gscan2pdf - en to uk translation catalogue (587 entries)

en: Text layer
uk: Текстовий шар

en: Go to least confident text
uk: Перейти до найменш певно розпізнаного

en: Go to previous text
uk: Перейти до попереднього тексту

en: Sort by confidence
uk: Упорядкувати за вірогідністю

en: Sort OCR text boxes by confidence.
uk: Упорядкувати розпізнані текстові поля за вірогідністю.

en: Sort by position
uk: Упорядкувати за розташуванням

en: Sort OCR text boxes by position.
uk: Упорядкувати розпізнані текстові поля за розташуванням.

en: Select sort method for OCR boxes
uk: Вибір способу упорядкування розпізнаних полів

en: Go to next text
uk: Перейти до наступного тексту

en: Go to most confident text
uk: Перейти до найбільш певно розпізнаного

en: Accept corrections
uk: Прийняти виправлення

en: Cancel corrections
uk: Скасувати виправлення

en: Duplicate text
uk: Дублювати текст

en: Add text
uk: Додати текст

en: my-new-word
uk: моє-нове-слово

en: Delete text
uk: Вилучити текст

en: Annotations
uk: Анотації

en: Add annotation
uk: Додати анотацію

en: my-new-annotation
uk: нова-анотація

en: Delete annotation
uk: Вилучити анотацію

en: Image
uk: Зображення

en: Error displaying help
uk: При відображенні довідки сталася помилка

en: Cannot read file: %s
uk: Неможливо прочитати файл: %s

en: GraphicsMagick is being used in ImageMagick compatibility mode.
uk: GraphicsMagick використовується у режимі сумісності із ImageMagick.

en: Whilst this might work, it is not currently supported.
uk: Хоча це може працювати, у поточній версії не передбачено підтримки цього.

en: Please switch to ImageMagick in case of problems.
uk: Якщо виникатимуть проблеми, будь ласка, перемкніться на ImageMagick.

en: pdftk is installed, but cannot access the directory used for temporary files.
uk: pdftk встановлено, але програма не має доступу до каталогу, який використовується для тимчасових файлів.

en: One reason for this might be that pdftk was installed via snap.
uk: Однією з причин цього може бути те, що pdftk було встановлено за допомогою пакунка snap.

en: In this case, removing pdftk, and reinstalling without using snap would allow gscan2pdf to use pdftk.
uk: У цьому випадку вилучення pdftk і повторне встановлення програми зі звичайного пакунка (без snap) має уможливити для gscan2pdf використання pdftk.

en: Another workaround would be to select a temporary directory under your home directory in Edit/Preferences.
uk: Іншим способом усування проблеми є вибір тимчасового каталогу у вашому домашньому каталозі за допомогою пункту меню «Зміни -> Налаштування».

en: Process image with GOCR.
uk: Опрацювати зображення з допомогою GOCR.

en: Process image with Tesseract.
uk: Опрацювати зображення з допомогою Tesseract

en: Process image with Cuneiform.
uk: Обробити зображення з допомогою Cuneiform.

en: _File
uk: _Файл

en: _New
uk: _Створити

en: Clears all pages
uk: Очистити всі сторінки

en: _Open
uk: _Відкрити сеанс

en: Open image file(s)
uk: Відкрити зображення

en: Open c_rashed session
uk: Відкрити _аварійний сеанс

en: Open crashed session
uk: Відкрити аварійний сеанс

en: S_can
uk: С_канувати

en: Scan document
uk: Сканувати документ

en: Save
uk: Зберегти

en: _Email as PDF
uk: Надіслати по _e-mail як PDF файл

en: Attach as PDF to a new email
uk: Додати як PDF до нового листа

en: _Print
uk: _Друк

en: Print
uk: Друк

en: _Compress temporary files
uk: С_тиснути тимчасові файли

en: Compress temporary files
uk: С_тиснути тимчасові файли

en: _Quit
uk: _Вийти

en: Quit
uk: Вихід

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _Undo
uk: _Відмінити дію

en: Undo
uk: Відмінити

en: _Redo
uk: Повт_орити дію

en: Redo
uk: Повторити

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut selection
uk: Вирізати виділене

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: Copy selection
uk: Копіювати виділене

en: _Paste
uk: В_ставити

en: Paste selection
uk: Вставити виділене

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Delete selected pages
uk: Вилучити обрані сторінки

en: _Renumber
uk: Поновити нумерацію

en: Renumber pages
uk: Перенумерувати сторінки послідовно

en: _Select
uk: По_значити

en: _All
uk: Усе

en: Select all pages
uk: Позначити усі сторінки

en: _Odd
uk: _Непарні

en: Select all odd-numbered pages
uk: Вибрати усі непарні сторінки

en: _Even
uk: Вирівняти

en: Select all evenly-numbered pages
uk: Вибрати усі парні сторінки

en: _Blank
uk: Очистити

en: Select pages with low standard deviation
uk: Виберіть сторінки з малим стандартним відхиленням

en: _Dark
uk: Затемнити

en: Select dark pages
uk: Обрати темні сторінки

en: _Modified
uk: _Змінено

en: Select modified pages since last OCR
uk: Виберіть змінені сторінки з моменту останнього OCR-розпізнавання

en: _No OCR
uk: _Без OCR

en: Select pages with no OCR output
uk: Вибрати сторінки без OCR-виводу

en: _Clear OCR
uk: _Очистити OCR

en: Clear OCR output from selected pages
uk: Очистити OCR-вивід з вибраних сторінок

