gscan2pdf - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: _File
fa: _پرونده

en: _New
fa: _جدید

en: Save
fa: ذخیره

en: _Quit
fa: _خروج

en: Quit
fa: خروج

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _Undo
fa: _برگردان

en: Undo
fa: برگردان

en: _Redo
fa: _دوباره

en: Redo
fa: دوباره

en: Cu_t
fa: برش

en: _Delete
fa: _حذف

en: _View
fa: _نما

en: Zoom to 100%
fa: بزرگ‌نمایی به ۱۰۰٪

en: _Tools
fa: _ابزارها

en: _Help
fa: _راهنما

en: Help
fa: راهنما

en: _About
fa: _درباره

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Compression
fa: فشرده سازی‌
