gsettings-desktop-schemas master - en to nl translation catalogue (462 entries)

en: On-screen keyboard
nl: Schermtoetsenbord

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
nl: Of het schermtoetsenbord ingeschakeld is.

en: Screen magnifier
nl: Vergrootglas

en: Whether the screen magnifier is turned on.
nl: Of het vergrootglas ingeschakeld is.

en: Screen reader
nl: Schermlezer

en: Whether the screen reader is turned on.
nl: Of de schermlezer ingeschakeld is.

en: Always show the Universal Access status icon
nl: Statuspictogram Universele toegang altijd tonen

en: This key overrides the automatic hiding of the Universal Access status icon when no accessibility features are enabled.
nl: Deze sleutel overschrijft het automatisch verbergggen van het statuspictogram Universele toegang indien er geen toegankelijkheidsfuncties ingeschakeld zijn.

en: High contrast
nl: Hoog contrast

en: Whether to use the high contrast style.
nl: Of de hoogcontraststijl gebruikt moet worden.

en: Enable accessibility keyboard shortcuts
nl: Toegankelijkheidssneltoetsen inschakelen

en: Duration of the disabling timeout
nl: Duur van de uitschakelingstime-out

en: Duration of the timeout before disabling the keyboard accessibility.
nl: Duur van de time-out voordat de toetsenbordtoegankelijkheidsfuncties worden uitgeschakeld.

en: Enable “Bounce Keys”
nl: Springende toetsen inschakelen

en: Whether the “Bounce Keys” keyboard accessibility feature is turned on.
nl: Of de ‘springende toetsen’-toegankelijkheidsfunctie voor het toetsenbord ingeschakeld is.

en: Minimum interval in milliseconds
nl: Minimuminterval in milliseconden

en: Ignore multiple presses of the same key within this many milliseconds.
nl: Negeert meerdere drukken op dezelfde toets binnen het opgegeven aantal milliseconden.

en: Beep when a key is rejected
nl: Piepen wanneer toets is geweigerd

en: Whether to beep when a key is rejected.
nl: Of gepiept moet worden wanneer een toets geweigerd is.

en: Enable “Mouse Keys”
nl: ‘Muistoetsen’ inschakelen

en: Whether the “Mouse Keys” accessibility feature is turned on.
nl: Of de ‘muistoetsen’-toegankelijkheidsfunctie ingeschakeld is.

en: Pixels per seconds
nl: Pixels per seconde

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
nl: Hoe veel pixels te bewegen per seconde aan maximale snelheid.

en: How long to accelerate in milliseconds
nl: Hoe lang te versnellen in milliseconden

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
nl: Hoe veel milliseconden het duurt om van 0 naar maximumsnelheid te gaan.

en: Initial delay in milliseconds
nl: Initiële vertraging in milliseconden

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
nl: Hoe veel milliseconden te wachten vooraleer muisbewegingstoetsen actief worden.

en: Enable “Slow Keys”
nl: ‘Trage Toetsen’ inschakelen

en: Whether the “Slow Keys” accessibility feature is turned on.
nl: Of de ‘trage toetsen’-toegankelijkheidsfunctie ingeschakeld is.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for this many milliseconds.
nl: Aanvaard een toets pas als ingedrukt wanneer deze voor het opgegeven aantal milliseconden ingedrukt wordt gehouden.

en: Beep when a key is first pressed
nl: Piepen wanneer toets eerst wordt ingedrukt

en: Whether to beep when a key is first pressed.
nl: Of er gepiept moet worden wanneer er een toets voor de eerste keer wordt ingedrukt.

en: Beep when a key is accepted
nl: Piepen wanneer toets aanvaard is

en: Whether to beep when a key is accepted.
nl: Of gepiept moet worden wanneer een toets aanvaard is.

en: Enable sticky keys
nl: Plaktoetsen inschakelen

en: Whether the sticky keys accessibility feature is turned on.
nl: Of de plaktoetsen-toegankelijkheidsfunctie ingeschakeld is.

en: Disable when two keys are pressed at the same time
nl: Uitschakelen wanneer twee toetsen op hetzelfde moment worden ingedrukt

en: Whether to disable sticky keys if two keys are pressed at the same time.
nl: Of plaktoetsen uitgeschakeld moeten worden wanneer er twee toetsen tegelijkertijd worden ingedrukt.

en: Beep when a modifier is pressed.
nl: Piepen wanneer bewerktoets wordt ingedrukt.

en: Whether to beep when a modifier key is pressed.
nl: Of er gepiept moet worden wanneer er een bewerktoets wordt ingedrukt.

en: Screen position
nl: Schermpositie

en: Magnification factor
nl: Vergrotingsfactor

en: Enable lens mode
nl: Lensmodus inschakelen

en: Whether the magnified view should be centered over the location of the system mouse and move with it.
nl: Of de vergrote weergave gecentreerd moet worden op de locatie van de muiscursor en ermee bewegen.

en: Scroll magnified contents beyond the edges of the desktop
nl: Vergrote inhoud buiten randen van bureaublad scrollen

en: Show or hide crosshairs
nl: Draadkruisen tonen of verbergen

en: Enables/disables display of crosshairs centered on the magnified mouse sprite.
nl: Schakelt de weergave van draadkruisen gecentreerd op de vergrote muissprite in/uit.

en: Thickness of the crosshairs in pixels
nl: Dikte van de draadkruisen in pixels

en: Width in pixels of the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
nl: Breedte in pixels van de verticale en horizontale lijnen waaruit de draadkruisen bestaan.

en: Color of the crosshairs
nl: Kleur van de draadkruisen

en: The color of the the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
nl: De kleur van de verticale en horizontale lijnen waaruit de draadkruisen bestaan.

en: Opacity of the crosshairs
nl: Doorzichtigheid van de draadkruisen

en: Determines the transparency of the crosshairs, from fully opaque to fully transparent.
nl: Bepaalt de transparantie van de draadkruisen, van volledig ondoorzichtig tot volledig doorzichtig.

en: Length of the crosshairs in pixels
nl: Lengte van de draadkruisen in pixels

en: Determines the length in pixels of the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
nl: Bepaalt de lengte in pixels van de verticale en horizontale lijnen waaruit de draadkruisen bestaan.