en: Propert_ies
uk: _Властивості

en: Edit image properties
uk: Змінити властивості зображення

en: Prefere_nces
uk: _Налаштування

en: Edit preferences
uk: Змінити налаштування

en: _View
uk: _Вигляд

en: Zoom _100%
uk: Збільшити до _100%

en: Zoom to 100%
uk: Збільшити до _100%

en: Zoom to _fit
uk: Збільшити до розмірів вікна

en: Zoom to fit
uk: Збільшити до розмірів вікна

en: Zoom _in
uk: Збільшити

en: Zoom in
uk: Збільшити

en: Zoom _out
uk: Зменшити

en: Zoom out
uk: Зменшити

en: Rotate 90° clockwise
uk: Обернути на 90° за год. стрілкою

en: Rotate 180°
uk: Обернути на 180°

en: Rotate 90° anticlockwise
uk: Обернути на 90° проти год. стрілки

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _Threshold
uk: _Поріг

en: Change each pixel above this threshold to black
uk: Всі пікселі до порогу - чорним

en: _Brightness / Contrast
uk: _Яскравість/Контрастність

en: Change brightness & contrast
uk: Змінити яскравість і контрастність

en: _Negate
uk: _Негатив

en: Converts black to white and vice versa
uk: Змінює білий на чорний, та навпаки

en: _Unsharp Mask
uk: _Нечітка маска

en: Apply an unsharp mask
uk: Збільшити різкість з допомогою нечіткої маски

en: _Crop
uk: _Кадрувати

en: Crop pages
uk: Кадрувати сторінки

en: Crop selection
uk: Обрізати за позначеним

en: _Clean up
uk: Очистити

en: Clean up scanned images with unpaper
uk: Очиститискановазі сторінки за допомогою unpaper

en: _Split
uk: Роз_ділений перегляд

en: Split pages horizontally or vertically
uk: Розділити сторінки горизонтально або вертикально

en: _OCR
uk: Розпізнавання тексту

en: Optical Character Recognition
uk: Оптичне розпізнавання символів тексту

en: U_ser-defined
uk: Визначені _користувачем

en: Process images with user-defined tool
uk: Обробити зображення визначеним користувачем засобом

en: _Help
uk: _Довідка

en: Help
uk: Довідка

en: _About
uk: _Про програму

en: _Pan
uk: _Панорамувати

en: Use the pan tool
uk: Використати інструмент панорамування

en: Use the rectangular selection tool
uk: Скористатися інструментом прямокутного позначення

en: _Select & pan
uk: П_означити і панорамувати

en: Use the combined select and pan tool
uk: Використати комбінований інструмент позначення і панорамування

en: _Tabbed
uk: Із _вкладками

en: Arrange image and OCR viewers in tabs
uk: Упорядкувати панелі зображень і розпізнавання за вкладками

en: _Split horizontally
uk: _Поділити горизонтально

en: Arrange image and OCR viewers in horizontally split screen
uk: Розташувати панелі перегляду зображення і розпізнаного тексту, поділивши вікно горизонтально

en: _Split vertically
uk: Поділити _вертикально

en: Arrange image and OCR viewers in vertically split screen
uk: Розташувати панелі перегляду зображення і розпізнаного тексту, поділивши вікно вертикально

en: Edit text layer
uk: Редагувати текстовий шар

en: Show editing tools for text layer
uk: Показати інструменти редагування для текстового шару

en: Edit annotations
uk: Редагувати анотації

en: Show editing tools for annotations
uk: Показати інструменти редагування для анотацій

en: Save image and Save as PDF both require imagemagick
uk: Для збереження зображень взагалі та у PDF зокрема необхідний ImageMagick

en: Save image requires libtiff
uk: Для збереження зображень потрібна бібліотека libtiff

en: Save as DjVu requires djvulibre-bin
uk: Збереження в DjVu вимагає djvulibre-bin

en: Email as PDF requires xdg-email
uk: Пересилання PDF по пошті вимагає xdg-email

en: The rotating, crop, unsharp, split and unpaper tools require perlmagick
uk: Для обертання, обрізання, зменшення різкості, поділу та розгортання сторінок потрібен perlmagick

en: unpaper missing
uk: unpaper відсутній

en: OCR requires gocr, tesseract, or cuneiform
uk: Для розпізнавання тексту потрібен gocr, tesseract або cuneiform

en: PDF encryption requires pdftk
uk: Для шифрування PDF потрібна бібліотека pdftk

en: Warning: missing packages
uk: Застереження: деякі пакунки відсутні

en: Warning: unable to use %s for temporary storage. Defaulting to %s instead.
uk: Попередження: не вдалося використати %s для тимчасового зберігання. За умовчанням використовується %s натомість.

en: Crashed sessions
uk: Аварійні сеанси

en: The following list of sessions cannot be restored.
uk: Сеанси із вказаного нижче списку неможливо відновити.

en: Please retrieve any images you require from them.
uk: Будь ласка, скопіюйте з них усі потрібні вам зображення.

en: Selected sessions will be deleted.
uk: Вибрані сеанси буде вилучено.

en: Session
uk: Сеанс

en: Pick crashed session to restore
uk: Виберіть пошкоджену сесію для відновлення

en: Some pages have not been saved.
    Do you really want to clear all pages?
uk: Деякі сторінки ще не були збережені. 
    Ви дійсно хочете вилучити усі сторінки?

en: Process %i of %i (%s)
uk: Обробка %i з %i (%s)

en: Process %i of %i
uk: Обробка %i з %i

en: Open image
uk: Відкрити зображення

en: Image files
uk: Файли зображень

en: Enter user password for PDF %s
uk: Вкажіть пароль користувача для PDF %s

en: Pages to extract
uk: Витягувані сторінки

en: First page to extract
uk: Перша витягувана сторінка

en: Last page to extract
uk: Остання витягнена сторінка

en: %04d-%02d-%02d %02d:%02d:%02d is not a valid datetime.
uk: %04d-%02d-%02d %02d:%02d:%02d не є коректним значення дати і часу.

