gscan2pdf - en to hr translation catalogue (122 entries)

en: _File
hr: _Datoteka

en: _New
hr: _Novi

en: Clears all pages
hr: Brisanje svi stranica

en: _Open
hr: _Otvori

en: S_can
hr: U stanju

en: Scan document
hr: Učitavanje dokumenta

en: Save
hr: Spremi

en: _Email as PDF
hr: e-pošta kao PDF

en: Attach as PDF to a new email
hr: Pridruži PDF u novi e-mail

en: _Compress temporary files
hr: _Sažmi privremene datoteke

en: Compress temporary files
hr: Sažmi privremene datoteke

en: _Quit
hr: _Izlaz

en: Quit
hr: Izlaz

en: _Edit
hr: _Uredi

en: _Undo
hr: _Vrati

en: Undo
hr: Vrati

en: _Redo
hr: _Ponovi

en: Redo
hr: Ponovi

en: Cu_t
hr: Iz_reži

en: Cut selection
hr: Izreži izabrano

en: _Copy
hr: _Kopiraj

en: Copy selection
hr: Kopiraj izabrano

en: _Paste
hr: _Zalijepi

en: Paste selection
hr: Umetni odabrano

en: _Delete
hr: _Obriši

en: Delete selected pages
hr: Obriši slektirane stranice

en: _Renumber
hr: _Pobroji

en: _Select
hr: _Odaberi

en: Select all pages
hr: Označi sve stranice

en: Propert_ies
hr: Postavke

en: Prefere_nces
hr: Postavke

en: Edit preferences
hr: Uredi postavke

en: _View
hr: _Prikaz

en: Zoom _100%
hr: Zumiraj  _100%

en: Zoom to 100%
hr: Zumiraj na 100%

en: Zoom to _fit
hr: Prilagođeno _uvećanje

en: Zoom to fit
hr: Prilagođeno uvećanje

en: Zoom _in
hr: Uvećaj_

en: Zoom in
hr: Uvećaj

en: Zoom _out
hr: Umanji_

en: Zoom out
hr: Umanji

en: Rotate 90° clockwise
hr: Rotiraj 90 u smjeru kazaljke

en: Rotate 180°
hr: Rotiraj 180

en: Rotate 90° anticlockwise
hr: Rotiraj 90 udesno

en: _Tools
hr: _Alati

en: _Threshold
hr: Prag:

en: Change each pixel above this threshold to black
hr: Promjeni svaki pixel do razine crno

en: _Negate
hr: _Odricati

en: _Crop
hr: _Izreži

en: _Clean up
hr: _Počisti

en: Clean up scanned images with unpaper
hr: Počisti scaniranu sliku pomoću unpaper

en: Optical Character Recognition
hr: Optičko prepoznavanje znakova (OCR)

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Help
hr: Pomoć

en: _About
hr: _O

en: _Drag
hr: _Dovuci

en: Use the hand tool
hr: Koristi ručni alat

en: Use the rectangular selection tool
hr: Koristi pravokutni odabira alata

en: _Paint
hr: _Bojati

en: Use the painter tool
hr: Koristi alate bojanja

en: Error copying page
hr: Greška kopiranja stranice

en: Session
hr: Sesija

en: Date
hr: Datum

en: Year-Month-Day
hr: God-Mjes-Dan

en: Select Date
hr: Odaberi datum

en: Today
hr: Danas

en: Title
hr: Naslov

en: Subject
hr: Predmet

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: JPEG Quality
hr: Kvaliteta JPEG

en: Automatic
hr: Automatski

en: None
hr: Ništa

en: Compression
hr: Kompresija

en: Image type
hr: Tip slike

en: Tagged Image File Format
hr: Označeni format slike (TIFF)

en: Text
hr: Tekst

en: Plain text
hr: Čisti (obični) tekst

en: Scan Document
hr: Skeniraj dokument

en: Rotate
hr: Okreni

en: Select direction of rotation
hr: Odaberi smjer rotacije

en: Threshold
hr: Prag

en: Options
hr: Postavke

en: Unable to load image
hr: Nije moguće učitati sliku

en: Radius
hr: Polumjer

en: pixels
hr: pikseli

en: Amount
hr: Količina

en: Crop
hr: Izreži

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: English
hr: Engleski

en: Some pages have not been saved.
    Do you really want to quit?
hr: Neke stranice nisu sačuvane.
    Da li želite izaći iz programa?

en: Properties
hr: Svojstva

en: Resolution
hr: Razlučivost

en: Error: unable to load settings.
    Backing up settings
    Reverting to defaults
hr: Pogreška: nemoguće unos postavaka.

en: Increment
hr: Povećaj

en: Device
hr: Uređaj

en: Sets the device to be used for the scan
hr: Odaberi uređaj za skeniranje

en: Page Options
hr: Opcije stranice

en: All
hr: Sve

en: Page number
hr: Broj stranice

en: Source document
hr: Izvorni dokument

en: Reverse
hr: Obrnuti redoslijed

en: Scan profiles
hr: Profili skeniranja

en: Scan
hr: Skeniraj

en: Name
hr: Ime

en: Left
hr: Lijevo

en: Top
hr: Vrh

en: Paper size
hr: Veličina papira

en: Edit
hr: Uredi

en: Device busy
hr: Uređaj je zauzet

en: Selected
hr: Odabrano

en: active
hr: aktivno

en: Layout
hr: Prikaz

en: Single
hr: Jednostruko

en: One page per sheet, oriented upwards without rotation.
hr: Jedna stranica po listu, orijentacija naviše bez rotacije

en: Double
hr: Dvostruko

en: Two pages per sheet, landscape orientation (one page on the left half, one page on the right half).
hr: Dvije stranice po listu , landscape orijentacija(jedna stranica na lijevoj polovici, jedna stranica na drugoj polovici).

en: Right
hr: Desno

en: Bottom
hr: Dno

en: Align to edge
hr: Poravnaj sa rubom

en: Border
hr: Rub

en: Filters
hr: Filteri
