gsettings-desktop-schemas master - en to lt translation catalogue (673 entries)

en: On-screen keyboard
lt: Klaviatūra ekrane

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
lt: Ar klaviatūra ekrane įjungta.

en: Screen magnifier
lt: Ekrano lupa

en: Whether the screen magnifier is turned on.
lt: Ar ekrano lupa įjungta.

en: Screen reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Whether the screen reader is turned on.
lt: Ar ekrano skaityklė įjungta.

en: Always show the Universal Access status icon
lt: Visada rodyti universalios prieigos būsenos piktogramą

en: This key overrides the automatic hiding of the Universal Access status icon when no accessibility features are enabled.
lt: Šis raktas turi pirmenybę prieš automatinį universalios prieigos būsenos piktogramos slėpimą, kai prieigos funkcijos nėra įjungtos.

en: Always show the text caret
lt: Visada rodyti teksto žymeklį

en: This key overrides the hiding of the text caret in noneditable text in applications.
lt: Šis raktas nustelbia teksto žymeklio slėpimą programų neredaguojamame tekste.

en: High contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Whether to use the high contrast style.
lt: Ar naudoti didelio kontrasto stilių.

en: Show status shapes
lt: Rodyti būsenų figūras

en: Whether to use shapes to indicate status in addition or instead of color.
lt: Ar naudoti figūras būsenai nurodyti kartu su arba vietoje spalvos.

en: Enable accessibility keyboard shortcuts
lt: Įjungti pritaikymo neįgaliesiems trumpinius

en: Beep when a keyboard accessibility feature changes
lt: Pyptelėti, kai klaviatūros pritaikymo neįgaliesiems savybė pasikeičia

en: Whether to beep when a keyboard accessibility feature is enabled or disabled.
lt: Ar pyptelėti, kai klaviatūros pritaikymo neįgaliesiems savybė įjungiama arba išjungiama.

en: Disable keyboard accessibility after a timeout
lt: Išjungti klaviatūros pritaikymą neįgaliesiems pasibaigus laikui

en: Whether to disable keyboard accessibility after a timeout, useful for shared machines.
lt: Ar išjungti klaviatūros pritaikymą neįgaliesiems pasibaigus laikui, naudinga bendro naudojimo kompiuteriams.

en: Duration of the disabling timeout
lt: Išjungimo delsa

en: Duration of the timeout before disabling the keyboard accessibility.
lt: Laikas, kuriam pasibaigus išjungiamas klaviatūros pritaikymas neįgaliemsiems.

en: Enable “Bounce Keys”
lt: Įjungti „pasikartojančius klavišus“

en: Whether the “Bounce Keys” keyboard accessibility feature is turned on.
lt: Ar klaviatūros „pasikartojančių klavišų“ prieigos savybė įjungta.

en: Minimum interval in milliseconds
lt: Mažiausia trukmė milisekundėmis

en: Ignore multiple presses of the same key within this many milliseconds.
lt: Nepaisyti pasikartojančių to paties klavišo paspaudimų tiek milisekundžių.

en: Beep when a key is rejected
lt: Pyptelėti, kai klavišas atmetamas

en: Whether to beep when a key is rejected.
lt: Ar pyptelėti, kai klavišas atmetamas.

en: Enable “Mouse Keys”
lt: Įjungti „pelės klavišus“

en: Whether the “Mouse Keys” accessibility feature is turned on.
lt: Ar „pelės klavišų“ pritaikymo neįgaliesiems savybė įjungta.

en: Pixels per seconds
lt: Pikselių per sekundę

en: How many pixels per second to move at the maximum speed.
lt: Kiek pikselių pasislinkti per sekundę didžiausiu greičiu.

en: How long to accelerate in milliseconds
lt: Kiek laiko spartėti milisekundėmis

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed.
lt: Kiek milisekundžių užtrunka nuo 0 iki didžiausio greičio.

en: Initial delay in milliseconds
lt: Pradinė delsa milisekundėmis

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate.
lt: Kiek milisekundžių laukti iki pelės judėjimo klavišai pradeda veikti.

en: Enable “Slow Keys”
lt: Įjungti „lėtuosius klavišus“

en: Whether the “Slow Keys” accessibility feature is turned on.
lt: Ar „lėtųjų klavišų“ pritaikymo neįgaliesiems funkcija įjungta.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for this many milliseconds.
lt: Nelaikyti klavišo nuspaustu, kol nelaikoma tiek milisekundžių.

en: Beep when a key is first pressed
lt: Pyptelėti, kai klavišas paspaudžiamas pirmą kartą

en: Whether to beep when a key is first pressed.
lt: Ar pyptelėti, kai klavišas paspaudžiamas pirmą kartą.

en: Beep when a key is accepted
lt: Pyptelėti, kai klavišas priimamas

en: Whether to beep when a key is accepted.
lt: Ar pyptelėti, kai klavišas priimamas.

en: Enable sticky keys
lt: Įjungti kibiuosius klavišus

en: Whether the sticky keys accessibility feature is turned on.
lt: Ar kibiųjų klavišų pritaikymo neįgaliesiems savybė įjungta.

en: Disable when two keys are pressed at the same time
lt: Išjungti, kai du klavišai paspaudžiama tuo pačiu metu

en: Whether to disable sticky keys if two keys are pressed at the same time.
lt: Ar išjungti kibiuosius klavišus, jei du klavišai paspaudžiami tuo pačiu metu.

en: Beep when a modifier is pressed.
lt: Pyptelėti, kai paspaudžiamas modifikatorius.

en: Whether to beep when a modifier key is pressed.
lt: Ar pyptelėti, kai paspaudžiamas modifikavimo klavišas.

en: Enable “Toggle Keys”
lt: Įjungti „perjungiamus klavišus“

en: Whether the “Toggle Keys” accessibility feature is turned on.
lt: Ar „perjungiamų klavišų“ pritaikymo neįgaliesiems savybė įjungta.

en: Mouse Tracking Mode
lt: Pelės sekimo veiksena

en: Determines the position of the magnified mouse image within the magnified view and how it reacts to system mouse movement. The values are • none: no mouse tracking; • centered: the mouse image is displayed at the center of the zoom region (which also represents the point under the system mouse) and the magnified contents are scrolled as the system mouse moves; • proportional: the position of the magnified mouse in the zoom region is proportionally the same as the position of the system mouse on screen; • push: when the magnified mouse intersects a boundary of the zoom region, the contents are scrolled into view.
lt: Nurodo padidinto pelės paveikslėlio padėtį išdidintame rodinyje ir kaip jis atsako į pelės judinimą. Reikšmės yra: • none: pelė nesekama; • centered: pelės paveikslėlis rodomas padidintos srities centre (taip pat pristato tašką po sistemos pele) ir padidintas turinys yra slenkamas, kai pelė juda; • proportional: padidintos pelės padėtis didinamoje srityje yra proporcingai tokia pati, kaip sistemos pelės padėtis ekrane; • push: kai padidinta pelė kerta padidintos srities ribą, turinys paslenkamas į rodinį.

en: Focus Tracking Mode
lt: Pelės sekimo veiksena

en: Determines the position of the focused widget within magnified view. The values are: • none: no focus tracking • centered: the focused image is displayed at the center of the zoom region (which also represents the point under the system focus) and the magnified contents are scrolled as the system focus moves • proportional: the position of the magnified focus in the zoom region is proportionally the same as the position of the system focus on screen • push: when the magnified focus intersects a boundary of the zoom region, the contents are scrolled into view
lt: Nurodo aktyvaus elemento padėtį išdidintame vaizde. Reikšmės yra: • none: fokusas nesekamas • centered: paveikslėlis rodomas padidintos srities centre (taip pat pristato tašką po sistemos fokusu) ir padidintas turinys yra slenkamas, kai fokusas juda • proportional: padidintos pelės padėtis didinamoje srityje yra proporcingai tokia pati, kaip sistemos fokuso padėtis ekrane • push: kai padidintas fokusas kerta padidintos srities ribą, turinys paslenkamas į vaizdą

en: Caret Tracking Mode
lt: Klaviatūros žymeklio sekimo veiksena

en: Determines the position of the caret within magnified view. The values are: • none: no caret tracking • centered: the image of the caret is displayed at the center of the zoom region (which also represents the point under the system caret) and the magnified contents are scrolled as the system caret moves • proportional: the position of the magnified caret in the zoom region is proportionally the same as the position of the system caret on screen • push: when the magnified caret intersects a boundary of the zoom region, the contents are scrolled into view
lt: Nurodo klaviatūros žymeklio padėtį išdidintame vaizde. Reikšmės yra: • none: žymeklis nesekamas • centered: žymekio paveikslėlis rodomas padidintos srities centre (taip pat pristato tašką po sistemos žymekliu) ir padidintas turinys yra slenkamas, kai žymeklis juda • proportional: padidinto žymeklio padėtis didinamoje srityje yra proporcingai tokia pati, kaip sistemos žymeklio padėtis ekrane • push: kai padidintas žymeklis kerta padidintos srities ribą, turinys paslenkamas į vaizdą

en: Screen position
lt: Ekrano padėtis

en: The magnified view either fills the entire screen, or occupies the top-half, bottom-half, left-half, or right-half of the screen.
lt: Išdidinimo rodinys arba užpildo visą ekraną, arba užima viršutinę, apatinę, kairę arba dešinę ekrano pusę,.

en: Magnification factor
lt: Didinimo faktorius

en: The power of the magnification. A value of 1.0 means no magnification. A value of 2.0 doubles the size.
lt: Išdidinimo galingumas. 1.0 reiškia jokio didinimo. 2.0 padigubina dydį.

en: Enable lens mode
lt: Įjungti lęšio veikseną

en: Whether the magnified view should be centered over the location of the system mouse and move with it.
lt: Ar išdidintas rodinys turi būti centruotas virš sistemos pelės vietos ir judėti kartu.

en: Scroll magnified contents beyond the edges of the desktop
lt: Slinkti išdidintą turinį už darbalaukio ribų

en: For centered mouse tracking, when the system pointer is at or near the edge of the screen, the magnified contents continue to scroll such that the screen edge moves into the magnified view.
lt: Centruotam pelės sekimui, kai sistemos žymeklis yra šalia ekrano pakraščio, išdidintas turinys tęs slinkimą taip, kad ekrano pakraštys pateks į išdidintą rodinį.

en: Show or hide crosshairs
lt: Rodyti arba slėpti taikiklį

en: Enables/disables display of crosshairs centered on the magnified mouse sprite.
lt: Įjungia arba išjungia taikiklio rodymą, centruotą padidintos pelės srityje.

en: Thickness of the crosshairs in pixels
lt: Taikiklio storis pikseliais

en: Width in pixels of the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
lt: Plotis pikseliais vertikaliai ir horizontaliai linijai, kurios sudaro taikiklį.

en: Color of the crosshairs
lt: Taikiklio spalva

en: The color of the the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
lt: Vertikalios ir horizontalios linijų, sudarančių taikiklį, spalva.

en: Opacity of the crosshairs
lt: Taikiklio permatomumas

en: Determines the transparency of the crosshairs, from fully opaque to fully transparent.
lt: Nusako taikiklio permatomumą, nuo visiškai nepermatomo iki visiškai permatomo.

en: Length of the crosshairs in pixels
lt: Taikiklio diametras pikseliais

en: Determines the length in pixels of the vertical and horizontal lines that make up the crosshairs.
lt: Nusako horizontalios ir vertikalios linijų, sudarančių taikiklį, ilgį.

en: Clip the crosshairs at the center
lt: Iškirpti taikiklį centre

en: Determines whether the crosshairs intersect the magnified mouse sprite, or are clipped such that the ends of the horizontal and vertical lines surround the mouse image.
lt: Nusako, ar taikiklio linijos susikerta virš išdidinto pelės, ar yra apkirptos taip, kad jų galai supa pelės paveikslėlį.

en: Inverse lightness
lt: Apversti apšvietimą

en: Determines whether the lightness values are inverted: darker colors become lighter and vice versa, and white and black are interchanged.
lt: Nusako, ar apšvietimo reikšmės yra apverčiamos: tamsesnės spalvos tampa šviesesnėmis ir atvirkščiai, o balta ir juoda yra sukeičiamos.

en: Color Saturation
lt: Spalvų sodrumas

en: Represents a change to the color saturation, from 0.0 (grayscale) to 1.0 (full color).
lt: Nusako spalvų sodrumo pakeitimą, nuo 0.0 (pilka skalė) iki 1.0 (visos spalvos).

en: Change brightness of red
lt: Keisti raudonos ryškumą

en: Represents a change to the default brightness of the red component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
lt: Nusako numatytą raudono komponento ryškumo pakeitimą. Nulis reiškia jokio pakeitimo, mažesnės už nulį reikšmės nurodo sumažinimą, o didesnės už nulį - padidinimą.