en: Post-save hook
uk: Скрипт обробки після збереження

en: Run command on saved file. The available commands are those user-defined tools that do not specify %o
uk: Виконати команду обробки збереженого файла. Доступними є команди визначених користувачем інструментів, у яких не вказано %o

en: Close dialog on save
uk: Закрити вікно після збереження

en: PDF filename
uk: Ім’я файлу PDF

en: PDF files
uk: Файли PDF

en: DjVu filename
uk: Ім’я файлу DjVu

en: DjVu files
uk: Файли DjVu

en: TIFF filename
uk: Ім'я файлу TIFF

en: Text filename
uk: Ім’я текстового файлу

en: Text files
uk: Текстові файли

en: hOCR filename
uk: Ім’я файлу hOCR

en: hOCR files
uk: Файли hOCR

en: PS filename
uk: Ім’я файлу PS

en: Postscript files
uk: Файли Postscript

en: gscan2pdf session filename
uk: Ім’я файлу сеанса gscan2pdf

en: gscan2pdf session files
uk: файли сесій gscan2pdf

en: Directory %s is read-only
uk: Каталог %s призначено лише для читання

en: File %s is read-only
uk: Файл %s доступний у режимі «лише читання»

en: Image filename
uk: Ім’я файлу зображення

en: Email as PDF
uk: Відправка по пошті як PDF

en: Error creating email
uk: Помилка при створенні Email

en: Scan Document
uk: Відсканувати документ

en: Error opening the last device used.
uk: Помилка під час спроби відкрити останній використаний пристрій.

en: There was an error opening the last device used.
uk: Під час спроби відкрити останній використаний пристрій сталася помилка.

en: Whoops! I forgot to turn it on. Try again now.
uk: Оце тобі! Забула увімкнути. Спробуйте ще раз.

en: Rescan for devices
uk: Шукати обладнання ще раз

en: Restart gscan2pdf.
uk: Перезапустити gscan2pdf.

en: Just ignore the error. I don't need the scanner yet.
uk: Просто ігноруйте  це повідомлення. Сканер ще не потрібен.

en: Cache device list
uk: Кешувати список пристроїв

en: Don't show this message again
uk: Більше не показувати це

en: Finished scanning facing pages. Scan reverse pages?
uk: Сканування лицевих частин сторінок завершено. Сканувати звороти сторінок?

en: Finished scanning reverse pages. Scan facing pages?
uk: Сканування зворотів сторінок завершено. Сканувати лицеві частини?

en: Rotate
uk: Повернути

en: Rotate image after scanning
uk: Повернути зображення після сканування

en: Both sides
uk: На обох сторонах

en: Both sides.
uk: На обох сторонах.

en: Facing side
uk: Лицьова сторона

en: Facing side.
uk: Лицьова сторона.

en: Reverse side
uk: Зворотня сторона

en: Reverse side.
uk: Зворотня сторона.

en: Select side to rotate
uk: Виберіть сторону яку потрібно повернути

en: 90
uk: 90°

en: Rotate image 90 degrees clockwise.
uk: Повернуть на 90 градусів за годинниковою стрілкою

en: 180
uk: 180°

en: Rotate image 180 degrees clockwise.
uk: Повернути на 180° градусів за годинниковою стрілкою

en: 270
uk: 270°

en: Rotate image 90 degrees anticlockwise.
uk: Повернути на 90° градусів проти годинникової стрілки

en: Select direction of rotation
uk: Виберіть напрямок обертання

en: Process with user-defined tool
uk: Обробити визначеним користувачем інструментом

en: Process scanned images with user-defined tool
uk: Обробити скановані зображення визначеним користувачем інструментом

en: OCR scanned pages
uk: Розпізнати відскановані сторінки

en: Select OCR engine
uk: Виберіть рушій розпізнавання тексту

en: Threshold before OCR
uk: Порогова обробка до розпізнавання

en: Threshold the image before performing OCR. This only affects the image passed to the OCR engine, and not the image stored.
uk: Виконати порогову обробку зображення до розпізнавання тексту на ньому. Стосується лише зображень, які передаються рушієві розпізнавання тексту, а не зображень, які зберігаються на диску.

en: Postprocessing
uk: Остаточна обробка

en: Clean up images
uk: Очищення зображення

en: Options
uk: Параметри

en: Set unpaper options
uk: Вказати параметри unpaper

en: unpaper options
uk: Параметри unpaper

en: To aid the scan-to-PDF process
uk: Спрощення процесу сканування в PDF

en: Copyright 2006--2022 Jeffrey Ratcliffe
uk: © Jeffrey Ratcliffe, 2006–2022

en: Threshold
uk: Постеризація

en: Brightness / Contrast
uk: Яскравість і контрастність

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Negate
uk: Перетворити в негатив

en: Unsharp mask
uk: Нечітка маска

en: Radius
uk: Радіус

en: pixels
uk: пікселів

en: The radius of the Gaussian, in pixels, not counting the center pixel (0 = automatic).
uk: Не встановлено центральна точка радіусу Gaussian (0 = automatic).

en: Sigma
uk: Сіґма

en: The standard deviation of the Gaussian.
uk: Стандартне гаусівське відхилення.

en: Gain
uk: Підсилення

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original.
uk: Процентна різниця між початковим і розмитим зображенням, що додана в оригінал.

en: The threshold, as a fraction of QuantumRange, needed to apply the difference amount.
uk: Поріг, як частка QuantumRange, який потрібно додати до величини різниці.

en: Crop
uk: Обрізати

en: The x-position of the left hand edge of the crop.
uk: Координата X лівого краю ділянки виділення.

en: The y-position of the top edge of the crop.
uk: Координата Y верхнього краю ділянки виділення.

en: Width
uk: Ширина

en: The width of the crop.
uk: Ширина рамки обрізки.

