gsettings-desktop-schemas master - en to kk translation catalogue (249 entries)

en: On-screen keyboard
kk: Экрандағы пернетақта

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
kk: Экрандағы пернетақта іске қосылған ба.

en: Screen magnifier
kk: Экран үлкейткіші

en: Whether the screen magnifier is turned on.
kk: Экран үлкейткіші іске қосылған ба.

en: Screen reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

en: Whether the screen reader is turned on.
kk: Экраннан оқитын қолданба іске қосылған ба.

en: Always show the Universal Access status icon
kk: Әмбебап қатынау қалып-күй таңбашасын әрқашан көрсету

en: Always show the text caret
kk: Мәтін курсорын әрқашан көрсету

en: High contrast
kk: Жоғары контраст

en: Whether to use the high contrast style.
kk: Жоғары контраст стилін қолдану керек пе.

en: Enable “Bounce Keys”
kk: "Қайталанатын пернелер" мүмкіндігін іске қосу

en: Whether the “Bounce Keys” keyboard accessibility feature is turned on.
kk: Әмбебап қатынаудың "Қайталанатын пернелер" мүмкіндігі іске қосылған ба.

en: Minimum interval in milliseconds
kk: Минимум аралық, мс

en: Ignore multiple presses of the same key within this many milliseconds.
kk: Арасы осынша миллисекундтан аз болса, бір пернеғе қайта басуды елемеу.

en: Beep when a key is rejected
kk: Перне тайдырылған кезде дыбыс беру

en: Whether to beep when a key is rejected.
kk: Перне тайдырылған кезде дыбыс беру керек пе.

en: Enable “Mouse Keys”
kk: "Тышқан пернелері" мүмкіндігін іске қосу

en: Whether the “Mouse Keys” accessibility feature is turned on.
kk: Әмбебап қатынаудың "Тышқан пернелері" мүмкіндігі іске қосылған ба.

en: Pixels per seconds
kk: Секундына пиксель

en: Initial delay in milliseconds
kk: Бастапқы кідіріс, мс

en: Enable “Slow Keys”
kk: "Баяу пернелер" мүмкіндігін іске қосу

en: Whether the “Slow Keys” accessibility feature is turned on.
kk: Әмбебап қатынаудың "Баяу пернелер" мүмкіндігі іске қосылған ба.

en: Beep when a key is first pressed
kk: Перне бірінші рет басылған кезде дыбыс беру

en: Whether to beep when a key is first pressed.
kk: Перне бірінші рет басылған кезде дыбыс беру керек пе.

en: Beep when a key is accepted
kk: Перне қабылданған кезде дыбыс беру

en: Whether to beep when a key is accepted.
kk: Перне қабылданған кезде дыбыс беру керек пе.

en: Enable sticky keys
kk: Жабысқақ пернелерді іске қосу

en: Whether the sticky keys accessibility feature is turned on.
kk: Әмбебап қатынаудың "Жабысқақ пернелер" мүмкіндігі іске қосылған ба.

en: Beep when a modifier is pressed.
kk: Түрлендіргіш басылған кезде дыбыс беру.

en: Whether to beep when a modifier key is pressed.
kk: Түрлендіргіш басылған кезде дыбыс беру керек пе.

en: Enable “Toggle Keys”
kk: "Ауыстыру пернелері" мүмкіндігін іске қосу

en: Whether the “Toggle Keys” accessibility feature is turned on.
kk: Әмбебап қатынаудың "Тышқан пернелері" мүмкіндігі іске қосылған ба.

en: Screen position
kk: Экранның орналасуы

en: Magnification factor
kk: Үлкейту масштабы

en: Color Saturation
kk: Түс қаңықтылығы

en: Change brightness of red
kk: Қызыл түстің жарықтылығын өзгерту

en: Change brightness of green
kk: Жасыл түстің жарықтылығын өзгерту

en: Change brightness of blue
kk: Көк түстің жарықтылығын өзгерту

en: Change contrast of red
kk: Қызыл түстің контрастын өзгерту

en: Change contrast of green
kk: Жасыл түстің контрастын өзгерту

en: Change contrast of blue
kk: Көк түстің контрастын өзгерту

en: Secondary click enabled
kk: Екіншілік шерту іске қосулы

en: Secondary click time
kk: Екіншілік шерту уақыты

en: Folder name
kk: Бума атауы

en: The name of the application folder.
kk: Қолданбалар бумасының атауы.