en: Inverse lightness
nl: Omgekeerde lichtheid

en: Determines whether the lightness values are inverted: darker colors become lighter and vice versa, and white and black are interchanged.
nl: Bepaalt of de lichtheidswaarden worden omgekeerd: donkere kleuren worden lichter en vice versa, en wit en zwart worden verwisseld.

en: Color Saturation
nl: Kleurverzadiging

en: Represents a change to the color saturation, from 0.0 (grayscale) to 1.0 (full color).
nl: Stelt een wijziging aan de kleurverzadiging voor, van 0.0 (grijstinten) tot 1.0 (volledig kleurenspectrum).

en: Change brightness of red
nl: Helderheid van rood wijzigen

en: Represents a change to the default brightness of the red component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
nl: Stelt een wijziging aan de standaardhelderheid van rode tinten voor. 0 komt overeen met geen wijziging, waarden onder 0 verlagen en waarden onder 0 verhogen de helderheid.

en: Change brightness of green
nl: Helderheid van groen wijzigen

en: Represents a change to the default brightness for the green component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
nl: Stelt een wijziging aan de standaardhelderheid van groene tinten voor. 0 komt overeen met geen wijziging, waarden onder 0 verlagen en waarden onder 0 verhogen de helderheid.

en: Change brightness of blue
nl: Helderheid van blauw wijzigen

en: Represents a change to the default brightness for the blue component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
nl: Stelt een wijziging aan de standaardhelderheid van blauwe tinten voor. 0 komt overeen met geen wijziging, waarden onder 0 verlagen en waarden onder 0 verhogen de helderheid.

en: Change contrast of red
nl: Contrast van rood wijzigen

en: Represents a change to the default contrast of the red component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
nl: Stelt een wijziging aan het standaardcontrast van rode tinten voor. 0 komt overeen met geen wijziging, waarden onder 0 verlagen en waarden onder 0 verhogen het contrast.

en: Change contrast of green
nl: Contrast van groen wijzigen

en: Represents a change to the default contrast of the green component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
nl: Stelt een wijziging aan het standaardcontrast van groene tinten voor. 0 komt overeen met geen wijziging, waarden onder 0 verlagen en waarden onder 0 verhogen het contrast.

en: Change contrast of blue
nl: Contrast van blauw wijzigen

en: Represents a change to the default contrast of the blue component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
nl: Stelt een wijziging aan het standaardcontrast van blauwe tinten voor. 0 komt overeen met geen wijziging, waarden onder 0 verlagen en waarden onder 0 verhogen het contrast.

en: Dwell click time
nl: Wachttijd voor een hangklik

en: Time in seconds before a click is triggered.
nl: Tijd in seconden vooraleer er een klik wordt getriggerd.

en: Movement threshold
nl: Bewegingsdrempelwaarde

en: Distance in pixels before movement will be recognized.
nl: Afstand in pixels vooraleer beweging herkend wordt.

en: Enable dwell clicks
nl: Hangklikken inschakelen

en: Enable dwell clicks.
nl: Schakel hangklikken in.

en: Secondary click enabled
nl: Secundaire klik ingeschakeld

en: Enable simulated secondary clicks
nl: Schakel gesimuleerde secundaire klikken in

en: Secondary click time
nl: Secundairekliktijd

en: Time in seconds before a simulated secondary click is triggered.
nl: Tijd in seconden vooraleer er een gesimuleerde secundaire klik wordt getriggerd.

en: List of relative settings paths at which app-folders are stored. Each folder uses the org.gnome.desktop.app-folders.folder schema.
nl: Lijst met relatieve instellingspaden waarin toepassingsmappen worden opgeslagen. Elke map gebruikt het schema ‘org.gnome.desktop.toepassingsmappen.map’.

en: Folder name
nl: Mapnaam

en: The name of the application folder.
nl: De naam van de toepassingsmap.

en: Translate the name
nl: Naam vertalen

en: Whether the name key is a filename to be looked up in /usr/share/desktop-directories.
nl: Of de naamsleutel een bestandsnaam is om op te zoeken in /usr/share/desktop-directories.

en: Applications
nl: Toepassingen

en: The list of IDs of applications that are explicitly included in this folder.
nl: De lijst met ID’s van toepassingen die uitdrukkelijk in deze map behoren.

en: Categories
nl: Categorieën

en: A list of categories for which apps will be placed into this folder by default, in addition to the apps that are listed in the apps key.
nl: Een lijst met categorieën waarvan de toepassingen standaard in deze map geplaatst zullen worden, bovenop de toepassingen die in de apps-sleutel worden opgelijst.

en: Excluded applications
nl: Uitgesloten toepassingen

en: A list of IDs of applications that are excluded from this folder. This can be used to remove applications that would otherwise be included by category.
nl: Een lijst van ID’s van toepassingen die uit deze map worden uitgesloten. Dit kan worden gebruikt om toepassingen te verwijderen die anders in deze categorie zouden zitten.

en: Picture Options
nl: Afbeeldingsopties

en: Picture URI
nl: Afbeeldings-URI

en: URI to use for the background image. Note that the backend only supports local (file://) URIs.
nl: Te gebruiken URI voor de achtergrondafbeelding. Let op: de back-end ondersteunt enkel lokale URI’s (file://).

en: Picture URI (dark)
nl: Afbeeldings-URI (donker)

en: Picture Opacity
nl: Afbeeldingsdoorzichtigheid

en: Opacity with which to draw the background picture.
nl: Doorzichtigheid waarmee de achtergrondafbeelding getekend moet worden.

en: Primary Color
nl: Primaire kleur

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: Have file manager handle the desktop
nl: Laat de bestandsbeheerder het bureaublad beheren

en: If set to true, then file manager will draw the icons on the desktop.
nl: Indien ingeschakeld zal de bestandsbeheerder de pictogrammen op het bureaublad tekenen.

en: Show the week date in the calendar
nl: Weeknummers tonen in agenda

en: If true, display the ISO week date in the calendar.
nl: Indien ingeschakeld wordt het ISO-weeknummer weergegeven in de agenda.

en: Automatically update timezone
nl: Tijdzone automatisch bijwerken

en: Whether to automatically update the timezone using geolocation.
nl: Of de tijdszone automatisch moet worden bijgewerkt aan de hand van de geolocatie.

en: Default calendar
nl: Standaardagenda

en: Default calendar application DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The preferred calendar application is the application handling the text/calendar mime type.
nl: Standaardagendatoepassing VEROUDERD: deze sleutel is verouderd en wordt genegeerd. De voorkeursagendatoepassing is de toepassing die instaat voor het verwerken van het text/calendar-MIME-type.