en: Height
uk: Висота

en: The height of the crop.
uk: Висота рамки обрізки.

en: Split
uk: Розділити

en: Direction
uk: Напрямок

en: Vertically
uk: Вертикально

en: Split the page vertically into left and right pages.
uk: Розділити сторінку вертикально на ліву і праву сторінки.

en: Horizontally
uk: Горизонтально

en: Split the page horizontally into top and bottom pages.
uk: Розділити сторінку горизонтально на верхню і нижню сторінки.

en: Position
uk: Розташування

en: User-defined tools
uk: Інструменти, визначені користувачем

en: Selected tool
uk: Вибраний інструмент

en: Language to recognise
uk: Які мови розпізнавати

en: English
uk: Англійська

en: OCR Engine
uk: Рушій ОРС

en: Start OCR
uk: Запустити OCR

en: Some pages have not been saved.
    Do you really want to quit?
uk: Деякі сторінки ще не збережено.
    Впевнені, що бажаєте закрити програму?

en: %dMb free in %s.
uk: %dMb вільно в %s.

en: This operation cannot be undone. Are you sure?
uk: Дана операція не може бути відмінена. Ви впевнені?

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Scan options
uk: Параметри сканування

en: General options
uk: Загальні параметри

en: Invalid regex. Try without special characters such as '*'
uk: Некоректний формальний вираз. Спробуйте без спеціальних символів, зокрема «*».

en: Changes will only take effect after restarting gscan2pdf.
uk: Зміни набудуть чинності лише після перезапуску gscan2pdf.

en: Restart gscan2pdf now?
uk: Перезапустити gscan2pdf зараз?

en: Open scanner at program start
uk: Відкривати вікно сканування під час запуску програми

en: Automatically open the scan dialog in the background at program start. This saves time clicking the scan button and waiting for the program to find the list of scanners
uk: Автоматично відкрити параметри сканування у режимі тла при запуску проґрами. Ця можливість дозволяє скоротити час на натискання кнопки сканування та часу очікування під час пошуку доступних сканерів.

en: Frontend
uk: Зовнішній інтерфейс

en: Scan using the Perl bindings for SANE.
uk: Сканувати за допомогою прив'язок до Perl для SANE.

en: Scan using the scanimage frontend.
uk: Сканування за допомогою інтерфейсу scanimage..

en: Scan using the scanadf frontend.
uk: Сканування з використанням „scanadf“

en: Interface used for scanner access
uk: Інтерфейс, що використовується для доступу до сканера

en: Device blacklist
uk: Чорний перелік пристроїв

en: Device blacklist (regular expression)
uk: Чорний перелік пристроїв (регулярний вираз)

en: Cycle SANE handle after scan
uk: Зациклювати елемент керування SANE після сканування

en: Some ADFs do not feed out the last page if this is not enabled
uk: Деякі пристрої автоматичного подавання не подають останню сторінку, якщо не позначити цей пункт

en: Allow batch scanning from flatbed
uk: Дозволити пакетне сканування із планшетного сканера

en: If not set, switching to a flatbed scanner will force # pages to 1 and single-sided mode.
uk: Якщо не встановлено, перемикання на планшетний сканер примусово встановить кількість сторінок 1 і однобічний режим сканування.

en: Ignore duplex capabilities of scanner
uk: Ігнорувати двобічні можливості сканера

en: If set, any duplex capabilities are ignored, and facing/reverse widgets are displayed to allow manual interleaving of pages.
uk: Якщо позначено, усі можливості із двобічного сканування буде проігноровано. Буде показано віджети сканування основного і зворотного боку сторінки для уможливлення перевертання сторінок вручну.

en: Force new scan job between pages
uk: Примусове нове завдання зі сканування між сторінками

en: Otherwise, some Brother scanners report out of documents, despite scanning from flatbed.
uk: Якщо не позначити, деякі сканери Brother повідомлятимуть про те, що немає документа, хоча виконуватиметься планшетне сканування.

en: Select # pages = all on selecting ADF
uk: Вибирати к-ть сторінок = усі при виборі автоподавання

en: If this option is enabled, when switching to source=ADF, # pages = all is selected
uk: Якщо позначено цей пункт, при перемиканні джерела на автоматичний пристрій подавання автоматично вибиратиметься кількість сторінко «усі».

en: If this option is enabled, opening the scanner is quicker, as gscan2pdf does not first search for available devices.
uk: Якщо позначено цей пункт, програма відкриватиме сканер швидше, оскільки gscan2pdf не доведеться виконувати початкового пошуку доступних пристроїв.

en: This is only effective if the device names do not change between sessions.
uk: Працюватиме, лише якщо назви пристроїв не змінюються при зміні сеансів.

en: Scan command prefix
uk: Префікс команди сканування

en: Cache device-dependent options
uk: Тимчасові файли апаратно-залежних параметрів

en: Clear device-dependent options cache
uk: Очистити тимчасові файли апаратно-залежних параметрів

en: Option visibility & control
uk: Параметр доступності та керування

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Show
uk: Показати

en: Reload
uk: Оновити

en: Hide
uk: Приховати

en: List current options
uk: Перелік поточних параметрів

en: No scanner currently open with command line frontend.
uk: Зараз не відкрито сканера із оболонкою керування за допомогою командного рядка.

en: Show options not listed
uk: Показати параметри яких немає у переліку

en: Restore window settings on startup
uk: Відновити налаштування вікна при запуску

en: View files on saving
uk: Перегляд файлу після збереження

en: Default PDF & DjVu filename
uk: Типова назва файлів PDF і DjVu

en: strftime codes, e.g.:
    %Y	current year
    
    with the following additions:
    %Da	author
    %De	filename extension
    %Dk	keywords
    %Ds	subject
    %Dt	title
    
