a known issuer
uk: сертифікат сервера не було створено відомим видавцем

en: server certificate has been revoked
uk: сертифікат сервера було відкликано

en: could not verify server certificate (rc=%u)
uk: не вдалося перевірити сертифікат сервера (rc=%u)

en: getting tls-exporter channel binding failed: %s
uk: помилка під час спроби прив’язатися до каналу засобу експортування TLS: %s

en: getting channel binding failed: %s
uk: помилка під час спроби прив’язатися до каналу: %s

en: Cannot find mechanism...
uk: Не вдалося знайти механізм...

en: mechanism unavailable: %s
uk: механізм недоступний: %s

en: Enter base64 authentication data from client (press RET if none):
uk: Вкажіть дані розпізнавання у форматі base64 від клієнта (натисніть Enter, якщо таких даних немає):

en: Enter base64 authentication data from server (press RET if none):
uk: Вкажіть дані розпізнавання у форматі base64 від сервера (натисніть Enter, якщо таких даних немає):

en: server error
uk: помилка на сервері

en: mechanism error: %s
uk: помилка механізму: %s

en: Server authentication finished (client trusted)...
uk: Розпізнавання на сервері завершено (клієнт визнано надійним)...

en: Client authentication finished (server trusted)...
uk: Розпізнавання на клієнті завершено (сервер визнано надійним)...

en: Enter application data (EOF to finish):
uk: Вкажіть дані заяви (дані мають завершуватися символом EOF):

en: Base64 encoded application data to send:
uk: Закодовані у форматі Base64 дані, які буде надіслано:

en: SASL record too large: %zu
uk: Запис SASL є занадто великим: %zu

en: encoding error: %s
uk: помилка кодування: %s

en: Session finished...
uk: Сеанс завершено...

en: terminating GnuTLS session failed: %s
uk: спроба переривання сеансу GnuTLS зазнала невдачі: %s

en: warning: server did not return a token
uk: попередження: сервером не повернуто лексему

en: error: could not parse server data:
    %s
uk: помилка: не вдалося обробити дані сервера:
    %s