en: Calendar needs terminal
nl: Agenda heeft terminal nodig

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The preferred calendar application is the application handling the text/calendar mime type, whether it needs a terminal is taken from its desktop file.
nl: Of de standaardagendatoepassing een terminal nodig heeft om uitgevoerd te worden. VEROUDERD: deze sleutel is verouderd en wordt genegeerd. De voorkeursagendatoepassing is de toepassing die instaat voor het verwerken van het text/calendar-MIME-type, en of het een terminal nodig heeft wordt bepaald door het desktop-bestand.

en: Default tasks
nl: Standaardtaken

en: Default tasks application.
nl: Standaardtoepassing voor taken.

en: Tasks needs terminal
nl: Taken heeft terminal nodig

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run.
nl: Of de standaardtakentoepassing een terminal nodig heeft om uitgevoerd te worden.

en: Terminal application
nl: Terminaltoepassing

en: Terminal program to use when starting applications that require one. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The default terminal is handled in GIO.
nl: Te gebruiken terminalprogramma voor toepassingen die er een vereisen. VEROUDERD: deze sleutel is verouderd en wordt genegeerd. De standaardterminal wordt verwerkt door GIO.

en: Exec Arguments
nl: Exec-parameters

en: Current input source
nl: Huidige invoerbron

en: List of input sources
nl: Lijst van invoerbronnen

en: List of most recently used input sources
nl: Lijst van recent gebruikte invoerbronnen

en: List of XKB options
nl: Lijst van XKB-opties

en: Show all installed input sources
nl: Alle geïnstalleerde invoerbronnen tonen

en: Makes all installed input sources available for choosing in System Settings.
nl: Maakt het mogelijk alle geïnstalleerde invoerbronnen te kiezen in de systeeminstellingen.

en: Use different input sources for each window
nl: Verschillende invoerbronnen gebruiken voor elk venster

en: When enabled, input sources get attached to the currently focused window when activated.
nl: Indien ingeschakeld worden invoerbronnen vastgehangen aan het huidig actieve venster.

en: Enable Toolkit Accessibility
nl: Toolkit-toegankelijkheid inschakelen

en: Whether toolkits should load accessibility related modules.
nl: Of toolkits toegankelijkheidsmodules moeten inladen.

en: Enable Animations
nl: Animaties inschakelen

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
nl: Of animaties weergegeven moeten worden. Let op: dit is een globale sleutel, hij past het gedrag van het vensterbeheer, het paneel, enz. aan.

en: Menus Have Tearoff
nl: Menu’s hebben afscheurlijn

en: Whether menus should have a tearoff.
nl: Of afscheurlijnen aan menu’s moeten worden toegevoegd.

en: Toolbar Style
nl: Werkbalkstijl

en: Toolbar Style. Valid values are “both”, “both-horiz”, “icons”, and “text”.
nl: Werkbalkstijl. Geldige waarden zijn ‘both’ (beide), ‘both-horiz’ (beide horizontaal), ‘icons’ (pictogrammen) en ‘text’ (tekst).

en: Menubar Detachable
nl: Loskoppelbare menubalk

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
nl: Of de gebruiker menubalken kan loskoppelen en verplaatsen.

en: Toolbar Detachable
nl: Loskoppelbare werkbalk

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
nl: Of de gebruiker werkbalken kan loskoppelen en verplaatsen.

en: Toolbar Icon Size
nl: Afmeting van werkbalkpictogram

en: Size of icons in toolbars, either “small” or “large”.
nl: Grootte van pictogrammen in werkbalken, ‘small’ (klein) of ‘large’ (groot).

en: Cursor Blink
nl: Knipperende cursor

en: Whether the cursor should blink.
nl: Of de cursor moet knipperen.

en: Cursor Blink Time
nl: Cursorknippertijd

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
nl: Lengte van de cursorknippercyclus, in milliseconden.

en: Cursor Blink Timeout
nl: Cursorknippertijdslimiet

en: Time after which the cursor stops blinking, in seconds.
nl: Tijd waarna de cursor ophoudt met knipperen, in seconden.

en: Icon Theme
nl: Pictogramthema

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
nl: Pictogramthema voor het paneel, nautilus, enz.

en: Gtk+ Theme
nl: Gtk+-thema

en: Basename of the default theme used by gtk+.
nl: Basisnaam van het standaardthema gebruikt door gtk+.

en: Default font
nl: Standaardlettertype

en: Name of the default font used by gtk+.
nl: Naam van het standaardlettertype gebruikt door gtk+.

en: Text scaling factor
nl: Tekstschaalfactor

en: Window scaling factor
nl: Vensterschaalfactor

en: GTK IM Preedit Style
nl: GTK-IM-voorbewerkingsstijl

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
nl: Naam van de GTK+-invoermethode-voorbewerkingsstijl gebruikt door gtk+.

en: GTK IM Status Style
nl: GTK-IM-statusstijl

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
nl: Naam van de GTK+-invoermethode-statusstijl gebruikt door gtk+.

en: GTK IM Module
nl: GTK-IM-module

en: Name of the input method module used by GTK+.
nl: Naam van de invoermethodemodule gebruikt door GTK+.

en: Document font
nl: Documentlettertype

en: Name of the default font used for reading documents.
nl: Naam van het standaardlettertype voor lezen van documenten.

en: Monospace font
nl: Vaste breedte-lettertype

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
nl: Naam van een vaste-breedte-lettertype voor gebruik in locaties zoals terminals.