en: Change brightness of green
lt: Keisti žalios ryškumą

en: Represents a change to the default brightness for the green component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
lt: Nusako numatytą žalio komponento ryškumo pakeitimą. Nulis reiškia jokio pakeitimo, mažesnės už nulį reikšmės nurodo sumažinimą, o didesnės už nulį - padidinimą.

en: Change brightness of blue
lt: Keisti mėlynos ryškumą

en: Represents a change to the default brightness for the blue component. Zero indicates no change, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
lt: Nusako numatytą mėlyno komponento ryškumo pakeitimą. Nulis reiškia jokio pakeitimo, mažesnės už nulį reikšmės nurodo sumažinimą, o didesnės už nulį - padidinimą.

en: Change contrast of red
lt: Keisti raudonos kontrastą

en: Represents a change to the default contrast of the red component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
lt: Nusako numatyto raudono kontrasto pakeitimą. Nulis reiškia jokio kontrasto pakeitimo, mažesnės už nulį reikšmės nurodo sumažinimą, o didesnės - padidinimą.

en: Change contrast of green
lt: Keisti žalios kontrastą

en: Represents a change to the default contrast of the green component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
lt: Nusako numatyto žalio kontrasto pakeitimą. Nulis reiškia jokio kontrasto pakeitimo, mažesnės už nulį reikšmės nurodo sumažinimą, o didesnės - padidinimą.

en: Change contrast of blue
lt: Keisti mėlynos kontrastą

en: Represents a change to the default contrast of the blue component. Zero indicates no change in contrast, values less than zero indicate a decrease, and values greater than zero indicate an increase.
lt: Nusako numatyto mėlyno kontrasto pakeitimą. Nulis reiškia jokio kontrasto pakeitimo, mažesnės už nulį reikšmės nurodo sumažinimą, o didesnės - padidinimą.

en: Dwell click time
lt: Uždelsto spustelėjimo laikas

en: Time in seconds before a click is triggered.
lt: Laikas sekundėmis prieš suaktyvinant spustelėjimą.

en: Movement threshold
lt: Judėjimo slenkstis

en: Distance in pixels before movement will be recognized.
lt: Atstumas pikseliais prieš pastebint judesį.

en: Gesture single click
lt: Gestas viengubam spustelėjimui

en: Direction to perform a single click (“left”, “right”, “up”, “down”).
lt: Kryptis viengubam paspaudimui įvykdyti („left“, „right“, „up“, „down“).

en: Gesture double click
lt: Gestas dvigubam spustelėjimui

en: Direction to perform a double click (“left”, “right”, “up”, “down”).
lt: Kryptis dvigubam spustelėjimui įvykdyti („left“, „right“, „up“, „down“).

en: Gesture drag click
lt: Gestas vilkimui

en: Direction to perform dragging (“left”, “right”, “up”, “down”).
lt: Kryptis vilkimui įvykdyti („left“, „right“, „up“, „down“).

en: Gesture secondary click
lt: Gestas antriniam spustelėjimui

en: Direction to perform a secondary click (“left”, “right”, “up”, “down”).
lt: Kryptis antraeiliam spustelėjimui įvykdyti („left“, „right“, „up“, „down“).

en: Dwell click mode
lt: Uždelsto paspaudimo veiksena

en: The active dwell click mode. Possible values are “window” and “gesture”.
lt: Aktyvi uždelsto paspaudimo veiksena. Galimos reikšmės yra „window“ ir „gesture“.

en: Show click type window
lt: Rodyti lango paspaudimo tipą

en: Show click type window.
lt: Rodyti lango paspaudimo tipą.

en: Enable dwell clicks
lt: Įjungti uždelstus paspaudimus

en: Enable dwell clicks.
lt: Įjungti uždelstus paspaudimus.

en: Secondary click enabled
lt: Įjungtas antraeilis paspaudimas

en: Enable simulated secondary clicks
lt: Įjungti simuliuojamas antraeilius paspaudimus

en: Secondary click time
lt: Antraeilio paspaudimo laikas

en: Time in seconds before a simulated secondary click is triggered.
lt: Laikas sekundėmis prie sukeliant simuliuotą antraeilį paspaudimą.

en: Folder children
lt: Aplanko vaikai

en: List of relative settings paths at which app-folders are stored. Each folder uses the org.gnome.desktop.app-folders.folder schema.
lt: Santykinių nustatymų kelių sąrašas, kur yra laikomi programų aplankai. Kiekvienas aplankas naudoja org.gnome.desktop.app-folders.folder schemą.

en: Folder name
lt: Aplanko pavadinimas

en: The name of the application folder.
lt: Programos aplanko pavadinimas.

en: Translate the name
lt: Išversti pavadinimą

en: Whether the name key is a filename to be looked up in /usr/share/desktop-directories.
lt: Ar pavadinimo raktas yra failo pavadinimas iš /usr/share/desktop-directories.

en: Applications
lt: Programos

en: The list of IDs of applications that are explicitly included in this folder.
lt: Išvardinti šiame aplanke išreikštinai įtrauktų programų ID.

en: Categories
lt: Kategorijos

en: A list of categories for which apps will be placed into this folder by default, in addition to the apps that are listed in the apps key.
lt: Kategorijų sąrašas, kurioms programos bus numatytai patalpintos šiame aplanke papildant apps rakte nurodytas programas.

en: Excluded applications
lt: Išskirtos programos

en: A list of IDs of applications that are excluded from this folder. This can be used to remove applications that would otherwise be included by category.
lt: Į šį aplanką neįtraukiamos programos. Galima naudoti programų pašalinimui, kurios priešingu atveju būtų įtrauktos pagal kategoriją.

en: Picture Options
lt: Paveikslėlio parametrai

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are “none”, “wallpaper”, “centered”, “scaled”, “stretched”, “zoom”, “spanned”.
lt: Nusako, kaip piešiamas paveikslėlis, nustatytas raktu wallpaper_filename. Galimos reikšmės yra „none“, „wallpaper“, „centered“, „scaled“, „stretched“, „zoom“, „spanned“.

en: Picture URI
lt: Paveikslėlio URI

en: URI to use for the background image. Note that the backend only supports local (file://) URIs.
lt: Fono paveikslėlio URI. Pastebėtina, kad realizacija palaiko tik vietinius (file://) URI.

en: Picture URI (dark)
lt: Paveikslėlio URI (tamsus)

en: Picture Opacity
lt: Paveikslėlio permatomumas

en: Opacity with which to draw the background picture.
lt: Permatomumas, su kuriuo piešiamas fono paveikslėlis.

en: Primary Color
lt: Pirminė spalva

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
lt: Kairės arba apačios spalva piešiant gradientus, arba vientisa spalva.

en: Secondary Color
lt: Antrinė spalva

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
lt: Dešinės arba apačios spalva piešiant gradientą, nenaudojama su vientisa spalva.

en: Color Shading Type
lt: Spalvos šešėlio tipas

en: How to shade the background color. Possible values are “horizontal”, “vertical”, and “solid”.
lt: Kaip šešėliuoti fono spalvą. Galimos reikšmės yra „horizontal“, „vertical“ ir „solid“.

en: Have file manager handle the desktop
lt: Leisti failų tvarkytuvei valdyti darbalaukį

en: If set to true, then file manager will draw the icons on the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, failų tvarkytuvė rodo piktogramas ant darbalaukio.

en: List of breaks that are currently enabled
lt: Šiuo metu įjungtų pertraukų sąrašas

en: Time between breaks
lt: Laikas tarp pertraukų

en: The time between rest breaks, in seconds.
lt: Laiko tarpas tarp poilsio pertraukų sekundėmis.

en: Duration of each break
lt: Kiekvienos pertraukos laikas

en: The duration of each rest break, in seconds.
lt: Kiekvienos poilsio pertraukos laikas sekundėmis.

en: Amount to delay break if requested
lt: Pertraukos pavėlinimo laikas, jei prašomas

en: The amount to delay taking the break by, if the user requests a delay, in seconds.
lt: Kiek pavėlinti pertrauką, jei naudotojas to prašo, sekundėmis.

en: Fade screen during breaks
lt: Pritemdyti ekraną pertraukų metu

en: True to fade the screen during rest breaks.
lt: Teigiama, jei pertrauku metu ekranas pritemdomas.

en: Lock screen during breaks
lt: Pertraukų metu užrakinti ekraną

en: True to lock the screen during rest breaks.
lt: Teigiama, jei poilsio pertraukų metu ekranas užrakinimas.

en: Play sound when a break finishes
lt: Groti garsą kai pertrauka baigiasi

en: True to play a sound when a break finishes.
lt: Teigiama, jei pertraukai pasibaigus grojamas garsas.

en: Notify when a break is due
lt: Pranešti, kai baigsis pertrauka

en: True to emit a notification when a break is due to start.
lt: Teigiama, jei atsiunčiamas pranešimas, kada prasidės pertrauka.

en: Notify when a break is upcoming
lt: Pranešti, kai artėja pertrauka

en: True to emit a notification a few minutes before a break is due.
lt: Teigiama, jei atsiunčiamas pranešimas kelios minutės prie pertraukos laiką.

en: Notify when a break is overdue
lt: Pranešti, jei pertrauka praleista

en: True to emit a notification when a break is overdue.
lt: Teigiama, jei atsiunčiamas pranešimas, kuomet pertrauka vėluoja.

en: True to show a prominent countdown shortly before a break is due.
lt: Teigiama, jei nuolat rodomas laikmatis tuoj po pertraukos pradžios.

en: Show the week date in the calendar
lt: Kalendoriuje rodyti savaitės dieną

en: If true, display the ISO week date in the calendar.
lt: Jei teigiama, rodyti ISO savaitės dieną kalendoriuje.

en: Automatically update timezone
lt: Automatiškai atnaujinti laiko juostą

en: Whether to automatically update the timezone using geolocation.
lt: Ar automatiškai atnaujinti laiko juostą naudojant geolokaciją.

en: Default calendar
lt: Numatytasis kalendorius

en: Default calendar application DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The preferred calendar application is the application handling the text/calendar mime type.
lt: Numatytoji kalendoriaus programa PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma. Pageidaujama kalendoriaus programa yra programa, apdorojanti text/calendar mime tipą.

en: Calendar needs terminal
lt: Kalendoriui naudojamas terminalas

en: Whether the default calendar application needs a terminal to run. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The preferred calendar application is the application handling the text/calendar mime type, whether it needs a terminal is taken from its desktop file.
lt: Ar pageidaujamai kalendoriaus programai reikia terminalo vykdymui. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma. Pageidaujama kalendoriaus programa yra programa, apdorojanti text/calendar mime tipą, ar jai reikia terminalo yra nustatoma pagal jos desktop failą.

en: Default tasks
lt: Numatytoji užduočių programa

en: Default tasks application.
lt: Numatytoji užduočių programa.

en: Tasks needs terminal
lt: Užduočių programai reikalingas terminalas

en: Whether the default tasks application needs a terminal to run.
lt: Ar numatytajai užduočių programai reikalingas terminalas.

en: Terminal application
lt: Terminalo programa

en: Terminal program to use when starting applications that require one. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The default terminal is handled in GIO.
lt: Terminalo programa, naudojama paleidžiant programas, kurioms jo reikia. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma. Numatytąjį terminą apdorojo GIO.

en: Exec Arguments
lt: Vykdymo („exec“) argumentai

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the “exec” key. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. The default terminal and how to invoke it is handled in GIO.
lt: Argumentas, naudojamas programoms vykdyti „exec“ rakto nurodytame terminale. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma. Numatytąjį terminalą ir jo iškvietimą apdoroja GIO.

en: Current input source
lt: Dabartinis įvesties šaltinis

en: The zero-based index into the input sources list specifying the current one in effect. The value is automatically capped to remain in the range [0, sources_length) as long as the sources list isn’t empty. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Nulio pagrindo indeksas įvesties šaltinių sąrašui, nurodantis dabartinį. Reikšmė automatiškai pritaikoma likimui ribose [0, sources_length), kol šaltinių sąrašas yra netuščias. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: List of input sources
lt: Įvesties šaltinių sąrašas

en: List of input source identifiers available. Each source is specified as a tuple of 2 strings. The first string is the type and can be one of “xkb” or “ibus”. For “xkb” sources the second string is “xkb_layout+xkb_variant” or just “xkb_layout” if a XKB variant isn’t needed. For “ibus” sources the second string is the IBus engine name. An empty list means that the X server’s current XKB layout and variant won’t be touched and IBus won’t be used.
lt: Galimų įvesties šaltinių identifikatorių sąrašas. Kiekvienas šaltinis  nurodomas kaip dviejų eilučių junginys. Pirmoji eilutė yra tipas, gali būti „xkb“ arba „ibus“. „xkb“ šaltiniams antroji eilutė yra „xkb_layout+xkb_variant“ arba tiesiog „xkb_layout“, jei nereikalingas XKB variantas. „ibus“ šaltiniams antroji eilutė yra IBus variklio pavadinimas. Tuščias sąrašas reiškia, kad dabartinis X serverio išdėstymas yra XKB ir variantas nebus paliestas bei IBus nebus naudojama.

