gspell - en to ckb translation catalogue (30 entries)

en: Error when checking the spelling of word “%s”: %s
ckb: هەڵە لە کاتی پشکنینی ڕێنووسی وشەی “%s”: %s

note: Translators: Displayed in the "Check Spelling" * dialog if there are no suggestions for the current * misspelled word. No suggestions. Put something in the menu anyway...
en: (no suggested words)
ckb: (وشەی پێشنیارکراو نیە)

en: Error:
ckb: هەڵە:

en: Completed spell checking
ckb: پشکنینی ڕێنووس تەواو بوو

en: No misspelled words
ckb: هیچ هەڵەیەک لە ڕێنووس نیە

note: Translators: Displayed in the "Check * Spelling" dialog if the current word * isn't misspelled.
en: (correct spelling)
ckb: (ڕێنووس ڕاستبکەرەوە)

en: Suggestions
ckb: پێشنیارەکان

en: _Language
ckb: _زمان

en: _More…
ckb: _زیاتر…

note: Ignore all
en: _Ignore All
ckb: _هەمووی پشتگوێ بخە

note: Add to Dictionary
en: _Add
ckb: _زۆرکردن

en: _Spelling Suggestions…
ckb: _ڕێنووسی پێسنیارکراو…

[ctx: language]
note: Translators: %s is the language ISO code.
en: Unknown (%s)
ckb: نەناسراو (%s)

en: No language selected
ckb: هیچ زمانێک هەڵنەبژێردراوە

en: Check Spelling
ckb: پشکنینی ڕێنووس

en: Misspelled word:
ckb: وشە هەڵەڕێنووسە:

en: word
ckb: وشە

en: Change _to:
ckb: بیگۆڕە_بۆ:

en: Check _Word
ckb: پشکنینی _وشە

en: _Suggestions:
ckb: _پێشنیارکراو:

en: _Ignore
ckb: _فeرامۆشکردن

en: Ignore _All
ckb: هەمووی _پشتگوێ بخە

en: Cha_nge
ckb: گۆڕ_ین

en: Change A_ll
ckb: هە_ووی بگۆڕە

en: User dictionary:
ckb: فەرهەنگی بەکارهێنەر:

en: Add w_ord
ckb: زۆرکردنی و_شە

en: Set Language
ckb: رێکخستنی زمان

en: Select the spell checking _language.
ckb: زمانی _پشکنینی ڕێنووس دیاریبکە.

en: _Cancel
ckb: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Select
ckb: _دیاریبکە
