gspell master - en to mjw translation catalogue (17 entries)

en: Error when checking the spelling of word “%s”: %s
mjw: Lamthe spelling check hut chokche klang, lamthe “%s”: %s

en: Error:
mjw: Chokche:

en: No misspelled words
mjw: Spelling chokche lamthe awe

note: Translators: Displayed in the "Check * Spelling" dialog if the current word * isn't misspelled.
en: (correct spelling)
mjw: (spelling chok)

en: _Language
mjw: _lam

note: Add to Dictionary
en: _Add
mjw: Keth_ap

[ctx: language]
note: Translators: %s is the language ISO code.
en: Unknown (%s)
mjw: Puthekthe (%s)

en: No language selected
mjw: lam chongvaive lang

en: Check Spelling
mjw: Spelling check tha

en: Misspelled word:
mjw: lamthe spelling chokche:

en: word
mjw: lamthe

en: Check _Word
mjw: lamthe kelang:

en: Cha_nge
mjw: Kelar

en: Change A_ll
mjw: Kado-kawe kel_ar

en: User dictionary:
mjw: User lamarjong

en: Add w_ord
mjw: Lamthe kethap

en: _Select
mjw: Chongvai