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
nl: Sneltoets om de menubalken te openen.

en: Cursor theme
nl: Cursorthema

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support the Xcursor extension.
nl: Naam van cursorthema. Wordt enkel gebruikt door Xservers die de Xcursor-uitbreiding ondersteunen.

en: Cursor size
nl: Cursorgrootte

en: Size of the cursor used as cursor theme.
nl: Grootte van de cursor gebruikt als cursorthema.

en: List of symbolic names and color equivalents
nl: Lijst met symbolische namen en kleurequivalenten

en: A “\n” separated list of “name:color” as defined by the “gtk-color-scheme” setting
nl: Een door ‘\n’ gescheiden lijst met ‘naam:kleur’ zoals bepaald door de instelling ‘gtk-color-scheme’

en: Whether the clock displays in 24h or 12h format
nl: Of de klok in 24-uurs- of 12-uurs-formaat wordt getoond

en: Whether the clock shows seconds
nl: Of de klok seconden toont

en: If true, display seconds in the clock.
nl: Indien ingeschakeld worden seconden in de klok weergegeven.

en: Show date in clock
nl: Datum tonen in klok

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
nl: Indien waar, wordt de datum, naast de tijd, weergegeven in de klok.

en: Show weekday in clock
nl: Weekdag tonen in klok

en: If true, display weekday in the clock, in addition to time.
nl: Indien waar, wordt de weekdag, naast de tijd, weergegeven in de klok.

en: Enable hot corners
nl: Snelhoeken inschakelen

en: Show battery percentage
nl: Accupercentage tonen

en: If true, display battery percentage in the status menu, in addition to the icon.
nl: Indien waar, wordt het accupercentage weergegeven in het statusmenu, naast het pictogram.

en: Highlights the current location of the pointer.
nl: Geeft de huidige locatie van de muisaanwijzer aan.

en: If true, pressing a key will highlight the current pointer location on screen.
nl: Indien ingeschakeld zal een toetsaanslag de huidige locatie van de muisaanwijzer op het scherm aangeven.

en: Antialiasing
nl: Gladmaken

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
nl: Het type gladmaken (antialiasing) dat gebruikt wordt bij het weergeven van lettertekens. Mogelijke waardes zijn: ‘none’ voor niet gladmaken, ‘grayscale’ voor standaard gladmaken met grijswaarden, en ‘rgba’ voor subpixel gladmaken (alleen bij LCD-schermen).

en: Hinting
nl: Hinten

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
nl: Het type aanpassing dat moet worden gebruikt bij het renderen van lettertypes. Mogelijke waarden zijn: ‘geen’ voor geen aanpassing en ‘gering’ voor alleen op de Y-as zoals Microsoft’s ClearType, DirectWrite en de eigen engine voor renderen van lettertypen van Adobe. Negeert aanpassing van binnen het lettertype en genereert aanpassingen algoritmisch. Wordt standaard in Ubuntu gebruikt. Aanbevolen. De betekenis van ‘medium’ en ‘volledig’ hangt af van het lettertypeformaat (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) en de geïnstalleerde versie van FreeType. Ze proberen meestal tekens op zowel de X- als de Y-as te passen (met uitzondering van .otf: alleen Y-as). Dit kan leiden tot vervorming en/of incontistent renderen afhankelijk van de kwaliteit van het lettertype, het lettertypeformaat en de status van de lettertype-engines van FreeType.

en: RGBA order
nl: RGBA-volgorde

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
nl: De volgorde van subpixel-elementen op een LCD-scherm; wordt alleen gebruikt wanneer gladmaken (antialiasing) ingesteld is op ‘rgba’. Mogelijke waarden zijn: ‘rgb’ voor rood op links (meest voorkomend), ‘bgr’ voor blauw op links, ‘vrgb’ voor rood bovenop, ‘vbgr’ voor rood onderaan.

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: The preferred color scheme for the user interface. Valid values are “default”, “prefer-dark”, “prefer-light”.
nl: Het voorkeurskleurenschema voor de gebruikersinterface. Geldige waarden zijn ‘default’ (standaard), ‘prefer-dark’ (voorkeur-donker), ‘prefer-light’ (voorkeur-licht).

en: Disable command line
nl: Opdrachtregel uitschakelen

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel’s “Run Application” dialog.
nl: Verhindert de gebruiker de toegang tot de terminal, of tot het uitvoeren van een opdrachtregel. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang tot het ‘Toepassing uitvoeren’-dialoogvenster van het paneel uit.

en: Disable saving files to disk
nl: Opslaan van bestanden naar schijf uitschakelen

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications’ “Save as” dialogs.
nl: Verhindert de gebruiker van bestanden naar de schijf op te slaan. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang tot de ‘Opslaan als’-dialoogvensters van alle toepassingen uit.

en: Disable printing
nl: Afdrukken uitschakelen

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications’ “Print” dialogs.
nl: Verhindert de gebruiker van af te drukken. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang tot de ‘Afdrukken’-dialoogvensters van alle toepassingen uit.

en: Disable print setup
nl: Afdrukinstellingen uitschakelen

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications’ “Print Setup” dialogs.
nl: Verhindert de gebruiker van afdrukinstellingen aan te passen. Dit schakelt bijvoorbeeld de toegang tot de ‘Printerinstellingen’-dialoogvensters van alle toepassingen uit.

en: Disable user switching
nl: Wisselen tussen gebruikers uitschakelen

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
nl: Verhindert de gebruiker van naar een andere account te wisselen terwijl zijn/haar sessie nog actief is.

en: Disable lock screen
nl: Vergrendelingsscherm uitschakelen

en: Prevent the user to lock his screen.
nl: Verhindert de gebruiker van het scherm te vergrendelen.

en: Disable URL and MIME type handlers
nl: URL- en MIME-typeverwerkers uitschakelen

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
nl: Verhindert het uitvoeren van alle URL- of MIME-typeverwerkerstoepassingen.

en: Disable log out
nl: Afmelden uitschakelen

en: Prevent the user from logging out.
nl: Verhindert de gebruiker van zich af te melden.

en: Disable user administration
nl: Gebruikersadministratie uitschakelen

en: Stop the user from modifying user accounts. By default, we allow adding and removing users, as well as changing other users settings.
nl: Verhindert de gebruiker van gebruikersaccount aan te passen. Standaard staan we het toevoegen en verwijderen van gebruikers toe, evenals het aanpassen van de instellingen van andere gebruikers.

en: Mount removable storage devices as read-only
nl: Verwijderbare opslagapparaten als alleen-lezen aankoppelen

en: Prevent users from writing or modifying files on removable storage devices (i.e. flash disks, mobile phones, cameras).
nl: Voorkom dat gebruikers bestanden op verwijderbare opslagapparaten (bv. usb-sticks, telefoons, camera’s) kunnen schrijven of bewerken.

en: Disable the "Show Password" menu item in password entries.
nl: Schakel het menu-item ‘Wachtwoord tonen’ in wachtwoordvelden uit.

en: Whether to automatically mount media
nl: Of media automatisch aangekoppeld moeten worden

en: If set to true, then Nautilus will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
nl: Indien ingeschakeld zal Nautilus media zoals (voor de gebruiker zichtbare) harde schijven en verwijderbare media aankoppelen bij opstarten in invoegen van de media.