en: List of most recently used input sources
lt: Neseniai naudotų įvesties šaltinių sąrašas

en: List of most recently used input sources. The value is in the same format as the available sources list.
lt: Neseniai naudotų įvesties šaltinių sąrašas. Vertė yra to paties formato kaip prieinamų šaltinių sąrašo.

en: List of XKB options
lt: XKB parametrų sąrašas

en: List of XKB options. Each option is an XKB option string as defined by xkeyboard-config’s rules files.
lt: XKB parametrų sąrašas. Kiekvienas parametras yra XKB parametro eilutė, kaip apibrėžia xkeyboard-config taisyklių failai.

en: XKB model to use
lt: Naudojamas XKB modelis

en: The XKB model to use. The value is the same identifier as defined by xkeyboard-config’s geometry files.
lt: Naudojamas XKB modelis. Vertė yra tas pats identifikatorius, kaip nurodyta xkeyboard-config geometrijos failuose.

en: Show all installed input sources
lt: Rodyti visus įvesties šaltinius

en: Makes all installed input sources available for choosing in System Settings.
lt: Paverčia visus įdiegtus įvesties šaltinius prieinamus pasirinkimui sistemos nustatymuose.

en: Use different input sources for each window
lt: Naudoti skirtingus įvesties šaltinius kiekvienam langui

en: When enabled, input sources get attached to the currently focused window when activated.
lt: Kai įjungta, įvesties šaltiniai aktyvavimo metu susiejami su tuo metu aktyviu langu.

en: Enable Toolkit Accessibility
lt: Įjungti įrankinės pritaikymą neįgaliesiems

en: Whether toolkits should load accessibility related modules.
lt: Ar įrankinės turi įkelti su pritaikymu neįgaliesiems susijusius modulius.

en: Enable Animations
lt: Įjungti animacijas

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
lt: Ar animacijos turėtų būti rodomos. Pastaba: tai yra visuotinis raktas, jis paveikia langų tvarkytuvės, skydelio ir t.t. veikimą.

en: Menus Have Tearoff
lt: Meniu rodomi atkabinimo elementai

en: Whether menus should have a tearoff.
lt: Ar meniu turėtų būti rodomi atkabinimo elementai.

en: Can Change Accels
lt: Gali keisti sparčiuosius klavišus

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when positioned over an active menuitem.
lt: Ar naudotojas gali dinamiškai įvesti naują spartųjį klavišą, žymekliui esant virš suaktyvinto meniu elemento.

en: Toolbar Style
lt: Įrankių juostos stilius

en: Toolbar Style. Valid values are “both”, “both-horiz”, “icons”, and “text”.
lt: Įrankių juosto stilius. Galimos reikšmės yra „both“, „both-horiz“, „icons“, and „text“.

en: Menubar Detachable
lt: Meniu juosta atkabinama

en: Whether the user can detach menubars and move them around.
lt: Ar naudotojas gali atkabinti meniu juostas ir jas vilkti.

en: Toolbar Detachable
lt: Įrankių juosta atkabinama

en: Whether the user can detach toolbars and move them around.
lt: Ar naudotojas gali atkabinti įrankių juostas ir jas vilkti.

en: Toolbar Icon Size
lt: Įrankių juostos piktogramų dydis

en: Size of icons in toolbars, either “small” or “large”.
lt: Piktogramų dydis įrankių juostose, arba „small“, arba „large“.

en: Cursor Blink
lt: Mirksintis žymeklis

en: Whether the cursor should blink.
lt: Ar žymeklis turi mirksėti.

en: Cursor Blink Time
lt: Žymeklio mirksėjimo laikas

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds.
lt: Žymeklio mirksėjimo ciklo trukmė milisekundėmis.

en: Cursor Blink Timeout
lt: Žymeklio mirksėjimo pabaigos laikas

en: Time after which the cursor stops blinking, in seconds.
lt: Laikas, po kurio žymeklis nustoja mirksėti (sekundėmis).

en: Icon Theme
lt: Piktogramų tema

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
lt: Piktogramų tema, naudojama skydeliui, failų naršyklei ir t.t.

en: Gtk+ Theme
lt: Gtk+ tema

en: Basename of the default theme used by gtk+.
lt: Numatytos gtk+ temos pavadinimas.

en: Gtk+ Keybinding Theme
lt: Gtk+ klavišų susiejimų tema

en: Basename of the default keybinding theme used by gtk+.
lt: Numatytosios gtk+ klavišų susiejimo temos pavadinimas.

en: Default font
lt: Numatytasis šriftas

en: Name of the default font used by gtk+.
lt: Numatytojo gtk+ naudojamo šrifto pavadinimas.

en: Directories with avatar faces
lt: Aplankai su atvaizdų veidais

en: Directories to override the default avatar faces installed by gnome-control-center.
lt: Aplankai numatytiems su gnome-control-center įdiegtiems atvaizdams pakeisti.

en: Text scaling factor
lt: Teksto didinimo faktorius

en: Factor used to enlarge or reduce text display, without changing font size.
lt: Faktorius, naudojamas padidinti ar sumažinti rodomą tekstą, nekeičiant teksto dydžio.

en: Window scaling factor
lt: Lango didinimo faktorius

en: Integer factor used to scale windows by. For use on high-dpi screens. 0 means pick automatically based on monitor.
lt: Sveikasis skaičius, naudojamas langų didinimui. Naudojimui didelės raiškos ekranams. 0 reiškia automatinį parinkimą pagal monitorių.

en: GTK IM Preedit Style
lt: GTK IM išankstinio redagavimo stilius

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
lt: GTK+ įvesties metodo išankstinio redagavimo stiliaus pavadinimas.

en: GTK IM Status Style
lt: GTK IM būsenos stilius

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
lt: GTK+ įvesties metodo būsenos stiliaus pavadinimas.

en: GTK IM Module
lt: GTK IM modulis

en: Name of the input method module used by GTK+.
lt: GTK+ įvesties modulio pavadinimas.

en: Document font
lt: Dokumentų šriftas

en: Name of the default font used for reading documents.
lt: Numatytojo šrifto, naudojamo dokumentams skaityti, pavadinimas.

en: Monospace font
lt: Lygiaplotis šriftas

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
lt: Lygiapločio šrifto pavadinimas naudojimui terminale ir kt.

en: Menubar accelerator
lt: Meniu juostos spartusis klavišas

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
lt: Klaviatūros trumpinys meniu juostai atverti.

en: Cursor theme
lt: Žymeklio tema

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support the Xcursor extension.
lt: Žymeklio temos pavadinimas. Naudojamas tik Xserverių, kurie palaiko Xcursor plėtinį.

en: Cursor size
lt: Žymeklio dydis

en: Size of the cursor used as cursor theme.
lt: Žymeklio dydis naudojamas kaip žymeklio tema.

en: Timeout before click repeat
lt: Laikas prieš pakartojant paspaudimą

en: Timeout in milliseconds before a click starts repeating (on spinner buttons for example).
lt: Laikas milisekundėmis iki paspaudimas pradeda kartotis (pavyzdžiui sukimo mygtukuose).

en: Timeout between click repeats
lt: Laikas tarp paspaudimų pasikartojimų

en: Timeout in milliseconds between repeated clicks when a button is left pressed.
lt: Laikas milisekundėmis tarp pasikartojančių paspaudimų, kai mygtukas yra nuspaustas.

en: Palette used in the color selector
lt: Paletė, naudojama spalvų pasirinkime

en: Palette used in the color selector as defined by the “gtk-color-palette” setting
lt: Paletė, naudojama spalvų parinkiklio, kaip apibrėžta nustatymo „gtk-color-palette“

en: List of symbolic names and color equivalents
lt: Simbolinių vardų ir spalvų ekvivalentai

en: A “\n” separated list of “name:color” as defined by the “gtk-color-scheme” setting
lt: „\n“ skiriamas „pavadinimas:spalva“ elementų sąrašas, kaip apibrėžtas „gtk-color-palette“ nustatymo

en: Whether the clock displays in 24h or 12h format
lt: Ar laikrodis rodo 24 val., ar 12 val. formatą

en: Whether the clock shows seconds
lt: Ar laikrodis rodo sekundes

en: If true, display seconds in the clock.
lt: Jei teigiama, rodyti sekundes laikrodyje.

en: Show date in clock
lt: Rodyti datą laikrodyje

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
lt: Jei teikiama, greta laiko laikrodyje rodyti datą.

en: Show weekday in clock
lt: Rodyti laikrodyje savaitės dieną

en: If true, display weekday in the clock, in addition to time.
lt: Jei teigiama, greta laiko laikrodyje rodyti savaitės dieną.

en: Enable hot corners
lt: Įjungti karštus kampus

en: If true, the activities overview can be accessed by moving the mouse to the top-left corner.
lt: Jei teigiama, veiklų apžvalgą galima pasiekti perkeliant pelę link viršutinio kairiojo kampo.

en: Show battery percentage
lt: Rodyti baterijos procentinę reikšmę

en: If true, display battery percentage in the status menu, in addition to the icon.
lt: Jei teigiama, būsenos meniu rodyti šalia piktogramos ir baterijos procentinę reikšmę.

en: Enable the primary paste selection
lt: Įjungti pirminio įdėjimo žymėjimas

en: If true, gtk+ uses the primary paste selection, usually triggered by a middle mouse button click.
lt: Jei teigiama, gtk+ naudoja pirminio įdėjimo žymėjimą, dažniausiai panaudojamą viduriniuoju pelės paspaudimu.

en: Allow overlay scrolling
lt: Leisti dangalų slinktį

en: Whether scrollbars should be overlayed as indicators. Depending on input devices in use, permanent scrollbars may still be displayed.
lt: Ar slinkties juostos turi būti uždengtos kaip indikatoriai. Priklausomai nuo naudojamo įvesties įrenginio nuolatinės slinkties juostos vis tiek gali būti rodomos.

en: Highlights the current location of the pointer.
lt: Paryškina dabartinę žymeklio vietą.

en: If true, pressing a key will highlight the current pointer location on screen.
lt: Jei teigiama, klavišo paspaudimas paryškins dabartinę žymeklio vietą ekrane.

en: Antialiasing
lt: Glotninimas

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no antialiasing, “grayscale” for standard grayscale antialiasing, and “rgba” for subpixel antialiasing (LCD screens only).
lt: Glotninimo tipas, naudojamas piešiant šriftus. Galimos vertės: „none“ glotninimui išjungti, „grayscale“ standartiniam pilkos skalės glotninimui bei „rgba“ subpikseliniam glotninimui (tik LCD ekranams).

en: Hinting
lt: Patarimai

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: “none” for no hinting and “slight” for fitting only to the Y-axis like Microsoft’s ClearType, DirectWrite and Adobe’s proprietary font rendering engine. Ignores native hinting within the font, generates hints algorithmically. Used on Ubuntu by default. Recommended. The meaning of “medium” and “full” depends on the font format (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) and the installed version of FreeType. They usually try to fit glyphs to both the X and the Y axis (except for .otf: Y-only). This can lead to distortion and/or inconsistent rendering depending on the quality of the font, the font format and the state of FreeType’s font engines.
lt: Kokio tipo patarimus naudoti piešiant šriftus. Galimos vertės: „none“ patarimų nenaudojimui ir „slight“ talpinimui tik Y ašyje, kai Microsoft ClearType, DirectWrite bei Adobe nuosavybinis šriftų piešimo variklis. Nepaiso integruotų šrifto patarimų, generuoja patarimus algoritmiškai. Numatytai naudojama Ubuntu. Rekomenduojama. „medium“ ir „full“ prasmė priklauso nuo šrifto formato (.ttf, .otf, .pfa/.pfb) ir įdiegtos FreeType versijos. Dažniausiai bando sutalpinti paveikslėlius X ir Y ašyse (išskyrus .otf: tik Y). Dėl to gali būti iškraipymų arba piešiama nenuosekliai priklausomai nuo šrifto kokybės, šrifto formato ir FreeType šriftų variklių būsenos.