    All document date codes use strftime codes with a leading D, e.g.:
    %DY	document year
    %Dm	document month
    %Dd	document day
uk: Коди strftime. Приклади:
    %Y	поточний рік
    
    з такими додаваннями:
    %Da	автор
    %De	суфікс назв файлів
    %Dk	ключові слова
    %Ds	тема
    %Dt	заголовок
    
    В усіх кодах дат документів використовуються коди strftime із початковим D. Приклади:
    %DY	рік документа
    %Dm	місяць документа
    %Dd	день документа

en: Replace whitespace in filenames with underscores
uk: Замінювати пробіл у назвах файлів на підкреслювання

en: Use timezone from locale
uk: Використовувати часовий пояс локалі

en: Specify time as well as date
uk: Вказати час і дату

en: Set access and modification times to metadata date
uk: Встановити дати доступу і внесення змін за датою у метаданих

en: Convert scanned images to PNG before further processing
uk: Перетворити скановані зображення на PNG перед подальшою обробкою

en: Temporary directory
uk: Тимчасова тека

en: Browse
uk: Огляд

en: Select temporary directory
uk: Вибрати тимчасову теку

en: Warn if available space less than (Mb)
uk: Попереджувати, якщо вільного місця менше, ніж (Мб)

en: Warn if the available space in the temporary directory is less than this value
uk: Попереджувати, якщо доступний простір у тимчасовому каталозі менший цього значення

en: Blank threshold
uk: Поріг чорного

en: Threshold used for selecting blank pages
uk: Порогове значення, яке використовується для виявлення порожніх сторінок

en: Dark threshold
uk: Поріг темного

en: Threshold used for selecting dark pages
uk: Обмеження для вибору темних сторінок

en: OCR output
uk: Вивід OCR

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace the contents of the text buffer with that from the OCR output.
uk: Замінити вміст текстового буфера з виводу OCR.

en: Prepend
uk: Додавати на початок

en: Prepend the OCR output to the text buffer.
uk: Поміщувати вивід OCR на початок текстового буферу

en: Append
uk: Додавати на кінець

en: Append the OCR output to the text buffer.
uk: Поміщувати вивід OCR на кінець текстового буферу

en: Manage user-defined tools
uk: Керування визначеними користувачем інструментами

en: Use %i and %o for the input and output filenames respectively, or a single %i if the image is to be modified in-place.
    
    The other variable available is:
    
    %r resolution
uk: Використовуйте %i та %o для імен файлів відповідно на вході і виході, або просто %i, якщо зображення буде редагуватися безпосередньо.
    
    Інші параметри:
    
    %r роздільність

en: Properties
uk: Властивості

en: dpi
uk: тнд

en: Messages
uk: Повідомлення

en: A3
uk: А3

en: US Letter
uk: Формат US Letter

en: US Legal
uk: Формат US Legal

en: Page Range
uk: Діапазон сторінок

en: Error
uk: Помилка

en: Warning
uk: Попередження

en: Page
uk: Сторінка

en: Process
uk: Процес

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Message
uk: Повідомлення

en: Don't show these messages again
uk: Надалі не показувати це повідомлення

en: This error is normally due to ImageMagick exceeding its resource limits.
uk: Зазвичай, така помилка є наслідком того, що ImageMagick перевищено обмеження на ресурси.

en: These can be extended by editing its policy file, which on my system is found at /etc/ImageMagick-6/policy.xml
uk: Обмеження можна послабити редагуванням файла правил, який може бути розташовано за адресою /etc/ImageMagick-6/policy.xml

en: Please see https://imagemagick.org/script/resources.php for more information
uk: Щоб дізнатися більше, будь ласка, ознайомтеся із https://imagemagick.org/script/resources.php

en: Renumber
uk: Перенумерувати

en: Page numbering
uk: Нумерація сторінок

en: Start
uk: Почати

en: Increment
uk: Крок

en: The current settings would result in duplicate page numbers. Please select new start and increment values.
uk: Поточні налаштування призведуть до дублювання номерів сторінок. Виберіть нове початкове значення та інкремент.

en: Now
uk: Зараз

en: Use current date and time
uk: Використовувати поточну дату і час

en: Today
uk: Сьогодні

en: Use today's date
uk: Використовувати сьогоднішню дату

en: Document Metadata
uk: Метадані документу

en: Date/Time
uk: Дата і час

en: Specify
uk: Вказати

en: Specify date and time
uk: Вказати дату і час

en: Year-Month-Day
uk: Рік-Місяць-День

en: Select Date
uk: Виберіть дату

en: Select date with calendar
uk: Вибрати дату з календаря

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Document type
uk: Тип документа

en: Portable Document Format
uk: Формат Портативного Документу (PDF)

en: CompuServe graphics interchange format
uk: Графічний формат обміну даними CompuServe

en: Joint Photographic Experts Group JFIF format
uk: JFIF-формат від Joint Photographic Experts Group JFIF

en: Portable Network Graphics
uk: Переносима мережева графіка (PNG)

en: Portable anymap
uk: Портативне відображення

en: Tagged Image File Format
uk: Розмічений формат файлів зображень (TIFF)

en: Text
uk: Текст

en: Plain text
uk: Простий текст

en: hOCR markup language
uk: мова розмітки hOCR

en: gscan2pdf session file
uk: Файл сеансу gscan2pdf

en: Prepend to PDF
uk: Дописати на початку PDF

en: Prepend to an existing PDF
uk: Дописати на початку наявного PDF

en: Append to PDF
uk: Додати до PDF

en: Append to an existing PDF
uk: Додати до наявного PDF

en: Postscript backend
uk: Модуль Postscript

en: Use LibTIFF (tiff2ps) to create Postscript files from TIFF.
uk: Скористатися LibTIFF (tiff2ps) для створення файлів Postscript з TIFF.