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
nl: Of een map automatisch geopend moet worden voor automatisch aangekoppelde media

en: If set to true, then Nautilus will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
nl: Indien ingeschakeld zal Nautilus automatisch een map openen wanneer media automatisch worden aangekoppeld. Dit is enkel van toepassing op media zonder bekend x-content/*-type; voor media met een bekend x-content-type, wordt de door de gebruiker instelbare actie uitgevoerd.

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
nl: Programma’s nooit automatisch uitvoeren/opstarten of daartoe vragen bij invoegen van media

en: If set to true, then Nautilus will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
nl: Indien ingeschakeld zal Nautilus programma’s nooit automatisch uitvoeren/opstarten of daartoe vragen wanneer een medium wordt ingevoerd.

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
nl: Lijst met x-content/*-types waarvoor de voorkeurstoepassing gestart zal worden

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
nl: Lijst met x-content/*-types waarvoor de gebruiker in het voorkeurs-capplet heeft gekozen een toepassing te starten. De voorkeurstoepassing voor het gegeven type zal gestart worden bij invoeren van media die overeenkomen met deze types.

en: List of x-content/* types set to “Do Nothing”
nl: Lijst met x-content/*-types ingesteld op ‘Niets doen’

en: List of x-content/* types for which the user have chosen “Do Nothing” in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
nl: Lijst met x-content/*-types waarvoor de gebruiker in het voorkeurs-capplet heeft gekozen voor ‘Niets doen’. Er zal geen vraag getoond worden noch zullen er overeenkomstige toepassingen gestart worden bij het invoeren van media die overeenkomen met deze types.

en: List of x-content/* types set to “Open Folder”
nl: Lijst met x-content/*-types ingesteld op ‘Map openen’

en: List of x-content/* types for which the user have chosen “Open Folder” in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
nl: Lijst met x-content/*-types waarvoor de gebruiker in het voorkeurs-capplet heeft gekozen voor ‘Map openen’. Een mapvenster zal geopend worden bij invoeren van media die overeenkomen met deze types.

en: Show notification banners
nl: Notificatiebanieren tonen

en: Whether notification banners are visible for application notifications.
nl: Of notificatiebanieren zichtbaar zijn voor toepassingsnotificaties.

en: Show notifications in the lock screen
nl: Notificaties tonen op vergrendelingsscherm

en: Whether notifications are shown in the lock screen or not.
nl: Of notificaties zichtbaar zijn op het vergrendelscherm.

en: Application ID
nl: Toepassings-ID

en: The application that this policy is for.
nl: De toepassing waarvoor dit beleid geldt.

en: Enable notifications
nl: Notificaties inschakelen

en: Whether notifications are globally enabled for this application.
nl: Of notificaties voor deze toepassing globaal ingeschakeld zijn.

en: Enable sound alerts
nl: Geluidswaarschuwingen inschakelen

en: Whether notifications should be accompanied by sound alerts.
nl: Of notificaties vergezeld moeten worden van geluiden.

en: Whether notification banners for this application are shown or not. Does not affect clicking on message tray buttons.
nl: Of notificatiebanieren voor deze toepassing getoond worden of niet. Dit heeft geen invloed op het klikken op de knoppen in het berichtvak.

en: Force automatic expanding of banners
nl: Automatisch uitvouwen van banieren dwingen

en: Whether notifications from this application are expanded automatically when in banner mode.
nl: Of notificaties van deze toepassing automatisch uitgeklapt worden in baniermodus.

en: Show in the lock screen
nl: Tonen op vergrendelingsscherm

en: Whether notifications from this application are shown when the screen is locked.
nl: Of notificaties van deze toepassing getoond worden wanneer het scherm vergrendeld is.

en: Show details in the lock screen
nl: Details tonen op vergrendelingsscherm

en: Whether the summary and body of notifications from this application will be visible in the locked screen.
nl: Of de samenvatting en inhoud van de notificaties van deze toepassing zichtbaar zijn op het vergrendelingsscherm.

en: Whether edge scrolling is enabled
nl: Of aan de rand schuiven ingeschakeld is

en: When enabled, touchpads that support edge scrolling will have that feature enabled.
nl: Indien ingeschakeld zullen touchpads die aan de rand schuiven ondersteunen die functie ingeschakeld hebben.

en: Whether two-finger scrolling is enabled
nl: Of scrollen met twee vingers ingeschakeld is

en: When enabled, touchpads that support two-finger scrolling will have that feature enabled.
nl: Indien ingeschakeld zullen touchpads die scrollen met twee vingers ondersteunen die functie ingeschakeld hebben.

en: Whether to disable the touchpad while typing
nl: Of het touchpad uitgeschakeld moet zijn tijdens het typen

en: When enabled, touchpads will be disabled while typing on the keyboard.
nl: Indien ingeschakeld worden touchpads uitgeschakeld terwijl u op het toetsenbord typt.

en: Enable mouse clicks with touchpad
nl: Muisklikken via touchpad inschakelen

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
nl: Stel dit in op ‘true’ om te kunnen muisklikken door op het touchpad te tikken.

en: Touchpad enabled
nl: Touchpad ingeschakeld

en: Touchpad button orientation
nl: Oriëntatie touchpadknop

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
nl: Linker- en rechtermuisknoppen verwisselen voor muis voor linkshandigen met ‘links’, ‘rechts’ voor rechtshandigen, ‘muis’ om de muisinstellingen te volgen.

en: Acceleration profile
nl: Acceleratieprofiel

en: Pointer speed
nl: Aanwijzersnelheid

en: Natural scrolling
nl: Natuurlijk scrollen

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
nl: Stel dit in op ‘true’ om natuurlijk (omgekeerd) scrollen via touchpads in te schakelen.

en: Click method
nl: Klikmethode

en: Keyboard repeat
nl: Toetsherhaling

en: Set this to TRUE to enable keyboard repeat.
nl: Stel dit in op ‘true’ om toetsherhaling in te schakelen.

en: Key Repeat Interval
nl: Interval toetsherhaling

en: Delay between repeats in milliseconds.
nl: Vertraging toetsherhaling in milliseconden.