en: RGBA order
lt: RGBA tvarka

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to “rgba”. Possible values are: “rgb” for red on left (most common), “bgr” for blue on left, “vrgb” for red on top, “vbgr” for red on bottom.
lt: Subpikselinių elementų tvarka LCD ekrane; tik kai glotninimas nustatytas į „rgba“. Galimo vertės yra: „rgb“ raudonai kairėje (dažniausia), „bgr“ mėlynai kairėje, „vrgb“ raudonai viršuje, „vbgr“ raudonai apačioje.

en: Color scheme
lt: Spalvų schema

en: The preferred color scheme for the user interface. Valid values are “default”, “prefer-dark”, “prefer-light”.
lt: Pageidaujama naudotojo sąsajos spalvų schema. Galimo vertės yra „default“ (numatyta“, „prefer-dark“ (pageidauti tamsios), „prefer-light“ (pageidauti šviesios).

en: Font rendering
lt: Šrifto piešimas

en: Preference to indicate whether font rendering should follow the low-level `font-hinting` and `font-antialiasing` and `font-rgba-order` settings, or take environmental factors such as screen resolution and scaling into account. Possible values are: "manual" for respecting the low-level settings, or "automatic" for letting the toolkit make its own decisions.
lt: Nuostata, nurodanti, ar šrifto piešimas turi sekti žemo lygio nuostatomis „font-hinting“, „font-antialiasing“ bei „font-rgba-order“, arba atsižvelgti į aplinkos faktorius, tokius kaip ekrano raiška bei didinimas. Galimos vertės yra: „manual“ (rankinė) žemo lygio nuostatų laikymuisi, arba „automatic“, leidžianti įrankinei nuspręsti.

en: Accent color
lt: Akcento spalva

en: The preferred accent color for the user interface. Valid values are "blue", "teal", "green", "yellow", "orange", "red", "pink", "purple", "slate".
lt: Pageidaujama naudotojo sąsajos akcento spalva. Galimo vertės yra „blue“, „teal“, „green“, „yellow“, „orange“, „red“, „pink“, „purple„, „slate“.

en: Disable command line
lt: Išjungti komandų eilutę

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel’s “Run Application” dialog.
lt: Neleisti naudotojui paleisti terminalo ar nurodyti vykdomos komandų eilutės. Pavyzdžiui, tai išjungia prieigą prie skydelio dialogo „Paleisti programą“.

en: Disable saving files to disk
lt: Išjungti failų saugojimą diske

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications’ “Save as” dialogs.
lt: Neleisti naudotojui saugoti failų diske. Pavyzdžiui, tai neleidžia pasiekti visų programų „Įrašyti kaip“ dialogų.

en: Disable printing
lt: Išjungti spausdinimą

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications’ “Print” dialogs.
lt: Neleisti naudotojui spausdinti. Pavyzdžiui, tai neleidžia visose programose pasiekti dialogų „Spausdinti“.

en: Disable print setup
lt: Išjungti spausdinimo nustatymą

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications’ “Print Setup” dialogs.
lt: Neleisti naudotojui keisti spausdinimo nustatymų. Pavyzdžiui, tai neleidžia visose programose pasiekti dialogų „Spausdinimo nustatymai“.

en: Disable user switching
lt: Išjungti naudojo keitimą

en: Prevent the user from switching to another account while their session is active.
lt: Neleisti naudotojui persijungti į kitą paskyrą, kol jo seansas aktyvus.

en: Disable lock screen
lt: Išjungti ekrano rakinimą

en: Prevent the user from locking their screen.
lt: Neleisti naudotojui užrakinti jo ekrano.

en: Disable URL and MIME type handlers
lt: Išjungti URL ir MIME tipo apdorojimus

en: Prevent running any URL or MIME type handler applications.
lt: Neleisti vykdyti jokio URL ar MIME tipo apdorojimo programose.

en: Disable log out
lt: Išjungti atsijungimą

en: Prevent the user from logging out.
lt: Neleisti naudotojui atsijungti.

en: Disable user administration
lt: Išjungti naudojų administravimą

en: Stop the user from modifying user accounts. By default, we allow adding and removing users, as well as changing other users settings.
lt: Neleisti naudotojams keisti naudotojų paskyrų. Pagal numatymą mes leidžiame pridėti ir šalinti naudotojus, taip pat keisti kitų naudotojų nustatymus.

en: Mount removable storage devices as read-only
lt: Prijungti išimamas saugyklos laikmenas tik skaitymui

en: Prevent users from writing or modifying files on removable storage devices (i.e. flash disks, mobile phones, cameras).
lt: Neleisti naudotojams įrašyti ar keisti failų išimamose saugyklos laimenose (flash diskuose, mobiliuosiuose telefonuose, kamerose).

en: Disable password showing
lt: Išjungti slaptažodžio rodymą

en: Disable the "Show Password" menu item in password entries.
lt: Išjungti meniu elementą „rodyti slaptažodį“ slaptažodžio laukuose.

en: Whether to automatically mount media
lt: Ar automatiškai prijungti laikmenas

en: If set to true, then Nautilus will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
lt: Jei teigiamas, Nautilus automatiškai prijungs laikmenas, tokias kaip naudotojo matomi kietieji diskai ir išimamas laikmenas, paleidimo ir laikmenos įdėjimo metu.

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
lt: Ar automatiškai atverti aplanką automatiškai prijungta laikmenai

en: If set to true, then Nautilus will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
lt: Jei teigiama, Nautilus automatiškai atvers aplanką, kai prijungiama laikmena. Tai galioja tik laikmenoms, kuriose neaptinkamas joks žinomas x-content/*; laikmenoms su aptiktu žinomu x-content tipu bus vykdomas naudotojo nustatytas veiksmas.

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
lt: Niekada neklausti ir automatiškai nepaleisti programų, kai įterpiama laikmena

en: If set to true, then Nautilus will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
lt: Jei teigiama, Nautilus niekada neklaus ir automatiškai nepaleis programų, kai įterpiama laikmena.

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
lt: x-content/* tipų sąrašas, kur paleidžiama pageidaujama programa

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
lt: x-content/* tipų sąrašas, kuriems naudotojas pasirinko paleisti programą. Pageidaujama programa nurodytam tipui bus paleista laikmenos įdėjimo metu laikmenoms, atitinkančioms šiuos tipus

en: List of x-content/* types set to “Do Nothing”
lt: x-content/* tipų sąrašas, nustatytų į „Nieko nedaryti“

en: List of x-content/* types for which the user have chosen “Do Nothing” in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
lt: x-content/* tipų sąrašas, kuriems naudotojas pasirinko paleisti „Nieko nedaryti“. Laikmenos įdėjimo metu, laikmenoms, atitinkančioms šiuos tipus, nebus rodomas joks klausimas ir nebus paleidžiama jokia programa.\

en: List of x-content/* types set to “Open Folder”
lt: x-content/* tipų sąrašas, nustatytų į „Atverti aplanką“

en: List of x-content/* types for which the user have chosen “Open Folder” in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
lt: x-content/* tipų sąrašas, kuriems naudotojas pasirinko „Atverti aplanką“. Aplanko langas bus atvertas laikmenos įdėjimo metu laikmenoms, atitinkančioms šiuos tipus.

en: Show notification banners
lt: Rodyti pranešimų laukus

en: Whether notification banners are visible for application notifications.
lt: Ar pranešimų laukai yra matomi programos pranešimams.

en: Show notifications in the lock screen
lt: Rodyti pranešimus užrakintame ekrane

en: Whether notifications are shown in the lock screen or not.
lt: Ar pranešimai yra rodomi užrakintame ekrane.

en: Application ID
lt: Programos ID

en: The application that this policy is for.
lt: Programa, kuriai taikomos šios taisyklės.

en: Enable notifications
lt: Įjungti pranešimus

en: Whether notifications are globally enabled for this application.
lt: Ar pranešimai yra visuotinai įjungti šiai programai.

en: Enable sound alerts
lt: Įjungti garsinius signalus

en: Whether notifications should be accompanied by sound alerts.
lt: Ar pranešimai turėtų būti palydimi garsiniai signalais.

en: Whether notification banners for this application are shown or not. Does not affect clicking on message tray buttons.
lt: Ar pranešimų laukai rodomi šiai programai. Nesusiję su dėklo mygtukų paspaudimu.

en: Force automatic expanding of banners
lt: Priversti automatinius laukų išplėtimus

en: Whether notifications from this application are expanded automatically when in banner mode.
lt: Ar šios programos pranešimai yra automatiškai išplečiami laukų veiksenoje.

en: Show in the lock screen
lt: Rodyti užrakintame ekrane

en: Whether notifications from this application are shown when the screen is locked.
lt: Ar šios programos pranešimai yra rodomi, kai ekranas yra užrakintas.

en: Show details in the lock screen
lt: Rodyti detales užrakinimo ekrane

en: Whether the summary and body of notifications from this application will be visible in the locked screen.
lt: Ar šios programos pranešimų santraukos ir patys pranešimai yra rodomi, kai ekranas yra užrakintas.

en: Whether edge scrolling is enabled
lt: Ar slinkimas kraštuose yra įjungtas

en: When enabled, touchpads that support edge scrolling will have that feature enabled.
lt: Kai įjungta, tuose jutikliniuose kilimėliuose, kurie palaiko tik slinkimą kraštuose, ši ypatybė bus įjungta.

en: Whether two-finger scrolling is enabled
lt: Ar slinkimas dviem pirštais yra įjungtas

en: When enabled, touchpads that support two-finger scrolling will have that feature enabled.
lt: Kai įjungta, tuose jutikliniuose kilimėliuose, kurie palaiko tik slinkimą 2 pirštais, ši ypatybė bus įjungta.

en: Whether to disable the touchpad while typing
lt: Ar spausdinant klaviatūra išjungti jutiklinį kilimėlį

en: When enabled, touchpads will be disabled while typing on the keyboard.
lt: Kai įjungta, spaudinėjant klaviatūrą bus išjungti jutikliniai kilimėliai.

en: Enable mouse clicks with touchpad
lt: Įjungti pelės paspaudimus jutikliniu kilimėliu

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, kad galėtumėt siųsti pelės paspaudimus tapštelėdami jutiklinį kilimėjį.

en: Tap Button Map
lt: Mygtukų susiejimas

en: Defines the mapping between the number of fingers and touchpad buttons. The default is to have a 1, 2 and 3 finger tap to map to the left, right and middle button ("lrm"), respectively.
lt: Nusako susiejimą tarp pirštų skaičiaus ir jutiklinio kilimėlio mygtukų. Numatyta paspaudimą 1, 2 arba 3 pirštais susieti su atitinkamai kairiu, dešinio bei viduriniu paspaudimais („lrm“).

en: Enable tap-and-drag with touchpad
lt: Įjungti paspaudimą ir tempimą jutikliniu kilimėliu

en: Set this to TRUE to be able to start a drag by tapping and immediately moving the finger that’s now pressed on the touchpad.
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, kad galėtumėt pradėti tempimą paspausdami ir nedelsiant judindami nuspaustą pirštą jutikliniame kilimėlyje.

en: Enable tap-and-drag-lock with touchpad
lt: Įjungti paspaudimą ir tempimą užrakinant jutikliniu kilimėliu

en: Set this to TRUE to lock the dragging process within a short timeout when the finger is lifted on the touchpad and the tap-and-drag setting is enabled.
lt: Jei nustatyta TEIGIAMA, tempimo procesas užrakinamas su trumpa laiko trukme, kai pirštas yra pakeliamas nuo kilimėlio ir tap-and-drag nustatymas yra įjungtas.

en: Touchpad enabled
lt: Jutiklinis kilimėlis įjungtas

en: Defines the situations in which the touchpad is enabled.
lt: Aprašo situacijas, kada jutiklinis kilimėlis yra įjungtas.

en: Touchpad button orientation
lt: Jutiklinio kilimėlio mygtuko orientacija

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice with “left”, “right” for right-handed, “mouse” to follow the mouse setting.
lt: Sukeiskite kairįjį ir dešinįjį pelės mygtukus kairiarankiui su „left“, „right“ naudojama dešiniarankiams, „mouse“ atkartoja pelės nustatymus.

en: Acceleration profile
lt: Spartinimo profilis

en: Acceleration profile used for connected touchpads. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile for each device, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a touchpad doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
lt: Spartinimo profilis prijungtiems jutikliniams kilimėliams. Spartinimo profilis gali būti nustatytas į numatytąjį („default“), kuris kiekvienam įrenginiui naudoja numatytąjį spartinimo profilį, plokščias („flat“), kuris spartina pagal įrenginiui atskirą konstantą priklausomai nuo žymeklio greičio, arba adaptyviai („adaptive“), kai spartinimas pritaikomas pagal pelės judėjimą. Jei jutiklinis kilimėlis nepalaiko nustatyto profilio, bus naudojama vertė „default“.