en: Translate the name
kk: Атын аудару

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Categories
kk: Санаттар

en: Excluded applications
kk: Есепке алынбайтын қолданбалар

en: Picture Options
kk: Сурет опциялары

en: Picture Opacity
kk: Сурет мөлдірлілігі

en: Primary Color
kk: Біріншілік түс

en: Secondary Color
kk: Екіншілік түс

en: Color Shading Type
kk: Түсті көлеңкелеу режимі

en: Automatically update timezone
kk: Уақыт белдеуін автожаңарту

en: Default calendar
kk: Негізгі күнтізбе

en: Calendar needs terminal
kk: Күнтізбе терминалды талап етеді

en: Default tasks
kk: Негізгі тапсырмалар

en: Default tasks application.
kk: Негізгі тапсырмалар қолданбасы.

en: Tasks needs terminal
kk: Тапсырмалар қолданбасы терминалды талап етеді

en: Terminal application
kk: Терминал қолданбасы

en: Exec Arguments
kk: Орындалу аргументтері

en: Current input source
kk: Ағымдағы кіріс қайнар көзі

en: List of input sources
kk: Кіріс қайнар көздерінің тізімі

en: List of most recently used input sources
kk: Соңғы қолданылған кіріс қайнар көздерінің тізімі

en: List of XKB options
kk: XKB опцияларының тізімі

en: Show all installed input sources
kk: Барлық орнатылған кіріс қайнар көздерін көрсету

en: Use different input sources for each window
kk: Әр терезе үшін әр түрлі кіріс қайнар көздерін қолдану

en: Enable Animations
kk: Анимацияны іске қосу

en: Toolbar Style
kk: Саймандар панелінің стилі

en: Menubar Detachable
kk: Мәзір жолағы бөлінеді

en: Toolbar Detachable
kk: Саймандар панелі бөлінеді

en: Toolbar Icon Size
kk: Саймандар панелінің таңбашалар өлшемі

en: Cursor Blink
kk: Курсор жыпылықтауы

en: Whether the cursor should blink.
kk: Курсордың жыпылықтауы керек пе.

en: Cursor Blink Time
kk: Курсор жыпылықтауының темасы

en: Cursor Blink Timeout
kk: Курсор екі жыпылықтауының арасындағы уақыты

en: Icon Theme
kk: Таңбашалар темасы

en: Gtk+ Theme
kk: GTK+ темасы

en: Default font
kk: Негізгі қаріп

en: Text scaling factor
kk: Мәтін масштабы

en: Window scaling factor
kk: Терезелер масштабы

en: GTK IM Module
kk: GTK IM модулі

en: Document font
kk: Құжат қарібі

en: Monospace font
kk: Ені біркелкі қаріп

en: Menubar accelerator
kk: Мәзір жолағының үдеткіші

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
kk: Мәзірді ашу үшін пернетақта жарлығы.

en: Cursor theme
kk: Курсор темасы

en: Cursor size
kk: Курсор өлшемі

en: Show date in clock
kk: Сағатта күнді көрсету

en: Show weekday in clock
kk: Сағатта апта күнін көрсету

en: Enable hot corners
kk: Ыстық бұрыштарды іске қосу

en: Allow overlay scrolling
kk: Асырып айналдыруды рұқсат ету

en: Antialiasing
kk: Антиалиасинг

en: Hinting
kk: Тегістеу

en: RGBA order
kk: RGBA реті

en: Color scheme
kk: Түстер схемасы

en: Disable command line
kk: Командалық жолды сөндіру

en: Disable saving files to disk
kk: Файлдарды дискіге сақтау мүмкіндігін сөндіру

en: Disable printing
kk: Баспаға шығаруды сөндіру

en: Disable print setup
kk: Баспаны баптауды сөндіру

en: Disable user switching
kk: Пайдаланушыны ауыстыруды сөндіру

en: Disable lock screen
kk: Экранды блоктауды сөндіру

en: Disable log out
kk: Жүйеден шығу мүмкіндігін сөндіру

en: Disable user administration
kk: Пайдаланушыларды басқару мүмкіндігін сөндіру

en: Disable password showing
kk: Парольді көрсетуді өшіру

en: Show notification banners
kk: Хабарлау баннерлерін көрсету

en: Show notifications in the lock screen
kk: Блоктау экранында хабарлауларды көрсету

en: Whether notifications are shown in the lock screen or not.
kk: Блоктау экранында хабарлаулар көрсетіле ме.

en: Application ID
kk: Қолданба ID-і

en: Enable notifications
kk: Хабарламаларды іске қосу

en: Enable sound alerts
kk: Дыбыстық хабарламаларды іске қосу

en: Show in the lock screen
kk: Блоктау экранында көрсету

en: Show details in the lock screen
kk: Блоктау экранында көбірек ақпаратты көрсету

en: Enable mouse clicks with touchpad
kk: Тачпадқа шертуді іске қосу

en: Touchpad enabled
kk: Тачпад іске қосылған

en: Touchpad button orientation
kk: Тачпад батырмаларының бағдары

en: Pointer speed
kk: Курсор жылдамдығы

en: Natural scrolling
kk: Табиғи айналдыру

en: Click method
kk: Шерту тәсілі

en: Emulate middle click
kk: Орта батырма шертуін эмуляциялау

en: Keyboard repeat
kk: Пернетақта қайталануы

en: Key Repeat Interval
kk: Перненің қайталау аралығы

en: Delay between repeats in milliseconds.
kk: Қайталаулар арасындағы кідіріс, миллисекунд есебімен.