en: Initial Key Repeat Delay
nl: Initiële vertraging toetsherhaling

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
nl: Initiële vertraging toetsherhaling in milliseconden.

en: Remember NumLock state
nl: NumLock-status onthouden

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
nl: Indien ingesteld op ‘true’, zal Gnome de status van de NumLock-led tussen sessies onthouden.

en: NumLock state
nl: NumLock-status

en: The remembered state of the NumLock LED.
nl: De onthouden status van de NumLock-led.

en: Mouse button orientation
nl: Oriëntatie muisknop

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
nl: Linker- en rechtermuisknoppen verwisselen voor muis voor linkshandigen.

en: Double click time
nl: Dubbelklik-tijd

en: Length of a double click in milliseconds.
nl: Duur van dubbel klikken in milliseconden.

en: Drag threshold
nl: Sleepdrempel

en: Distance before a drag is started.
nl: Afstand voordat slepen wordt gestart.

en: Tablet mapping
nl: Tablet-mapping

en: How input affects the pointer on the screen
nl: Hoe invoer de aanwijzer op het scherm beïnvloedt

en: Tablet area
nl: Tabletgebied

en: Tablet aspect ratio
nl: Tabletbeeldverhouding

en: Stylus pressure curve
nl: Stylusdrukcurve

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
nl: Stel dit in op de x1, y1 en x2, y2 van de pressure-curve die op de stylus toegepast wordt.

en: Eraser pressure curve
nl: Gomdrukcurve

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
nl: Stel dit in op de x1, y1 en x2, y2 van de pressure-curve die op de eraser toegepast wordt.

en: Button action
nl: Knopactie

en: Secondary button action
nl: Secundaire knopactie

en: Tertiary button action
nl: Tertiaire knopactie

en: The type of action triggered by the button being pressed.
nl: De actie die wordt ingezet wanneer de knop wordt ingedrukt.

en: Key combination for the custom action
nl: Toetscombinatie voor de aangepaste actie

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
nl: De sneltoets die gegenereerd wordt wanneer de knop wordt ingedrukt voor aangepaste acties.

en: Touchscreen output mapping
nl: Aanraakscherm-uitvoer-mapping

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
nl: Knop voor emulatie van muiswiel. 0 om de functie uit te schakelen.

en: Scrolling method
nl: Scrolmethode

en: Controls visibility of personal information
nl: Bepaalt de zichtbaarheid van persoonlijke informatie

en: If set to true, the system will make an effort to not divulge the user’s identity on screen or on the network.
nl: Indien ingeschakeld zal het systeem proberen de identiteit van de gebruiker niet op het scherm noch op het netwerk te onthullen.

en: Show full name in the user menu
nl: Volledige naam tonen in gebruikersmenu

en: Whether the users full name is shown in the user menu or not.
nl: Of de volledige naam van de gebruiker weergegeven moet worden in het gebruikersmenu.

en: Whether to remove old files from the trash automatically
nl: Of oude bestanden automatisch uit de prullenbak verwijderd moeten worden

en: If TRUE, automatically remove files from the trash when they are older than “old-files-age” days.
nl: Indien ingeschakeld worden bestanden automatisch uit de prullenbak verwijderd wanneer ze zich daar langer dan ‘old-files-age’ dagen bevinden.

en: Whether to remove old temporary files automatically
nl: Of oude tijdelijke bestanden automatisch verwijderd moeten worden

en: If TRUE, automatically remove temporary files when they are older than “old-files-age” days.
nl: Indien ingeschakeld worden tijdelijke bestanden automatisch verwijderd wanneer ze ouder zijn dan ‘old-files-age’ dagen.

en: Number of days to keep trash and temporary files
nl: Aantal dagen om bestanden in de prullenbak en tijdelijke bestanden te bewaren

en: Consider trash and temporary files old after this many days.
nl: Beschouw bestanden in de prullenbak en tijdelijke bestanden als oud na dit aantal dagen.

en: Whether to remember recently used files
nl: Of recent gebruikte bestanden onthouden moeten worden

en: If FALSE, applications will not remember recently used files.
nl: Indien uitgeschakeld zullen toepassingen recent gebruikte bestanden niet onthouden.

en: Number of days to remember recently used files for
nl: Aantal dagen om recent gebruikte bestanden te onthouden

en: Recently used files will be remembered for this many days. If set to 0, recent files will not be remembered; if set to -1, they will be retained indefinitely.
nl: Recent gebruikte bestanden zullen voor dit aantal dagen onthouden worden. Indien ingestelt op 0 worden recente bestanden niet onthouden; indien ingesteld op -1 worden ze altijd onthouden.

en: Whether to remember application usage
nl: Of toepassingsgebruik onthouden moet worden

en: If FALSE, application usage will not be monitored and recorded.
nl: Indien uitgeschakeld wordt toepassingsgebruik niet bijgehouden.

en: Send statistics when applications are removed or installed
nl: Statistieken versturen bij verwijderen of installeren van toepassingen

en: If FALSE, no anonymous installation or removal information will be sent to the vendor.
nl: Indien uitgeschakeld zal er geen anonieme installatie- of verwijderingsinformatie naar de leverancier verstuurd worden.

en: Send reports of technical problems to the vendor
nl: Rapporten van technische problemen naar de leverancier versturen

en: If TRUE, anonymized reports will be sent automatically to the vendor.
nl: Indien ingeschakeld worden anonieme rapporten automatisch naar de leverancier verstuurt.

en: Don’t allow applications to access the microphone
nl: Toepassingen geen toegang tot de microfoon geven

en: If TRUE, applications should not use the microphone.
nl: Indien ingeschakeld krijgen toepassingen geen toegang tot de microfoon.

en: Don’t allow applications to access the camera
nl: Toepassingen geen toegang tot de camera geven

en: If TRUE, applications should not use the camera.
nl: Indien ingeschakeld krijgen toepassingen geen toegang tot de camera.

en: Don’t allow applications to output sound
nl: Toepassingen geen geluid laten uitvoeren

en: If TRUE, applications should not make sound.
nl: Indien ingeschakeld kunnen toepassingen geen geluid maken.

en: Whether to protect USB devices
nl: Of USB-apparaten beschermd moeten worden

en: If the USBGuard service is present and this setting is enabled, USB devices will be protected as configured in the usb-protection-level setting.
nl: Als de USBGuard-dienst geïnstalleerd is en deze instelling ingeschakeld is zullen USB-apparaten beschermd worden zoals geconfigureerd in de instelling usb-protection-level.