en: Pointer speed
lt: Rodyklės greitis

en: Pointer speed for the touchpad. Accepted values are in the [-1..1] range (from “unaccelerated” to “fast”). A value of 0 is the system default.
lt: Rodyklės greitis jutikliniam kilimėliui. Galimos vertės yra rėžyje [-1..1] (nuo nespartinamo iki greito. Vertė 0 yra sistemos numatytoji.

en: Natural scrolling
lt: Natūrali slinktis

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for touchpads.
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ natūraliai (atvirkštinei) slinkčiai jutikliniams kilimėliams.

en: Click method
lt: Paspaudimo metodas

en: How to generate software-emulated buttons, either disabled (“none”), through specific areas (“areas”), number of fingers (“fingers”) or left as hardware default (“default”).
lt: Kaip generuoti programiškai emuliuojamus mygtukus, gali būti išjungtas („none“), per specifines sritis („areas“), pirštų skaičių („fingers“) arba aparatūros numatytą („default“).

en: Emulate middle click
lt: Emuliuoti vidurinį paspaudimą

en: Set this to TRUE to enable middle click during simultaneous left and right click.
lt: Nustatyti į TEIGIAMĄ, kad būtų įjungtas vidurinis paspaudimas įvykus kairiajam ir dešiniajam tuo pat metu.

en: Keyboard repeat
lt: Klaviatūros pasikartojimai

en: Set this to TRUE to enable keyboard repeat.
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ klaviatūros pasikartojimams įjungti.

en: Key Repeat Interval
lt: Klavišų pasikartojimo intervalas

en: Delay between repeats in milliseconds.
lt: Laiko tarpas tarp pasikartojimų milisekundėmis.

en: Initial Key Repeat Delay
lt: Pradinis klavišų pasikartojimo intervalas

en: Initial key repeat delay in milliseconds.
lt: Pradinis klavišų pasikartojimo intervalas milisekundėmis.

en: Remember NumLock state
lt: Įsiminti NumLock būseną

en: When set to true, GNOME will remember the state of the NumLock LED between sessions.
lt: Jei nustatyta teigiama, GNOME įsimins NumLock lemputės būseną tarp seansų.

en: NumLock state
lt: NumLock būsena

en: The remembered state of the NumLock LED.
lt: Įsiminta NumLock lemputės būsena.

en: Mouse button orientation
lt: Pelės mygtukų orientacija

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
lt: Sukeisti kairįjį ir dešinįjį pelės mygtukus kairiarankio pelei.

en: Pointer speed for mice. Accepted values are in the [-1..1] range (from “unaccelerated” to “fast”). A value of 0 is the system default.
lt: Rodyklės greitis pelei. Galimo vertės yra rėžyje [-1..1] (nuo nespartinamo iki greito). Sistemos numatytoji vertė yra 0.

en: Set this to TRUE to enable natural (reverse) scrolling for mice.
lt: Nustatyti TEIGIAMĄ natūraliai (atvirkštinei) slinkčiai pele.

en: Acceleration profile used for connected mice. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile for each device, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured pointer speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the mouse movement. If a mouse doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
lt: Spartinimo profilis prijungtai pelei. Spartinimo profilis gali būti nustatytas į numatytąjį („default“), kuris kiekvienam įrenginiui naudoja numatytąjį spartinimo profilį, plokščias („flat“), kuris spartina pagal įrenginiui atskirą konstantą priklausomai nuo pelės rodyklės greičio, arba adaptyviai („adaptive“), kai spartinimas pritaikomas pagal pelės judėjimą. Jei pelė nepalaiko nustatyto profilio, bus naudojama vertė „default“.

en: Double click time
lt: Dvigubo spustelėjimo laikas

en: Length of a double click in milliseconds.
lt: Dvigubo spustelėjimo trukmė milisekundėmis.

en: Drag threshold
lt: Vilkimo slenkstis

en: Distance before a drag is started.
lt: Atstumas, po kurio pradedamas vilkimas.

en: Drawing tablet mapping
lt: Piešimo planšetės susiejimai

en: EDID information of the output the tablet is mapped to. Must be in the format [vendor, product, serial]. ["","",""] relies on automatic mapping.
lt: EDID informacija, su kuria susieta planšetė. Turi būti formato [tiekėjas, produktas, serija]. ["","",""] išjungia susiejimą.

en: Tablet mapping
lt: Planšetės susiejimai

en: How input affects the pointer on the screen
lt: Kai įvestis paveikia rodyklę ekrane

en: Tablet area
lt: Planšetės sritis

en: Dead area padding around the active area, in percentages. Respectively applied to left,right,top and bottom sides.
lt: Neveiksni sritis aplink aktyvią sritį procentais. Atitinkamai pritaikoma kairei, dešinei, viršutinei ir apatinei pusėms.

en: Tablet aspect ratio
lt: Planšetės proporcijos

en: Enable this to restrict the tablet area to match the aspect ratio of the output.
lt: Įjunkite planšetės sričiai apriboti iki išvesties proporcijų.

en: Tablet left-handed mode
lt: Planšetės kairiarankio veiksena

en: Enable this to allow physically rotating the tablet for left-handed setups
lt: Įjunkite, kad galėtumės fiziškai pasukti planšetę kairiarankio nustatymams

en: Stylus pressure curve
lt: Pieštuko spaudimo kreivė

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the stylus.
lt: Nustatykite į x1, y1 ir »č, y2 pieštukui taikomai spaudimo kreivei.

en: Stylus pressure range
lt: Pieštuko spaudimo rėžiai

en: Set this to the percentage of the physical pressure range that should map to the logical range.
lt: Nustatykite į procentą nuo fizinio paspaudimo, kuris turi atitikti loginį rėžį.

en: Eraser pressure curve
lt: Trintuko spaudimo kreivė

en: Set this to x1, y1 and x2, y2 of the pressure curve applied to the eraser.
lt: Nustatykite į x1, y1 ir »č, y2 trintukui taikomai spaudimo kreivei.

en: Eraser pressure range
lt: Trintuko spaudimo rėžiai

en: Button action
lt: Mygtuko veiksmas

en: Stylus button action, this button is located along the pen handle.
lt: Pieštuko mygtuko veiksmas, šis mygtukas yra pieštuko šone.

en: Secondary button action
lt: Antrinio mygtuko veiksmas

en: Secondary stylus button action, this button is located along the pen handle on some styli like the Grip Pen. Other styli like the Airbrush Pen or the Inking Pen only have one button, this setting is ineffective on those.
lt: Antrinio pieštuko mygtuko veiksmas, šis mygtukas yra pieštuko šone kai kuriuose pieštukuose, pavyzdžiui Grip Pen. Kiti pieštukai, tokie kaip Airbrush Pen ar Inking Pen, turi tik vieną mygtuką, tad juos šis nustatymas neveikia.

en: Tertiary button action
lt: Trečiojo mygtuko veiksmas

en: Tertiary stylus button action, this button is located along the pen handle on some styli like the 3D Pen. Other styli like the Grip Pen only have two buttons, this setting is ineffective on those.
lt: Trečiojo pieštuko mygtuko veiksmas, šis mygtukas yra pieštuko šone kai kuriuose pieštukuose, pavyzdžiui 3D Pen. Kiti pieštukai, tokie kaip Grip Pen, turi tik du mygtukus, tad juos šis nustatymas neveikia.

en: Key combination for the primary button
lt: Klavišų kombinacija pirminiam mygtukui

en: The keyboard shortcut generated when the button is pressed for custom actions.
lt: Klaviatūros trumpinys, kuris yra sugeneruojamas paspaudus mygtuką pasirinktiniems veiksmams.

en: Key combination for the secondary button
lt: Klavišų kombinacija antriniam mygtukui

en: Key combination for the tertiary button
lt: Klavišų kombinacija tretiniam mygtukui

en: Pad button action type
lt: Jutiklinio kilimėlio veiksmo tipas

en: The type of action triggered by the button being pressed.
lt: Veiksmo tipas, kurį sukelia paspaustas mygtukas.

en: Key combination for the custom action
lt: Pasirinktinio veiksmo klavišų kombinacija

en: Touchscreen output mapping
lt: Liečiamojo ekrano susiejimas

en: EDID information of the output the touchscreen is mapped to. Must be in the format [vendor, product, serial]. ["","",""] relies on automatic mapping.
lt: EDID informacija, su kuria susietas liečiamasis ekranas. Turi būti formato [tiekėjas, produktas, serija]. ["", "", ""] išjungia susiejimą.

en: Mouse wheel emulation button. 0 to disable the feature.
lt: Pelės ratuko emuliacijos mygtukas. 0 savybei išjungti.

en: Mouse wheel emulation button lock
lt: Pelės ratuko emuliacijos mygtuko užrakinimas

en: Set this to TRUE to enable button locking for the wheel emulation button. If enabled, the first click of the button enables scrolling, the second click disables scrolling again.
lt: Nustačius TEIGIAMĄ įjungiamas pelės ratuko mygtuko emuliacijos užrakinimas. Jei įjungta, pirmasis paspaudimas leidžia slinkimą, antrasis paspaudimas vėl jį išjungia.

en: Acceleration profile used for the trackball. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the movement. If the trackball doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
lt: Valdymo rutuliuko spartinimo profilis. Spartinimo profilis gali būti numatytasis („default“), kuris naudoja numatytąjį spartinimo profilį, plokščias („flat“), kuris spartina pagal įrenginiui atskirą konstantą priklausomai nuo greičio, arba adaptyvusis („adaptive“), kuris pritaiko spartinimą priklausomai nuo judėjimo. Jei valdymo rutuliukas nepalaiko nustatyto profilio, bus naudojama vertė „default“.

en: Pointer speed for pointing sticks. Accepted values are in the [-1..1] range (from “unaccelerated” to “fast”). A value of 0 is the system default.
lt: Žymeklio greitis valdymo lazdelėms. Galimo vertės yra rėžyje [-1..1] (nuo nespartinamo iki greito). Sistemos numatytoji vertė yra 0.

en: Acceleration profile used for the pointing stick. The acceleration profile can be set to either default (“default”) which uses the default acceleration profile, flat (“flat”), which accelerates by a device specific constant factor derived from the configured speed, or adaptive (“adaptive”) which adapts the acceleration depending on the movement. If the pointing stick doesn’t support the configured profile, “default” will be used.
lt: Valdymo lazdelės spartinimo profilis. Spartinimo profilis gali būti numatytasis („default“), kuris naudoja numatytąjį spartinimo profilį, plokščias („flat“), kuris spartina pagal įrenginiui atskirą konstantą priklausomai nuo greičio, arba adaptyvusis („adaptive“), kuris pritaiko spartinimą priklausomai nuo judėjimo. Jei valdymo lazdelė nepalaiko nustatyto profilio, bus naudojama vertė „default“.

en: Scrolling method
lt: Slinkties metodas

en: Scrolling method used for pointing sticks. The scrolling method can be set to either default (“default”) which uses the default method, none (“none”), which disables scrolling, or middle-button (“on-button-down”) which enables scrolling whilst the middle button is held down.
lt: Slinkties metodas, naudojamas valdymo lazdelėms. Slinkties metodas gali būti nustatytas į numatytąjį („default“), jokį („none“), kuris išjungia slinktį, arba vidurinį mygtuką („on-button-down“), kuris įjungia slinktį, kol yra laikomas paspaustas vidurinysis mygtukas.

en: Controls visibility of personal information
lt: Valdiklių matomumas asmeninei informacijai

en: If set to true, the system will make an effort to not divulge the user’s identity on screen or on the network.
lt: Jei nustatyta teigiama, sistema mėgins neatskleisti naudotojo identiteto ekrane arba tinkle.

en: Show full name in the user menu
lt: Rodyti pilną vardą naudotojo meniu

en: Whether the users full name is shown in the user menu or not.
lt: Ar naudotojo pilnas vardas yra rodomas naudotojo meniu.

en: Whether to remove old files from the trash automatically
lt: Ar automatiškai pašalinti senus failus iš šiukšlinės

en: If TRUE, automatically remove files from the trash when they are older than “old-files-age” days.
lt: Jei TEIGIAMA, automatiškai pašalinti failus iš šiukšlinės, kai jie yra senesni nei „old-files-age“ dienų.

en: Whether to remove old temporary files automatically
lt: Ar automatiškai pašalinti senus laikinuosius failus

en: If TRUE, automatically remove temporary files when they are older than “old-files-age” days.
lt: Jei TEIGIAMA, automatiškai pašalinti laikinuosius failus, kai jie yra senesni nei „old-files-age“ dienų.

en: Number of days to keep trash and temporary files
lt: Dienų skaičius šiukšlinės ir laikiniesiems failams saugoti

en: Consider trash and temporary files old after this many days.
lt: Laikyti šiukšlinės ir laikinuosius failus senais po tiek dienų.