en: Initial Key Repeat Delay
kk: Перненің бастапқы қайталау кідірісі

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
kk: Перненің бастапқы қайталау кідірісі, миллисекунд есебімен.

en: Remember NumLock state
kk: NumLock қалып-күйін есте сақтау

en: NumLock state
kk: NumLock күйі

en: Mouse button orientation
kk: Тышқан батырмаларының бағдары

en: Double click time
kk: Қос шерту уақыты

en: Length of a double click in milliseconds.
kk: Қос шерту уақыты, мс.

en: Secondary button action
kk: Екіншілік батырма әрекеті

en: Tertiary button action
kk: Үшінші батырма әрекеті

en: Scrolling method
kk: Айналдыру тәсілі

en: Controls visibility of personal information
kk: Жеке ақпаратыңыздың көрінуін басқару

en: Show full name in the user menu
kk: Пайдаланушы мәзірінде толық атын көрсету

en: Activate when idle
kk: Іссіз кезінде белсендіру

en: Lock on activation
kk: Белсендіру кезінде блоктау

en: Time before locking
kk: Блоктауға дейінгі уақыт арасы

en: Show full name in the lock screen
kk: Блоктау экранында толық атын көрсету

en: Allow logout
kk: Жүйеден шығуды рұқсат ету

en: Logout command
kk: Жүйеден шығу командасы

en: Allow user switching
kk: Пайдаланушыны ауыстыруды рұқсат ету

en: Sounds for events
kk: Оқиғалар үшін дыбыстар

en: Sound theme name
kk: Дыбыс темасының аты

en: Switch to workspace 1
kk: 1-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 2
kk: 2-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 3
kk: 3-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 4
kk: 4-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 5
kk: 5-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 6
kk: 6-шы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 7
kk: 7-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 8
kk: 8-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 9
kk: 9-шы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 10
kk: 10-шы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 11
kk: 11-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace 12
kk: 12-ші жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace left
kk: Сол жақтағы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace right
kk: Оң жақтағы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace above
kk: Жоғарыдағы жұмыс орнына ауысу

en: Switch to workspace below
kk: Төмендегі жұмыс орнына ауысу

en: Switch to last workspace
kk: Соңғы жұмыс орнына ауысу

en: Switch windows of an application
kk: Қолданба терезелері арасында ауысу

en: Reverse switch windows of an application
kk: Қолданба терезелері арасында ауысуды қайтару

en: Switch applications
kk: Қолданбалар арасында ауысу

en: Reverse switch applications
kk: Қолданбалар арасында кері ретпен ауысу

en: Switch windows
kk: Терезелер арасында ауысу

en: Reverse switch windows
kk: Терезелер арасында кері ретпен ауысу

en: Switch system controls
kk: Жүйенің басқару элементтері арасында ауысу

en: Reverse switch system controls
kk: Жүйенің басқару элементтері арасында ауысуды қайтару

en: Switch windows of an app directly
kk: Қолданба терезелері арасында тікелей ауысу

en: Reverse switch windows of an app directly
kk: Қолданба терезелері арасында тікелей ауысуды қайтару

en: Switch windows directly
kk: Терезелер арасында тікелей ауысу

en: Reverse switch windows directly
kk: Терезелер арасында тікелей ауысуды қайтару

en: Switch system controls directly
kk: Жүйенің басқару элементтері арасында тікелей ауысу

en: Reverse switch system controls directly
kk: Жүйенің басқару элементтері арасында тікелей ауысуды қайтару

en: Hide all normal windows
kk: Барлық қалыпты терезелерді жасыру

en: Show the run command prompt
kk: Команданы орындау сұхбатын көрсету

en: Don’t use
kk: Қолданбау

en: Activate the window menu
kk: Терезе мәзірін белсендіру

en: Toggle fullscreen mode
kk: Толық экран режимін іске қосу/сөндіру

en: Toggle maximization state
kk: Максималды күйін іске қосу/сөндіру

en: Toggle window always appearing on top
kk: Терезені әрқашан алдында ұстауды іске қосу/сөндіру

en: Maximize window
kk: Терезені максималды қылу

en: Restore window
kk: Терезені қалпына келтіру

en: Toggle shaded state
kk: Көлеңкелеу күйін іске қосу/сөндіру

en: Minimize window
kk: Терезені минималды қылу

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Move window
kk: Терезені жылжыту