en: When USB devices should be rejected
nl: Wanneer USB-apparaten geweigerd moeten worden

en: Whether the privacy screen is enabled
nl: Of het privacyscherm ingeschakeld is

en: Activate when idle
nl: Inschakelen wanneer inactief

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. Set org.gnome.desktop.session idle-delay to 0 if you do not want to activate the screensaver.
nl: Schakel dit in om de schermbeveiliging in te schakelen wanneer de sessie inactief is. VEROUDERD: deze sleutel is verouderd en wordt genegeerd. Stel idle-delay in org.gnome.desktop.session in op 0 als u de schermbeveiliging niet wilt inschakelen.

en: Lock on activation
nl: Vergrendelen bij inschakelen

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
nl: Schakel dit in om het scherm te vergrendelen wanneer de schermbeveiliging wordt ingeschakeld.

en: Time before locking
nl: Tijd vóór vergrendeling

en: The number of seconds after screensaver activation before locking the screen.
nl: Het aantal seconden tussen inschakelen van de schermbeveiliging en vergrendelen van het scherm.

en: Show full name in the lock screen
nl: Volledige naam tonen op vergrendelscherm

en: Whether the user’s full name is shown in the lock screen or not. This only affects the screen shield, the name is always shown in the unlock dialog.
nl: Of de volledige naam van de gebruiker op het vergrendelscherm wordt weergegeven. Dit heeft enkel invloed om het schermschild, de naam wordt altijd in het ontgrendelingsdialoogvenster weergegeven.

en: Allow embedding a keyboard into the window
nl: Invoegen van toetsenbord in venster toestaan

en: Embedded keyboard command
nl: Ingebedde toetsenbordopdracht

en: Allow logout
nl: Afmelden toestaan

en: Logout command
nl: Afmeldopdracht

en: Allow user switching
nl: Wisselen tussen gebruikers toestaan

en: Disable all external search providers
nl: Alle externe zoekleveranciers uitschakelen

en: Set to true to disable all external search provider programs, whether or not they are independently disabled or enabled. External search providers are installed by applications in $XDG_DATA_DIR/gnome-shell/search-providers.
nl: Schakel dit in om alle externe zoekleverancierprogramma’s uit te schakelen, of ze onafhankelijk worden uit- of ingeschakeld of niet. Externe zoekleveranciers worden door toepassingen geïnstalleerd in $XDG_DATA_DIR/gnome-shell/search-providers.

en: Session type
nl: Sessietype

en: The name of the session to use. Known value is “gnome”.
nl: De te gebruiken sessienaam. Bekende waarde is ‘gnome’.

en: Sounds for events
nl: Geluiden voor gebeurtenissen

en: Whether to play sounds on user events.
nl: Of geluiden worden afgespeeld bij gebruikersgebeurtenissen.

en: Sound theme name
nl: Naam van geluidsthema

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
nl: Het te gebruiken XDG-geluidsthema voor gebeurtenisgeluiden.

en: Input feedback sounds
nl: Invoerfeedbackgeluiden

en: Whether to play sounds on input events.
nl: Of geluiden worden afgespeeld bij invoergebeurtenissen.

en: Allow volume above 100%
nl: Volume boven 100% toestaan

en: Whether volume can be set above 100%, using software amplification.
nl: Of het volume met behulp van softwareversterking boven 100% mag gaan.

en: Switch to workspace 1
nl: Schakelen naar werkblad 1

en: Switch to workspace 2
nl: Schakelen naar werkblad 2

en: Switch to workspace 3
nl: Schakelen naar werkblad 3

en: Switch to workspace 4
nl: Schakelen naar werkblad 4

en: Switch to workspace 5
nl: Schakelen naar werkblad 5

en: Switch to workspace 6
nl: Schakelen naar werkblad 6

en: Switch to workspace 7
nl: Schakelen naar werkblad 7

en: Switch to workspace 8
nl: Schakelen naar werkblad 8

en: Switch to workspace 9
nl: Schakelen naar werkblad 9

en: Switch to workspace 10
nl: Schakelen naar werkblad 10

en: Switch to workspace 11
nl: Schakelen naar werkblad 11

en: Switch to workspace 12
nl: Schakelen naar werkblad 12

en: Switch to workspace left
nl: Schakelen naar werkblad links

en: Switch to workspace right
nl: Schakelen naar werkblad rechts

en: Switch to workspace above
nl: Schakelen naar werkblad boven

en: Switch to workspace below
nl: Schakelen naar werkblad onder

en: Switch to last workspace
nl: Overschakelen naar laatste werkblad

en: Switch windows of an application
nl: Wisselen van venster binnen een toepassing

en: Reverse switch windows of an application
nl: Omgekeerd tussen toepassingsvensters schakelen

en: Switch applications
nl: Tussen toepassingen schakelen

en: Reverse switch applications
nl: Omgekeerd tussen toepassingen schakelen

en: Switch windows
nl: Tussen vensters schakelen

en: Reverse switch windows
nl: Omgekeerd tussen vensters schakelen

en: Switch system controls
nl: Systeemschermen wisselen

en: Reverse switch system controls
nl: Omgekeerd tussen systeembesturing schakelen

en: Switch windows of an app directly
nl: Direct wisselen van venster binnen een toepassing

en: Reverse switch windows of an app directly
nl: Omgekeerd rechtstreeks tussen toepassingsvensters schakelen

en: Switch windows directly
nl: Direct tussen vensters schakelen

en: Reverse switch windows directly
nl: Omgekeerd rechtstreeks tussen vensters schakelen

en: Switch system controls directly
nl: Direct tussen systeemschermen wisselen

en: Reverse switch system controls directly
nl: Omgekeerd rechtstreeks tussen systeembesturing schakelen

en: Hide all normal windows
nl: Alle normale vensters verbergen

en: DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
nl: VEROUDERD: deze sleutel is verouderd en wordt genegeerd.