en: Whether to remember recently used files
lt: Ar atsiminti neseniai naudotus failus

en: If FALSE, applications will not remember recently used files.
lt: Jei NEIGIAMA, programos neatsimins neseniai naudotų failų.

en: Number of days to remember recently used files for
lt: Dienų skaičius neseniai naudotiems failams prisiminti

en: Recently used files will be remembered for this many days. If set to 0, recent files will not be remembered; if set to -1, they will be retained indefinitely.
lt: Neseniai naudoti failai bus prisimenami tiek dienų. Jei nustatyta į 0, neseniai naudoti failai nebus prisimenami; jei nustatyta į -1, jie bus išlaikomi visam laikui.

en: Whether to remember application usage
lt: Ar atsiminti programų naudojimą

en: If FALSE, application usage will not be monitored and recorded.
lt: Jei NEIGIAMA, programos naudojimas nebus stebimas ir įrašomas.

en: Send statistics when applications are removed or installed
lt: Siųsti statistiką, kai programos pašalinamos arba įdiegiamos

en: If FALSE, no anonymous installation or removal information will be sent to the vendor.
lt: Jei NEIGIAMA, jokia anoniminė programų įdiegimo ar šalinimo informacija nebus siunčiama tiekėjui.

en: Send reports of technical problems to the vendor
lt: Siųsti pranešimus apie technines problemas tiekėjui

en: If TRUE, anonymized reports will be sent automatically to the vendor.
lt: Jei TEIGIAMA, anoniminiai pranešimai bus automatiškai siunčiami tiekėjui.

en: Don’t allow applications to access the microphone
lt: Neleisti programoms naudoti mikrofono

en: If TRUE, applications should not use the microphone.
lt: Jei TEIGIAMA, programoms neleidžiama naudoti mikrofono.

en: Don’t allow applications to access the camera
lt: Neleisti programoms naudoti kameros

en: If TRUE, applications should not use the camera.
lt: Jei TEIGIAMA, programoms neleidžiama naudoti kameros.

en: Don’t allow applications to output sound
lt: Neleisti programoms groti garsų

en: If TRUE, applications should not make sound.
lt: Jei TEIGIAMA, programoms neleidžiama groti garsų.

en: Whether to protect USB devices
lt: Ar apsaugoti USB įrenginius

en: If the USBGuard service is present and this setting is enabled, USB devices will be protected as configured in the usb-protection-level setting.
lt: Jei yra USBGuard tarnyba ir šis nustatymas įjungtas, USB įrenginiai bus apsaugoti, kaip sukonfigūruota rakte usb-protection-level.

en: When USB devices should be rejected
lt: Kada USB įrenginiai turi būti atmesti

en: If set to “lockscreen”, only when the lock screen is present new USB devices will be rejected; if set to “always”, all new USB devices will always be rejected.
lt: Jei nustatyta „lockscreen“, tuomet tik kai ekranas užrakintas nauji USB įrenginiai bus atmetami; jei nustatyta „always“, visi nauji USB įrenginiai visada bus atmetami.

en: Whether the privacy screen is enabled
lt: Ar įjungtas privatus ekranas

en: If the underlying hardware has privacy screen support and this setting is enabled, the panels supporting this technology will be obscured from lateral view.
lt: Jei aparatūra turi privataus ekrano palaikymą ir ši nuostata yra įjungta, šią technologiją palaikantys skydeliai bus uždengti nuo žvilgsnio iš šono.

en: Enable restart/shutdown
lt: Leisti perleidimą/išjungimą

en: Allow shutdown and restart actions from the lock screen.
lt: Leisti išjungti bei perleisti iš užrakinto ekrano.

en: Activate when idle
lt: Suaktyvinti, kai naudotojo seansas neaktyvus

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored. Set org.gnome.desktop.session idle-delay to 0 if you do not want to activate the screensaver.
lt: Nustatyti TEIGIAMAI ekrano užsklandai aktyvuoti, kai seansas yra laisvas. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma. Nustatykite org.gnome.desktop.session idle-delay į 0, jei nenorite aktyvinti ekrano užsklandos.

en: Lock on activation
lt: Užrakinti suaktyvinus

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
lt: Nustatykite reikšmę į TEIGIAMĄ, jei norite užrakinti ekraną, kai suaktyvinama ekrano užsklanda.

en: Time before locking
lt: Laikas prieš užrakinant

en: The number of seconds after screensaver activation before locking the screen.
lt: Sekundžių skaičius po ekrano užsklandos aktyvavimo prieš užrakinant ekraną.

en: Show full name in the lock screen
lt: Rodyti pilną vardą užrakintame ekrane

en: Whether the user’s full name is shown in the lock screen or not. This only affects the screen shield, the name is always shown in the unlock dialog.
lt: Ar naudotojo pilnas vardas yra rodomas užrakintame ekrane. Tai paveikia tik ekrano užsklandą, vardas visada rodomas atrakinimo dialoge.

en: Allow embedding a keyboard into the window
lt: Leisti integruoti klaviatūrą į langą

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The “keyboard_command” key must be set with the appropriate command. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Nustatykite TEIGIAMĄ, jei norite leisti integruoti klaviatūrą į langą bandant atrakinti. „keyboard_command“ raktas turi būti nustatytas su atitinkama komanda. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Embedded keyboard command
lt: Integruotos klaviatūros komanda

en: The command that will be run, if the “embedded_keyboard_enabled” key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Komanda bus paleista, jei „embedded_keyboard_enabled“ raktas nustatytas TEIGIAMAI, klaviatūros elemento integravimui į langą. Ši komanda turi realizuoti XEMBED sąsają ir išvesti lango XID į standartinę išvestį. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Allow logout
lt: Leisti atsijungti

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to allow logging out after a delay. The delay is specified in the “logout_delay” key. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Nustatykite TEIGIAMAI užrakinimo dialoge leisti atsijungti po uždelsimo. Uždelsimas nurodytas rakte „logout_delay“. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Time before logout option
lt: Laikas prieš atsijungimo parametrą

en: The number of seconds after the screensaver activation before a logout option will appear in the unlock dialog. This key has effect only if the “logout_enable” key is set to TRUE. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored
lt: Sekundžių skaičius po ekrano užsklandos aktyvavimo, prieš atsijungimo parametrui pasirodant atrakinimo dialoge. Šis raktas veikia tik jei „logout_enable“ raktas yra nustatytas TEIGIAMAI. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma

en: Logout command
lt: Atsijungimo komanda

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the “logout_enable” key is set to TRUE. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Komanda, vykdoma kai atsijungimo mygtukas yra paspaudžiamas. ši komanda turi paprasčiausiai atjungti naudotoją be jokių dialogų. Šis raktas turi prasmę tik jei „logout_enable“ raktas yra nustatytas TEIGIAMAI. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Allow user switching
lt: Leisti perjungti naudotoją

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
lt: Nustatykite reikšmę į TEIGIAMĄ, jei norite, kad užrakinimo dialoge būtų galima persijungti į kitą naudotojo paskyrą.

en: Allow the session status message to be displayed
lt: Leisti rodyti seanso būsenos pranešimą

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Leisti rodyti seanso būsenos pranešimą, kai ekranas yra užrakintas. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Enable screen time history
lt: Įjungti ekrano laiko istoriją

en: Enable basic screen time functionality, recording usage data for viewing history.
lt: Įjungti bazinį ekrano laiko funkcionalumą, įrašyti naudojimo laiką istorijos rodymui.

en: Enable daily screen time limit
lt: Įjungti kasdienį ekrano laiko ribojimą

en: Enable imposing a screen time limit on the user, as set in daily-limit-seconds.
lt: Leisti riboti ekrano laiką naudotojui, kaip nurodyta nuostatoje daily-limit-seconds.

en: Daily screen time limit
lt: Kasdienė ekrano laiko riba

en: The limit on the amount of daily screen time the user is allowed, in seconds.
lt: Kiek leidžiama kasdien naudoti ekraną sekundėmis.

en: Grayscale once limit is reached
lt: Juodai balta, kai pasiekiama riba

en: Whether to make the screen grayscale once the user’s screen time limit is reached.
lt: Ar padaryti ekraną juodai baltą pasiekus naudotojo nustatytą ekrano laiko ribą.

en: Disable all external search providers
lt: Išjungti visus išorinius paieškos tiekėjus

en: Set to true to disable all external search provider programs, whether or not they are independently disabled or enabled. External search providers are installed by applications in $XDG_DATA_DIR/gnome-shell/search-providers.
lt: Nustatykite teigiama visoms išorinėms paieškos teikimo programoms išjungti, nepriklausomai nuo to, ar jos pavieniui įjungtos, ar išjungtos. Išoriniai paieškos tiekėjai yra įdiegiami programų į $XDG_DATA_DIR/gnome-shell/search-providers.

en: List of desktop file IDs for which the associated default-enabled search provider should be disabled
lt: Desktop failų ID sąrašas, kuriems susietas numatytai įjungtas paieškos teikėjas turi būti išjungtas

en: Results for applications contained in this list will not be displayed when searching.
lt: Rezultatai programoms iš šio sąrašo nebus rodomi ieškant.

en: List of desktop file IDs for which the associated default-disabled search provider should be enabled
lt: Desktop failų ID sąrašas, kuriems susietas numatytai išjungtas paieškos teikėjas turi būti įjungtas

en: Results for applications contained in this list will be displayed when searching.
lt: Rezultatai programoms iš šio sąrašo nebus rodomi ieškant.

en: List of desktop file IDs for search providers sort order
lt: Desktop failų ID sąrašas paieškos tiekėjų rikiavimo tvarkai

en: Results for applications contained in this list will be displayed in the specified order. Results for applications not specified in this list will be displayed last, sorted alphabetically.
lt: Rezultatai programoms iš šio sąrašo bus rodomi nurodyta tvarka. Šiame sąraše nenurodytoms programoms rezultatai bus rodomi pabaigoje rikiuojant abėcėlės tvarka.

en: Time before session is considered idle
lt: Laikas iki kol seansas laikomas neaktyviu

en: The number of seconds of inactivity before the session is considered idle.
lt: Neaktyvumo sekundžių skaičius iki kol seansas laikomas neaktyviu.

en: Session type
lt: Seanso tipas

en: The name of the session to use. Known value is “gnome”.
lt: Naudotinas seanso pavadinimas. Žinoma vertė yra „gnome“.

en: Sounds for events
lt: Įvykių garsai

en: Whether to play sounds on user events.
lt: Ar groti garsus naudotojo įvykiams.

en: Sound theme name
lt: Garsų temos pavadinimas

en: The XDG sound theme to use for event sounds.
lt: XDG garsų tema, naudojama įvykių garsams.

en: Input feedback sounds
lt: Įvesties garsai

en: Whether to play sounds on input events.
lt: Ar groti garsus įvesties įvykiams.

en: Allow volume above 100%
lt: Leisti garsumą virš 100%

en: Whether volume can be set above 100%, using software amplification.
lt: Ar garsumas, naudojant programinės įrangos stiprinimą, galės būti nustatytas virš 100%.

en: Maximum age for thumbnails in the cache, in days. Set to -1 to disable cleaning.
lt: Didžiausiais miniatiūrų amžius podėlyje, dienomis. Jei reikšmė – „-1“, nevaloma niekada.

en: Maximum size of the thumbnail cache, in megabytes. Set to -1 to disable cleaning.
lt: Didžiausias miniatiūrų podėlio dydis, megabaitais. Jei reikšmė – „-1“ nevaloma niekada.

en: Disable all external thumbnailers
lt: Išjungti visas išorines miniatiūrų programas

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
lt: Nustatyti teigiamą visos išorinėms miniatiūrų programoms išjungti, nepriklausomai nuo to, ar jos nepriklausomai yra išjungtos/įjungtos.

en: List of mime-types for which external thumbnailer programs will be disabled
lt: Išvardinti „MIME“ tipus, kuriems miniatiūrų programos bus išjungtos

en: Thumbnails will not be created for files whose mime-type is contained in the list.
lt: Miniatiūros nebus kuriamos failams, kurių „MIME“ tipai yra šiame sąraše.