en: Use Ghostscript (pdf2ps) to create Postscript files from PDF.
uk: Скористатися Ghostscript (pdf2ps) для створення файлів Postscript з PDF.

en: Use Poppler (pdftops) to create Postscript files from PDF.
uk: Скористатися Poppler (pdftops) для створення файлів Postscript з PDF.

en: Compress output with Lempel-Ziv & Welch encoding.
uk: Стиснення виведення алгоритмом Лемпеля-Зіва-Велча (LZW)

en: Compress output with deflate encoding.
uk: Стиснення виведення алгоритмом пониження порядку (deflate)

en: Compress output with JPEG encoding.
uk: Стиснення виводу алгоритмом JPEG

en: Compress output with Packbits encoding.
uk: Стиснення виведення алгоритмом Packbits

en: Compress output with CCITT Group 3 encoding.
uk: Стиснення виведення алгоритмом CCITT Group 3

en: Compress output with CCITT Group 4 encoding.
uk: Стиснення виводу алгоритмом CCITT Group 4

en: None
uk: Жодного

en: Use no compression algorithm on output.
uk: Не використовувати алгоритм стиснення при виводі

en: Compression
uk: Компресія

en: JPEG Quality
uk: Якість JPEG

en: Downsample to
uk: Понизити розподілне число до

en: PPI
uk: т/дюйм

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Let gscan2pdf which type of compression to use.
uk: Нехай програма сама вибере відповідний алгоритм стиснення.

en: Compress output with flate encoding.
uk: Стиснути виведені дані з використанням кодування flate.

en: Compress output with JPEG (DCT) encoding.
uk: Стиснути виведені дані за допомогою кодування JPEG (DCT).

en: Position of OCR output
uk: Розташування результатів розпізнавання

en: Behind
uk: Позаду

en: Put OCR output behind image.
uk: Розташувати результати розпізнавання під зображенням.

en: Right
uk: Правий

en: Put OCR output to the right of the image.
uk: Розташувати результати розпізнавання праворуч від зображення.

en: Encrypt PDF
uk: Зашифрувати PDF

en: Set password
uk: Встановити пароль

en: User password
uk: Пароль користувача

en: Font for non-ASCII text
uk: Шрифт для не-ASCII тексту

en: Core
uk: Ядро

en: Page Options
uk: Параметри сторінки

en: # Pages
uk: # Сторінок

en: All
uk: Усі

en: Scan all pages
uk: Відсканувати усі сторінки

en: Set number of pages to scan
uk: Вказати число сканованих сторінок

en: Extended page numbering
uk: Розширена нумерація сторінок

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: Source document
uk: Вихідний документ

en: Single sided
uk: Односторонній

en: Source document is single-sided
uk: У вихідному документі односторонній друк

en: Double sided
uk: Двосторонній

en: Source document is double-sided
uk: У вихідному документі двухсторонняя печать

en: Side to scan
uk: Яку сторону сканувати

en: Facing
uk: Парні сторінки

en: Reverse
uk: Зворотній порядок

en: Sets which side of a double-sided document is scanned
uk: Вказувати, яку сторону документа з двостороннім  друком сканувати

en: Scan profiles
uk: Профілі сканування

en: Scan
uk: Відсканувати

en: Device
uk: Пристрій

en: Sets the device to be used for the scan
uk: Вказати пристрій для сканування

en: Name of scan profile
uk: Найменування профілю сканування

en: Profile '%s' exists. Overwrite?
uk: Профіль «%s» вже існує. Перезаписати?

en: Editing current scan options
uk: Редагування поточних параметрів сканування

en: Editing scan profile "%s"
uk: Редагування профілю сканування «%s»

en: Backend options
uk: Параметри модуля обробки

en: Frontend options
uk: Параметри обгортки

en: Manual
uk: Керівництво

en: Error: unknown device: %s
uk: Помилка: невідомий пристрій: %s

en: pel
uk: пікселів

en: bit
uk: бітів

en: mm
uk: мм

en: ppi
uk: пікселів/дюйм

en: μs
uk: мкс

en: Paper size
uk: Формат паперу

en: Edit
uk: Редагування

en: Selects or edits the paper size
uk: Встановлення або зміна розміру сторінки

en: Reload recursion limit (%d) exceeded. Please file a bug, attaching a log file reproducing the problem.
uk: Перевищено обмеження на рекурсію (%d). Будь ласка, повідомте розробникам про цю ваду, долучивши до повідомлення файл журналу із відтворенням проблеми.

en: Edit paper size
uk: Змінити формат сторінки

en: Name
uk: Ім’я

en: Left
uk: Лівий

en: Top
uk: Верхній

en: Units
uk: Одиниці

en: Cannot delete all paper sizes
uk: Неможливо вилучити усі розміри паперу

en: The following paper sizes are too big to be scanned by the selected device:
uk: Обраний сканер не може сканути сторінки такого розміру

en: Multiple unconstrained values are not currently supported. Please file a bug.
uk: У поточній версії не передбачено встановлення декількох необмежених значень. Будь ласка, повідомте розробникам про цю ваду.

en: Multiple non-numerical values are not currently supported. Please file a bug.
uk: У поточній версії не передбачено встановлення декількох нечислових значень. Будь ласка, повідомте розробникам про цю ваду.

en: Scanning page %d of %d
uk: Сканування сторінки %d із %d

en: Scanning page %d
uk: Сканування сторінки %d

en: Fetching list of devices
uk: Отримується список пристроїв

en: No devices found
uk: Не знайдено відповідного пристрою

en: Updating options
uk: Параметри оновлюються

en: Scan Options
uk: Параметри сканування

en: Must scan facing pages first
uk: Спочатку необхідно відсканувати парні сторінки

en: Opening device
uk: Відкриття пристрою

en: Retrieving options
uk: Отримання параметрів

en: Error retrieving scanner options:
uk: Помилка при отриманні параметрів сканера:

en: Error opening device:
uk: Помилка при відкритті пристрою:

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Error: cannot open a session file at the same time as another file.
uk: Помилка: не можна відкривати файл сеансу разом із іншим файлом.

en: Error: importing a multipage file at the same time as another file.
uk: Помилка: одночасне імпортування багатосторінкового файла із іншим файлом.

en: Unable to load image
uk: Неможливо завантажити зображення

en: Error importing page %d. Ignoring.
uk: Помилка при імпорті сторінки %d. Нехтується.

en: No pages to process
uk: Немає сторінок для опрацювання

en: No pages selected
uk: Не вибрано жодної сторінки

en: File %s not found
uk: Файл '%s' не знайдено

en: Error importing zero-length file %s.
uk: Помилка: імпортування файла нульової довжини, %s.

en: Please install djvulibre-bin in order to open DjVu files.
uk: Щоб мати змогу відкривати файли DjVu, встановіть, будь ласка, djvulibre-bin.

en: Unknown DjVu file structure. Please contact the author.
uk: Невідома структура файлу DjVu. Зконтактуйтеся з автором.

en: %s is not a recognised image type
uk: %s не є типом зображення

en: Importing page %i of %i
uk: Імпортування сторінки %i із %i

en: Error extracting images from PDF
uk: Помилка при видобуванні зображення із PDF

en: Error extracting text layer from PDF
uk: Помилка під час спроби видобути текстовий шар із PDF

en: Error importing PDF
uk: Помилка під час імпортування PDF

en: Warning: gscan2pdf expects one image per page, but this was not satisfied. It is probable that the PDF has not been correctly imported.
    
    If you wish to add scans to an existing PDF, use the prepend/append to PDF options in the Save dialogue.
uk: Попередження: gscan2pdf мав отримати по одному зображенню на кожну сторінку, але цю умову не було виконано. Ймовірно, PDF не було імпортовано належним чином.
    
    Якщо ви хочете додати скановані зображення до наявного файла PDF, скористайтеся пунктами додадвання зображень на початку або наприкінці PDF у діалоговому вікні збереження даних.

en: Setting up PDF
uk: Налаштування PDF

en: Caught error creating PDF %s: %s
uk: Під час спроби створення PDF %s сталася помилка: %s

en: Unable to find font '%s'. Defaulting to core font.
uk: Не вдалося знайти шрифт «%s». Повертаємося до типового основного шрифту.

en: Saving page %i of %i
uk: Збереження сторінки %i із %i

en: Closing PDF
uk: Закриття PDF

en: Converting to PS
uk: Перетворення на PS

en: Error converting PDF to PS: %s
uk: Помилка під час спроби перетворити PDF на PS: %s

en: Error prepending PDF: %s
uk: Помилка під час спроби дописати дані на початку PDF: %s

en: Error appending PDF: %s
uk: Помилка під час спроби дописати дані наприкінці PDF: %s

en: Error creating backup of PDF
uk: Помилка під час спроби створити резервну копію PDF

en: Error encrypting PDF: %s
uk: Помилка під час спроби зашифрувати PDF: %s

en: Unable to set file timestamp for dates prior to 1970
uk: Не можна встановлювати часову позначку файла у значення дати до 1979 року

en: Error creating PDF image object: %s
uk: Помилка при створенні об’єкту зображення в PDF: %s

en: Error embedding file image in %s format to PDF: %s
uk: Помилка при впровадженні зображення у форматі %s в PDF: %s

en: Error compressing image: %s
uk: Помилка при стисненні зображення: %s

en: Core font '%s' cannot encode character '%s', and no TTF font defined.
uk: У базовому шрифті «%s» немає символу «%s», а шрифт TTF не визначено.

en: Neither '%s' nor '%s' can encode character '%s' in '%s'
uk: Ні у «%s», ні у «%s» немає символу «%s» у «%s»

en: Writing page %i of %i
uk: Запис сторінки %i із %i

en: Error writing DjVu
uk: Помилка при збереженні DjVu

en: Merging DjVu
uk: Злиття DjVu

en: Error merging DjVu
uk: Помилка злиття DjVu

en: Can't write to file: %s
uk: Не вдалося записати у файл: %s

en: Can't open file: %s
uk: Не можу відкрити файл: %s

en: Can't close file: %s
uk: Не вдалося закрити файл: %s

en: Error adding text layer to DjVu
uk: Помилка при додаванні текстового шару в DjVu

en: Error adding annotations to DjVu
uk: Помилка під час додавання анотацій до DjVu

en: Error adding metadata to DjVu
uk: Помилка при додаванні метаданих в DjVu

en: Converting image %i of %i to TIFF
uk: Перетворення зображеня %i із %i в TIFF

en: Error writing TIFF
uk: Помилка при запису TIFF

en: Concatenating TIFFs
uk: Об’єднання файлів TIFF

en: Error converting TIFF to PS: %s
uk: Помилка під час спроби перетворити TIFF на PS: %s

en: Error saving image
uk: Помилка збереження зображення

en: Analysing page %i of %i
uk: Аналізуємо сторінку %i з %i

en: Error copying page
uk: При копіюванні сторінки виникла помилка

en: Scanning %i pages...
uk: Сканування %i сторінок...

en: Scanning page %i...
uk: Сканується сторінка %i...

en: Scanner warming up
uk: Сканер розігрівається

en: Document feeder out of documents
uk: Відсутні документи

en: Device busy
uk: Пристрій занятий

en: Operation cancelled
uk: Дію скасовано

en: Unknown message:
uk: Невідоме повідомлення:

en: Error importing image %s: %s
uk: Помилка при імпорті зображення %s: %s

en: Error copying image %s: %s
uk: Помилка під час спроби скопіювати зображення %s: %s

en: Selected
uk: Вибрані

en: You are using locale '%s'.
uk: Ви використовуєте локаль «%s».