en: Show the run command prompt
nl: Het opdrachtregelvenster tonen

en: Don’t use
nl: Niet gebruiken

en: Activate the window menu
nl: Venstermenu activeren

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig-schermmodus omschakelen

en: Toggle maximization state
nl: Maximalisatie in- of uitschakelen

en: Maximize window
nl: Venster maximaliseren

en: Restore window
nl: Venster herstellen

en: Toggle shaded state
nl: Oprollen in- of uitschakelen

en: Minimize window
nl: Venster minimaliseren

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Move window
nl: Venster verplaatsen

en: Resize window
nl: Venstergrootte wijzigen

en: Toggle window on all workspaces or one
nl: Schakelen tussen venster op alle werkbladen zichtbaar of op één

en: Move window to workspace 1
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 1

en: Move window to workspace 2
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 2

en: Move window to workspace 3
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 3

en: Move window to workspace 4
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 4

en: Move window to workspace 5
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 5

en: Move window to workspace 6
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 6

en: Move window to workspace 7
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 7

en: Move window to workspace 8
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 8

en: Move window to workspace 9
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 9

en: Move window to workspace 10
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 10

en: Move window to workspace 11
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 11

en: Move window to workspace 12
nl: Venster verplaatsen naar werkblad 12

en: Move window to last workspace
nl: Venster verplaatsen naar laatste werkblad

en: Move window one workspace to the left
nl: Venster één werkblad naar links verplaatsen

en: Move window one workspace to the right
nl: Venster één werkblad naar rechts verplaatsen

en: Move window one workspace up
nl: Venster één werkblad naar boven verplaatsen

en: Move window one workspace down
nl: Venster één werkblad naar beneden verplaatsen

en: Move window to the next monitor on the left
nl: Venster één monitor naar links verplaatsen

en: Move window to the next monitor on the right
nl: Venster één monitor naar rechts verplaatsen

en: Move window to the next monitor above
nl: Venster één monitor naar boven verplaatsen

en: Move window to the next monitor below
nl: Venster één monitor naar beneden verplaatsen

en: Raise window if covered, otherwise lower it
nl: Vensters naar voren halen indien bedekt of anders naar achter brengen

en: Raise window above other windows
nl: Venster voor andere vensters halen

en: Lower window below other windows
nl: Venster achter andere vensters brengen

en: Maximize window vertically
nl: Venster verticaal maximaliseren

en: Maximize window horizontally
nl: Venster horizontaal maximaliseren

en: Move window to top left corner
nl: Venster naar linkerbovenhoek verplaatsen

en: Move window to top right corner
nl: Venster naar rechterbovenhoek verplaatsen

en: Move window to bottom left corner
nl: Venster naar linkeronderhoek verplaatsen

en: Move window to bottom right corner
nl: Venster naar rechteronderhoek verplaatsen

en: Move window to top edge of screen
nl: Venster naar bovenrand van scherm verplaatsen

en: Move window to bottom edge of screen
nl: Venster naar onderrand van scherm verplaatsen

en: Move window to right side of screen
nl: Venster naar rechterrand van scherm verplaatsen

en: Move window to left side of screen
nl: Venster naar linkerrand van scherm verplaatsen

en: Move window to center of screen
nl: Venster naar midden van scherm verplaatsen

en: Switch input source
nl: Overschakelen naar volgende invoerbron

en: Switch input source backward
nl: Overschakelen naar vorige invoerbron

en: Arrangement of buttons on the titlebar
nl: Volgorde van knoppen op de titelbalk

en: Window focus mode
nl: Vensterfocusmodus

en: Action on title bar double-click
nl: Actie na dubbelklik op titelbalk

en: Action on title bar middle-click
nl: Actie na middelklik op titelbalk

en: Action on title bar right-click
nl: Actie na rechtsklik op titelbalk

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Window title font
nl: Lettertype van venstertitel

en: Number of workspaces
nl: Aantal werkbladen

en: The names of the workspaces
nl: De namen van de werkbladen

en: The locale to use for dates / numbers formats
nl: De te gebruiken indeling voor datums en getallen

en: Specify the locale to be used for displaying dates, times and numbers formats.
nl: Stel in welke indeling gebruikt moet worden voor de weergave van datum, tijd en getallen.

en: Geolocation services are enabled.
nl: Geolocatiediensten zijn ingeschakeld.

en: If true, applications are allowed to access location information.
nl: Indien ingeschakeld krijgen toepassingen toegang tot locatie-informatie.

en: The maximum accuracy level of location.
nl: De maximale locatienauwkeurigheid.

en: Proxy configuration mode
nl: Proxyconfiguratiemodus

en: Automatic proxy configuration URL
nl: Automatische proxyconfiguratie-URL

en: URL that provides proxy configuration values. When mode is “auto”, this URL is used to look up proxy information for all protocols.
nl: URL die proxyconfiguratiewaarden aanbiedt. Indien ingesteld op ‘auto’, wordt deze URL gebruikt om proxyinformatie voor alle protocollen op te zoeken.

en: Unused; ignore
nl: Niet gebruikt; negeren

en: HTTP proxy host name
nl: HTTP-proxyhostnaam

en: HTTP proxy port
nl: HTTP-proxypoort

en: Authenticate proxy server connections
nl: Proxyserververbindingen authenticeren

en: HTTP proxy username
nl: Gebruikersnaam voor HTTP-proxy

en: HTTP proxy password
nl: Wachtwoord voor HTTP-proxy

en: Secure HTTP proxy host name
nl: Beveiligde HTTP-proxyhostnaam

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
nl: De machinenaam om te gebruiken als veilige-HTTP-proxy.

en: Secure HTTP proxy port
nl: Beveiligde HTTP-proxypoort

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/https/host” that you proxy through.
nl: De poort op de machine gedefinieerd door ‘/system/proxy/https/host’ waardoor u de proxy stuurt.

en: FTP proxy host name
nl: FTP-proxyhostnaam

en: The machine name to proxy FTP through.
nl: De machinenaam om te gebruiken als FTP-proxy.

en: FTP proxy port
nl: FTP-proxypoort

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/ftp/host” that you proxy through.
nl: De poort op de machine gedefinieerd door ‘/system/proxy/ftp/host’ waardoor u de proxy stuurt.

en: SOCKS proxy host name
nl: SOCKS-proxyhostnaam

en: The machine name to use as a SOCKS proxy.
nl: De machinenaam om te gebruiken als SOCKS-proxy.

en: SOCKS proxy port
nl: SOCKS-proxypoort

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/socks/host” that you proxy through.
nl: De poort op de machine gedefinieerd door ‘/system/proxy/socks/host’ waardoor u de proxy stuurt.