en: Switch to workspace 1
lt: Persijungti į darbo sritį 1

en: Switch to workspace 2
lt: Persijungti į darbo sritį 2

en: Switch to workspace 3
lt: Persijungti į darbo sritį 3

en: Switch to workspace 4
lt: Persijungti į darbo sritį 4

en: Switch to workspace 5
lt: Persijungti į darbo sritį 5

en: Switch to workspace 6
lt: Persijungti į darbo sritį 6

en: Switch to workspace 7
lt: Persijungti į darbo sritį 7

en: Switch to workspace 8
lt: Persijungti į darbo sritį 8

en: Switch to workspace 9
lt: Persijungti į darbo sritį 9

en: Switch to workspace 10
lt: Persijungti į darbo sritį 10

en: Switch to workspace 11
lt: Persijungti į darbo sritį 11

en: Switch to workspace 12
lt: Persijungti į darbo sritį 12

en: Switch to workspace left
lt: Persijungti į darbo sritį kairėje

en: Switch to workspace right
lt: Persijungti į darbo sritį dešinėje

en: Switch to workspace above
lt: Persijungti į darbo sritį aukščiau

en: Switch to workspace below
lt: Persijungti į darbo sritį žemiau

en: Switch to last workspace
lt: Persijungti į pastarąją darbo sritį

en: Switch windows of an application
lt: Perjungti programos langus

en: Reverse switch windows of an application
lt: Atšaukti programos langų perjungimą

en: Switch applications
lt: Perjungti programas

en: Reverse switch applications
lt: Atšaukti programų perjungimą

en: Switch windows
lt: Perjungti langus

en: Reverse switch windows
lt: Atvirkštinis langų perjungimas

en: Switch system controls
lt: Perjungti sistemos valdiklius

en: Reverse switch system controls
lt: Atšaukti sistemos valdiklių perjungimą

en: Switch windows of an app directly
lt: Tiesiogiai perjungti programos langus

en: Reverse switch windows of an app directly
lt: Atšaukti tiesioginį programos langų perjungimą

en: Switch windows directly
lt: Tiesiogiai perjungti langus

en: Reverse switch windows directly
lt: Atšaukti tiesioginį langų perjungimą

en: Switch system controls directly
lt: Tiesiogiai perjungti sistemos valdiklius

en: Reverse switch system controls directly
lt: Atšaukti sistemos valdiklių tiesioginį perjungimą

en: Hide all normal windows
lt: Slėpti visus normalius langus

en: DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Show the run command prompt
lt: Rodyti vykdomos komandos eilutę

en: Don’t use
lt: Nenaudoti

en: Activate the window menu
lt: Suaktyvinti lango meniu

en: Toggle fullscreen mode
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Toggle maximization state
lt: Perjungti išdidinimo būseną

en: Toggle window always appearing on top
lt: Perjungti lango pasirodymą visuomet viršuje

en: Maximize window
lt: Išdidinti langą

en: Restore window
lt: Grąžinti langą iš išdidinimo

en: Minimize window
lt: Sumažinti langą

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Move window
lt: Perkelti langą

en: Resize window
lt: Keisti lango dydį

en: Toggle window on all workspaces or one
lt: Perjungti lango būvimą visose ar vienoje darbo srityje

en: Move window to workspace 1
lt: Perkelti langą į darbo sritį 1

en: Move window to workspace 2
lt: Perkelti langą į darbo sritį 2

en: Move window to workspace 3
lt: Perkelti langą į darbo sritį 3

en: Move window to workspace 4
lt: Perkelti langą į darbo sritį 4

en: Move window to workspace 5
lt: Perkelti langą į darbo sritį 5

en: Move window to workspace 6
lt: Perkelti langą į darbo sritį 6

en: Move window to workspace 7
lt: Perkelti langą į darbo sritį 7

en: Move window to workspace 8
lt: Perkelti langą į darbo sritį 8

en: Move window to workspace 9
lt: Perkelti langą į darbo sritį 9

en: Move window to workspace 10
lt: Perkelti langą į darbo sritį 10

en: Move window to workspace 11
lt: Perkelti langą į darbo sritį 11

en: Move window to workspace 12
lt: Perkelti langą į darbo sritį 12

en: Move window to last workspace
lt: Perkelti langą į pastarąją darbo sritį

en: Move window one workspace to the left
lt: Perkelti langą į darbo sritį kairėje

en: Move window one workspace to the right
lt: Perkelti langą į darbo sritį dešinėje

en: Move window one workspace up
lt: Perkelti langą į darbo sritį aukščiau

en: Move window one workspace down
lt: Perkelti langą į darbo sritį žemiau

en: Move window to the next monitor on the left
lt: Perkelti langą į kitą monitorių kairėje

en: Move window to the next monitor on the right
lt: Perkelti langą į kitą monitorių dešinėje

en: Move window to the next monitor above
lt: Perkelti langą į kitą monitorių viršuje

en: Move window to the next monitor below
lt: Perkelti langą į kitą monitorių apačioje

en: Raise window if covered, otherwise lower it
lt: Iškelti langą, jei uždengtas, priešingu atveju nuleisti jį

en: Raise window above other windows
lt: Iškelti langą virš kitų langų

en: Lower window below other windows
lt: Nuleisti langą žemiau kitų langų

en: Maximize window vertically
lt: Išdidinti langą vertikaliai

en: Maximize window horizontally
lt: Išdidinti langą horizontaliai

en: Move window to top left corner
lt: Perkelti langą į viršutinį kairį kampą

en: Move window to top right corner
lt: Perkelti langą į viršutinį dešinį kampą

en: Move window to bottom left corner
lt: Perkelti langą į apatinį kairį kampą

en: Move window to bottom right corner
lt: Perkelti langą į apatinį dešinį kampą

en: Move window to top edge of screen
lt: Perkelti langą į į viršutinį ekrano pakraštį

en: Move window to bottom edge of screen
lt: Perkelti langą į apatinį ekrano pakraštį

en: Move window to right side of screen
lt: Perkelti langą į dešinę ekrano pusę

en: Move window to left side of screen
lt: Perkelti langą į kairę ekrano pusę

en: Move window to center of screen
lt: Perkelti langą į ekrano vidurį

en: Switch input source
lt: Perjungti įvesties šaltinį

en: Binding to select the next input source
lt: Susiejimas kitam įvesties šaltiniui pasirinkti

en: Switch input source backward
lt: Perjungti įvesties šaltinį atgal

en: Binding to select the previous input source
lt: Susiejimas ankstesniam įvesties šaltiniui

en: Toggle window to be always on top
lt: Perjungti lango pasirodymą visuomet viršuje

en: Set or unset window to appear always on top
lt: Perjungti lango pasirodymą visuomet viršuje

en: Modifier to use for modified window click actions
lt: Modifikatorius, naudotinas modifikuotiems lango paspaudimo veiksmams

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). The middle and right click operations may be swapped using the “resize-with-right-button” key. Modifier is expressed as “<Alt>” or “<Super>” for example.
lt: Paspaudus langą laikant nuspaustą šį modifikatoriaus klavišą perkels langą (kairysis paspaudimas), keis lango dydį (vidurinis paspaudimas) arba rodys lango meniu (dešinysis paspaudimas). Vidurinis ir dešinys paspaudimai gali būti sukeisti naudojant „resize-with-right-button“ raktą. Modifikatorius išreiškiamas kaip <Alt> arba <Super>.

en: Whether to resize with the right button
lt: Ar keisti dydį dešiniuoju klavišu

en: Set this to true to resize with the right button and show a menu with the middle button while holding down the key given in “mouse-button-modifier”; set it to false to make it work the opposite way around.
lt: Nustatykite teigiamai dydžio keitimui dešiniu mygtuku ir meniu rodymui viduriniu mygtuku, kai laikomas nuspaustas klavišas, nurodytas rakte „mouse-button-modifier“; nustatykite neigiamai priešingam veikimui.

en: Arrangement of buttons on the titlebar
lt: Mygtukų išdėstymas lango pavadinimo juostoje

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as “menu:minimize,maximize,spacer,close”; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future metacity versions without breaking older versions. A special spacer tag can be used to insert some space between two adjacent buttons.
lt: Mygtukų išdėstymas pavadinimo juostoje. Reikšmė turi būti eilutė, tokia kaip „menu:minimize,maximize,spacer,close“; dvitaškis skiria kairį lango kampą nuo dešinio, o mygtukų pavadinimai yra skiriami kableliais. Mygtukų dublikatai neleidžiami. Nežinomi mygtukų pavadinimai yra tyliai praleidžiami, kad būtų galima pridėti mygtukų ateities metacity versijoje nesugadinant senų. Speciali skirtuko žyma gali būti naudojama tarpo įterpimui tarp dviejų gretimų mygtukų.

en: Window focus mode
lt: Lango suaktyvinimo veiksena

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; “click” means windows must be clicked in order to focus them, “sloppy” means windows are focused when the mouse enters the window, and “mouse” means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
lt: Lango suaktyvinimo veiksena nurodo, kaip langas yra suaktyvinamas. Yra trys galimos reikšmės: „click“ reiškia, kad ant lango reikia paspausti, norint jį suaktyvinti; „sloppy“ – langai suaktyvinami, kai pelė patenka į lango sritį; „mouse“ – langai suaktyvinami, kai pelė patenka į lango sritį, ir deaktyvinami, kai pelė patraukiama iš lango srities.

en: Control how new windows get focus
lt: Nurodo, kaip suaktyvinami nauji langai

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; “smart” applies the user’s normal focus mode, and “strict” results in new windows not being given focus automatically.
lt: Šis parametras suteikia papildomo valdymo naujai sukuriamiems langams aktyvuoti. Yra dvi galimos reikšmės: „smart“ taikoma normaliai naudotojo aktyvavimo veiksenai, o „strict“ reiškia automatiškai neaktyvius langus.

en: Whether windows should be raised when their client area is clicked
lt: Ar iškelti langus, kai paspaudžiama virš jų klientinės srities

en: The default, true, indicates that a window will be raised whenever its client area or its frame is clicked. Setting this to false means that a window will not be raised if it is clicked on the client area. To raise it, one can click anywhere in the window’s frame, or Super-click on any part of the window. This mode is useful if one uses many overlapping windows.
lt: Numatyta teigiama, nurodo, kad langas bus iškeltas į priekinį planą paspaudus virš jo klientinės srities arba rėmo. Nustačius neigiamai, langas nebus iškeltas paspaudus virš klientinės srities. Jam iškelti reikės paspausti bet kur lango rėme arba paspausti bet kurioje lango vietoje laikant nuspaudus Super. Ši veiksena naudinga, kai naudojama daug persidengiančių langų.

en: Action on title bar double-click
lt: Veiksmas dukart spustelėjus lango antraštę

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are “toggle-maximize” which will maximize/unmaximize the window, “toggle-maximize-horizontally” and “toggle-maximize-vertically” which will maximize/unmaximize the window in that direction only, “minimize” which will minimize the window, “menu” which will display the window menu, “lower” which will put the window behind all the others, and “none” which will not do anything.
lt: Šis parametras nusako dvikarčio paspaudimo ant pavadinimo juostos efektą. Šiuo metu leistini parametrai yra „toggle-maximize“, kuris išdidina/atstato langą, „toggle-maximize-horizontally“ ir „toggle-maximize-vertically“, kurie išdidina/atstato langą nurodyta kryptimi, „minimize“, kuris sumažina langą, „meniu“, kuris parodo lango meniu, „lower“, kuris nuleidžia langą žemiau kitų, ir „none“, kuris nieko nedaro.

en: Action on title bar middle-click
lt: Veiksmas spustelėjus antraštės juostą viduriniuoju klavišu

en: This option determines the effects of middle-clicking on the title bar. Current valid options are “toggle-maximize” which will maximize/unmaximize the window, “toggle-maximize-horizontally” and “toggle-maximize-vertically” which will maximize/unmaximize the window in that direction only, “minimize” which will minimize the window, “menu” which will display the window menu, “lower” which will put the window behind all the others, and “none” which will not do anything.
lt: Šis parametras nusako vidurinio pelės mygtuko paspaudimo ant pavadinimo juostos efektą. Šiuo metu leistini parametrai yra „toggle-maximize“, kuris išdidina/atstato langą, „toggle-maximize-horizontally“ ir „toggle-maximize-vertically“, kurie išdidina/atstato langą nurodyta kryptimi, „minimize“, kuris sumažina langą, „meniu“, kuris parodo lango meniu, „lower“, kuris nuleidžia langą žemiau kitų, ir „none“, kuris nieko nedaro.

en: Action on title bar right-click
lt: Veiksmas spustelėjus antraštės juostą dešiniuoju klavišu

en: This option determines the effects of right-clicking on the title bar. Current valid options are “toggle-maximize” which will maximize/unmaximize the window, “toggle-maximize-horizontally” and “toggle-maximize-vertically” which will maximize/unmaximize the window in that direction only, “minimize” which will minimize the window, “menu” which will display the window menu, “lower” which will put the window behind all the others, and “none” which will not do anything.
lt: Šis parametras nusako dešinio pelės mygtuko paspaudimo ant pavadinimo juostos efektą. Šiuo metu leistini parametrai yra „toggle-maximize“, kuris išdidina/atstato langą, „toggle-maximize-horizontally“ ir „toggle-maximize-vertically“, kurie išdidina/atstato langą nurodyta kryptimi, „minimize“, kuris sumažina langą, „meniu“, kuris parodo lango meniu, „lower“, kuris nuleidžia langą žemiau kitų, ir „none“, kuris nieko nedaro.

en: Automatically raises the focused window
lt: Automatiškai iškelia suaktyvintą langą

en: If set to true, and the focus mode is either “sloppy” or “mouse” then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto-raise-delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
lt: Jei nustatysite teigiamą ir aktyvavimo veiksena yra „sloppy“ arba „mouse“, tuomet aktyvus langas bus automatiškais iškeltas po uždelsimo, nurodyto auto-raise-delay rakte. Tai nesusiję paspaudimu ant lango jo iškėlimui nei su įėjimu į langą jį tempiant.