en: Resize window
kk: Терезе өлшемдерін өзгерту

en: Toggle window on all workspaces or one
kk: Терезені барлық жұмыс орындарында көрсетуді іске қосу/сөндіру

en: Move window to workspace 1
kk: Терезені 1-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 2
kk: Терезені 2-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 3
kk: Терезені 3-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 4
kk: Терезені 4-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 5
kk: Терезені 5-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 6
kk: Терезені 6-шы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 7
kk: Терезені 7-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 8
kk: Терезені 8-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 9
kk: Терезені 9-шы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 10
kk: Терезені 10-шы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 11
kk: Терезені 11-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to workspace 12
kk: Терезені 12-ші жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to last workspace
kk: Терезені соңғы жұмыс орнына жылжыту

en: Move window one workspace to the left
kk: Терезені сол жаққа бір жұмыс орнына жылжыту

en: Move window one workspace to the right
kk: Терезені оң жаққа бір жұмыс орнына жылжыту

en: Move window one workspace up
kk: Терезені жоғарыға бір жұмыс орнына жылжыту

en: Move window one workspace down
kk: Терезені төменге бір жұмыс орнына жылжыту

en: Move window to the next monitor on the left
kk: Терезені сол жақтағы келесі мониторға жылжыту

en: Move window to the next monitor on the right
kk: Терезені оң жақтағы келесі мониторға жылжыту

en: Move window to the next monitor above
kk: Терезені жоғарыдағы келесі мониторға жылжыту

en: Move window to the next monitor below
kk: Терезені төмендегі келесі мониторға жылжыту

en: Raise window if covered, otherwise lower it
kk: Терезе басқалармен үстінен жабылған болса, алдына көтеру, болмаса, басқалардың артына апару

en: Raise window above other windows
kk: Терезені басқа терезелердің алдына көтеру

en: Lower window below other windows
kk: Терезені басқа терезелердің артына апару

en: Maximize window vertically
kk: Терезені вертикалды максималды қылу

en: Maximize window horizontally
kk: Терезені горизонталды максималды қылу

en: Move window to top left corner
kk: Терезені сол жақтағы жоғарғы бұрышқа жылжыту

en: Move window to top right corner
kk: Терезені оң жақтағы жоғарғы бұрышқа жылжыту

en: Move window to bottom left corner
kk: Терезені сол жақтағы төменгі бұрышқа жылжыту

en: Move window to bottom right corner
kk: Терезені оң жақтағы төменгі бұрышқа жылжыту

en: Move window to top edge of screen
kk: Терезені экранның жоғарғы шетіне жылжыту

en: Move window to bottom edge of screen
kk: Терезені экранның төменгі шетіне жылжыту

en: Move window to right side of screen
kk: Терезені экранның оң жақ шетіне жылжыту

en: Move window to left side of screen
kk: Терезені экранның сол жақ шетіне жылжыту

en: Move window to center of screen
kk: Терезені экран ортасына жылжыту

en: Switch input source
kk: Кіріс қайнар көзін ауыстыру

en: Binding to select the next input source
kk: Келесі кіріс көзіне ауысудың пернетақта жарлығы

en: Switch input source backward
kk: Кіріс қайнар көзін кері ауыстыру

en: Binding to select the previous input source
kk: Алдыңғы кіріс көзіне ауысудың пернетақта жарлығы

en: Toggle window to be always on top
kk: Терезені әрқашан алдында ұстауды іске қосу/сөндіру

en: Whether to resize with the right button
kk: Оң жақ батырмасымен өлшемін өзгерту керек пе

en: Arrangement of buttons on the titlebar
kk: Атау жолағы батырмаларының реті

en: Window focus mode
kk: Фокус режимі

en: Current theme
kk: Ағымдағы тема

en: Window title font
kk: Терезе атауының қарібі

en: Number of workspaces
kk: Жұмыс орындар саны

en: The names of the workspaces
kk: Жұмыс орындар атаулары

en: Geolocation services are enabled.
kk: Геолокация қызметтері іске қосулы.

en: Proxy configuration mode
kk: Прокси баптау режимі

en: HTTP proxy host name
kk: HTTP проксидің хост аты

en: HTTP proxy port
kk: HTTP проксидің порты

en: HTTP proxy username
kk: HTTP проксидің пайдаланушы аты

en: HTTP proxy password
kk: HTTP проксидің паролі

en: Secure HTTP proxy port
kk: Қауіпсіз HTTP проксидің порты

en: FTP proxy host name
kk: FTP проксидің хост аты

en: FTP proxy port
kk: FTP проксидің порты

en: SOCKS proxy host name
kk: SOCKS проксидің хост аты

en: SOCKS proxy port
kk: SOCKS проксидің порты