en: gscan2pdf does not currently know which tesseract language package would be necessary for that locale.
uk: Поточна версія gscan2pdf не може визначити, який мовний пакунок tesseract слід використати для цієї локалі.

en: Please contact the developers to add support for that locale.
uk: Будь ласка, зв'яжіться із розробниками, щоб додати підтримку цієї локалі.

en: Please install tesseract package 'tesseract-ocr-%s' and restart gscan2pdf for OCR for %s with tesseract.
uk: Будь ласка, встановіть пакунок tesseract «tesseract-ocr-%s» і перезапустіть gscan2pdf, щоб виконати оптичне розпізнавання тексту для %s за допомогою tesseract.

en: There is no tesseract package for %s
uk: Пакунка tesseract для %s не існує

en: If this is in error, please contact the gscan2pdf developers.
uk: Якщо ви вважаєте це помилкою, будь ласка, повідомте про неї розробників gscan2pdf.

en: Layout
uk: Макет

en: Single
uk: Одинарна

en: One page per sheet, oriented upwards without rotation.
uk: Одна сторінка на аркуші, книжкова орієнтація, без обертання

en: Double
uk: Подвійна

en: Two pages per sheet, landscape orientation (one page on the left half, one page on the right half).
uk: Дві сторінки на аркуші, альбомна орієнтація (одна сторінка на одній половині, друга - на інший).

en: # Output pages
uk: Виводимих сторінок: #

en: Number of pages to output.
uk: Кількість виводимих сторінок.

en: Writing system
uk: Система писемності

en: Left-to-right
uk: Зліва праворуч

en: Most writings systems, e.g. Latin, Greek, Cyrillic.
uk: Більшість систем запису тексту, зокрема латиниця, грецька та кирилиця.

en: Right-to-left
uk: Справа ліворуч

en: Scripts like Arabic or Hebrew.
uk: Писемності, подібні до арабської та єврейської.

en: No deskew
uk: Без вирівнювання

en: Disable deskewing.
uk: Не використовувати функцію вирівнювання листка

en: No mask scan
uk: Не шукати маску

en: Disable mask detection.
uk: Відключити пошук маски

en: No mask centering
uk: Без центрування маски

en: Disable mask centering.
uk: Вимкнути центрування маски

en: No black filter
uk: Без фільтру чорного кольору

en: Disable black area scan.
uk: Відключити пошук чорних областей

en: No gray filter
uk: Без фільтру сірого кольору

en: Disable gray area scan.
uk: Відключити пошук сірих областей

en: No noise filter
uk: Без фільтру шуму

en: Disable noise filter.
uk: Відключити фільтр шуму

en: No blur filter
uk: Без фільтру розмивання

en: Disable blur filter.
uk: Відключити фільтр розмивання

en: No border scan
uk: Без пошуку країв

en: Disable border scanning.
uk: Відключити пошук країв

en: No border align
uk: Не вирівнювати краї

en: Disable aligning of the area detected by border scanning.
uk: Відключити вирівнювання області, виявленої при пошуку країв.

en: Deskew to edge
uk: Краї маски

en: Edges from which to scan for rotation. Each edge of a mask can be used to detect the mask's rotation. If multiple edges are specified, the average value will be used, unless the statistical deviation exceeds --deskew-scan-deviation.
uk: Краї, від яких шукати обертання. Кожен край маски може бути використаний для визначення обертання маски. Якщо вказано кілька країв, буде використано середнє значення, якщо статистичне відхилення не перевищує --deskew-scan-deviation.

en: Use 'left' for scanning from the left edge.
uk: Для сканування від лівого краю

en: Use 'top' for scanning from the top edge.
uk: Для сканування від верхнього краю

en: Use 'right' for scanning from the right edge.
uk: Для сканування від правого краю

en: Bottom
uk: Нижній

en: Use 'bottom' for scanning from the bottom.
uk: Для сканування від нижнього краю

en: Align to edge
uk: Вирівнювання по краю

en: Edge to which to align the page.
uk: По якому краю вирівнювати сторінку

en: Use 'left' to align to the left edge.
uk: Використовуйте «Лівий» для вирівнювання по лівому краю

en: Use 'top' to align to the top edge.
uk: Використовуйте «Верхній» для вирівнювання по верхньому краю

en: Use 'right' to align to the right edge.
uk: Використовуйте «Правий» для вирівнювання по правому краю

en: Use 'bottom' to align to the bottom.
uk: Використовуйте «Нижній» для вирівнювання по нижньому краю

en: Border margin
uk: Полоси країв

en: Vertical margin
uk: Вертикальне поле

en: Vertical distance to keep from the sheet edge when aligning a border area.
uk: Відстань по вертикалі, яку слід відступити від краю листа при вирівнюванні крайової області.

en: Horizontal margin
uk: Горизонтальне поле

en: Horizontal distance to keep from the sheet edge when aligning a border area.
uk: Відстань по горизонталі, яку слід відступити від краю листа при вирівнюванні крайової області.

en: White threshold
uk: Поріг білого

en: Brightness ratio above which a pixel is considered white.
uk: Співвідношення яскравості, вище якого піксель вважається білим

en: Black threshold
uk: Поріг чорного

en: Brightness ratio below which a pixel is considered black (non-gray). This is used by the gray-filter. This value is also used when converting a grayscale image to black-and-white mode.
uk: Значення насиченості кольору, при котрому точка зображення вважатиметься чорною, а не сірою. Використовується для "відсіювання" сірих елементів, чи переведенні зображення з відтінків сірого в чорно-біле.

en: Deskew
uk: Вирівнювання

en: Border
uk: Краї

en: Filters
uk: Фільтри