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
lt: Uždelsimas milisekundėmis automatinio iškėlimo parametrui

en: The time delay before raising a window if auto-raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
lt: Laiko uždelsimas prie iškeliant langą, jei auto-raise yra nustatyta teigiama. Uždelsimas nurodomas sekundės tūkstantosiomis dalimis.

en: Current theme
lt: Dabartinė tema

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth. DEPRECATED: This key is deprecated and ignored.
lt: Tema nusako lango kraštinių, pavadinimo juostos ir kt.  išvaizdą. PASENĘS: šis raktas yra pasenęs ir jo nepaisoma.

en: Use standard system font in window titles
lt: Naudoti standartinį sistemos šriftą lango antraštėse

en: If true, ignore the titlebar-font option, and use the standard application font for window titles.
lt: Jei teigiama, nepaisyti titlebar-font parametro ir langų antraštėms naudoti standartinį programų šriftą.

en: Window title font
lt: Lango antraštės šriftas

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar-font-size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar-uses-desktop-font option is set to true.
lt: Šrifto parašymo eilutė, aprašanti lango antraštės šriftą. Dydis iš aprašymo bus naudojamas, jei titlebar-font-size parametras yra nustatytas į 0. Taip pat, šis parametras yra išjungtas, jei titlebar-uses-desktop-font parametras yra teigiamas.

en: Number of workspaces
lt: Darbo sričių skaičius

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
lt: Darbo sričių skaičius. Turi būti daugiau nei nulis ir turi nustatytą didžiausią reikšmę, taip apsaugant nuo darbalaukio pavertimo nenaudojamu, atsitiktinai paprašius per daug darbo sričių.

en: System Bell is Audible
lt: Sistemos perspėjimas yra garsinis

en: Determines whether applications or the system can generate audible “beeps”; may be used in conjunction with “visual bell” to allow silent “beeps”.
lt: Nusako, ar programos ar sistema gali sugeneruoti garsinius „pyptelėjimus“; gali būti naudojama kartu su „vaizdiniu skambučiu“ tyliems „pyptelėjimams“.

en: Enable Visual Bell
lt: Įjungti vaizdinį perspėjimą

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a “bell” or “beep”; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
lt: Įjungia vaizdinę indikaciją, kai programa arba sistema sukelia „bell“ arba „beep“; naudinga sunkiai girdintiems ir triukšmingose aplinkose.

en: Visual Bell Type
lt: Vaizdinio perspėjimo tipas

en: Tells the WM how to implement the visual indication that the system bell or another application “bell” indicator has been rung. Currently there are two valid values, “fullscreen-flash”, which causes a fullscreen white-black flash, and “frame-flash” which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default “system beep”), the currently focused window’s titlebar is flashed.
lt: Pasako langų tvarkytuvei, kaip realizuoti vaizdinę sistemos skambučio indikaciją ar kad kitos programos „bell“ indikatorius suskambėjo. Šiuo metu yra dvi galimos reikšmės: „fullscreen-flash“, kuris sukelia viso ekrano juodai baltą mirktelėjimą, ir „frame-flash“, kuris sukelia programos, kuri siuntė skambėjimo signalą, antraštės mirksėjimą. Jei programa, kuri siuntė skambutį, yra nežinoma (kaip dažniausiai yra numatytajam „system beep“), šiuo metu aktyvaus lango antraštė mirksės.

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
lt: Išjungti klaidingas veiksenas, kurios reikalingos senoms ar blogai veikiančioms programoms

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts the WM in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
lt: Kai kurios programos nepaiso specifikacijų ir sukelia neteisingą langų tvarkytuvės veikimą. Šis parametras grąžina langų tvarkytuvę į teisingą veikseną, kuri suteikia vientisą naudotojo sąsają, su sąlyga, kad nevykdomos neteisingai veikiančios programos.

en: The names of the workspaces
lt: Darbo sričių pavadinimai

en: Defines the names that should be assigned to workspaces. If the list is too long for the current number of workspaces, names in excess will be ignored. If the list is too short, or includes empty names, missing values will be replaced with the default (“Workspace N”).
lt: Apibrėžia darbo sričių pavadinimus, kurie turi būti joms priskirti. Jei dabartiniam darbo sričių skaičiui sąrašas yra per ilgas, tuomet papildomų pavadinimų bus nepaisoma. Jei sąrašas per trumpas arba turi tuščius pavadinimus, tuomet trūkstamos reikšmės bus pakeistos numatytosiomis („Darbo sritis N“).

en: The locale to use for dates / numbers formats
lt: Lokalė datos ir skaičių formatams

en: Specify the locale to be used for displaying dates, times and numbers formats.
lt: Nurodykite lokalę datos, laiko ir skaičių formatams.

en: Geolocation services are enabled.
lt: Geolokacijos tarnybos įjungtos.

en: If true, applications are allowed to access location information.
lt: Jei teigiama, programoms leidžiama prieiti prie vietos informacijos.

en: The maximum accuracy level of location.
lt: Didžiausias vietos tikslumo lygis.

en: Configures the maximum level of location accuracy applications are allowed to see. Valid options are “country”, “city”, “neighborhood”, “street”, and “exact” (typically requires GPS receiver). Please keep in mind that this only controls what GeoClue will allow applications to see and they can find user’s location on their own using network resources (albeit with street-level accuracy at best).
lt: Nustato didžiausią programoms leidžiamą matyti tikslumo lygį. Galimi parametrai yra „country“ (šalis), „city“ (miestas), „neighborhood“ (kvartalas), „street“ (gatvė) ir „exact“ (tiksli, paprastai reikalauja GPS imtuvo). Pažymėtina, kad tai nustato, ką GeoClue leis programoms matyti, o jos gali nustatyti jūsų vietą pačios, naudodamos tinklo išteklius (nors tai, geriausiu atveju, yra gatvės tikslumas).

en: Proxy configuration mode
lt: Proxy konfigūracijos veiksena

en: Select the proxy configuration mode. Supported values are “none”, “manual”, “auto”. If this is “none”, then proxies are not used. If it is “auto”, the autoconfiguration URL described by the “autoconfig-url” key is used. If it is “manual”, then the proxies described by “/system/proxy/http”, “/system/proxy/https”, “/system/proxy/ftp” and “/system/proxy/socks” will be used. Each of the 4 proxy types is enabled if its “host” key is non-empty and its “port” key is non-0. If an http proxy is configured, but an https proxy is not, then the http proxy is also used for https. If a SOCKS proxy is configured, it is used for all protocols, except that the http, https, and ftp proxy settings override it for those protocols only.
lt: Pasirinkite proxy konfigūracijos veikseną. Palaikomos reikšmės yra „none“, „manual“, „auto“. Jei ši yra „none“, tuomet proxy nenaudojama. Jei „auto“, naudojamas automatinės konfigūracijos URL, nurodytas „autoconfig-url“ rakte. Jei „manual“, tuomet proxy yra aprašyta „/system/proxy/http“, „/system/proxy/https“, „/system/proxy/ftp“ ir „/system/proxy/socks“. Kiekvienas iš 4 proxy tipų yra įjungtas, jei „host“ raktas yra netuščias ir jo „port“ raktas yra ne 0. Jei http proxy yra sukonfigūruota, o https ne, tuomet http proxy taip pat naudojama https. Jei SOCKS proxy yra sukonfigūruota, ji naudojama visiems protokolams, išskyrus tai, kad http, https i rftp proxy nustatymai juos perrašo šiems protokolams.

en: Automatic proxy configuration URL
lt: Automatinės proxy konfigūracijos URL

en: URL that provides proxy configuration values. When mode is “auto”, this URL is used to look up proxy information for all protocols.
lt: URL, kuris pateikia proxy konfigūracijos reikšmes. Kai veiksena yra „auto“, šis URL yra naudojamas proxy informacijai visiems protokolams.

en: Non-proxy hosts
lt: Ne-proxy serveriai

en: This key contains a list of hosts which are connected to directly, rather than via the proxy (if it is active). The values can be hostnames, domains (using an initial wildcard like *.foo.com), IP host addresses (both IPv4 and IPv6) and network addresses with a netmask (something like 192.168.0.0/24).
lt: Šis raktas nurodo serverius, prie kurių jungiamasi tiesiogiai, o ne per proxy (jei aktyvus). Reikšmės gali būti serverių pavadinimai, domenai (naudojant pradinį pakaitos simbolį kaip *.foo.com), IP adresus (abu IPv4 ir IPv6) ir tinklo adresus su tinklo kauke (pavyzdžiui 192.168.0.0/24).

en: Use HTTP proxy for all protocols
lt: Naudoti HTTP tarpinį serverį visiems protokolams

en: Whether to use the HTTP proxy for all protocols or not.
lt: Ar naudoti HTTP tarpinį serverį visiems protokolams.

en: Unused; ignore
lt: Nenaudojamas, nepaisykite

en: This key is not used; HTTP proxying is enabled when the host key is non-empty and the port is non-0.
lt: Šis raktas nenaudojamas; HTTP proxy yra įjungtas, kai serverio raktas yra netuščias ir prievadas yra ne nulis.

en: HTTP proxy host name
lt: HTTP proxy serverio vardas

en: The machine name to proxy HTTP through.
lt: Kompiuterio vardas HTTP proxy.

en: HTTP proxy port
lt: HTTP proxy prievadas

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/http/host” that you proxy through.
lt: Prievadas kompiuteryje, apibrėžtame „/system/proxy/http/host“, per kurį jungiamasi.

en: Authenticate proxy server connections
lt: Patikrinti proxy serverio ryšių tapatybę

en: If true, then connections to the proxy server require authentication. The username/password combo is defined by “/system/proxy/http/authentication-user” and “/system/proxy/http/authentication-password”. This applies only to the http proxy; when using a separate https proxy, there is currently no way to specify that it should use authentication.
lt: Jei teigiama, ryšiai per tarpinį serverį reikalauja tapatybės patvirtinimo. Naudotojo vardo/slaptažodžio kombinacija yra apibrėžta „/system/proxy/http/authentication-user“ ir „/system/proxy/http/authentication-password“. Tai taikoma tik http proxy; kai naudojamas atskiras https proxy, šiuo metu nėra būdo nurodyti, kad jis turi naudoti tapatybės patvirtinimą.

en: HTTP proxy username
lt: HTTP proxy naudotojo vardas

en: User name to pass as authentication when doing HTTP proxying.
lt: Naudotojo vardas, perduodamas patvirtinant tapatybę atliekant HTTP proxy.

en: HTTP proxy password
lt: HTTP proxy slaptažodis

en: Password to pass as authentication when doing HTTP proxying.
lt: Slaptažodis, perduodamas patvirtinant tapatybę atliekant HTTP proxy.

en: Secure HTTP proxy host name
lt: Saugaus HTTP proxy serverio vardas

en: The machine name to proxy secure HTTP through.
lt: Kompiuterio vardas saugiam HTTP proxy.

en: Secure HTTP proxy port
lt: Saugaus HTTP proxy prievadas

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/https/host” that you proxy through.
lt: Prievadas kompiuteryje, aprašytame „/system/proxy/https/host“, per kurį jungiamasi.

en: FTP proxy host name
lt: FTP proxy serverio vardas

en: The machine name to proxy FTP through.
lt: Kompiuterio vardas, per kurį vykdomas FTP.

en: FTP proxy port
lt: FTP proxy prievadas

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/ftp/host” that you proxy through.
lt: Prievadas kompiuteryje, aprašytame „/system/proxy/ftp/host“, per kurį jungiamasi.

en: SOCKS proxy host name
lt: SOCKS proxy kompiuterio vardas

en: The machine name to use as a SOCKS proxy.
lt: Kompiuterio, kuris naudojamas kaip SOCKS proxy vardas.

en: SOCKS proxy port
lt: SOCKS proxy prievadas

en: The port on the machine defined by “/system/proxy/socks/host” that you proxy through.
lt: Prievadas kompiuteryje, apibrėžtame „/system/proxy/socks/host“, per kurį jungiamasi.
